درباره ما (سایت روزانه) Roozaneh.net

سایت روزانه در سال 1396 با هدف انتشار مطالب کاربردی مفید با موضوعات مختلف راه اندازی شد و در مدت کوتاهی به یکی از سایت های پربازدید در ایران تبدیل شد.

درباره ما (سایت روزانه) Roozaneh.net

محبوب ترین سایت ادبی و فرهنگی ایران

از سال 1397 تا به حال سایت روزانه یکی از کامل ترین و پربازدیدترین سایت ها در زمینه ادبیات به حساب می آید و تقریبا هر شخص ایرانی که به شبکه جهانی اینترنت متصل باشد، چندین بار سایت روزانه را مشاهده کرده است. سایت روزانه هم اکنون (سال 1402) ماهیانه بیش از 22 میلیون بازدید کننده دارد.

محتوای روزانه

در سایت روزانه می توانید مطالبی غنی و کامل در زمینه های مختلف را به صورت مرتب تهیه میکنیم. تیم روزانه شامل نویسندگان، مترجمین و افراد حرفه ای در امر تولید محتوا است. ما در روزانه بدون تعطیلی و بدون وقفه در حال تولید محتوا (متنی و ویدیویی) هستیم و در این زمینه سعی داریم بهترین مقالات مقید را در طرح اینترنت ارائه کنیم، به طوری که نیاز کاربر رفع گردد. به صورت کلی هدف ما تولید و عرضه مقالات ارزشمند و غنی سازی محتوای وب فارسی است.

رفع مسئولیت

سایت روزانه هم مانند دیگر سایت ها، برای ادامه حیات نیاز به درآمد دارد که در قالب تبلیغات به دست می آید. در سایت روزانه سعی کرده ایم که کمترین میزان تبلیغات را قرار دهیم که کاربران بتوانند بدون هیچ مشکلی به مطالب مورد نظر خود دست پیدا کنند و با شلوغی زیاد مواجه نشوند. این نکته هم لازم به ذکر است که ما در نمایش محتوای تبلیغات (چه بنر، تبلیغ میان پست و زیر پست و رپورتاژ) هیچ نقشی نداریم و به همین دلیل تمام مسئولیت ها به عهده آژانس های نمایش دهنده تبلیغات است.

استفاده از محتوای روزانه

محتوای سایت روزانه، به صورت رایگان در سایت قرار داده می شود. در بخش ادبیات و اشعار، بسیاری از مجموعه اشعار از شاعران به نام ایرانی قرار داده شده اند و امکان استفاده در دیگر سایت ها و یا صفحات اینستاگرام را دارند. متن ها و جملات نیز به صورت رایگان ارائه شده اند. مطالب دیگر مانند دکوراسیون، آشپزی و … هر کدام با صرف زمان زیاد نگارش شده اند و سایت های دیگر بدون ذکر لینک اصلی روزانه (لینک مطلب مورد استفاده) مجاز به استفاده به تمام و یا بخشی از مطلب نمی باشند. استفاده از مطالب سایت روزانه در سایت های خبر خوان به هیچ وجه مجاز نیست و در صورت عدم حذف سایت روزانه از این نوع سایت ها، به صورت قانونی اقدام خواهد شد.

استفاده از محتوای ویدیویی روزانه

محتوای ویدیویی روزانه، به صورت مرتب در سایت ارائه می شود و شامل محتوای آموزنده و دیگر موضوعات می باشد. این نوع از ویدیوها با هزینه و زحمت زیادی ساخته می شوند. استفاده از این محتوا در سایت های آموزشی و با ذکر لینک (لینک مطلب روزانه) مجاز است و می توانید از ویدیوها برای کاربران خود استفاده کنید.

همکاری با ما

هر وبسایتی برای ادامه کار نیاز به مشارکت با افراد و کارشناسان مختلف دارد و روزانه نیز با نویسندگان، متخصصان و مترجمین مختلف همواره همکاری دارد. اگر شما نیز در امور نویسندگی، گرافیک، تولید ویدیو و محتوا تبحر دارید می توانید به ما بپیوندید.

برای رفع مشکلات، پیشرفت و رشد بیشتر روزانه، مایل هستیم که از دیدگاه ها، ایده ها و پیشنهادهای سازنده شما استفاده کنیم، با ما در ارتباط باشید.

راه تماس با ما: تماس با روزانه (roozaneh.net)