بیوگرافی سوگل خلیق؛ عکس های اینستاگرام سوگل خلیق

سوگل خلیق از بازیگران جوان تازه کار تئاتر، تلویزیون و سینمای ایران است که به تازگی در فیلم نجوا حضور پیدا کرده و دومین کار تلویزیونی اش را روی آنتن می برد.

بیوگرافی و عکس های سوگل خلیق

بیوگرافی سوگل خلیق

سوگل خلیق بازیگر جوان تئاتر، تلویزیون و سینما متولد سال 1379 در تهران می باشد. وی فارغ التحصیل مدرسه کارشناسی کارگردانی از دانشگاه تهران می باشد.

خلیق موفق به حضور در کلاس های بازیگری اساتید و پیشکسوتانی چون تهمینه میلانی و امین تارخ شده است و زیر نظر این دو بزرگوار دوره های بازیگری را گذرانده است.

یکی از بزرگترین آرزوهای سوگل خلیق ساخت فیلم های سینمایی پرمخاطب می باشد و این را جزو اهداف بزرگش قرار داده است.

بیوگرافی و عکس های سوگل خلیق

شروع به فعالیت و شهرت

سوگل خلیق بازیگری را با تئاتر آغاز نمود و در دوران دانشجویی چندین کار تئاتر را روی سن اجرا نموده است. همچنین چندین کار نمایش نامه ای از جمله روزهای بی باران و … را اجرا نموده است.

شایان ذکر است که علاقه زیادی به تئاتر داشته و اولویتش را در تئاتر می داند.

خانم خلیق نخستین تجربه بازیگری در مقابل دوربین را در سال 93 با فیلم سینمایی “دو” به کارگردانی سهیلا گلستانی داشته است.

سپس در سال 94 در فیلم سینمایی “خماری” به کارگردانی داریوش غذبانی حضور پیدا کرد و در هر دو فیلم سینمایی خود موفق عمل نموده است.

بیوگرافی و عکس های سوگل خلیق بیوگرافی و عکس های سوگل خلیق

سوگل خلیق افتخار این را داشت که در نخستین تجربه بازیگری اش در کنار پیشکسوتانی چون مهرانه مهین ترابی و پرویز پرستویی به ایفای نقش بپردازد.

در سال 96 نخستین تجربه سریال تلویزیونی اش را به نام “پرواز در ارتفاع صفر” را رقم زد. وی در این سریال نقش شیرین همسر کیومرث (شاهرخ استخری) را بازی می نمود.

هم اکنون سوگل خلیق در یک سریال تلویزیونی به نام نجوا دیده می شود که این سریال از 14 مهرماه هر شب ساعت 22:15 از شبکه یک سیما روی آنتن می رود. درواقع سریال نجوا دومین تجربه تلویزیونی سوگل می باشد.

بیوگرافی و عکس های سوگل خلیق

ازدواج

سوگل خلیق بازیگر تئاتر، تلویزیون و سینمای ایران مجرد می باشد و تاکنون ازدوج نکرده است.

 

 

همچنین بخوانید:

بیوگرافی حمید گودرزی

بیوگرافی شاهرخ استخری

بیوگرافی الهام نامی

بیوگرافی محسن کیایی

این مطالب را هم ببینید