عوارض ارضا شدن زیاد در زنان؛ عوارض ارگاسم زیاد در خانم ها

تمایل به رابطه جنسی و رسیدن به اوج لذت جنسی که ما ارگاسم اسمش رو می زاریم ممکنه در زنان متفاوت باشه. یکی سرد مزاج و دیگری گرم مزاج باشه. اما اینکه زن بخواد زیاد ارضا بشه در طول هر بار رابطه جنسی یا اینکه هر روز در طی هفته عوارض داره یا نه؟ اینو در ادامه متوجه می شید.

عوارض ارضا شدن زیاد در زنان؛ عوارض ارگاسم زیاد در خانم ها

عوارض ارضا شدن زیاد در زنان

امکان چندین بار ارضا شدن در طول یک بار رابطه جنسی برای زنان بسیار بیشتر از مردان می باشد. همچنین اینکه زنان در طول هر بار ارضا شدن باز هم آمادگی تحریک پذیری و ارضا شدن دوباره را دارند اما مردان وقتی ارضا می شوند آن هیجان و انرژی کافی لازم را برای دوباره به اوج لذت جنسی رسیدن از دست می دهند.

روش های متفاوتی برای ارضا شدن در زنان وجود دارد که طبق دسته بندی نوروکوانتولوژی NeuroQuantology به 4 روش تقسیم شده اند.


ارگاسم کلیتوریس

کلیتوریس که در قسمت بیرونی دستگاه تناسلی زن قرار دارد، نقطه بسیار حساسی است.علت این حساسیت تمرکز بیش از 8000 پایانه عصبی در این قسمت است. از این رو تحریک این نقطه به یکی از انواع ارگاسم یعنی ارگاسم کلیتوریس منجر می شود. اگر عمل تحریک مستقیما از این نقطه از اندام جنسی زن شروع شود سبب می شود تا او حداقل احساس لذت ارگاسم کلیتوریس را تجربه کند. از این رو برای دستیابی به حداکثر لذت این ارگاسم باید قبل از رفتن به سراغ نقطه حساس اصلی یعنی کلیتوریس، سایر قسمت های بدن و اندام تناسلی زن به خوبی مورد لمس، نوازش و ماساژ قرار گیرد تا به خوبی برای رسیدن به اوج لذت این ارگاسم تحریک شده باشد.

 

ارگاسم واژینال

اگرچه هنوز بر سر وجود G point (نقطه حساس درون واژن زنان که با تحریک آن به اوج لذت جنسی می رسند) بحث وجود دارد اما 30 درصد از زنان مدعی هستند که تنها در اثر دخول آلت تناسلی مرد در واژن و تحریک شدن این نقطه، ارگاسم های شدیدی را تجربه می کنند.

از آنجایی که G Point در دیواره قدامی واژن قرار دارد بهتراست عمل دخول در حالی صورت گیرد که زن و مرد روبرو هم و به یک پهلو دراز کشیده اند تا تحریک این دیواره بهتر صورت گیرد.

 

ارگاسم همزمان

بر طبق نتایج این پژوهش، ارگاسم همزمان کلیتوریس و واژینال، قویترین حالت ارگاسم در زنان است که شدت و قدرت آن می تواند 2 برابر هر کدام از این ارگاسم ها به تنهایی باشد. رسیدن یک زن به این ارگاسم بسیار ایده آل است. در این حالت پوزیشن قرار گیری مرد و زن باید بگونه ای باشد که هر دو نقطه حساس کلیتوریس و G Point در زن تحریک شود، مانند پوزیشن هایی که در حالت درازکش و یا نشسته زن بر روی مرد قرار می گیرد. احتمال رسیدن به این ارگاسم در زنان در حالتی که زن قبل از اینترکورس (دخول واژینال) به شدت تحریک شود، بیشتر خواهد بود. از این رو بهتر است مرحله عشقبازی به اندازه کافی بطول انجامد تا احتمال این نوع ارضا شدن زنان بیشتر شود.

 

ارگاسم چندگانه

در ارگاسم چندگانه یک ارگاسم بلافاصله بعد از ارگاسم دیگر اتفاق می افتد بطوری که هیچ فاصله زمانی بین آنها نباشد. این حالت با ارگاسم هایی که با فاصله زمانی اما در طی یک شب (یا طی رابطه جنسی چند ساعته) اتفاق می افتد متفاوت است اگرچه رسیدن به این نوع ارگاسم نیز مطلوب است. تحقیقات نشان می دهد ارگاسم چندگانه در برخی از زنان امکانپذیر است، درواقع آن دسته از زنانی که بتوانند پس از رسیدن به یک ارگاسم همچنان تحریک شدن را تحمل کنند. برای دستیابی به ارگاسم چندگانه باید پس از رسیدن به یکی از 2 ارگاسم کلیتوریس یا G point، تحریک زن از نقطه ارگاسم دیگر و یا سینه و نوک آنها ادامه یابد.

عوارض ارضا شدن زیاد در زنان؛ عوارض ارگاسم زیاد در خانم ها

پس آنگونه که پیداست زن قابلیت چندین بار ارضا شدن را دارد و عوارضی نمی تواند داشته باشد مگر آنکه موجب سستی و بی حالی شود که برطرف می شود و یا آنکه اگر تعداد دفعات نزدیکی خیلی زیاد باشد امکان خراش در ناحیه واژینال می شود که آن هم برطرف خواهد شد.

 

همچنین بخوانید:

ارگاسم زنان

خطرات زیاده روی در رابطه جنسی

حکم رابطه جنسی در ماه محرم و صفر

خشونت در سکس

رابطه جنسی از مقعد

رابطه ضربدری چیست؟

آموزش ماساژ جنسی همسر

رابطه جنسی دهانی

اصول اساسی ماساژ جنسی زن

ممکن است شما دوست داشته باشید