بیوگرافی مجید نوروزی؛ عکس های خانوادگی مجید نوروزی

مجید نوروزی بازیگر جوان دهه هفتادی تلویزیون و سینمای ایران که تقریباً دو الی سه سالی می شود وارد عرصه تلویزیون و سینما شده است. اخیراً نیز در سریال نجوا دیده می شود.

بیوگرافی و عکس های مجید نوروزی

بیوگرافی مجید نوروزی

مجید نوروزی بازیگر تئاتر، تلویزیون و سینما متولد 1370/01/20 می باشد. مجید نوروزی فارغ التحصیل مقطع کارشاسی در رشته بازیگری و همچنین فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد در رشته کارگردانی می باشد.

 

شروع به فعالیت و شهرت

مجید نوروزی از سن 14 سالگی یعنی از سال 84 شروع به فعالیت در عرصه تئاتر نمود. و نمایش هایی از جمله “بازیگر تعزیه” به کارگردانی میثم یوسفی در تالار هنر را اجرا نمود. البته نمایشنامه “بازیگر تعزیه” نخستین تجربه تئاتر مجید بوده است.

پس از آن در نمایش نامه هایی همچون “رابینسون کروروئه”، “فاوست”، “سقراط”، “وقت ناهار”، “ولپن” و “جن بچه” به اجرا پرداخته است.

مجید نوروزی بازیگری را از سال 95 و از تلویزیون آغاز نمود. در سال 95 نخستین سریال تلویزیونی خود به نام “ماه و پلنگ” را که از شبکه یک سیما روی آنتن می رفت تجربه نمود.

نوروزی دومین کار تلویزیونی خود را با سریال “زیر پای مادر” در رمضان 96 در  نقش اشکان تجربه نمود که این سریال باعث بهتر دیده شدن و شهرت نسبی مجید نوروزی شد.

هم اکنون (در سال 97) او را در سریال نجوا می بینیم که این سریال از 14 مهر، هر شب ساعت 22:15 دقیقه از شبکه یک سیما روی آنتن می رود.

 

ازدواج

مجید نوروزی بازیگر 27 ساله مجرد است و تاکنون ازدواج نکرده است.

 

عکس های مجید نوروزی

بیوگرافی و عکس های مجید نوروزی

بیوگرافی و عکس های مجید نوروزی

بیوگرافی و عکس های مجید نوروزی

بیوگرافی و عکس های مجید نوروزی

 

 

همچنین بخوانید:

بیوگرافی الهام نامی

بیوگرافی سوگل خلیق

بیوگرافی محسن تنابنده

بیوگرافی محمدرضا گلزار

این مطالب را هم ببینید