کسب درآمد از روبیکا؛ چگونه از این برنامه پول در آوریم؟

کسب درآمد از روبیکا سوال اکثر کاربران است. طی چند سال اخیر و با توجه به محدودیت‌ های موجود برای شبکه‌ه ای اجتماعی و پلتفرم‌ های مختلف نظیر تلگرام و اینستاگرام، فضا برای رشد شبکه‌های اجتماعی ایرانی، بازتر شد و برنامه‌هایی نظیر روبیکا، ایتا، بله و … توانسته‌ اند کاربران زیادی را جذب کنند. روبیکا یکی از نخستین و البته موفق ‌ترین برنامه‌ های ایرانی است که همواره با اضافه کردن قابلیت‌ های جدید، در تلاش برای کسب رضایت مخاطبین است. در همین راستا، روبیکا امروزه تبدیل به یک سوپر اپلیکیشن با قابلیت‌ های متعدد شده و تا حد زیادی توانسته کسب ‌و کارهای مختلف را جذب کند.

روبیکا راه حل مشکل فلیترینگ را ثبت کسب و کار توسط صاحبان آن در این اپلیکشن می ‌‌داند.‌‌‌‌ اگر دارای کسب و کار هستید و به فکر رونق شغل تان، نگران نباشید امروزه‌ با استفاده از روبیکا می ‌توانید به کسب و کار آنلاین ملحق شوید. ممکن است کسب و کاری را اداره نکنید و خواستار آن باشید که بلاگر شوید. در این مقاله به کسب درآمد از روبیکا و انواع روش کسب درآمد مطابق خواسته هر فرد خواهیم پرداخت.

فهرست موضوعات این مطلب

55 1

روبیکا چیست؟

روبیکا، یک اپلیکیشن ایرانی است و به عنوان نسخه‌ ای از اینستاگرام شناخته می ‌شود. محبوبیت روبیکا به دوران اوج همه ‌‌گیری ویروس‌‌ کرونا، بر می‌‌ گردد. آن دوره‌‌ دانش ‌‌آموزان برای شرکت در کلاس‌ های درس از روبیکا استفاده می‌‌ کردند. پیش از دوره کرونا می ‌توانستید از طریق روبیکا در رای گیری ‌های برنامه‌ های پر مخاطب تلویزیونی، شرکت کنید. با گذشت زمان، روبیکا با به روز رسانی و تمهيدات جدید بستری تازه برای درآمدزایی فراهم کرده است.

همچنین، اپلیکیشن روبیکا رسانه چند منظور است و بسیاری از خدمات اپلیکشن‌ هایی مانند: تلگرام و اینستاگرام و برنامه‌های سرگرمی را دراختیار کاربران خود قرار می ‌دهد. روبیکا شامل؛ تماشا فیلم وسریال، بازی، فروشگاه آنلاین و کسب درآمد است که موضوع اصلی مقاله ماست و قرار است به آن بیشتر بپردازیم.

نحوه استفاده از روبیکا

شما بعداز دانلود روبیکا و نصب آن روی گوشی هوشمندتان باید یک حساب کاربری بسازید. ساخت حساب کاربری با ورود اطلاعات کامل می‌شود. بعد از ساخت در قسمت روبینو، می‌توانیدحساب کاربری خود را مشاهده کنید. اگر مایل به بخش کسب درآمد هستید، فعال شدن آن با تایید هویت امکان پذیر است.

برای کسب درآمداز روبیکا از بخش روبینو، نیاز به ‌‌جمع ‌‌آوری دنبال شونده دارید. اگر اپلیکش اینستاگرام داشته‌اید به راحتی می‌توانید از روبیکا استفاده کنید. بخش پیام رسان هم مانند تلگرام قابلیت ایجاد کانال را دارد.

مطلب مشابه: اینفلوئنسر کیست و چه تفاوتی با بلاگر دارد؟ (لیست معروف ترین آنها)

pishkhan

روش‌ های کسب درآمد روبیکا

 شما می ‌توانید از روبیکا کسب درآمد کنید با سرمایه کم و با امکانات موجود که در اختیار دارید. کسب و کار آنلاین می تواند به عنوان شغل دوم و درآمد مازاد برایتان باشد. کسب درآمد از روبیکا با ایجاد کانال صورت می ‌گیرد. بسیار از صاحبان پلتفرم ‌های نام برده امروز در روبیکا به فعالیت می ‌پردازند. بخ ش‌های نام برده و روش ‌های کسب درآمد از آنها را در ادامه به طور کامل توضیح خواهیم داد. 

مطلب مشابه: روش های کسب درآمد در منزل | چطور در خانه پولدار شویم؟

2 3

کسب درآمد از روبیکا با روبینو

روبینو، صفحه مشابه با قسمت اکانت پیج اینستگرام است در آن تعداد دنبال کننده و دنبال شونده و پست گذاری را مشخص می‌‌شود. شما دقیقا برای شروع فعالیت ‌تان نیاز به دنبال شونده یا به اصطلاح فالورو دارید.

همچنین بهترین راه برای شروع کسب و کار از روبیکا و بخش روبینو، ایجاد محتوای مناسب و جذاب با کارتان است. تمام کاری که در روبینو باید بکنید گرفتن بازدید بیشتر است و رفتن به قسمت ویترین که مشابه اکسپلور اینستاگرام است چون بازدیدکنندگان بیشتری را دعوت می‌‌کند تا از پیج شما دیدن کنند.

 در ادامه به چند مورد از تولید محنوا در بخش روبینو اشاره خواهیم‌‌‌‌کرد. انواع تولید محتوا در روبینو عبارت‌اند از:

3 2

فروش محصولات و خدمات

اگر محصولات یا خدمات خاصی ارائه می‌‌ دهید، می ‌‌توانید از روبیکا برای فروش آنها استفاده کنید. برای کسب درآمد از روبیکا یک فروشگاه آنلاین در روبیکا ایجادکنید و محصولات خودرا به ‌‌فروش برسانید. همچنین، اگر خدماتی مانند آموزش، طراحی و … را ارائه می ‌دهید، می ‌‌توانید از طریق برنامه روبیکا مشتریان جدید پیدا کنید.

 این روش نیازمند تبلیغ و بازاریابی مناسب است تا بتوانید مشتریان جدید را جذب کنید.‌‌ اگر فعالیت ‌تان مربوط به مشاغل خانگی است، به عنوان مثال: دارای کترینگ خانگی هستید، می ‌توانید با زدن پیچ و تبلیغات در این زمینه به فروش بیشتر دست پیدا کنید. درحالی که درمنزلتان هستید به سادگی کسب و کار خودتان را اداره کنید.

تبلیغات

فضاهای تبلیغاتی را در روبینو خود ایجاد کنید. برای این کار، می‌ توانید از تبلیغات نمایشی (بنرها، ویدیوها)، تبلیغات تحت پست‌ها استفاده کنید. با جذب تبلیغات‌ دهندگان و دریافت هزینه برای نمایش تبلیغات در روبینو خود، می ‌توانید درآمدزایی کنید. این روش زمانی که به تعداد قابل توجهی از دنبال کننده یا فالورو رسیده باشید امکان پذیر است. در واقع باید زمینه سازی آن را با جذب فالورو بالا انجام دهید. در این مرحله خود صاحبان کسب وکار به شما پیشنهاد همکاری می‌ دهند.  این راه منبع درآمد قابل توجهی برایتان رقم خواهد زد.

مطلب مشابه: کسب درآمد بدون سرمایه در ایران و 12 شغل که نیاز به سرمایه زیاد ندارند!

کسب در آمد از  روبیکا با بلاگری

 جالب است بدانید از اشتراک گذاشتن ویدیوهای روزانه تا پست‌ های آموزشی درمورد تهیه غذا و پخت شیرینی، و …‌‌ بلاگری‌‌ ‌‌ محسوب ‌‌می ‌‌شوند. در صورتی‌‌ که‌‌علاقمند به این روش هستید، باید بدانید که بسیار مورد توجه ‌‌کاربران قرار گرفته ‌است. بسیاری‌‌ از افراد مشهور در اپلیکشن اینستاگرام در زمینه‌ های هنری و سرگرمی و ازجمله کسب و کار که مخاطبان اختصاصی دارند و آنها را دنبال می‌ کنند به روبیکا پیوستند.

  همچنین فعالیت آنها را دوست دارند و به محصولات آنها علاقه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ مند هستند. اگر می‌‌ خواهید به یک فرد قابل توجه در روبیکا تبدیل شوید این راه یکی از راه‌های انجام آن است.

کسب در آمداز روبیکا با ایجاد کانال

با ایجاد کانال می ‌‌توانید همچون برنامه تلگرام در پیام رسان روبیکا با فروش محصولاتتان درآمدزایی کند. کسب درآمد از ایجاد کانال در بخش پیام رسان تنها به شغل شما محدود نمی شود بلکه شما با کانال‌ های مختلف در زمینه ‌هایی ازجمله: هنری، خبری، ادبی و… می‌ توانید کسب درآمد از روبیکا داشته باشید. چگونگی کسب درآمد از روبیکا در فضای پیام‌رسان کمی با روبینو متفاوت است. درواقع برای کسب و کار باید یک گروه راه‌ اندازی کنید و به بارگذاری متن، فیلم یا عکس مشغول شوید. در پیام ‌رسان سقف درآمد برعکس روبینو که با تعداد اعضا سروکار دارد به حجم دانلود وابسته است؛ ولی هرچقدر تعداد اعضای گروه بیشتر باشد حجم دانلود هم بالاتر است و میزان درآمد شما بیشتر خواهدشد. 

 کسب درآمد از روبیکا با سرویس اشتراک ماهانه

 این روش به ‌‌کاربران امکان می ‌دهد تا با پرداخت یک مبلغ ثابت در ماه، به قابلیت ‌های خاصی دسترسی پیدا کنند. با جلب تعدادی از کاربران برای استفاده از این سرویس می ‌توانید دسترسی به ویژگی ‌های پیشرفته را برای آنان فعال کنید و از این روش درآمدزایی کنید. برای مثال: شما یک کانال فیلم و سریال دارید، می ‌توانید برای دنبال کنندگان خود سرویس اشتراک ماهیانه در نظر بگیرید. همچنین در مقابل سرویس‌ های منحصر به فردی که برایشان راه انداری می ‌‌کنید، به درآمد بالایی برسید.

Rubika 1

کسب درآمد از روبیکا با انجام بازی

این روش خیلی متداول نیست اما شما با انجام بازی و نفر اول شدنتان می ‌توانید به کسب درآمد از روبیکا برسید. البته برای بازی کننده ‌های حرفه ‌ای روش مناسب و جالبی برای درآمدزایی است.

کسب درآمد از طریق آموزش و مشاوره

 اگر تخصص خاصی در زمینه‌ ای خاص دارید، می ‌توانید خدمات آموزش و مشاوره را ارائه دهید. می ‌توانید به عنوان مرجعی در زمینه‌ ای خاص برای دیگران عمل کنید و برای آنها مشاوره ارائه دهید. می ‌توانید آموزش‌ های آنلاین برگزار کنید و از این طریق کسب درآمد از روبیکا را فراهم کنید. در زمان بعد از کرونا موسسات آموزشی همگی از پلتفرم ‌های متفاوت برای ادامه راه خود استفاده کرده‌ اند. برای مثال: اگر متخصص مشاوره تحصیلی هستید، می ‌توانید با مشاوره درسی به کسب درآمد از روبیکا برسید.

مطلب مشابه: 9 نکته برای موفقیت در کسب و کار خانگی (فرمول های کسب درآمد خانگی به صورت حرفه ای)

 همکاری در رویدادها و معرفی محصولات

 شما می ‌توانید با شرکت در رویدادها و معرفی محصولات جدید برندها، درآمدزایی کنید. هچنین با شرکت در رویدادهای مرتبط با صنعت خود و به اشتراک گذاشتن تجربیات به صورت پست گذاری در روبینو به کسب درآمد برسید. برای مثال: شما یک متخصص زیبایی هستید و با شرکت در رویدادهای آرایشی معروف می ‌توانید توانایی خود در حرفه خود به نمایش بگذارید. در واقع معرفی محصولات ارایشی برند‌های معتبر برای مخاطبان یکی از راه‌ های کسب درآمدتان می ‌تواند باشد.

کسب درامد از روبیکا با همکاری در فروش

در این روش شما تبلیغ کالاهای فروشنده ‌های دیگر را در صفحه روبینو خود قرار می‌‌ دهید و از هرخریدی که از طریق صفحه شما انجام شود، هزینه ‌ای از شرکت مربوطه دریافت می‌‌ کنید. می‌‌ توانید پیج خود را مختص به آن برند قرار دهید تا درصد بیشتری تعلق ‌‌گیرد. همچنین ‌‌کانال فروش، ‌‌عرضه‌‌ محصولات به صورت مستقیم به مشتریان راه کسب درآمد از این طریق م ی‌تواند باشد. راه اندازی فروشگاه آنلاین هم راه دیگری برای کسب درآمد از طریق همکاری در فروش است.

دسترسی به درآمد از طریق پیشخوان:

شما بعد از آموختن روش‌ های کسب درآمد از روبیکا باید نحوه رسیدگی به درآمدتان را بیاموزید. همچنین، با طی کردن مراحل ثبت هویت در داشبورد به میزان درآمد از طریق روبینو و کانال و فروشگاهتان رسیدگی کنید. این قسمت به مدیریت درآمدتان اختصاص دارد با دسترسی به نمودارهایی که در این قسمت قرار دارند، می‌ توانید به میزان درآمدتان در طول  روز‌ها و ماه ‌‌های گذشته دست پیدا کنید. این بخش شامل پرداخت درآمد شما نسبت به فعالیت تان است و می ‌توانید پرداختی‌ ها و واریز‌های خود را مشاهده کنید.

چطور کسب درآمد از روبیکا محاسبه می ‌شود؟

اگر دارای صفحه روبینو باشید، نسبت به تعداد بازدید خود درآمد کسب می ‌کنید. اگر دارای کانال هستید به ازای حجم دانلود از کانال تان کسب درآمد می‌‌ کنید. تنها راه افزایش درآمدتان بازدید بیشتر و دانلود بیشتر است. درواقع تلاش تان برای تولید محتوا جذاب و مورد علاقه کاربران باید روز افزون باشد.

6

کسب درآمداز روبیکا چطور برای هر فرد لحاظ می ‌شود؟

یکی از پتانسیل ‌هایی که روبیکا نسبت به دیگر اپلیکشن‌ ها دارد، در نظر گرفتن بخشی به نام کیف پول است.

در این بخش به ازای دانلود محتوایتان در کانال مربوط به کسب وکار، و… درآمد کسب خواهید کرد. همچنین به ازای بازدید صفحه واشتراک گذاری محتوایتان به روز، درآمد کسب کرده و به حسابتان واریز خواهد شد.

پیام‌ های کپی شده هم شامل کسب درآمد می‌ شود؟

بله، پیام‌ های فوروارد شده از پیج شما و کانال‌تان شامل درآمد می‌ شود. درواقع هرچه محتوای شما جذاب تر باشد  قالبیت دارد که فوروارد شود. این گونه درآمد شما بالاتر خواهد رفت. دقت کنید منظور محتوای متعلق به شما در صفحات دیگر است که توسط کاربران دانلود و در صفحه خودشان گذاشته می ‌شود. محتوا کپی و بی کیفیت درآمد زایی برایتان نخواهد داشت. درصورت متوجه شدن ادمین‌های روبیکا مسدود خواهید شد.

مطلب مشابه: مشاغل خانگی با سرمایه کم و لیست کارهایی که می توان در منزل انجام داد + ویدیو

درآمد بعد از درخواست انتقال واریز خواهد شد؟

دقت کنید، بعد از درخواست واریز وجه به حساب تان، ادمین ‌های بازبینی، محتوا‌های موجود را از نظر قوانین روبیکا بازبینی کرده و در صورت رعایت قوانین پرداخت خواهد شد. حداقل مقدار درآمد برای واریز مبلغ 10000 تومان است.

از کدام قسمت می ‌توانم میزان درآمدم را ببینم؟

از قسمت تنظیمات روبیکا در منو اصلی برنامه در پایین صفحه، وارد بخش کسب درآمد شوید و درآمد خود را مشاهده کنید.  به صورت اعداد و نمودار به روز رسانی خواهد شد. اعداد که به معنای درامد حاصل از کسب و کار شماست تقریبا حدود ده دقیقه به روز رسانی می ‌شود. نمودار نمایش درآمد را به ریال و به ازای هر ده دقیقه محاسبه می ‌کند. 

سیستم پرداخت و کسب درآمد از روبیکا

 فراموش نکنید، اگر به دنبال کسب درآمد از روبیکا به صورت حرفه‌ ای هستید و می ‌خواهید مبلغ قابل توجهی از تولید محتوایتان به دست آورید. توجه کنید که اشتراک گذاری تصاویر کم کیفیت و کم حجم برایتان سودآوری نخواد داشت. سعی کنید، ویدیو‌های با کیفیت و با حجم بالا بارگذاری کنید که مخاطب  برای دانلود آن تشویق شود. پرداخت درآمد شما بستگی به کیفیت و حجم و زیبایی بصری دارد. بهتر است تا می ‌توانید با رعایت این نکات محتوا تولید کنید تا حجم درآمدتان افزایش یابد. البته این موارد بیشتر شامل کانال پیام رسان است و در روبینو بازدید و اشتراک گذاری برایتان درآمدزا خواهد بود.

کسب درآمد از روبیکا فعال است؟

 مدتی قابلیت کسب و کار در روبیکا غیر فعال شده بود. اکنون می ‌توانید هر زمان که خواستید برای انجام

کسب در آمد از روبیکا اقدام کنید. سپس هرچه زودتر در مسیر درآمدزایی قرار بگیرید اگر از نسخه قدیمی روبیکا استفاده می ‌کنید، حتما با به روزرسانی ازآپشن ‌های جدید بهره مند شوید.

5 1

اینفلونسر‌ها و کسب درآمد از روبیکا

ممکن است قبل از درآمدزایی در اپلیکشن اینستاگرام و مشابه آن فعال بوده و دارایی کسب و کار خودتان بوده باشید. بنابراین، برای جذب فالورو آسان تر آنان را دعوت به استفاده از روبیکا و دیدن محصولات در صفحه موجودتان کنید. درواقع با توجه به میزان محبوبیت و تعداد کاربران روبیکا با استفاده از آن می ‌توانید به درآمد مشخص و قابل توجهی برسید. نگران بی تجربه بودن خودتان در این زمینه نباشید، بهتر است در زمینه بازاریابی و فعالیت در زمینه شبکه اجتماعی مانند روبیکا تحقیق کنید. مهم ترین بخش کسب درآمد از روبیکا جذب مخاطب به روش صحیح و قابل توجه است.

فوت کوزه گیری کسب درآمد از روبیکا

با دانستن مهارت است که می ‌‌توانید، بهترین محتوا را تولید کنید. جذب فالور بالا فقط و فقط با داشتن مهارت‌ های استراتژی محتوا و نحوه پست گذاری صورت می ‌‌گیرد. هیچ موفقیتی و دیده شدنی بدون مهارت و پشتکار برای یادگیری امکان پذیر نیست. رشد صفحه و میلیونی شدن افرادی که در اینستاگرام و دیگر پلتفرم‌ها مشغول‌اند اصلا اتفاقی نبوده بلکه حاصل آزمون و خطای بسیار است.  فرا گرفتن اصول تبلیغ و جذب مخاطب با محتوای منحصربه فرد، راز موفقیت است. شما هم می ‌توانید با آموزش الگوریتم و روند پست گذاری به مخاطبان میلیونی برسید. هیچ غیر ممکنی برای فرد با انگیزه  و پر تلاش وجود ندارد.

در ادامه قرار است به چند مهارت لازم برای موفقیت کسب درآمد از روبیکا و روش انجام آن بپردازیم.

مطلب مشابه: مشاغل خانگی برای پولدار شدن و بهترین شغل های خانگی ویژه مردان و زنان

تعداد اعضای کانال را افزایش دهید:

با توجه به اینکه تعداد اعضای کانال ‌تان بیشتر باشد، پست ‌هایتان بازدید بیشتری خواهند خورد و به این  صورت، درآمد بیشتری کسب خواهید کرد. به منظور بالا بردن تعداد اعضای کانال ‌تان باید علاوه بر محتوای مفید و جذاب، باید دارای تکنیک اصولی برای پست گذاری باشید. بهتر است مرتب پست بذارید و از مخاطبان خود بازخورد بگیرید تا به روند رشد کانال ‌تان کمک کنید. 

محتوای بیشتری تولید نمایید:

راز تولیدمحتوای بیشتر، دانستن عرضه و تقاضا است. باید به دنبال به روزترین و بهترین موارد بروید که برای مخاطب جذابیت داشته باشد. اگر جریان جدیدی در مسیر محتوا ایجاد شده است از آن استفاده کنید. همیشه دارای استراژی برای تولید محتواتان باشید که به روند رشد کاری تان کمک کند. محتوا بیشتر مصادف است با دنبال کننده بیشتر و درآمدی که روز به روز رو به افزایش است. توجه داشته باشید که کیفیت را قربانی کمیت نکنید.

خرید فالوور از روبیکا:

تمام کسب درآمد از روبیکا به میزان بازدیده کننده و البته فالورتان بستگی دارد. درواقع گزینه خرید فالوور می‌ تواند یک قدم به اهدافتان نزدیک ترتان کند. طبق دانسته ‌هایتان تا به اینجا تمام کسب درآمدتان از روبیکا به تعداد بازدیدکننده و دنبال کنندگان صفحه روبیکایتان بستگی دارد. البته بهتر است به روش اصولی پیش بروید که این گونه در دام کلاهبردان نخواهید افتاد.

به هر طریقی محتوا تولید نکنید

اگر تازه کار هستید و کسب درآمد از روبیکا را به طور جدی می ‌خواهید ادامه دهید، حتما آموزش استراژی محتوا و جذب فالورو را ببینید. اطلاعات به روز شده و مهارت، نکته تولید محتوای جذاب و مفید است نباید برای جذب فالوور اصول اخلاقی و کاری خود را کنار بگذارید. خلاق باشید و با تکیه به استعداد‌تان نوآوری کنید. طبق شواهد موجود مخاطبان محتوا سالم و مفید برای رشد فردی و خلاقیت شان را بیشتر از محتوا بی کیفیت می‌پسندند. همواره تلاش کنید و بدانید نتیجه آن موفقیت و رسیدن به رویاتان خواهد بود.

محتواهای خود را تبلیغ کنید

پس از اینکه محتواهای خود را منتشر کرده ‌اید، سعی کنید آن را به دست مخاطبان بیشتری برسانید. برای این کار می ‌توانید از افرادی که در سایر پلتفرم‌ها فعال هستند، درخواست کنید که شما را در اپلیکیشن روبیکا دنبال کنند. همچنین همکاری با افرادی که در زمینه کاری یکسانی قرار دارید باعث دیده شدن بیشتر خواهد شد. اشتراک گذاری محتوایتان از طریق بلاگرها هم باعث رشد کاری شما می‌‌شود.

مطلب مشابه: ایده کسب و کار با سرمایه کم و راهنمایی برای 40 شغل خاص

4 4

نکات مهم در کسب درآمد از روبیکا

مهم است بدانید، برای درآمد زایی  از کسب و کار باید یک فرد خلاق ومنظم و پرتلاش باشید و از شکست خوردن نترسید. این گونه با صبر و تحمل به خواسته خودتان  به درآمد زیادی دست پیدا خواهید کرد. رعایت اصول اخلاقی وعرف جامعه باعث فعال بودن شما در روبیکا می ‌شود. انجام ندادن قوانین روبیکا باعث توقف کارتان خواهد شد.

به جذابیت پست و محتوای با ایده نوآورانه توجه کنید زیرا جزو مهم ترین بخش تولید محتوا است. درواقع داشتن محتوای خوب و باکیفیت باعث جذب مخاطبان و بازدید بیشتر و دانلود می ‌شود.

توجه داشته باشید اگر ادمین برای کانالتان در نظر داشتید، روبیکا به شخص اداره کننده مبلغ را واریز خواهد کرد.

دریک نگاه صفر تا صد کسب درآمد از روبیکا

روبیکا، یک اپلیکیشن ایرانی است و به عنوان نسخه‌ای از اینستاگرام شناخته می ‌‌‌شود.

شما می ‌توانید از روبیکا کسب درآمد کنید با سرمایه کم و با امکانات موجود که در اختیار دارید. کسب و کار آنلاین می‌ تواند به عنوان شغل دوم و درآمد مازاد برایتان باشد. کسب درآمد از روبیکا از طریق بخش مشابه اینستاگرام به نام روبینو و پیام رسان با ایجاد کانال صورت می‌ گیرد.

اگر محصولات یا خدمات خاصی ارائه می ‌دهید، می ‌توانید از روبیکا برای فروش آنها استفاده کنید. برای کسب در آمد از روبیکا یک فروشگاه آنلاین در روبیکا ایجاد کنید و محصولات خودرا به فروش برسانید.

اگر تخصص خاصی در زمینه ‌ای خاص دارید، می ‌توانید خدمات آموزش و مشاوره را ارائه دهید. می ‌توانید به عنوان مرجعی در زمینه ‌ای خاص برای دیگران عمل کنید و برای آنها مشاوره ارائه دهید. یا آموزش‌ های آنلاین برگزار کنید و از این طریق کسب درآمد از روبیکا را فراهم کنید.

باید به جذابیت پست و محتوای با ایده نوآورانه توجه کنید زیرا جزو مهم ترین بخش تولید محتوا است. درواقع داشتن محتوای خوب و با کیفیت باعث جذب مخاطبان و بازدید بیشتر و دانلود می ‌شود.

یکی از پتانسیل‌ هایی که روبیکا نسبت به دیگر اپلیکشن‌ ها دارد، درنظر گرفتن بخشی به نام کیف پول است. در این بخش به ازای دانلود محتوایتان در کانال مربوط به کسب وکار و… درآمد کسب خواهید کرد. ممکن است قبل از درآمدزایی در اپلیکشن اینستاگرام و مشابه آن فعال بوده و دارای کسب و کار خودتان بوده باشید. بنابراین، برای جذب فالورو آسان تر آنان را دعوت به استفاده از روبیکا و دیدن محصولات در صفحه موجودتان کنید.

شما بعد از آموختن روش ‌های کسب درآمد از روبیکا باید نحوه رسیدگی به درآمدتان را بیاموزید. همچنین، با طی کردن مراحل ثبت هویت در داشبورد به میزان درآمد از طریق روبینو و کانال و فروشگاهتان رسیدگی کنید.

مطلب مشابه: برای سرمایه گذاری چی بخریم؟ (سرمایه گذاری با پول کم و زیاد)

مطالب مشابه را ببینید!

دورکاری و افزایش درآمد؛ روش های مختلف کسب درآمد در منزل به صورت دورکار زندگی در فرانسه چگونه است؟ مزایا+معایب عادات روزانه مفید برای زندگی بهتر؛ 7 کار موثر برای داشتن زندگی خوب افزایش انگیزه شغلی؛ 17 روش برای بالا بردن انگیزه برای کار کردن موسسه مهاجرتی چیست؟ نکاتی در مورد وظایف و مسئولیت های موسسات مهاجرتی متن نامه گواهی اشتغال به کار به فارسی و انگلیسی + 5 نمونه فارسی و انگلیسی نامه نکات کلیدی در بهبود مهارت مکالمه زبان انگلیسی راهنمای انتخاب بهترین گل برای هدیه به آقایان در مناسبت‌ها زبان بدن در فروش؛ تکنیک های استفاده از زبان بدن برای فروش بهتر و جذب مشتری همه چیز درباره کلاس خصوصی آیلتس