روش های خانگی بزرگ کردن سینه؛ افزایش حجم و برجسته کردن سینه به روش خانگی

سایز سینه  در زیباتر کردن اندام ها نقش مهمی ایفا می کند. برخی دوست دارند سینه ای کوچک و برخی بزرگ داشته باشند. بهتر است این را در نظر داشته باشید که، سینه هایی که از حد استاندارد بزرگتر باشد باعث گردن درد و کتف درد نیز می شوند. حالا اگر سینه هایی کوچک دارید یا به هر دلیلی می خواهید حجم سینه هایتان را بدون پروتز و عمل های زیبایی، در خانه افزایش دهید، بهتر است در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

روش های خانگی بزرگ کردن سینه

بزرگ کردن سینه به روش خانگی

در اینجا چندین روش برای بزرگ کردن سینه برایتان شرح داده ایم اما باید بدانید که در هر کاری صبوری به خرج بدهید تا به نتیجه مطلوب برسید. اگر قرار باشد نیمه راه تلاشتان را رها کنید مطمئناً به نتیجه نخواهید رسید. تلاش مداوم و مثبت متقابلاً نتیجه ای مثبت نیز در بر خواهد داشت.

1. صاف بایستید:

بهترین و ارزان ترین و راحت ترین راه برای بزرگ نشان دادن سینه  ایستادن صحیح است. نگه داشتن شانه ها در عقب و فشار به قفسه سینه شما را بلند تر نیز نشان می دهد.

 

2. تربچه مصرف کنید: 

مطالعات نشان داده اند که مصرف تربچه در بزرگ شدن سایز سینه ها موثر است .تربچه گردش خون را بهبود میبخشد از این رو مصرف یک تربچه در روز هورمون بدن را افزایش و سریعا به رشد سینه کمک می کند.

روش های خانگی بزرگ کردن سینه

3. چربی های سالم مصرف کنید:

برای سالم ماندن و همچنین افزایش سایز سینه هایتان، باید از مصرف چربی های بد و روغن های گیاهی تبدیل شده اجتناب کنید و چربی های سالم مصرف کنید. به علاوه، چربی های سالم شما را چاق نمی کنند. تخم مرغ، ماهی (سالمون، ساردین، تن و قزل آلا)، گردو، آووکادو، روغن زیتون، کره بادام زمینی و لوبیا همه منابعی عالی از چربی های سالم هستند که به بزرگ شدن سینه هایتان کمک می کنند.

 

4. با روغن کنجد ماساژ دهید:

روغن کنجد هم برای تقویت عضلات سینه و افزایش سایز مفید است سینه ها را با روغن کنجد گرم ماساژ دورانی دهید و بعد از ماساژ لباس تنگ نپوشید تا بافت سینه ها توانایی رشد داشته باشند.

5. مالیدن کرم های طبیعی: 

کرم هایی مختص به سینه موجود  هستند که باعث تقویت سینه می شوند. این کرم ها در بزرگ شدن سینه نقشی ندارند اما باعث مراقبت روزانه از سینه ها می شود که نکته ای بسیار مهم است. بهتر است از کرم هایی که حاوی مواد طبیعی هستند مانند کرم هایی که پایه گیاهی و علفی دارند استفاده کنید.

 

6. کارهای خانه را انجام دهید:

انجام دستی کارها باعث می شود که حرکات دست و بازو بیشتر شود و در نتیجه عضلات سینه ها قویتر شوند.

روش های خانگی بزرگ کردن سینه

7. موز بخورید: 

موزحاوی مقدار فراوانی مواد مغذی و پروتئین است که در آرامش ماهیچه ها و افزایش سایز سینه موثر است همچنین منیزیم و پتاسیم موجود در موز سینه ها را سفت میکند.

موز را له و به آن روغن اضافه و مخلوط کنید و بصورت دورانی دقایقی روی سینه ها ماساژ دهید و بعد با آب گرم بشویید این کار را دوبار در روز به مدت یک ماه انجام دهید تا نتیجه ی دلخواه حاصل شود.

 

8. به مقدار کافی ویتامین مصرف کنید:

کمبود ویتامین در بدنتان می تواند بر روی رشد سینه هایتان تأثیر منفی بگذارد. ویتامین ث یکی از ویتامین های مهم و اساسی برای تولید کلاژن و اِلاستین است. ویتامین آ به بهبود جوان سازی پوست و بازسازی سلولی کمک می کند. ویتامین ب6 نقشی حیاتی در تشکیل گلبول های قرمز ایفا می کند. در نهایت ویتامین ای به کاهش ریسک ابتلا به سرطان سینه کمک می کند.

9. از ماسک عسل و روغن زیتون استفاده کنید:

برای رشد سینه ها مفید دو قاشق روغن زیتون را به عسل اضافه و خوب ترکیب کنید بعدازدقایقی با گرما حرارت دهید سینه ها را به طور دورانی ماساژ و با آبگرم بشوید این کار را به مدت یک ماه انجام دهید.

 

10. ورزش کنید: 

بعضی تمرین ها هستند که سینه هایتان را درشت می کنند و باید در این مورد با مربی خود مشورت کنید. در میان بهترین تمرین هایی که برای این هدف وجود دارند، ما شنا سوئدی ضربدری با دمبل و تمرینات شبیه به آن را پیشنهاد می کنیم که به شما کمک می کنند تا عضلات سینه را تقویت کنید.

روش های خانگی بزرگ کردن سینه

11. شنای سوئدی بروید: 

تمرینات شنا سوئدی نیز به قوی کردن کل بدن به خصوص سینه کمک می کنند. این تمرین با وجود دشوار بودنش نتیجه مؤثری دارد.

 

12. به طور منظم با ژل آلوئه ورا ماساژ دهید: 

ماساژ سینه با ژل آلوورا نه تنها باعث نرمی سینه میشود بلکه سایز سینه را بزرگ می کند از برگ های آلوورا ژل آن را خارج و مقداری روغن اسطوخودوس به ان بیافزاید و در فریزر نگه دارید سپس سینه ها را با این مواد ماساژ و با آب سرد بشویید حداقل سینه ها را 30 دقیقه ماساژ دهید.

ژل آلوئه ورا به طور طبیعی به افزایش سایز سینه ها کمک و شکل آن را بهبود می بخشد. ماساژ سینه ها تولید هورمون پرولاکتین را افزایش و باعث بزرگی سینه میشود به همین منظور به طور منظم سینه ها را 30 دقیقه ماساژ دهید.

 

13. غذاهای حاوی استروژن مصرف کنید:

مصرف غذاهایی که استروژن دارند، مانند غذاهایی با پایه سویا، میوه ها، سبزیجات، مرغ، تخم مرغ، تخم بادیان رومی (انیسون)، تخمه آفتاب گردان، تخم کتان و دانه های کنجد به رشد بهتر سینه ها کمک می کنند.

 

14. تخم کتان استفاده کنید: 

دانه های تخم کتان حاوی فیتواستروژن هستند، نوعی از استروژن گیاهی که به رشد سینه ها کمک می کند. اما نباید توقع تأثیر فوری از این دانه ها داشت. دانه های کتان عنصری مکمل برای بزرگ کردن سینه ها هستند؛ اگر بطور متعادلی از آنها استفاده شود، این دانه ها به تدریج به رشد بافت سینه کمک می کنند و اثرشان را خواهید دید.

روش های خانگی بزرگ کردن سینه

15. قرص ضد بارداری:

درست است که قرص های ضد بارداری را برای پیشگیری از بارداری و یا منظم نمودن دوره های قاعدگی استفاده می کنند اما جالب است بدانید که این قرص ها حاوی استروژن هایی هستند که به تحریک سینه برای رشد کمک می کنند و به راحتی و به سرعت سینه ها را درشت تر می کنند.

 

16. عادات بد را کنار بگذارید: 

یک سری از عادت های بد وجود دارد که رشد سینه هایتان را متوقف می کند. برای مثال، سیگار کشیدن از رشد سینه جلوگیری می کند. مصرف زیاد الکل نیز نه تنها سینه ها را از بین می برد، بلکه موجب سرطان نیز می شود. مصرف زیاد قهوه، زیاد کار کردن (و در نتیجه استرس زیاد)، خواب کافی نداشتن، علل دیگر رشد نکردن سینه ها هستند.

 

17. از ماسک پیاز و زردچوبه استفاده کنید:

پیاز نسخه موثر برای نرمی و رشد سینه است این روش بسیار کم هزینه و قابل استفاده برای همه افراد است. برای بزرگ شدن سینهها پیاز را له کنید تا خمیری به دست بیاید و به آن زردچوبه اضافه و به سینه ها بمالید و با آب سرد بشویید.

 

18. پروتئین جذب بدنتان کنید:

باید میوه ها و سبزیجات و مواد مغذی و سرشار از پروتئین کافی مصرف کنید، گردو، شیر، تخم مرغ، ماهی، کره بادام زمینی، مرغ، تخم کدو حلوایی، ماست یونانی و غیره از این دست مواد غذایی هستند.

روش های خانگی بزرگ کردن سینه

19. شیر یا آب پاپایا بنوشید:

شیر و آب پاپایا حاوی ویتامین ها و مواد معدنی هستند که به رشد سینه ها کمک می کنند. اگر نمی توانید آب پاپایا را بگیرید، خود این میوه را در سالاد میوه یا اسموتی استفاده کنید. جالب اینجاست که میلک شیک موزی هم به رشد سینه ها کمک می کند.

 

20. روغن گیاهک گندم:

روغن گیاهک گندم حاوی پروتئین و ویتامین است و برای سلامتی و رشد سینه مفید است. ماساژ سینه ها با روغن گرم گندم به طور منظم 30 دقیقه در روز سینه ها را حجیم تر و باعث رشد بافت های سینه میشود.

روش های خانگی بزرگ کردن سینه

21. گیاهان دارویی بخورید:

شبدر قرمز، شیرین بیان، رازیانه، میوه نخل بادبزنی، شنبلیله، یام وحشی و ترشک میشی جزو بهترین گیاهان طبی و دارویی هستند که برای سینه ها مفیدند.

 

22. سینه هایتان را ماساژ دهید:

نه تنها این کار به داشتن سینه های سفت کمک می کند، بلکه آنها را درشت تر نیز می کند. اگر قرار است این کار را انجام دهید، باید نحوه صحیح انجام آن را یاد بگیرید.

 

همچنین بخوانید:

بزرگ و کوچک کردن سایز سینه

دلیل درد نوک سینه

 

مطالب مشابه را ببینید!

ترکیب قهوه و دارچین برای لاغری؛ تاثیر قهوه و دارچین بر کاهش وزن عمل بای پس معده برای لاغری (مزایا و معایب عمل کوچک کردن معده) همه چیز در مورد عمل لاغری و جراحی های کاهش وزن چگونه لاغری سریع و ایمن داشته باشیم رژیم کانادایی برای کاهش وزن و لاغری سریع (برنامه این رژیم برای تناسب اندام) چگونه هیکل ساعت شنی داشته باشیم؟ چند حرکت برای داشتن تناسب اندام لاغری سریع شکم و پهلو با ترفند های چربی سوز افزایش سایز سینه با راهکارهای ساده و بدون انجام جراحی ورزش لاغری ران پا و بغل ران؛ چگونه ران پای خود را لاغر کنیم؟ چگونه شکمی صاف داشته باشیم؟؛ عادات غذایی برای کوچک کردن شکم