فال ابجد امروز جمعه 21 اردیبهشت و محاسبه ابجد کبیر و صغیر (گرفتن فال)

فال ابجد روزانه امروز و فردا صغیر و کبیر

فال ابجد یکی از فال های معروف و محبوب است که برای پیش بینی طالع از آن استفاده می شود. از گذشته‌های دور تا کنون، همواره انسان ها به دنبال راهی برای فهمیدن آینده ی خود بوده اند؛ که این عمل را با گرفتن انواع فال ها و روی آوردن به افرادی که در این زمینه تخصص دارند، انجام می دهند. با پیشرفت تکنولوژی انسان ها به راحتی می توانند در هر لحظه که بخواهند، این عمل را با گوشی یا لپ تاپ خود در منزل انجام دهند. فال ابجد یکی از فال هایی است که افراد به آن علاقه ی زیادی دارند. فال ابجد از فال های پرطرفدار در میان فال های دیگر است که قدمت زیادی دارد؛ چرا که برخی افراد آن را به زمان دانیال نبی و بعد ها به دوره ی امام جعفر صادق نسبت می دهند.

در ادامه فال روزانه ابجد اصلی آنلاین امروز و فردا جمعه 21 اردیبهشت را بخوانید.

فال فروردین

♈ فال ابجد امروز متولدین فروردین

حروف ابجد فال شما : ج آ ‌آ

به آنچه نیت کرده ای میرسی اما باید منتظر بمانی. از اعمال بد دوری کن تا از غم و رنج در امان بمانی. از فکر بد و پول حرام دوری کن، خداوند روزی تو را به تو حواله کرده است. به زودی یک خبر خوشحال کننده به تو میرسد که تغییراتی در زندگی تو به وجود می آورد. اگر در همه ی امور به خداوند توکل کنی به مقصودت می رسی.

فال اردیبهشت

♉ فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت

حروف ابجد فال شما : ب ج ج

از طرف یکی از خویشان و نزدیکان کمکی دریافت میکنی و مورد حمایت او قرار میگیری.

فال خرداد

♊ فال ابجد امروز متولدین خرداد

حروف ابجد فال شما : ج ب ب

آنچه را که از خدا طلب کنی به آن میرسی اما تو نیز باید به عهد خود پایبند باشی و خلاف وعده عمل نکنی. اگر فکر و ذهنت را یکی کنی و در امور به خدا توکل کنی به مرادت میرسی. یک نفر که به تو نزدیکست غیبت تو را میکند تو به آن بی اعتنا شو و به کار خود مشغول باش، به زودی به خواسته ات میرسی انشا الله .

مطلب مشابه: فال روزانه واقعی امروز

فال تیر

♋ فال ابجد امروز متولدین تیر

حروف ابجد فال شما : د د د

نیت خوبی کردی به خواسته و آرزویت می رسی. در روزی به رویت گشوده میشود و به سعادت و خوشی دست می یابی. اگر قصد سفر یا معامله ای داری به آن عمل کن به نفع تو خواهد بود. به دیگران اعتماد کن اما رازت را به هر کس مگو. به زودی خبر خوشی به تو میرسد.

فال مرداد

♌ فال ابجد امروز متولدین مرداد

حروف ابجد فال شما : ب ب ج

این نیتی که داری هیچ نفعی برایت ندارد. بهتر است از این خواسته دست برداری. از کارهای بد و حرام پرهیز کن و به حلال قناعت کن. در کارت گشایش خوبی پیدا خواهد شد اگر مراقب افکار و نیاتت باشی. در زندگی صبر پیشه کن و به خداوند امیدوار باش.

مطلب مشابه: فال حافظ امروز با تفسیر { پیشگویی دقیق }

فال شهریور

♍ فال ابجد امروز متولدین شهریور

حروف ابجد فال شما : د ج ج

گشایش خوبی در کارت ایجاد میشود. به زودی به چنان توفیق و سعادتی میرسی که بر تو حسودی کنند. از یکی از خویشان و نزدیکان بی اطلاعی. به زودی از او خبری به دست تو میرسد. اگر گم شده ای داری، آن را پیدا میکنی. اگر صبور باشی و به خدا توکل کنی به مرادت خواهی رسید انشاءالله.

فال مهر

♎ فال ابجد روزانه متولدین مهر

حروف ابجد فال شما : ج ب ب

آنچه را که از خدا طلب کنی به آن میرسی اما تو نیز باید به عهد خود پایبند باشی و خلاف وعده عمل نکنی. اگر فکر و ذهنت را یکی کنی و در امور به خدا توکل کنی به مرادت میرسی. یک نفر که به تو نزدیکست غیبت تو را میکند تو به آن بی اعتنا شو و به کار خود مشغول باش، به زودی به خواسته ات میرسی انشا الله .

فال آبان

♏ فال ابجد روزانه متولدین آبان

حروف ابجد فال شما : ب ج ب

این نیتی که کرده ای خوب است و در کارت گشایش دیده میشود. به زودی خبری به تو میرسد که تو را شادمان میکند. اگر قصد پیوند و خویشی داری انجام بده بسیار خوب است. اگر کسی نصیحت به تو کرد آن را بپذیر صلاح تو در آن است. امسال سال خوبی برای توست. به خدا توکل کن تا گشایش بیشتری در کارت پیدا شود.

فال آذر

♐ فال ابجد روزانه متولدین آذر

حروف ابجد فال شما : ب ب ب

نیت خوبی کرده ای طالعت با تو یار است و به توفیق و نشاط می رسی. شکر خدا را در همه وقت به جا بیاور اگر قصد ازدواج و یا معامله ای داری و یا قصد شراکت و سرمایه گذاری داری بخت با تو یار است، به شرط انکه خود نیز همت کنی. اگر با کسی در گیر هستی عاقبت به نفع تو خاتمه می یابد.

فال دی

♑ فال روزانه ابجد متولدین دی

حروف ابجد فال شما : آ ب ب

فکری را که در سر داری ترک کن. صبر پیشه کن تا گشایشی در کارت ایجاد شود. قیل و قال و تلاش بیهوده مکن. از بدی دوری کن و به امر و مشیت الهی تسلیم شو و جز در راه او کوشش و عمل نکن. از دروغ بر حذر باش، چون عده ای قصد تهمت زدن به تو را دارند. تا چند روز دیگر گشایشی در کار تو ایجاد میشود. صبور باش و به خدا توکل کن تا از بدی و سختی دور شوی و به مرادت برسی انشا الله .

فال بهمن

♒ فال روزانه ابجد متولدین بهمن

حروف ابجد فال شما : آ ج ج

چیزی حلال به تو رسیده و یا میرسد. گشایش در کارت پیدا شده ولی کسی از تو رنجیده خاطر است، از او دلجویی کن افرادی تنگ نظر با تو دشمنی میکنند به خداوند پناه ببر تا از شر آنها در امان باشی در این نیت که کرده ای پا بر جا باش و به خداوند توکل کن. آنچه را که آرزو داری به آن میرسی انشا الله.

فال اسفند

♓ فال روزانه ابجد متولدین اسفند

حروف ابجد فال شما : ج آ ب

قصد و نیت بدی داری از آن دوری کن وگر نه پشیمان میشوی. بهتر است در پی کار خودت بمانی و منتظر باشی. سعی کن با پرورش افکار و نیات خوب در سر ،سعادت را به روی خود باز کنی و از الطاف خداوند در همه ی امور برخوردار شوی.

راز ها و نکات مهم درباره ی حروف ابجد

اولین گام که شما برای گرفتن فال ابجد باید بدانید، دانستن حروف ابجد است. افراد زیادی معتقدند که حروف ابجد ویژگی های خارق العاده ای دارد که با دانستن آن می توان به آینده پی برد. این حروف راز آلود که برای مرتب کردن حروف در زبان عربی به کار رفته اند، برپایه ی ابتدایی الفبای خط فنیقی بوده است. این حروف ارزش عددی کلمات را نشان می دهند که برای طالع بینی فرد یا رمزگذاری و شماره گذاری صفحات از آن استفاده می کردند. این حروف را به سه بخش دسته بندی کرده اند که این سه بخش عبارتند از

 • ابجد کبیر
 • ابجد وسیط
 • ابجد صغیر

قبل از اینکه بخواهیم درباره ی هرکدام از موارد بالا صحبت کنیم، بهتر است بدانید که  اعدادی که به حروف ابجد نسبت داده اند، عدد یک تا هزار است و حروف ابجد 28 حرف را شامل می شود. نسبت دادن این اعداد به این 28 حروف ابجد به این صورت است که عدد 1 تا 1000 را بین این 28 حرف ابجد کبیر تقسیم می کنند؛ حال اگر حرف ابجد کبیر که از عدد 9 بزرگ تر است را تقسیم کنیم باقی مانده ی آن حرف ابجد صغیر خواهد بود. همچنین اگر حرف ابجد کبیر را بر 12 تقسیم کنیم حروف ابجد وسیط به دست می آید، بیش ترین استفاده  در گرفتن فال ابجد از حروف ابجد کبیر است.

ابجد کبیر

همانطور که گفتیم هر کدام از 28 حرف عربی دارای ارزش عددی مخصوص خود هستند که در زیر عددهای مربوط به هر حرف را بیان نموده ایم. این حروف عبارتند از

ابجد کبیر

ابجد وسیط

فال ابجد

ابجد صغیر

فال ابجد

مطلب مشابه: فال روزانه عشق و احساس (تشخیص عشق با طالع بینی و فال) (roozaneh.net)

نحوه ی گرفتن فال ابجد روزانه

اگر فردی بخواهد فال ابجد بگیرد، ابتدا نام خودش و مادرش را به ابجد کبیر محاسبه می کنیم و بعد از جمع کردن بر عدد 12 تقسیم کرده و باقی مانده ی آن برج طالع فرد را مشخص می کند و هر ماه طالع هر فرد را مشخص می کند که در ادامه به طور مختصری بیان کرده ایم.

فال ابجد

فال ابجد بر حسب ماه تولد

گام بعدی در طالع بینی با حروف ابجد یافتن ماه تولد فرد بر اساس برج طالع است به این صورت که هر فرد متولد ماه های زیر طالع مخصوص به خود دارد. هر سال دوازده ماه دارد که هر ماه طالع مخصوص به خود را دارد این ماه ها عبارتند از

 • حمل
 • ثور
 • جوزا
 • سرطان
 • اسد
 • سنبله
 • میزان
 • عقرب
 • قوس
 • جدی
 • دلو
 • حوت

در ادمه باید به این نکته توجه کرد که ماه تولد با برج متفاوت است و در برخی از مواقع می تواند یکی باشد، همچنین این موضوع برای زن و مرد یکسان نمی باشد. حال قصد داریم به بررسی هر برج طالع بپردازیم، از شما تقاضا داریم تا پایان این مطالب جذاب ما را همراهی کنید.

برج حمل

زنان با طالع برج حمل دارای قد بلند هستند، این زنان هوش بالایی دارند و با ورود به هر منزل خیر و برکت را با خود به همراه می برد. از ویژگی های بارز این زنان مهربان بودن و توانایی در انجام امور را می توان نام برد. از رنگ های خوش یمن برای این افراد رنگ سبز را نام می برند و روز پنج شنبه برای این بانوان سر شار از اتفاقات خوب است و هراه داشتن دعای جوشن کبیر به آن ها توصیه می گردد.

مردان: مردان با برج حمل  را قد بلند و خش رو می دانند. این افراد از دروغ بیزارند و از کارهای حرام دوری می کنند، زود عصبانی می شوند و زود هم آرام می شوند. خرید و فروش برای این افراد پر در آمد است. مردان دارای طالع برج حمل نباد در عبادت خداوند کاهلی کنند تا زندگی پر خیر و برکنی داشته باشند. این مردان عمر زیادی خواهند داشت  و در زمانی که ماه نو می شود به قران نگاه کنند و صدفه دهند از بلایا ایمن خواهند بود.

مطالب مشابه: فال تاروت – فال شمع – فال قهوه

برج ثور

زنان: این زنان زیبا و دارای قد بلندی هستند که با گذشت زمان زندگی به میل آن ها پیش می رود. روز جمعه و رنگ سبز یا آبی برایشان خوش یمن است. افراد دارای طالع ثور باید راز خود را با کسی مطرح نکنند؛ زیرا که دشمنان زیادی دارند، با توکل به خدا و  انجام عبادات کارهایشان انجام می گیرد.

مردان: این مردان طالع خوبی دارند و به مال دیگران چشم ندارند و با زنان نجیب ازدواج می کنند که برایشان روزی و خوشبختی به همراه می آورند. به همراه داشتن انگشتر فیروزه برایشان خوب است و آن ها را از بلایا دور می کند.

جوزا

زنان: این بانوان مهربان و خوش صحبت هستند و فن بیان خوبی دارند. در انجام کارها شک و تردید دارند ولی با توکل به خدا در انجام امورشان موفق خواهند بود. به مسافرت علاقه ی زیادی دارند و لباس آبی و ماه  شعبان برایشان خوش یمن است.

مردان: این مردان ظاهری زیبا دارند و گذراندن وقت با دوست برایشان خوب نیست و این دوستان خیرشان را نمی خواهد و به آن ها ضرر می رساند. این مردان با والدین خود خوب رفتار میکنند و صاحب فرزندان نیکویی می شود.

برج سرطان

زنان: این افراد ظاهری زیبا دارند و اخلاق خوبی دارند و با بقیه مهربانند و صاحب شوهری مهربان می شوند؛ اما اطرافیان به این زوج حسادت می ورزند. این زنان نیکوکار هستند و به افراد زیادی کمک می کنند و معمولا از درد کمر رنج می برند و رنگ های سبز و آبی و پوسیدن لباس هایی به این رنگ به آن ها توصیه می شود.

مردان: مردان دارای این طالع ثروتمند هستند و زراعت و تجارت پیشه ی آن ها خواهد بود. داشتن انگشتر یاقوت برایشان خوش یمن است و عمر با عزتی خواهند داشت.

برج اسد

زنان: این زنان دانا و با درایت هستند، این بانوان دارای روحیه ایی شاد می باشند که زندگی خوبی را با همسر و فرزندانش خواهد داشت. ماه شوال و رنگ سفید و سبز برای وی شانس به همراه می آورد.

مردان: مردانی خوش سخن و با سواد هستند، دارای مقام و منصب خوبی در جامعه خواهد شد. انگشتر عقیق و لباس های رنگی برایش مفید است.

سنبله

زنان: این بانوان بلند و سرخ روی هستند، بسیار مومن و پاکدامن اند و عاقبت به خیر خواهد شد. رنگ سرخ و سبز برایش خوش یمن است.

مردان: این مردان قدی متوسط ، خوش خلق، و مهربان هستند. اهل مسافرت و خوش گذرانی اند و روز یک شنبه  و لباس شاد برایش مفید خواهد بود.

برج میزان

زنان: این افراد نشان دهنده ی صداقت و درست کاری هستند، دمدی مزاج اند، ماه ذی قعده و روز دو شنبه برایش شانس می آورد.

مردان: مردانی با عدالت و منظم طالع میزان دارند، عقل و درایت خوبی دارند. افراد دارای این طالع ماه رمضان و انگشتر فیروزه برایشان مفید است.

برج عقرب

زنان: این بانوان دارای قدی بلند و خال بر سینه ی خود هستند که نشان از اقبال نیک او دارد، ماه شوال و روز دو شنبه و رنگ سبز و آبی برایشان خوش یمن است.

مردان:این مردان صداقت مبنای کارشان استت و همین دلیل سریع انجان شدن کارهایشان می شود. در ماه اردیبهش اتفاقات خوبی برایش رقم خواهد خورد و سفرهای زیادی خواهد رفت.

برج قوس

زنان: این زنان خوش سیرت اند و دانا و خوش برخورد هستند و با ورود به هر خانه ایی برایشان رزق و روزی بهمراه می برد، ماه شعبان وپوشیدن لباس رنگارنگ برایشان شانس می آورد.

مردان: این مردان مهربان اند و زندگی خوبی دارند و بابت آن خدا را شاکرند، ماه رمضان و لباس رنگی برایشان مفید است.

برج جدی

زنان: عنصر وجودی این زنان باد است، بلند نظر و سخاوتمند هستند و با ادای تکلیف و انجام عبادات زندگیش در مسیر خوشبختی قرار می گیرد.

مردان: صاحب این طالع  فردی صادق و صالح است. سفر به سمت قبله برایش بسیار پر سود خواهد بود و زندگی طولانی خواهد داشت.

برج دلو

زنان: زنان دارای این طالع زیبا و باهوش هستند و پرتلاش اند، ولی دشمنان زیادی دارند به همین دلیل نباید اتفاقات مهم زندگیشان را برای کسی مطرح کنند.

مردان: مردانی پاکدامن اند که امانت دادن  و ضمانت کردن افراد برایشان خوب نیست. فرزندان زیادی در طالع دارند و لباس رنگی و انگشتر فیروزه و یا قوت برایشان خوش یمن است.

برج حوت

زنان: زنانی خوش خلق ، مهربان و خانواده دوست هستند؛ که شانس و برکت را با خود به خانه ی همسر می برند. ماه ذی قعده و روز های دو شنبه و پنج شنبه و رنگ سفید برای خوش یمن است.

مردان: مردی مهربان و شجاع و زیرک است، ایمان قوی دارد و توکل او سبب راحت شدن کارهایش می شود.

نتیجه گیری

همانطور که گفتیم حروف ابجد برمبنای حروف الفبای عربی است، حال اگر برای اسامی ایرانی بخواهیم طالع بینی ابجد را برایشان انجام دهیم  به ازای حروف چ، پ، گ، ژ که در زبان عربی نیست از حروف ج، ب، ک، ز استفاده می کنند. بعضی از صاحب نظران در این حوزه اعتقادی به این جایگزینی ندارند و به جای این حروف مقدار عددی صفر را قرار می دهند. فال ابجد یکی از فال های پر طرفدار در میان تمام افراد است.

مطالب مشابه: فال چای – فال عطسه

مطالب مشابه را ببینید!

فال تاروت روزانه جمعه 21 اردیبهشت (فال امروز، فردا و پیشگویی آینده) فال ماهانه دی ۱۴۰۲❤️ ، طالع بینی اتفاقات این ماه معنای فال حافظ چیست و آداب گرفتن فال و تفسیر آن فال هفتگی عشق ❤️ 18 آذر شنبه تا 24 آذر ماه جمعه و طالع بینی رخدادهای این هفته فال هفته Pmc ❤️ فال صوتی از شنبه 18 تا 24 آذر جمعه + اتفاقات شگفت انگیز هفته معنی ساعت جفت + لیست کامل از اعداد ساعت جفت و فال جفت شدن ساعات طالع بینی ازدواج – فال ازدواج من چگونه است؟ فال روزانه عشق و احساس (تشخیص عشق با طالع بینی و فال) فال چای امروز + انواع نشانه ها و معنای آنها در فال چای فال هفتگی میلادی از دوشنبه 2 ژانویه تا یکشنبه 8 ژانویه و طالع بینی اتفاقات جالب این هفته