فال نیمه ماه عاشقانه و طالع بینی اتفاقات دو هفته آینده

فال نیمه ماه عشق

اگر به فال و طالع بینی علاقه دارید در این مطلب فال عاشقانه نیمه ماه را ارائه کرده ایم. در دیگر بخش های سایت فال روزانه، فال عاشقانه، فال هفتگی عشق و فال تاروت را نیز قبلا ارائه کرده بودیم و به درخواست کاربران در این بخش فال نیمه ماه عاشقانه را هم قرار داده ایم. این فال جنبه سرگرمی دارد و بهتر است از آن انرژی مثبت بگیرید.

فال نیمه ماه عاشقانه و طالع بینی اتفاقات دو هفته آینده

فـال عشق نیمه ماه متولدین فروردین

عشق در زندگی شما جریان دارد. ونوس وارد بخش رمانتیک طالع تان می شود. او تا اواسط ماه آینده سر جای خود باقی می ماند و درس های زیادی در باب عشق به شما می آموزد.

فـال عشق نیمه ماه متولدین اردیبهشت

با شخصی وارد گفتگو شده اید که الهام بخش شما برای رسیدن به رویاهای تان است. شاید فکرش را هم نمی کردید که به او علاقمند شوید و این یک احساس دوطرفه است. وقتی بتوانید همه حرف هایتان را به یک شخص بگویید و او نیز به تمام ارزش های شما بها بدهد شک نکنید که او فرد خاصی است که وارد زندگی تان شده است.

فـال عشق نیمه ماه متولدین خرداد

این نیمه ماه ایده های بزرگی را با محبوب به اشتراک می گذارید و این برایتان بسیار لذت بخش است اما به دلیل این که یکی از فکرهای بزرگتری نسبت به دیگری دارد باعث می شود بحثی بین تان پیش بیاید و کمی از این بابت ناامید شوید. خبر خوب طالع این نیمه ماه شما این است که هر دو یکدیگر را برای رسیدن به اهداف و رویاها حمایت می کنید و مهم نیست این اهداف چقدر رویایی باشند.

فـال عشق نیمه ماه متولدین تیر

آیا چیزی در رابطه شما وجود دارد که نمی خواهید با آن مواجه شوید؟ موضوعی که تصور می کنید با نادیده گرفتنش حل خواهد شد؟ اگر این اتفاق واقعا در زندگی عاشقانه شما افتاده است این نیمه ماه احساس آشفتگی و سردرگمی خواهید کرد. نادیده گرفتن و ترس از مواجهه با بعضی مسائل باعث می شود احساس پشیمانی کنید.

فـال عشق نیمه ماه متولدین مرداد

این روزها احساس می کنید باید برای حفظ رابطه عقاید شریک تان را کورکورانه بپذیرید و دنبال کنید. روزهای نیمه ماه همینطور دارد می گذرد اما گویی چیزی بر وفق مراد شما نیست. در واپسین روزهای نیمه ماه به این نتیجه می رسید که باید اعتقادات خودتان را داشته باشید حتی اگر با اعتقادات همسرتان هم همخوانی نداشته باشد. اگر عشق بین شما یک عشق واقعی باشد داشتن افکار خود باعث از هم پاشیده شدن رابطه شما نمی شود. اما اگر عشق بین شما واقعی و خالص نباشد داستان به کلی فرق می کند.

فـال عشق نیمه ماه متولدین شهریور

به همراه محبوبتان روی یک هدف سلامتی مشترک کار می کنید که در گذشته آن را نادیده گرفته بودید. هرگز نا امید نشوید موفقیت نزدیک است و هر دو همدیگر را در این مسیر حمایت خواهید کرد. اگر مجرد هستید مدتی است به این موضوع فکر می کنید که آیا با فردی که به او علاقمند شده اید قرار ملاقات بگذارید یا نه.

فال نیمه ماه عاشقانه و طالع بینی اتفاقات دو هفته آینده

فـال عشق نیمه ماه متولدین مهر

این نیمه ماه خورشید وارد بخش رمانتیک نشانه شما می شود و برای کل ماه این بخش از زندگی شما را روشن می کند. شما زندگی عاشقانه را در اولویت قرار می دهید چون به شما نیرو و انرژی می دهد. این نیمه ماه حواستان به فرصت های اجتماعی که سر راهتان قرار می گیرد باشید. اگر مجرد هستید در این فرصت های اجتماعی با فرد جدیدی آشنا می شوید.

مطلب مشابه: فال ماهانه

فـال عشق نیمه ماه متولدین آبان

اگر در یک رابطه هستید یا می خواهید با فرد خاصی وارد رابطه شوید احساس می کنید در یک موقعیت سخت گیر افتاده اید و محبوب شما را به آن چیزی که می خواهید و استحقاقش را دارید نمی رساند. اگر همینطور است باید این موضوع را با او در میان بگذارید و تا جایی که می توانید با او شفاف باشید. اگر مجرد هستید احساس می کنید هیچوقت نمی توانید عشق را در زندگی تجربه کنید اما نگران نباشید عشق همین نزدیکی هاست.

فـال عشق نیمه ماه متولدین آذر

اکنون تصمیم دارید نیازهای فردی خود را با رابطه ای که دارید تطابق دهید تا بتوانید باعث خوب پیش رفتن آن رابطه شوید. شما یک رابطه ایده آل و منصفانه می خواهید و اکنون بهترین زمان برای ایجاد این رابطه است. در روز یکشنبه احساس می کنید باید علیرغم مخالفت ها کاری که می خواهید را به هر قیمتی که شده انجام دهید. قبل از انجام کمی فکر کنید. بدانید که عاشق شدن به معنای از دست دادن هویت نیست بلکه می توانید هر دو را کنار هم داشته باشید.

فـال عشق نیمه ماه متولدین دی

شما به همراه محبوب در جهت هدف مشترکی پیش می روید که نه تنها به پیشرفت شما کمک می کند بلکه باعث محکم تر شدن رابطه تان نیز می شود. برای این هدف ممکن است لازم باشد که بیشتر درباره شجره نامه و اصل و نصب خود بدانید. بنابراین چیزهایی زیادی از گذشته خود یاد می گیرید و این سفری پر ماجراست که از پیمودن آن با هم لذت می برید.

مطلب مشابه: فال ابجد

فـال عشق نیمه ماه متولدین بهمن

پس از ماه گرفتگی در بالاترین نقطه نشانه شما تصمیم می گیرید تغییراتی در حرفه خود ایجاد کنید و برای این کار نیاز به کسب مدرک دارید. شاید این کار برای شما کمی دلهره آور باشد اما همسر یا محبوب تان شما را در این راه همراهی می کند و به یادتان می آورد که این موقعیت روزی آرزوی تان بوده است. شما از حمایت او برخوردار شده اید و همین باعث می شود هیچ چیزی برایتان دسترس ناپذیر نباشد.

فـال عشق نیمه ماه متولدین اسفند

بزرگ ترین مشکلی که دارید این است که نمی خواهید در رابطه واقع بین باشید. عشقتان را به فردی که دیگر نمی خواهد با شما رابطه داشته باشد ادامه می دهید. شرایط باعث شده امیدهای واهی داشته باشید. بهتر است چیزی که هست را ببینید نه چیزی را که می خواهید. تنها در این صورت است که دیگر خودتان را آزار نخواهید داد.

مطلب مشابه: فال روزانه Pmc
این مطالب را هم ببینید