فال سرنوشت واقعی زندگی (پیشگویی آینده زندگی و ازدواج شما)

فال سرنوشت واقعی زندگی آنلاین به صورت صد در صد تضمینی و واقعی و اتفاقات آینده زندگی مانند ازدواج، عشق جدید و … را در این بخش گردآوری کرده ایم. در دیگر بخش های سایت فال روزانه، فال ابجد، فال عشق و احساس، فال هفته و فال تاروت را قرار داده ایم و در این بخش هم دعوت می کنیم که فال سرنوشت را بخوانید.

فال سرنوشت زندگی

زندگی هر انسانی مملو از اتفاقات پیچیده و در هم می باشد که از نخستین لحظه تولد تا آخرین روز و لحظه زندگی همراه با هزاران فراز و فرود است و ممکن است به صورت غیر مرتب دچار غم و شادی شوید.

🔥 برای مشاهده فال کلیک کنید

♥ فال من چیست؟ ♥

 

شاید بارها به این فکر کرده باشید که سرنوشت ما آیا از قبل رقم خورده است و یا ما سرنوشت را می توانیم تغییر دهیم. اگر از قبل سرنوشت معلوم شده است پس ما و تلاشی که می کنیم چه نقشی در زندگی دارد و این همه دویدن اصلا برای چیست؟
207 image 2 e1667651943987

 

دلیل اینکه خود را به آب و آتش می زنیم تا به اهداف برسیم و آرزوهایمان را برآورده کنیم در حالی که مهر سرنوشت از قبل روی پیشانی ما خورده است چیست؟

با کمی تفکر متوجه خواهید شد که زندگی همه ما با پیچیدگی و ساختر خاصی که دارد فراتر از یک دیکته خشک و خالی است و مسیر آن هم با هزاران پستی و بلندی همراه است که اگر غیر از این بود همه چیز رنگ و بوی طبیعی نداشت و شاید زندگی اصلا بی فایده بود.

در اصل زندگی مانند درختی پر از شاخ و برگ است که هر انسان از ریشه آن شروع به زندگی کرده است و به آرامی به سوی نوک و بلندترین شاخه می رود. این درخت مرتب تنومندتر می شود و فاصله ریشه تا شاخه هم به عمر انسان ها بستگی دارد که دست خداوند است.

 

Travel horoscope May e1667651956847

 

اما نقطه پایانی این مسیر پر از پیچ خم به مرگ می رسد و گفته می شود که سرنوشت انسان پس از مرگ هم به پایان نمی رسد و داستان هایی دیگر دارد …

ما از لحظات بلوغ و رشد قدرت انتخاب و تدبیر را به کار می گیریم از همان موقع خواسته ها را دنبال می کنیم و وجود خود را شکل می دهیم. تصمیم گیری های خود را شروع می کنیم و شاخه ای برای بالا رفتن از این درخت هزار شاخ را انتخاب می کنیم.

این معجزه اختیار می باشد و قدرت انتخاب که زندگی را به یک داستان پر چالش تبدیل می کند و باعث می شود به تعاد آدم ها مسیر بالا رفتن پیدا کنید.

هر چه عمر می گذرد با هر قدم و هر انتخاب، کلاف عمر ما کمتر و از آن سو تار و پود سرنوشت ما تنیده می شود و شکل آن ظاهر کامل تری پیدا می کند.

تا وقتی که به قدم آخر برسیم هزارن بار تغییر شاخه می دهیم و هر تغییری می تواند سرنوشتی نو را برای ما رقم بزند. گاهی شاخه سستی را انتخاب می کنیم و پای ما خواهد لغزید، گاهی هم شاخه ای پر از برگ و برکت را پیش می گیرم و گاهی هم نیاز داریم مدتی را بر روی یک شاخه ای بنشینیم و مقداری استراحت نماییم ولی آنچه تغییر در آن وارد نمی باشد رسیدن به نوک یک شاخه است و نهایتی که هر کدام در پایان به آن می رسیم.

همچنین بخوانید:⭐  فال ابجد – ☀ فال روزانه

پروردگار درخت زندگی است و در هر لحظه و هر شاخه ای او ما را می بیند و مانند یک دوست دست ما را در این مسیر خواهد گرفت، در لابلای یک جمله الهام بخشت می شود، در قالب یک خواب راهت را نشان می دهد یا یک نشانه می شود و دلت را به حضورش قرص می کند. او اجازه می دهد که شما شاخه را انتخاب کنید ولی به خوبی می داند که هر شاخه ای که انتخاب کنید در نهایت به کجا ختم می شود. او اختیار را به خود تو می دهد ولی می داند که نهایت این مسیر کجاست و سر از کجاها در خواهید آورد.

او تو را خلق کرده است و به تو این امکان را می دهد تا بتوانید طعم خاص ساختن را هر انتخاب و هر قدم تجربه کنی که البته باید تنبلی و سستی به خرج ندهید و با یک جا نشستن و غصه خوردن نباید فرصت ها را بسوزانید. نیروی زندگی را باید در رگ های زندگی به جریان انداخت و درون خود را با انگیزه ای متعالی برای طلب کردن و خواستن، ساختن و لذت رسیدن سرشار کنید.

نیرویی که در تمام زندگی به درون فرو می بری و جان تازه ای پیدا می کنی تا هر صبح به امید فردایی بهتر و ساختن سرنوشت قشنگ تر دست به کار می شود و تا جایی که می توانید تلاش می کنی و عشق می ورزی.

در انتها این نکته را باید گفت که در مسیر طی کردن درخت زندگی بهتر است مسئول تر باشید، خلاقیت داشته باشید، عاشق تر باشید، مهربان تر و سخت کوش تر باشید تا در نهایت سرنوشتی که از کلاف عمر ساخته می شود زیباترین سرنوشتی باشد که هنر بافتنش را فقط شما داشته اید. زندگی را با تمام چالش ها و مسیرهای سخت و آسانی که دارد بپذیرد و پس از تلاشی که به خرج داده اید به سرنوشت آینده امیدوار باشید.

مطلب مشابه: 👳‍♂️ فال حافظ عاشقانه

مطالب مشابه را ببینید!

فال حافظ امروز جمعه 21 اردیبهشت با تفسیر { پیشگویی دقیق } چجوری فال حافظ و فال روزانه بگیرم که جوابش درست باشه؟ فال سال 1402 و طالع بینی اتفاقات و حوادث متولدین ماه های مختلف فال نیمه ماه عاشقانه و طالع بینی اتفاقات دو هفته آینده فال ارمنی و طالع بینی اتفاقات و وقایع روزهای آینده با این فال جالب و فال قهوه ارمنی فال نوستراداموس و پیشگویی های درست و دقیق طالع بینی یونانی با استفاده از حروف و اعداد (آموزش نحوه گرفتن این فال) فال طالع بینی چینی در مورد روابط و سرنوشت شما فال نخود حرفه ای و قدیمی (نحوه انجام و مراحل گرفتن فال) فال لنورماند عشق، ازدواج و احساس طرف مقابل و تفسیر کارت ها