متن لوح تقدیر از همکار با 20 متن رسمی تقدیر و جملات تشکر از همکاران

اگر به دنبال متن لوح تقدیر از همکار هستید می توانید در ادامه بیش از 20 متن رسمی تقدیر و جملات تشکر از همکاران را انتخاب کنید. بهتر است تقدیر نامه دارای متن رسمی و ادبی داشته باشد که با نفوذ خاصی در دل مخاطب جا باز کند. در ادامه نمونه ای از بهترین متن های تقدیر از همکار را ارائه کرده ایم با ما همراه باشید.

متن لوح تقدیر از همکار با 20 متن رسمی تقدیر و جملات تشکر از همکاران

متن لوح تقدیر از همکار بازنشسته

به نام خداوند جان آفرین
قدح پرکن که من در دولت عشق جوان بخت جهانم گرچه پیرم
لوح سپاس
همکار ارجمند جناب آقای حسین یعقوبی

چه غرور آفرینند آن عزیزانی که در کمال صداقت ودرستکاری بیش از سی سال از بهترین سالهای عمر خود را در سنگر خدمت گذراندند ودر جهت تحقق اهداف آموزش و پرورش خالصانه از هیچ کوششی دریغ نورزیدند و با پذیرش غم و شادی و با توکل به ایزد منان در کنار سایر همسنگران از جان و مال خود گذشتند و اینک با کوله باری از تجربه سنگر را به دیگران می سپارند .
اکنون که به افتخار بازنشستگی نایل آمده اید شایسته است از زحمات بیدریغ مساعی ارزشمند و اهتمام ویژه جنابعالی در طول مدت خدمت تشکر و قدردانی نموده وتوفیق روزافزون شما و خانواده گرانقدرتان را از درگاه احدیت مسئلت نماییم .امید است در پرتو عنایات حق همواره در کلیه شئونات زندگی موفق و موید باشید .

مهدی جعفری
مدیر دبیرستان دوره اول
استاد مطهری

 مطلب مشابه: متن تشکر و قدردانی؛ پیام و متن زیبای تشکر و قدردانی از دیگران

متن لوح تقدیر از همکاری

بسمه ی تعالی

لطفا دو بیت شعر انتخابی خود شما

جناب آقای….

مجموعه سارال بازرگان بابت همکاری و همیاری دلسوزانه جنابعالی در زمینه فروش و توزیع محصولات سارال و یاسا بر وظیفه خود دانسته لوح تقدیری را از طرف مدیریت محترم این بازرگانی تقدیمتان نماید .

امید آن است در آینده نزدیک این بازرگانی در راستایی پیشبرد اهداف ، بتواند بهتر از گذشته همیار شما عزیزان باشد .

با تشکر مدیریت سارال بازرگان

 

متن لوح تقدیر همکار نمونه

سرکار خانم/ جناب آقای ………..
شایسته است از همکاری صمیمانه و تلاش های مستمر سرکارعالی/جنابعالی در توسعه و نشر علم و دانش و ارائه تجارب گرانقدر و ثمربخشتان در زمینه تالیف کتاب و مقالات علمی به رسم تکریم، این تندیس تقدیم تان گردد.

 

متن تقدیرنامه همکار

بسم الله الرحمن الرحیم
من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق
همکارارجمند جناب آقای … سپاس بیکران خداوند را که همکاران صدیق ونمونه ای چون شما درکنارمان حضور دارند درانجام وظیفه کارآمدند و پرتلاش، مایه افتخار احترام وشایسته تمجید، بدینوسیله ضمن‌ آرزوی سلامتی و توفیقات روزافزون اززحمات بی دریغ جنابعالی در امور محوله تقدیر تشکر می نمائیم و زندگی با عزت و توأم با شادی وآرامش برای خود وخانواده گرانقدرتان مسئلت داریم.
مدیر عامل شرکت …

 

متن برای لوح تقدیر از همکار

جناب آقای …
همکار و نماینده محترم شرکت …
بدینوسیله از جنابعالی بدلیل سنوات طولانی همکاری با این شرکت و اینکه در جهت معرفی و پیشرفت هر چه بیشتر آن تلاش نموده اید و با دقت نظر در کم و کیف امور به نحو احسن ، در جهت ترقی و ابقای اهداف شایسته آن همت گمارده اید، نهایت تشکر و تقدیر را به عمل می آورم.
آینده ای پویا و پایا برایتان آرزومندم.
این لوح تقدیر با بهترین آرزوها و به رسم یادبود تقدیمتان می گردد.

 مطلب مشابه: متن تقدیر و تشکر از همکاری + جملات رسمی و ادبی برای تشکر

متن تقدیرنامه برای همکار

بسم الله الرحمن الرحیم

همکار محترم سرکار خانم ……………..

با سلام

حضور ارزشمند و فراموش نشدنی حضرتعالی در راهپیمایی…. قابل ستایش و تقدیر است.

بدینوسیله بر خود دانستیم تا از حضور گرم و صمیمانه شما تشکر و قدردانی نمائیم .

امید است با توکل به یگانه ایزد منان متعال ، در تمام عرصه های زندگی موفق و پیروز باشید .

مدیر عامل

_نام مدیر عامل)

 

متن تقدیرنامه برای همکاران

بنام یگانه هستی

حضور محترم سرکار خانم رستمی

همکار گرامی

شرکت …. هیچ گاه خاطره ی تلاش های بی وقفه و پیگیری و سخت کوشی شما را در ابعاد مختلف (مدیریتی و اجرایی ) ازیاد نمی برد و اینک که دور زمان و گردش ایام سلسله وصل را به فراق می کشد ، خاطر ما مسرور خاطراتی است که در کنار هم زیسته ایم و در اندوه و شادی آن همراه و همگام بوده ایم.

این لوح تقدیر به پاس از زحمات شما تقدیم می گردد.

شرکت ………..

رئیس هیئت مدیره

دکتر ….

 

متن تقدیرنامه از همکاری

بسمه تعالی
هر آنکس خدمت جانان به جان کرد به گیتی نام خود را جاودان کرد
همکار گرامی
جناب آقای مهندس…
سلام علیکم
اکنون که در پرتو الطاف خداوند سبحان یکی از مقاطع ارزشمند خدمات خویش را در سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران به پایان رسانده و آماده خدمت در عرصه‌ای دیگر در کشور عزیزمان ایران هستید، بر خود وظیفه می‌دانیم از زحمات و تلاش‌های صادقانه و موثر جنابعالی در سمت مدیر اداری، مالی و پشتیبانی سازمان تقدیر و تشکر نماییم.
ضمن تقدیم این لوح سپاس، موفقیت و سربلندی شما را از درگاه ایزد منان خواستاریم.
همکاران شما

مطلب مشابه: متن تشکر رسمی از دوست + جملات زیبای تقدیر از رفیق با لحن رسمی

متن لوح تقدیر برای دوست و همکار

همکار ارجمند

جناب آقای بابا گل زاده

مجالی اندک برای بودن در کنار شما، فرصتی بزرگ برای رویش مهربانی در محیط خدمت و زایش دوستی در محفل انس ما فراهم ساخت چندان که باورمان شد عطری که چنین ما را به هم نزدیک ساخته است بی تردید ریشه در صدق دل یک گل زاده وارسته دارد.

سخاوت در مهر ورزیدن و کرامت در شور بخشیدن، درک ما از لطف حضور شما بوده است و این تنها خاطره ای در ذهن همقطاران اسبقتان نیست بلکه آغازی است برای طریقت یک طریق نو در جمع ایشان.

آرزوی ما برای شما نهایت خیری است که خداوند در ذات آدمی نهاده است و آن تداوم مهرورزی تا روز نیک فرجامی است.

جمعی از همکاران

 

متن رسمی تقدیر از همکار

جناب آقای مهندس…
بدین وسیله از زحمات و کوششهای ارزشمند جنابعالی در راه اندازی یونیتهای 101 و 201 واحد 132 ( تولید آب خنک کننده ) پروژه فاز 24-22 پارس جنوبی که گام موثری در راه اندازی کل پالایشگاه و آغاز شیرین سازی و انتقال گاز به خط سراسری می باشد تشکر و قدردانی می نماید. امید است همچنان که در این دوره سخت و فشرده با توکل بر خداوند متعال و با تکیه بر دانش و تجارب فنی و جسارت و خلاقیت موفقیت ارزشمندی حاصل گردید ، در آینده نیز شاهد سربلندی و افتخار آفرینی همکاران گرامی در انجام وظایف محوله باشیم.

مطلب مشابه: متن لوح تقدیر برای تقدیر نامه ها رسمی + متن لوح تقدیر رسمی و دانش آموزی و اداری

متن تقدیرنامه از همکار بازنشسته

همکار ارجمند جناب آقای ……………..

اکنون که پس از سالها خدمت در راه توسعه شرکت پخش پگاه به افتخار بازنشستگی نایل آمده اید و چندین بهار از عمر گرانمایه خویش را صرف خدمت با صداقت در شرکت نموده اید، بر این باوریم بازنشستگی سرآغاز فصل نوینی از حیات پرثمر شماست. فصلی که به لطف خداوند سبحان در کنار خانواده محترمتان با شور ونشاط ایام را سپری نمائید.

امیدواریم در این گذار ما را از تجربیات ارزنده سال های کار و تلاش بهره مند ساخته و موجبات تعالی این سازمان با رهنمود های حضرت عالی فراهم آید.

سعادت، سربلندی، سلامت و سیادت روز افزون جنابعالی و خانواده مکرم را از پروردگار خواستاریم و با تقدیم این لوح ، مراتب قدردانی و تقدیر خود را محضر پرافتخار جناب عالی تقدیم می نماییم .

 

متن لوح تقدیر از همکار فرهنگی

همکار گرامی جناب آقای دکتر …
با سلام،
بدینوسیله از خدمات بی شائبه و تلاشهای صادقانه و موجدانه جنابعالی در پیشبرد اهداف عالیه دانشگاه و دانشکده … در سمت رئیس دانشکده … صمیمانه تقدیر و تشکر می گردد. امیداست از تجربیات جنابعالی پیوسته بهره مند شویم و از خداوند متعال همواره سلامتی، سعادتمندی و سربلندی شما را خواستاریم.
با تشکر
رئیس دانشکده…

 

متن تقدیرنامه همکار

به نام نامی دوست
همکار عزیز جناب آقای/سرکارخانم …
در تمام مدت همکاری شاهد تلاش های بی وقفه شما برای ارتقای جایگاه و دستیابی به اهداف مشترکمان بوده ام.
همواره قدردان این تلاش ها هستم و همراهی با شما باعث افتخار من خواهد بود.
با آرزوی فتح قله های موفقیت

 مطلب مشابه: متن ادبی تشکر از استاد + جملات زیبای کوتاه برای تشکر از معلم و استاد

متن لوح تقدیر از همکار

به نام خدا
جناب آقا/سرکار خانم……..
سلام علیکم
خدا را شاکرم به همت شما بزرگواران شرکت … توانست با گام نهادن در مسیر رشد و توسعه و با همت و کوشش بیدریغ، ایفای نقش محوری در توسعه فناوری اطلاعات که موجب رضایتمندی شهروندان گرامی شده است، افتخارات ارزشمندی را کسب نماید.
اکنون در آستانه دومین سالگرد تأسیس شرکت…، یقینا تحولی عظیم در صنعت خدمات هوشمند در کشور ایجاد گردید است که این اتفاق را به خانواده بزرگ … تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
امیدوارم با تلاش و کوشش مضاعف و با همدلی و وفاق بتوانیم ضمن به ثمر رساندن ماموریت بزرگ شرکت…، در رسیدن به اهداف دولت الکترونیک، قوه قضاییه هوشمند و احترام به حقوق شهروندی و در آینده ای نه چندان دور، تحقق چشم انداز شرکت مبنی بر تبدیل شدن به یک سازمان جهانی تراز اول در حوزه آی تی، جامه عمل بپوشانیم.
در پایان، مراتب قدردانی و سپاس خود را از مشارکت و همدلی جنابعالی و خانواده محترمتان در دستیابی به این افتخارات ماندگار ابراز داشته و سعادت، کامیابی و سلامتی شما عزیزان را از خداوند متعال آرزومندم.

 

متن لوح تقدیر همکار

بسم الله الرحمن الرحیم

همیار عزیزم سرکارخانم فرشته علی بخشی

سپاسگزار پروردگاری هستم که آسمان دلم را به نور حضور تو روشن کرد و لحظه های دلواپسی و بی یاوری را با آمدنت برایم آسان نمود . اکنون که فصل شکفتن جوانه های دانش بر ساقه های اندیشه است بر خود می دانم که حضور آفتابی ات را ارج نهم.

تکیه گاه استوارم:

دستان نیایشگر کوچک من همیشه به سوی آسمان خواهد بود ، برای سپاس از معبودی که تو را آفرید. مهربانی و بودنت را سپاس. فرزند شما در بنیاد دانش

 

متن تقدیر همکار نمونه

سرکار خانم / جناب آقای …
مدیر عامل محترم …
تلاش‌های ارزنده شما و همکاران محترم‌تان در تبیین و نشر ضرورت‌های به کارگیری فنون و ابزار نوین اطلاعات و ارتباطات در توسعه و ارتقای عملکرد فعالیت‌های روابط عمومی قابل تقدیر و بدون شک زمینه‌ساز دستیابی و تحقق آرمان روابط عمومی الکترونیک در سازمان‌ها و موسسات دولتی و خصوصی است.
دبیرخانه دایمی همایش روابط عمومی الکترونیک، ضمن اعلام مراتب تقدیر و تشکر از جناب عالی و همکاران محترم به منظور مساعدت در برگزاری دومین همایش روابط عمومی الکترونیک، مزید توفیقات را از درگاه حضرت حق مسئلت می‌نماید.
همواره موفق و موید باشید.

 

متن تقدیرنامه اداری از همکار

جناب آقای …
با سلام
اکنون که در ظل توجهات حضرت، ولی عصر (عج) و عنایات پروردگار الهی، دوران مسئولیت شما در سمت «رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان …» به پایان رسیده و خدمتگذاری در سنگر دیگری از نظام جمهوری اسلامی نصیب‌تان شده است، برخود لازم می‌دانم از زحمات و تلاش‌های ارزنده شما در توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی تشکر نمایم.
از خداوند متعال توفیق و سربلندی پیش از پیش شما را مسئلت می‌نمایم.

 

متن تقدیرنامه تشکر از همکاری

سرکار خانم / جناب آقای …
بدینوسیله از جنابعالی به علت اینکه متعهدانه و متخصصانه در طی سال‌ها همکاری با این شرکت جهت توسعه و پیشرفت آن تلاش نموده‌اید و با دقت نظر در کم و کیف امور به نحو احسن، در جهت ترقی و ابقای اهداف شایسته آن همت گمارده‌اید، نهایت تشکر و تقدیر به عمل می‌آید.
از خداوند متعال خواهانیم که گام‌های بعدی‌تان را نیز را قرین پویایی و پایایی بدارد.

مطالب مشابه را ببینید!

چگونه درس بخوانیم و حفظ کنیم؟ نکات و تکنیک های کلیدی برای حفظ و یادگیری درس لوازم التحریر ضروری مقاطع مختلف؛ لیست تمام لوازم مورد نیاز اقامت دانمارک و شرایط آن؛ مهاجرت به دانمارک از طریق تحصیلی و کار تقویت اسپیکینگ در خانه؛ روش هایی برای تقویت مکالمه زبان در منزل نکات ایمنی استفاده از آسانسور؛ اطلاعات مهم درباره ایمنی آسانسور تافل چیست؟ همه چیز در مورد آزمون تافل زبان انگلیسی متن استعفا رسمی برای درخواست قطع همکاری با شرکت و اداره آزمون آیلتس زبان انگلیسی چیست؟ (همه چیز درباره امتحان آیلتس) بهترین مشاغل برای دورکاری در زمینه کامپیوتر و تکنولوژی صفر تا صد مهاجرت به چین! انواع روش های مهاجرت شغلی و تحصیلی به کشور چین