راز زیبایی پوست زنان کره ای؛ چرا زنان کره ای پوست شفافی دارند؟

حتماً در عکس ها و فیلم های کره ای دیده اید که زنان و دختران کره ای از چه پوست صاف و شفافی برخوردارند. آیا کنجکاو نیستید که علت این راز را بدانید؟ نکاتی هست که زنان کره ای رعایت می کنند و باعث شفاف و درخشان تر نشان دادن پوستشان می شود که بد نیست شما هم بدانید و آن نکات را رعایت کنید.

راز زیبایی پوست زنان کره ای

راز پوست شفاف زنان کره ای

زنان کره ای بهترین پوست زنان دنیا را دارند. آنها علاوه بر تغذیه مناسب نکاتی را نیز در طی روز رعایت می کنند که باعث درخشان تر و جوان تر شدن پوست شان می شود. شما اگر یک زن کره ای 40 ساله را نگاه کنید با پوست یک دختر 20 ساله تفاوتی ندارد اما در واقع رازی در پس این پوست شفاف نهان است.

 

مرطوب کننده

زنان کره ای پس از هر بار استحمام و شستن پوست شان به محضی که پوستشان خشک شد فوراً مرطوب کننده طبیعی به پوستشان می زنند. در این زمان منافذ پوستتان باز است و مرطوب کننده اثر بهتری روی پوست تان از خود نشان خواهد داد. البته بهتر است از مرطوب کننده ای متناسب با نوع پوست خودتان انتخاب کنید.

 

یخ درمانی

قبل از آنکه آرایش کنند صورتشان را با آب سرد می شویند یا روی پوستشان یخ می مالند. بدین ترتیب منافذ باز پوست صورت تنگ تر شده و باعث می شود که آرایشتان بهتر روی صورتتان بنشیند و جلوه ای طبیعی تر داشته باشد. یک مزیت دیگری که اینکار دارد این می باشد که دوام و ماندگاری آرایش تان بیشتر خواهد شد.

راز زیبایی پوست زنان کره ای

 

همچنین بخوانید: فواید دوش با آب سرد ـ روزانه چقدر آب بنوشیم

 

نمک دریایی

نمک دریایی خاصیت ضدعفونی و ضدباکتری داشته و می تواند جوش های سر سیاه را از بین ببرد. زنان کره ای معمولاً از نمک دریایی برای پاکسازی پوست صورتشان استفاده می کنند. به این ترتیب که یک قاشق غذاخوری از نمک دریای را در یک لیوان آب گرم به خوبی حل کرده و با پنبه به صورتشان می مالند پس از آنکه خشک شد پوستشان را می شوید و مجدد پس از خشک شدن از مرطوب کننده موردنظرشان استفاده می کنند.

 

شیر

کره ای ها به شیر بسیار اهمیت می دهند و اعتقادشان بر این است که شیر پوست صورت را نرم و لطیف نگه می دارد. مقداری از شیر را با استفاده از پنبه روی صورتتان بمالید و حدوداً 20 دقیقه منتظر باشید تا شیر خشک شود سپس می توانید صورتتان را شسته و از کرم مرطوب کننده متناسب با پوستتان استفاده کنید.

 

ماساژ گرم

زمانی که شما با یک حوله تمیز گرم پوستتان را ماساژ دهید به بهبود گردش خون کمک کرده اید و باعث می شود که منافذ بسته را باز کرده تا راهی برای تنفس پوست به وجود بیاید. به همین دلیل است که می گوییم پس از استحمام با آب ولرم یا گرم منافذ پوستتان باز شده و از هر مرطوب کننده یا داروی پوستی استفاده کنید اثر بهتری خواهد گذاشت. برای این کار پوستتان را به مدت 15 دقیقه با یک حوله تمیز و گرم ماساژ دهید و پس از آن مرطوب کننده موردنظرتان را به پوستتان بمالید تا تأثیرش را ببینید.

 

 

 

موارد بیشتر: آموزش ماساژ جنسی همسر ـ چگونه لکه های پوستی را درمان کنیم؟

مطالب مشابه را ببینید!

روش نگهداری از موی فر و وز ( راهکارهای ساده مراقبت از موی فر ) انواع جوش صورت و دلیل آنها؛ روش های پیشگیری جوش صورت در زنان و مردان درمان ریزش موهای جلوی سر؛ دلایل ریزش این ناحیه از سر و جلوگیری از آن مراقبت از پوست در فصل زمستان برای حفظ سلامتی و زیبایی اطلاعات در مورد کرم ضد آفتاب و انتخاب بهترین نوع آن با توجه به پوست مراقبت از ناخن؛ روش های خانگی تقویت ناخن و مراقبت از ناخن ها ماسک مو بعد از حمام؛ دلیل استفاده از ماسک و نکات خرید سفید کردن آرنج؛ دلایل تیره شدن آرنج و 17 روش سفید کردن این ناحیه رفع سفیدی مو؛ روش های کنترل و درمان سفید شدن موها در زنان و مردان روتین پوستی انواع پوست؛ مراحل مراقبت از پوست از پاکسازی تا تقویت