مشاغل خانگی با سرمایه کم و لیست کارهایی که می توان در منزل انجام داد + ویدیو

بهترین مشاغل خانگی با سرمایه کم برای پولدار شدن و همه چیز در مورد آن ها

بهترین مشاغل خانگی برای پولدار شدن امروزه محدود به بیرون از خانه نیست. در ادامه قصد داریم چند مورد از برترین آن ها را به شما پیشنهاد کنیم. پیشنهاد می کنیم هم ویدیو را تماشا کنید و هم متن زیر را بخوانید. در هر دو بخش به صورت جداگانه بهترین مشاغل خانگی با سرمایه کم و لیست بهترین کارهایی که می توان در منزل انجام داد را توضیح داده ایم.

تماشای ویدیو مشاغل خانگی با سرمایه کم برای پولدار شدن در یوتیوب

در سال های اخیر و عصر تکنولوژی، در ایران و جهان، عده ای در حال رسیدن به سطوح بالایی از کسب درآمد هستند. آن ها گاهی با صفر ریال شروع می کنند و به این جایگاه می رسند. قصد نداریم بیش از این تفصیل داده و در مورد موضوعات مختلف صحبت کنیم؛ در ادامه بهترین مشاغل خانگی برای پولدار شدن را به شما معرفی خواهیم کرد.

بهترین مشاغل فریلنسری برای پولدار شدن

  یک وبلاگ راه اندازی کنید

این یکی از بهترین ایده های راه اندازی کم هزینه است که می توانید امروز راه اندازی کنید. آمارهای وبلاگ نویسی اخیر نشان می دهد که ده ها هزار وبلاگ نویس) در حال ایجاد محتوای سودآور در موضوعات وبلاگ به گونه ای متنوع مانند کتاب نویسی، آشپزی در خانه، سفر، فیلم، سبک زندگی، تجارت، امور مالی شخصی و موارد دیگر هستند.

اکثر وبلاگ نویسان چیزی بین 38,440 تا 51,906 (البته در دنیا) دلار درآمد دارند و این تجارت را خارج از خانه خود انجام می دهند و ساعات کاری خود را تنظیم می کنند. حتی افراد بیشتری به لطف ترکیبی از مشترکین ایمیل، بازاریابی وابسته، حمایت مالی وبلاگ و سایر جریان های درآمد، وبلاگ های خود را به مشاغل شش رقمی تبدیل می کنند. اولین قدم شما برای راه اندازی یک وبلاگ، رسیدگی سریع به جنبه فنی کارها است.

طراحی گرافیک

مشاغل خانگی با سرمایه کم و لیست کارهایی که می توان در منزل انجام داد

یکی دیگر از بهترین مشاغل خانگی برای پولدار شدن، طراحی گرافیک و کار با فتوشاپ است.

این ایده کسب وکار کوچک برای افراد خلاقی که می خواهند از مهارت های خود کسب درآمد کنند عالی است. در حالی که داشتن پیشینه رسمی در طراحی گرافیک کاملاً مفید است، یادگیری مبانی طراحی گرافیک به تنهایی نیز نسبتاً آسان است.

Adobe Illustrator انتخابی عالی است، اما با استفاده آسان تر و حتی ابزارهای سهل الوصول تر مانند Stencil و Visme باعث می شود که تقریباً هر کسی با ده انگشت، کمی خلاقیت و انگیزه بتواند با انجام کارهایی مانند طراحی درآمد جانبی کسب کند (و فروش) تصاویری مانند این نقل قول های انگیزشی که می توانند روی پوستر چاپ شوند و در پلتفرم های مختلف به راحتی به فروش می روند.

باید بدانید که هوش مصنوعی چقدر بر آینده مشاغلی مانند طراحی لوگو و طراحی گرافیک تأثیر می گذارد. سپس هنگامی که در کار خود متخصص هستید، می توانید تحصیلات خود را ادامه دهید و به سمت ارائه تجربیات عملی بیشتری مانند طراحی اسپرینت یا انواع محتوای عمیق تر که می توانید برای مشتریان با ارزش تر در سراسر جهان ایجاد کنید، پیش بروید.

مطلب مشابه: معرفی مشاغل خانگی پردرآمد برای زنان و مردان (شغل دوم در منزل)

توسعه وب و طراحی سایت

مشاغل خانگی با سرمایه کم و لیست کارهایی که می توان در منزل انجام داد

شاید در این مورد بیش از هر چیزی شنیده باشید؛ در واقع توسعه و طراحی وب سایت، راهکاری برای کسب درآمد به صورت فریسلنری است.

بیشتر افراد در این تجارت با یادگیری نحوه کدنویسی شروع می کنند. هنگامی که دانش HTML، روبی، پایتون، جاوا اسکریپت یا CSS را فرا گرفتید، می توانید به عنوان یک ایده تجاری جانبی، کار آزاد را شروع کنید تا پورتفولیوی خود را بسازید و مشتریان خود را با طراحی یک طرح وبلاگ جدید برای همه آنها در حالی که هنوز به طور کامل پشتیبانی می شود ، شروع کنید.

طراحان وب برای شرکت های فناوری و استارتاپ ها بسیار ارزشمند هستند؛ به همین دلیل است که تبدیل شدن به یک طراح وب آزاد یکی از بهترین ایده های کسب و کار کوچک امروزی است. طراحی وب همه چیز در مورد تسلط بر هنر ایجاد یک تجربه زیبا و ارزش محور برای افرادی است که از یک وب سایت یا برنامه استفاده می کنند.

آموزش دوره های آنلاین

مشاغل خانگی با سرمایه کم و لیست کارهایی که می توان در منزل انجام داد

یکی از ساده ترین ایده های کسب و کار آنلاین بر اساس آموزش از تخصص شما شروع به ساخت دوره های آموزشی هر چیزی که بلد هستید می باشد. در بین بهترین مشاغل خانگی برای پولدار شدن، می توان حساب ویژه ای روی این مورد بر اساس تخصص همه افراد جامعه باز کرد.

استفاده از مهارت های خود برای کسب سود یک روند رایج در بین بهترین ایده های کسب و کار کوچک امروزی است. اگر در کاری متخصص هستید، احتمالاً مخاطبانی از افراد آنلاین وجود دارند که مایلند برای تبدیل شدن به یک متخصص در زمینه شما هزینه بپردازند. درست مثل شما. اگر می خواهید مهارت های خود را بگذرانید و آن ها را به یک دوره آنلاین تبدیل کنید که به دیگران می آموزد چگونه همان نتایجی را که در زندگی، شغل یا تجارت خود به دست آورده اید، به دست آورند. حتی وب سایت های زیادی در این زمینه فعال هستند که آموزش های شما را با دریافت درصدی از سود فروش، در اختیار دیگران قرار می دهند.

مطلب مشابه: مشاغل خانگی برای پولدار شدن و بهترین شغل های خانگی ویژه مردان و زنان

نوشتن کتاب های الکترونیکی و کسب درآمد

مشاغل خانگی با سرمایه کم و لیست کارهایی که می توان در منزل انجام داد

در معرفی شغل مناسب برای دختر جوان، به سراغ یکی دیگر از گزینه های برتر خواهیم رفت.

اگر به دنبال مشاغل اینترنتی، کارهای پاره وقت و یا بهترین مشاغل خانگی برای پولدار شدن در ایران هستید، ما یکی از متداول ترین آن ها را به شما پیشنهاد می کنیم. البته اگر سطح زبان شما خوب است؛ می توانید به سراغ نوشتن کتاب ها به زبان لاتین و… هم بروید.

اگر از نوشتن لذت می برید، فروش کتاب های الکترونیکی می تواند یک تجارت آنلاین بسیار رضایت بخش باشد. تکنولوژی سهم مهمی در راه اندازی کسب و کارهای خانگی دارد و کتاب الکترونیکی را به یکی از هوشمندانه ترین ایده های تجاری که می توانید در صورت داشتن مهارت در نوشتن، اجرا کنید، تبدیل کنید. با کتاب الکترونیکی خود کار جدی داشته باشید، مخاطبی ایجاد کنید و بستری برای معرفی ناشران سنتی در خرید کتاب خواهید داشت. سپس می توانید یکی از بهترین کتاب های تجاری را بنویسید و واقعاً برند شخصی خود را بسازید.

ساخت پادکست در خانه

مشاغل خانگی با سرمایه کم و لیست کارهایی که می توان در منزل انجام داد

یکی از گزینه های متداول در لیست بهترین مشاغل خانگی برای پولدار شدن، ساخت پادکست های صوتی و تصویری است. برای درک این موضوع پیشنهاد می کنیم که سری به یوتیوب و سایر وب سایت های به اشتراک گذاری محتوای صوتی و تصویری بروید. آن ها خیلی خوب در این زمینه فعالیت می کنند. این نمونه نیز از موارد دسته بندی شغل مناسب برای دختر جوان شناخته می شود.

اگر از تحقیق، چت و داستان گویی لذت می برید، کسب و کار عالی است. اگر می توانید یک پادکست راه اندازی کنید و مخاطبان منظمی برای آن پیرامون موضوعی خاص ایجاد کنید، این یک راه عالی برای جذب حامیان مالی و تامین مالی این ایده تجاری جانبی است. طبیعتاً، اگر از قبل مخاطب آنلاین دارید، می توانید برای گوش دادن به پادکست معمولی خود آن را روی پلتفرم های مختلف قرار دهید.

همین طور بهتر است که نرم افزارهای ادیت صدا را نیز بیاموزید تا کار شما راحت تر شود و از این بابت هزینه بیشتری پرداخت نکنید.

کسب و کار مربیگری آنلاین

مشاغل خانگی با سرمایه کم و لیست کارهایی که می توان در منزل انجام داد

آیا مهارتی دارید که دیگران می خواهند یاد بگیرند؟ این ایده کسب و کار خانگی می تواند برای آموزش مبتدیان در رشته شما عالی باشد.

اگر چیزی دارید که در آن مهارت دارید و به آن بسیار علاقه دارید، می توانید آن ترکیب برنده را به ارائه خدمات خود با مربیگری آنلاین تک به تک به عنوان یکی از قابل اعتمادترین ایده های تجاری جانبی تبدیل کنید که مهارت های شما را تقویت می کند. فقط مطمئن شوید که سیستم مدیریت و پلتفرم خود را پیاده سازی کنید تا درگیر کار با مشتریانی نشوید که نمی توانید به طور قابل اندازه گیری به آنها کمک کنید. اگر ساعتی هزینه خدمات مربیگری خود را دریافت می کنید، مطمئن شوید که از یک ابزار ردیابی زمان در اختیارتان است و داده ها را به درستی و برای کارفرما پردازش می کند.

مطلب مشابه: روش های کسب درآمد در منزل | چطور در خانه پولدار شویم؟

مشاوره کسب و کار محلی

مشاغل خانگی با سرمایه کم و لیست کارهایی که می توان در منزل انجام داد

کمک به دیگر صاحبان مشاغل کوچک محلی می تواند یک شرکت پرسود باشد.

اگر در طول سال ها مجموعه مهارت ها یا گواهی های ارزشمندی را در صنعت خود ایجاد کرده اید، با ارائه خدمات مشاوره ای به صاحبان مشاغل محلی به عنوان ایده های تجاری جانبی بالقوه پرسود، از مهارت های خود در اوقات فراغت خود استفاده کنید. چه یک بازاریاب خبره، یک استراتژیست تجاری یا حامی کسب و کار و تولید باشید، احتمالاً یک صاحب کسب و کار محلی وجود دارد که مایل است به شما کمک کند تا مشکلی را با شرکت خود حل کند. آن ها از شما مشاوره می خواهند.

مشاغل خانگی پردرآمد برای زنان

تجارت کمیسیون فروش

مشاغل خانگی با سرمایه کم و لیست کارهایی که می توان در منزل انجام داد

البته هیچ کدام از مواردی که در این مقاله تحت عنوان بهترین مشاغل خانگی برای پولدار شدن، مرتبط به یک جنسیت نیست.

اگر در فروش مهارت دارید، این یک ایده تجاری جانبی عالی است که باید امتحان کنید. اگر در برقراری ارتباط با مردم مهارت دارید و تمایل به قبول ریسک دارید، نقش فروش فریلنسری مبتنی بر کمیسیون می تواند یک ایده تجاری جانبی عالی برای شما باشد.

بسیاری از استارت آپ ها به دنبال فروشندگان پاره وقت و فقط کمیسیون هستند، به خصوص زمانی که تازه شروع به کار کرده اند، به این معنی که اغلب می توانید این ایده را به یک ایده تجاری خانگی تبدیل کنید. استراتژی های فروش خود را توسعه دهید، به یک نماینده فروش داخلی تبدیل شوید و مهارت های خود را برای آن ها ایمیل کنید.

چاپ تیشرت در خانه

مشاغل خانگی با سرمایه کم و لیست کارهایی که می توان در منزل انجام داد

یکی دیگر از گزینه های متداول ما در لیست بهترین مشاغل برای خانه، چاپ انواع طرح ها روی تی شرت ها است که به راحتی انجام می شود. همین طور در تکمیل این پروژه، می توانید یک وب سایت اینترنتی هم راه اندازی کنید تا رشد فروش خود را به حداکثر برسانید.

اگر حس مد (یا چیزی شبیه به آن) دارید، ممکن است از راه اندازی یک تجارت چاپ تی شرت لذت ببرید. همچنین می توانید طرح های شخص دیگری را مجوز دهید و آنها را روی سه راهی خالی چاپ کنید. در هر صورت، اگر فضایی برای راه اندازی چاپ تی شرت دارید، می توانید به راحتی ابزارهای لازم را برای شروع به دست آورید.

بازاریابی و فروش ایفیلیت

مشاغل خانگی با سرمایه کم و لیست کارهایی که می توان در منزل انجام داد

مانند وبلاگ نویسی، راه اندازی یک کسب و کار وابسته می تواند درآمد منفعل ایجاد کند. اگر قبلاً وب سایتی دارید که ترافیک هدفمندی دارد، یک راه عالی برای کسب درآمد غیرفعال از محتوایی که در حال حاضر با ایده کسب وکار کوچک آسان خود ایجاد می کنید، از طریق بازاریابی وابسته (و پیوستن به برنامه های وابسته مناسب) است.

مدیر رسانه های اجتماعی

مشاغل خانگی با سرمایه کم و لیست کارهایی که می توان در منزل انجام داد

افراد در این کسب و کار کوچک معمولا بومی های دیجیتالی هستند که عاشق رسانه های اجتماعی و جامعه سازی هستند. این گزینه تحت عنوان ادمین نیز شناخته می شود و در لیست بهترین مشاغل خانگی برای پولدار شدن قرار می گیرد.

همه ما مقصریم که گاهی اوقات زمان زیادی را در فیس بوک، توییتر یا پینترست می گذرانیم، پس چرا برای استفاده از تخصص خود به عنوان یک ایده تجاری جانبی پولی دریافت نمی کنیم؟ بسیاری از شرکت ها، به ویژه استارت آپ ها یا شرکت هایی که در خرده فروشی فعالیت می کنند، حتی اینفلوئنسرها حضور پررنگی در رسانه های اجتماعی دارند و دائماً به افرادی برای کمک به ساخت برندهایشان به صورت آنلاین نیاز دارند. شما می توانید این نوع فرصت ها را در سایت های مرتبط با همین حوزه پیدا کنید.

مطلب مشابه: 9 نکته برای موفقیت در کسب و کار خانگی (فرمول های کسب درآمد خانگی به صورت حرفه ای)

مشاور طراحی پرزنتیشن

مشاغل خانگی با سرمایه کم و لیست کارهایی که می توان در منزل انجام داد

در لیست بهترین مشاغل خانگی برای پولدار شدن، به سراغ یکی از بهترین گزینه ها خواهیم رفت. کار بدون سرمایه در منزل مکمن است. در صورتی که به خوبی آن را انجام دهید و ارتباط اجتماعی شما نیز قدرتمند باشد.

وقت آن رسیده است که از مهارت های پاورپوینت با این تجارت واقعی کسب درآمد کنید. طراحی پاورپوینت برای کسانی که نیاز به طرح های جذاب و خاص در پرزنت خود دارند، باید توسط یک متخصص انجام گردد. اگر به این نرم افزار و یا موارد مشابه مسلط هستید و به تولید محتوا علاقه دارید، می تواند شروع فوق العاده ای باشد.

متخصص ساخت لندینگ پیج یا صفحه فرود

مشاغل خانگی با سرمایه کم و لیست کارهایی که می توان در منزل انجام داد

در معرفی نامه بهترین مشاغل خانگی برای پولدار شدن، به سراغ یک گزینه دیگر خواهیم رفت که امروزه تبدیل به یک روش عالی برای جذب مخاطب روی وب سایت ها شده است. از جمله شغل های پردرآمد خانگی نیز محسوب می شود.

افرادی که در این تجارت هستند تمایل دارند از نوشتن و طراحی لذت ببرند. اگر متخصص وب هستید، می دانید چگونه تحقیق کلمات کلیدی را انجام دهید. و صفحات فرود با طراحی زیبا که از بهترین استراتژی های سئو وبلاگ پیروی می کنند، بسازید، چرا از شرکت های دیگر هزینه خدمات خود را دریافت نکنید تا یاد بگیرید چگونه ترافیک را از موتورهای جستجو دریافت کنید و آن را به ایده های کسب و کار کوچک پولساز تبدیل کنید؟

حتی یک صفحه فرود کوتاه در بیشتر موارد چند صد دلار ارزش دارد و اگر بدانید چگونه مشتریان بالقوه خود را به خوبی معرفی کنید، بسیار بیشتر است. اگر می خواهید ایده کسب وکار خود را برای تبدیل شدن به یک متخصص صفحه فرود یا کپی نویس آزاد شروع کنید می توانید به سراغ دوره های آموزشی تخصصی و پیشرفته بروید.

مشاور طراحی دکوراسیون داخلی

مشاغل خانگی با سرمایه کم و لیست کارهایی که می توان در منزل انجام داد

این یک تجارت جانبی عالی برای افراد آگاه به طراحی است. در صورتی که در مورد طراحی داخلی چیزی می دانید، می توانید در مورد رنگ بندی ها، نحوه ست کردن و همین طور خرید المان های خانه و یا محل کار به کسانی که قصد تغییرات مهم در خانه و دفتر خود را دارند مشاوره بدهید. این گزینه نیز در لیست بهترین مشاغل خانگی برای پولدار شدن قرار می گیرد. در واقع یک گزینه عالی محسوب می شود.

عكاس پرتره

مشاغل خانگی با سرمایه کم و لیست کارهایی که می توان در منزل انجام داد

اگر دوست دارید پشت دوربین باشید، این تجارت همیشه مورد تقاضا است. اگر صاحب دوربین هستید، راه اندازی یک کسب و کار عکاسی پرتره می تواند راهی بسیار طبیعی برای تبدیل مهارت ها و علایق خود به یک ایده تجاری سودآور باشد. با عکاسی رایگان برای دوستان و خانواده شروع کنید تا یک نمونه کار آنلاین قوی بسازید، با تجهیزات خود و فرآیند ویرایش آشنا شوید، سپس می توانید برای عکاسی از عکس های حرفه ای از سر و لحظات جشن خانوادگی به عنوان ایده تجاری جانبی خود پول دریافت کنید . با بررسی این کلاس عکاسی پرتره مردانه که مرتباً به صورت رایگان در دسترس قرار می گیرند، می توانید همه چیز را به بهترین شکل پیش ببرید.

از نظر من در لیست بهترین مشاغل خانگی برای پولدار شدن، این گزینه می تواند آینده ای خوب داشته باشد. بخصوص اگر قادر به پرزنت و ارائه محتواهای خودتان باشید. حتی می توانید با کسب و کارهای بزرگ و استارتاپ های موفق نیز کار کنید.

تجارت صنایع دستی

مشاغل خانگی با سرمایه کم و لیست کارهایی که می توان در منزل انجام داد

این مورد در بین بهترین و موفق ترین مشاغل خانگی پردرآمد، یکی از محبوب ترین مشاغل برای کارآفرینان تازه کار است. و جای تعجب نیست – راه اندازی آسان است و بسیار سرگرم کننده است. به علاوه انواع مکان هایی وجود دارد که می توانید صنایع دستی خود را بفروشید!

فروش صنایع دستی خود را از طریق فروشگاه های خرده فروشی موجود نادیده نگیرید. خرده فروشان همیشه به دنبال صنایع دستی جدید و جالب برای فروش هستند. می توانید مستقیماً در محل کسب و کارشان به خرده فروشان محلی مراجعه کنید.

همچنین می توانید در نمایشگاه های تجاری برای تجارت صنایع دستی غرفه ای بگیرید. و هنگامی که یک خط تولید خوب را در کنار هم قرار دادید، حتی می توانید شرکت های فروش مستقل مبتنی بر کمیسیون را برای فروش محصولات خود استخدام کنید؛ می توانید آنها را در نمایشگاه های تجاری بزرگتر پیدا کنید.

توسعه دهنده اپلیکیشن سبز

مشاغل خانگی با سرمایه کم و لیست کارهایی که می توان در منزل انجام داد

کسب و کارهای زیادی، نیاز به راه انداز یک اپلیکیشن خواهند داشت. این پروسه اصلا سخت و پیچیده نیست و صرفا باید کمی در آن تجربه کسب کنید.

افرادی که می خواهند سبز شوند اغلب نمی دانند از کجا شروع کنند، پس چرا به آنها کمک نکنیم؟ اگر می‌دانید چگونه برنامه‌های کاربردی وب و موبایل را توسعه دهید، می‌توانید برنامه‌ای ایجاد کنید که به کاربران بگوید چگونه می‌توانند شیوه زندگی سبزتری را اتخاذ کنند. می‌توانید برنامه‌ای ایجاد کنید که به طور کلی پایداری را مورد بحث قرار دهد یا می‌توانید روی موارد زیر تمرکز کنید:

  • حفاظت انرژی
  • بازیافت
  • خرید و ساخت محصولات سازگار با محیط زیست
  • زندگی سبز در خانه و محل کار

امروزه کسب و کارها بیشتر به دنبال توسعه دهندگانی هستند که می توانند به خوبی مانور دهند. در واقع آن ها ایده پردازی ها را خیلی دقیق و حرفه ای انجام می دهند.

مشاور وب سایت وردپرس

مشاغل خانگی با سرمایه کم و لیست کارهایی که می توان در منزل انجام داد

برای کار بر روی این ایده تجاری قطعا به مهارت های فنی مناسب نیاز دارید. شما می توانید وردپرس را بیاموزید و وارد این دنیای پهناور شوید.

کسب و کارهای کوچک بیشماری حضور وب خود را با استفاده از یک وب سایت وردپرس یکی از بهترین برنامه های میزبانی وب برای تقویت آن (حتی طرح های میزبانی ارزان یا هاست رایگان را در نظر بگیرید) قبل از نیاز به ارتقاء به آن شروع می کنند.

اگر حوصله دارید یاد بگیرید چگونه خودتان یک وبلاگ راه اندازی کنید، این یک مهارت بسیار ارزشمند است و می تواند به یک ایده کسب و کار کوچک با هزینه راه اندازی بسیار کم تبدیل شود، حتی اگر به تازگی آموزش نصب وردپرس و راه اندازی آنها را به مشتریان آغاز کرده باشید. با یکی از بهترین مضامین وردپرس و سفارشی کردن سایت های مشتریان است.ک در صورتی که به دنبال یکی از بهترین مشاغل خانگی برای پولدار شدن هستید، وردپرس می تواند حرف های زیادی را برای گفتن داشته باشد.

سخن پایانی

در این مقاله در مورد کسب و کارهای خانگی با کم ترین بودجه صحبت کردیم که می توانند شروع کننده یک مسیر موفقیت آمیز برای هر کدام از شما باشند. هرکدام از این مشاغل، در کنار شغل فعلی شما یک ایده خوب برای کسب درآمد هستند و زمینه ساز ورود شما به جامعه آماری کسانی خواهند بود که سطح افزایشی از توسعه درآمد و ثروت را تجربه کرده اند.

هرکدام از مشاغل بالا، می توانند آینده خوبی برای شما داشته باشند. به شرطی که در آن ها عمیق شوید. هیچ وقت نمی توان گفت که کدام یک از گزینه های رنک بهترین مشاغل خانگی برای پولدار شدن، می تواند انتخاب عالی، منطقی و یا حرفه ای باشد که همه آن را تایید می کنند. اگر در هر کدام از آن ها پشتکار به خرج دهید، به هر حال در یک نقطه به موفقیت می رسید.

این مطالب را هم ببینید