قسمت آخر سریال تلخ و شیرین + عکس های بایگران سریال و بیوگرافی آنها

قسمت آخر سریال تلخ و شیرین

سریال تلخ و شیرین

سریال ترکی تلخ و شیرین با نام اصلی Hayat Bazen Tatlidir یکی از محصولات Star Tv است که محصول سال 2016 است.

کارگردان این سریال Hamdi Alkan است و بیرجه آکالای و کانبولات گوزکم ارسلان از بازیگران اصلی این سریال هستند و قرار است به صورت ترجمه شده از شبکه جم تی وی پخش شود.

قسمت آخر سریال تلخ و شیرین

قسمت آخر سریال تلخ و شیرین

داستان سریال در مورد یک معلم زن جوان به نام حیات است که بیرجه آکلای بازیگر این نقش است و در مورد خواهرش گزده هم می باشد که برای دفاع از چیزهایی که میدانند اشتباه نیست سختی های زیادی را می کشند.

حیات معلم یک مدرسه خصوصی است و مجبور می شود که آنجا را ترک کنید و در دبیرستانی جدید در یک شهر دیگر تدریس می کند که در این شهر هم دچار مشکلات می شود.

حیات و خواهرش که با وجود به دبیرستان بسیار هیجان زده هستند باعث بهم ریختن دبیرستان می شوند.

مدیر مدرسه ( با بازی اوفوک اوزکان ) هم نقش مقابل او را بازی می کند که این سریال را حتما باید ببینید.

قسمت آخر سریال

در قسمت آخر سریال تلخ و شیرین ترکی که از شبکه جم تی وی پخش می شود بین تامر و جراح درگیری به وجود می آید که حیات قصد جدا کردن این دو نفر را دارد که تامر ناخواسته حیات را پله ها پرت می کند و منجر به بیهوشی حیات می شود.

تامر مقصر را جراح می داند و جراح توسط پلیس دستگیر می شود. حیات در بیمارستان بستری می شود و در ابتدای سریال تلخ و شیرین نشان می دهد که حیات با شوک هم به دنیا باز نمی گردد و فوت می کند.

خواهرش گزده با دسته گلی بر سر قبر حیات می رود و با گریه می گوید که بعد از چند سال از رفتنت هنوز به دوری تو عادت نکردیم و همه ما بچه ها راه های اشتباهی را در پیش گرفتیم و…

اما این فقط یک خواب از سوی حیات در کما بود. حیات به هوش می آید و زندگی به روال عادی بر می گردد. در قسمت آخر سریال ترکی تلخ و شیرین دست تامر برای حیات توسط جراح رو می شود و حیات از تامر متنفر و با جراح ازدواج می کند.

پس از ۵ سال از این جریان ازدواج حیات، جشن فارغ التحصیلی بچه ها فرا می رسد و همه بچه های مدرسه به موفقیت های بزرگی دست پیدا می کنند.

گزده همانند خواهرش معلم می شود و به بوراک می رسد. سودا و گزده به هم می رسند و به گزارش سماتک حیات نیز چیزی متفاوتی را تجربه می کند و آن هم بارداری است.

حتما بخوانید: داستان قسمت آخر سریال عطر عشق

قسمت آخر سریال تلخ و شیرین

معرفی بازیگران

بیرجه آکالای Birce Akalay در نقش حیات

کانبولات گورکم ارصلا Kanbolat Gorkem Arslan در نقش مراد

اوفوک اوزکان Ufuk Özkan در نقش شریف مدیر مدرسه

دنیز جان اکتس Deniz Can Aktas در نقش بوراک

زینب الکان Zeynep Alkan در تقش امیل

آلیهان آراچی Alihan Araci در نقش ندیم

سیمای بارلای Simay Barlas در تقش گوزده

الیف دوگان Elif Dogan در نقش زینب

سودا ارجینکی Sevda Erginci در نقش سودا

حمدی قهرمان Hamdi Kahraman در نقش موستهاک

ملیس سزن Melis Sezen در نقش آیشه

ندیم سوری Nedim Suri در نقش اورهان

انیل تیتیک Anil Tetik در نقش کورای

غمزه توپوز Gamze Topuz در نقش بیرتانم

تیموز اوگور ییلدیز Temmuz Ugur Yildiz در نقش ترهان

ایلادا کنجل Ilayda Çengel در نقش آیهان

 

ساعت و زمان پخش سریال تلخ و شیرین

سریال تلخ و شیرین از شبکه استار تی وی ترکیه پخش شده است. هم اکنون در ساعت 11 شب از شبکه جم پخش می شود و تکرار آن در شبکه ریور قابل مشاهده است.

 

قسمت آخر سریال تلخ و شیرین قسمت آخر سریال تلخ و شیرین قسمت آخر سریال تلخ و شیرین قسمت آخر سریال تلخ و شیرین قسمت آخر سریال تلخ و شیرین قسمت آخر سریال تلخ و شیرین قسمت آخر سریال تلخ و شیرین قسمت آخر سریال تلخ و شیرین قسمت آخر سریال تلخ و شیرین قسمت آخر سریال تلخ و شیرین قسمت آخر سریال تلخ و شیرین

 

ممکن است شما دوست داشته باشید