فال هفتگی میلادی از 8 تا 14 آگوست و طالع بینی اتفاقات جالب این هفته

فال هفتگی میلادی و طالع بینی این هفته

چنانچه به فال و طالع بینی علاقه دارید در این بخش فال هفتگی میلادی را منتشر کرده ایم. این فال هفته میلادی در مورد اتفاقات خوب و مثبت پیش روی شما در هفته جاری میلادی است و از اولین روز هفته دوشنبه تا آخرین روز هفته یعنی یکشنبه را پیش بینی می کند.

در ادامه فال روز دوشنبه 8، سه شنبه 9،  چهارشنبه 10، پنجشنبه 11، جمعه 12، شنبه 13 و یکشنبه 14 آگوست را منتشر کرده ایم با ما همراه باشید.

فال هفتگی میلادی

فال میلادی هفتگی متولدین فروردین در روزانه

این که یک نفر با تصورات قبلی شما فرق دارد و به شکلی که انتظارش را نداشته اید از زندگی شما خارج شده است به این معنی نیست که همه ی مردم غیر قابل اعتماد هستند. آدم ها عوض می شوند و روابطشان با هم نیز تغییر می کند. شاید حضور این شخص در زندگی شما دیگر برایتان خوب نبوده و حتی اثراتی منفی روی شما می گذاشته و نبودنش برای شما بهتر از بودنش باشد. این وضعیت به شما خواهد آموخت تا انعطاف پذیری بیشتری داشته باشید و خودتان را بهتر با تغییرات تطبیق بدهید. این به نفع شما خواهد بود، چون تغییرات بیشتری، به ویژه در زمینه ی حرفه ای در پیش هستند و باید خودتان را برای آنها آماده کنید.

فال میلادی هفتگی متولدین اردیبشت در روزانه

این هفته فرصتی بسیار مناسب برای زمینه سازی برای رسیدن به اهداف و رویاهایتان و قرار گرفتن در مسیری که برای آینده ی خود در نظر گرفته اید می تواند باشد. شما در موقعیتی بسیار حساس قرار گرفته اید و باید برای رسیدن به موفقیت نگاهی واقع بینانه به مسیری که در پیش رو دارید داشته باشید. چیزها و افراد مختلف همیشه دقیقا همان شکلی که در نگاه اول به نظر می رسند نیستند. افرادی که زمانی فکر می کرده اید آنها را به خوبی می شناسید و یا شرایطی که گمان می کرده اید برایتان شناخته شده هستند این هفته به طور کلی برایتان غریبه به نظر می رسند و اصلا نمی توانید آنها را درک کنید. آیا دنیا اینقدر عوض شده است یا شما تغییر کرده اید؟!

فال میلادی هفتگی متولدین خرداد در روزانه

این هفته شما حس بسیار خوبی نسبت به خودتان دارید و دلیل آن را هم خوب می دانید. شما این روزها ظاهری بهتر از چند ماه گذشته تان پیدا کرده اید و علاوه بر اینکه خودتان متوجه این موضوع هستید تأثیر آن را در رفتار اطرافیانتان نیز به خوبی می بینید. نگاه های اطرافیان و حتی غریبه ها، به شما تغییر کرده است و می توانید آثار تحسین و تأیید را در چهره ی آنها ببینید. شما توجه همه را به خودتان جلب می کنید و احساس خوبی که این وضعیت در شما به جود آورده باعث شده است که احساس و انرژی مثبتی را به اطرافیانتان نیز منتقل کنید. این هفته شما خودتان را به عزیزانتان نزدیکتر از هر زمان دیگری احساس می کنید.

فال میلادی هفتگی متولدین تیر در روزانه

آیا در زندگی شخصی و یا حرفه ای خود با مشکلاتی مواجه هستید که فکر می کنید توان رویارویی با آنها را ندارید و باید رهایشان کنید؟! بدون شک هیچ محدودیتی برای توانایی های شما وجود ندارد، اما گاهی بهتر است بعضی چیزها را به حال خودشان رها کنیم و دست از اصرار و پافشاری برای هدایت آنها در جهتی که خودمان می خواهیم برداریم. اگر قرار باشد که کارها آن طوری که شما می خواهید پیش بروند، با این همه تلاشی که شما از خود نشان می دهید این اتفاق حتما خواهد افتاد. تحمل تردید ها و عدم قدرت تصمیم گیری در طرف مقابلتان برای شما بسیار دشوار شده است، ولی به او هم حق بدهید که نگران آینده اش باشد.

فال میلادی هفتگی متولدین مرداد در روزانه

برای اینکه رویاهایتان به واقعیت تبدیل شوند باید راهی برای تحقق یافتن آنها پیدا کنید و این هفته فرصت بسیار مناسبی برای پیدا کردن این راه و پوشاندن جامه ی واقعیت به رویاهایتان خواهد بود. شاید نتوانید همین هفته نتیجه ی مورد نظرتان را ببینید، اما بدون شک خواهید توانست بخش اعظمی از این راه را طی کنید. در نظر داشته باشید که شاید لازم باشد تغییراتی را در خواسته هایتان و برنامه ریزی هایی که برای رسیدن به آنها داشته اید به وجود بیاورید. شما این اواخر زندگی را بیش از اندازه جدی گرفته اید و از آن لذت نبرده اید. حتی بزرگترها هم حق دارند گاهی بیخیال همه چیز شده و هر کاری که دلشان می خواهد را انجام دهند.

فال میلادی هفتگی متولدین شهریور در روزانه

هفته  بسیار خوبی برای همراه شدن با افرادی است که علایق مشترکی با شما دارند. شما با صحبت کردن با افرادی که تفکراتی شبیه به خودتان دارند و بحث در مورد مسائل جدی حس و حال بسیار خوبی را به دست خواهید آورد که شاید مدت ها از آخرین باری که آن را تجربه کرده اید می گذرد. شاید این هفته به صورت کاملا ناگهانی به این فکر بیفتید که اطلاعات بیشتری را در مورد آبا و اجداد خود کسب کنید و یا حتی به فکر رسم شجره نامه ی خانوادگیتان بیفتید. این کار علاوه بر اینکه سرگرمی جالبی است اطلاعات زیادی را در مورد ریشه هایتان در اختیار شما قرار خواهد داد، اما نباید به محض خوردن به چند در بسته تسلیم شوید.

فال میلادی هفتگی متولدین مهر در روزانه

از این هفته بیشترین بهره ی ممکن را ببرید، زیرا  همان هفته ای است که مدت ها در انتظارش بوده اید. شما این قدرت را در اختیار دارید تا هر چیزی که می خواهید را به دست بیاورید و پیشرفت کنید، پس از موانع و سختی هایی که در نگاه اول ذهنتان را به خود مشغول می کنند هراسی نداشته باشید. قدرت اراده ی محکم و نظم فوق العاده ای که در انجام کارهایتان دارید می توانند اثراتی معجزه بخش داشته باشند. از فرصت هایی که پیش رویتان قرار گرفته اند استفاده کنید و با اعتماد به نفس مسیری که شما را به سوی آینده ای روشن هدایت خواهد کرد در پیش بگیرید. یادتان باشد که در این راه باید ریسک هایی هم بکنید.

فال میلادی هفتگی متولدین آبان در روزانه

این هفته کنترل اوضاع زندگیتان را در دست بگیرید و خودتان را از هر بار اضافه ای که زندگی را برایتان سخت کرده است رها کنید. اوضاع دارد به مرحله ای بحرانی می رسد و الان اصلا زمان مناسبی برای عقب نشینی نیست. شما باید در شرایط فعلی از حد و مرزهایی که برای خودتان تعیین کرده اید فراتر بروید. به آینده همان طوری نگاه کنید که وقتی یک کودک بودید نگاه می کردید. هیچ محدودیتی برای خودتان نبینید و دست از نگرانی های بیهوده بردارید. شما باید چشم هایتان را باز کنید تا فرصت هایی که پیش رویتان قرار گرفته اند را ببینید. گاهی آنچه در نگاه اول یک مصیبت است تبدیل به بزرگترین فرصت زندگی ما می شود.

فال میلادی هفتگی متولدین آذر در روزانه

شما همیشه به این که این همه فشار کاری آخر شما را دیوانه می کند فکر کرده اید، اما هرگز به این که ممکن است شما را مریض هم کند فکر نکرده بودید! شما خودتان را بیش از اندازه خسته کرده اید و این همه فشار و استرس کاری واقعا دارد شما را بیمار می کند. آیا واقعا آنچه در مقابل به دست می آورید ارزش این همه سختی که متحمل می شوید را دارد؟! شاید بد نباشد به فکر پیدا کردن کار دیگری باشید که این همه فشار و سختی برایتان به همراه نداشته باشد و به اندازه ی کافی به آن علاقمند باشید. بالاخره تغییراتی در زندگی شما پیش خواهند آمد که نمی توانید جلویشان را بگیرید، پس چرا خودتان آغازگر این تغییرات نباشید.

فال میلادی هفتگی متولدین دی در روزانه

رها کردن عادات و عقاید قدیمی، حتی اگر مطمئن باشید که روش ها و تفکرات جدید بهتر هستند کار ساده ای نخواهد بود، اما حالا دیگر وقت آن رسیده که این کار را انجام دهید و خودتان را با تازه ها وفق بدهید و دست از گذشته بردارید. شاید صحبت کردن در رابطه با این موضوع با یک دوست صمیمی به شما کمک کند آرامش پیدا کرده و نگرانی هایتان را کنار بگذارید. بهتر است این هفته پیش از پذیرفتن مسئولیتی بیش از حد تواناییتان همه جوانب را در نظر بگیرید و کمی احتیاط کنید. شما در حال حاضر به دلیل شرایط کیهانی شور و هیجانی در وجود خود احساس می کنید که باعث می شود مسئولیت های سنگینی که در توانتان نیستند را به عهده بگیرید.

فال میلادی هفتگی متولدین بهمن در روزانه

این هفته به مقامات بالاتر از خودتان و همچنین آنهایی که از شما بزرگتر هستند بیشتر از همیشه احترام بگذارید. آنها چیزهای زیادی برای یاد دادن به شما دارند و به نظر می رسد که این درس ها بیشتر و مفیدتر از هر زمان دیگری به کارتان می آیند، پس چشم و گوشتان را خوب باز کنید. این هفته کارهایی که عجولانه و بدون فکر کردن انجام شوند شما را به دردسر خواهند انداخت، پس هیچ کاری را بدون فکر کردن انجام ندهید و قبل از هر اقدامی تمام جوانب را بسنجید. اطلاعات مورد نیازتان در دسترس هستند، اما باید برای پیدا کردن آنها کمی صبوری از خودتان نشان دهید. قبل از دنبال کردن هر هدفی از اینکه ارزش زحمتی که برایش می کشید را دارد مطمئن شوید.

فال میلادی هفتگی متولدین اسفند در روزانه

نیرویی قدرتمند در حال حاضر در زندگی شما جریان پیدا کرده است که نباید آن را نادیده بگیرید. برای اینکه این انرژی را به بهترین شکل ممکن مورد استفاده قرار دهید ممکن است لازم باشد تغییراتی را در خودتان و روش زندگیتان اعمال کنید. با ایجاد یک تعادل منطقی بین احتیاط و ریسک کردن می توانید کنترل زندگیتان را در دست گرفته و مسیری که شما را به سوی موفقیت خواهد برد را در پیش بگیرید. چقدر از آخرین باری که بدون عذاب وجدان از انجام کارهایی که دوست دارید لذت برده اید می گذرد؟ این هفته وقت آن رسیده که باری دیگر کودک درونتان اجازه آزاد و رها باشد و هر کاری که دلش می خواهد را انجام دهد.

مطالب پیشنهادی: فال روزانهفال ماهانهفال هفتگیفال Pmc

این مطالب را هم ببینید