روشهای چاقی صورت؛ صورتتان را به طور طبیعی چاق کنید

خانمها بیشتر از آقایان به صورت خود اهمیت می دهند. وقتی می خواهید لاغر کنید متأسفانه اولین جایی که لاغر می شود صورتتان است. همین باعث شکست در رژیم غذاییتان می شود. برخی افراد هم ممکن است بدون لاغر کردن صورت لاغر و استخوانی داشته باشند و در صدد باشند که صورت خود را چاق کنند.

چه کسانی کاندید برای چاقی صورت هستند

دو گروه از افراد هستند که نیاز به چاقی صورت دارند: گروه اول کسانی هستند که وزن کم و لاغری کلی دارند و گروه دوم افرادی هستند که جثه متوسط دارند یا چاق هستند.

در افرادی که لاغری کلی دارند استفاده از غذاها و مکمل‌های غذایی که منجر به چاق شدن بدن می‌شود توصیه می‌شود؛ زیرا چاق شدن بدن در این افراد عامل چاقی صورت نیز محسوب می‌شود.

مناسب ترین روشهای برای چاقی صورت

برخی افراد برای چاق شدن صورتشان دست به تزریق ژل و یا چربی می کنند. اما این روش دائمی نیست و چه بسا دارای عوارض نیز باشد.

بهتر است از طریق مصرف غذایی مناسب، ماسک های مناسب و ماساژ صورت به رویای مدنظرتان برسید. برای چاق شدن صورت به آب رسانی و ایجاد گردش خون مناسب نیاز داریم که برای این آبرسانی و ایجاد گردش خون می توان از برخی روغن ها، ماسک ها و مواغذایی کمک گرفت.

یک پژوهشگر طب سنتی یکی از بهتری راهکارها برای چاقی صورت یا موضعی اندامها را استفاده از روغن خراطین برای خانمها و آقایان می داند.

ترکیب روغن رازیانه، دارچین و دارالفلفل برای چاقی صورت خانم‌ها و ترکیب روغن کنجد ، دارچین و داروالفلفل برای چاقی صورت  آقایان توصیه می‌شود، در این روش کافی است به مقدار مساوی این روغن ها را با هم ترکیب کرد و پس از شست و شوی صورت، روزی یک تا 2 بار ترکیب را به صورت دورانی بر روی صورت مالش داد.

چاقی صورت

ماسک های مناسب برای چاقی طبیعی صورت

  1. ماسک آلوئه ورا: یکیاز ماسک های آبرسان پوست، ماسک آلوئه وراست، برای تهیه این ماسک کافی است تا ژل آلوئه ورا را نیم ساعت قبل از حمام روی صورت به صورت ماسک قرار داد و بعد از این مدت استحمام کرد.
  2. ماسک گل رس: برای تهیه این ماسک باید خاک رس را با گلاب ترکیب کنید تا خمیری به دست آید، گل آماده شده را 10 تا 15 دقیقه به صورت ماسک روی صورت قرار دهید و سپس آن را بشویید .
  3. ماسک خیار: برای تهیه این ماسک خیار را رنده کنید و آن را به مدت 15 دقیقه روی صورت قرار دهید تا به آبرسانی و چاقی صورت کمک کند.

چاقی صورت

چاق کردن صورت با مواد غذایی

  • با استفاده از مواد غذایی رطوبت‌بخش مانند خاک شیر و تخم شربتی و مصرف کافی مایعات به خصوص آب می‌توان به چاقی صورت کمک کرد.
  • مصرف میوه و سبزیجات به خصوص هویج، غذاهای مقوی، چهار مغز و خرما به دلیل داشتن انواع مواد مغزی و روغن‌های سالم در چاقی صورت افراد لاغر مفید هستند.
  • مصرف سالاد به همراه جوانه گندم در چاقی صورت موثر است، این سالاد  سرشار  از ویتامین E  و B  است که به آبرسانی، جوان‌سازی و چاقی صورت کمک می کند.
  • گیاه جنسینگ می‌تواند در چاقی صورت و کل بدن تاثیر مناسبی داشته باشد، به همین دلیل برای افراد لاغر توصیه می‌کنیم که از مکمل‌های های جنسینگ استفاده کنند.

چاقی صورت

مطالب مشابه را ببینید!

عمل بای پس معده برای لاغری (مزایا و معایب عمل کوچک کردن معده) همه چیز در مورد عمل لاغری و جراحی های کاهش وزن رژیم کانادایی برای کاهش وزن و لاغری سریع (برنامه این رژیم برای تناسب اندام) لاغری سریع شکم و پهلو با ترفند های چربی سوز افزایش سایز سینه با راهکارهای ساده و بدون انجام جراحی آیا راهی برای لاغری در زمان کم و بدون عوارض وجود دارد؟ با چربی های اضافه بدن خود، خداحافظی کنید برجسته کردن گونه با ورزش؛ با چه حرکاتی گونه را برجسته کنیم؟ چطور شانه های پهن و خوش فرم داشته باشیم؛ ورزش شانه برای خانمها روش های خانگی بزرگ کردن سینه؛ افزایش حجم و برجسته کردن سینه به روش خانگی