متن ادبی عید غدیر ( جملات و دلنوشته بلند و کوتاه تبریک عید غدیر )

در این بخش مجموعه متن ادبی عید غدیر به صورت کوتاه و بلند (برای مجری گری و اجرا) و مجموعه ای از دلنوشته کوتاه و متن تبریک عید غدیر را قرار داده ایم.

ای غدیر

ای غدیر! تو برکه آرمیده در دل صحرا؛ اما جاری تا عمق تاریخی؛ تو چشمه؛ جوشان عشق و ایمانی؛ تو پیام آور آزادی انسانی.
ای غدیر! تو برکه ای از نور؛ طنینِ آواز حقیقت؛ بر آمده از نایِ سبزه زارانِ حیاتی 
ای غدیر! ای سایه سارِ امید رهایی بشر؛ روح ماندگار معنا و ای حدیث حادثه والا.
 ای غدیر! تویادگار یادها و تلاوت ارزش‌های تاریخی. تو؛ تداوم رسالت و توحید؛ تو؛ باز تاب فریادهای خورشیدی.
ای غدیر! تو نه یک برکه؛که دریایی.نشات گرفته از ازل و جاری تا ابد.
ای غدیر! تو دل مایه ابراهیم خلیل در پی ریزی کعبه ایمان و فرا بردن پایه‌های اسلام؛ تا عرش خداوندی هستی.
ای غدیر! تو سرشار از برکت نوحه‌های نوح و مددکارِ رهایی کشتی او در تلاطم طوفانی.
ای غدیر! تو فرزند سعیِ ساره و هجرِ‌هاجر و زمزمه زمزمی.
ای غدیر! تو پاره ای از نیل که موساییان به نشانه فرو رفتن در رحمت و برکت پروردگار؛ در آن گام نهادند و به سلامت و میمنت و برکت از آن فراز آمدند.
ای غدیر! تو جان بخش دل‌ها ؛ هم چون دم عیسای مسیح و متبرک از زهد زکریّای پیامبری.
ای غدیر! تو شفاف ترین آب‌هایی و منعکس کننده خورشیدی.
ای غدیر! تو تصویر گر قَدَر مردی هستی که تعظیم همه عصرها و نسل‌ها را به پیش گاه پاکِ خویش بر انگیخته است.
ای غدیر! تو امروز آبیار هر چه گل خوش بوی ولایتی.
ای غدیر! تو شاهد بودی که کدامین انسان والا در آن روز بزرگ بر فراز همه اعصار، جای گرفت و بر تیغ فضیلت و راهبری فرا رفت. این حقیقت را فریاد کن؛ تا هر که؛ در هر کجا؛ بداند که علی- علیه السلام – ؛ آن دریای کرامت و انسانیت؛ بر حق است.
ای غدیر! ای برکه سترگ ! ای روح آبی صحرا! ای انعکاس حقیقت مطلق!
ای جاودانه جاری؛ برگوی! از آن روز جاودانه سخن بِران.
ای غدیر! از دریا بگو؛ از روح پاک عالم معنا بگو. از اسرار نهان و هویدا بگو.
از پیشوای ما بگو. از آن عقد ثریا بگو. از آن محشر برپا بگو. از آن ماه تَولا بگو. از آن کعبه دل‌ها بگو.
هان! ای غدیر! به تاریخ بسپار! که این خاطره خطیر را هماره به یاد داشته باشد؛ و به یاد داشته باشد که اگر در برابر آن دریا سدّ نمی‌بستند و اگر سینه آل الله را نمی‌خستند ؛ نقش همه دل‌ها ؛ امروزه لا اله الا الله بود.
هان! ای غدیر! گواه مظلومیت مولا باش. گواه بیت الاحزان دل‌ها باش. گواه غنچه‌های لیلاها باش.
هان! ای غدیر! ای بیان قدرت ایمان! ای افتتاح خط امامت!
ای امتدادِ راه رسالت ! ای تبلور عظیم ترین حماسه جاودانه! ای یگانه !
هم چنان؛ موج گستر بمان.هم چنان ما را به خود بخوان. هم چنان؛ عظمت را از آنِ دریا بدان.
ای برکه! ای غدیر! ای دریا ! ای علی- علیه السلام – هم چنان جاودانه بمانید تا نهایت دنیا.

متن ادبی عید غدیر ( جملات و دلنوشته بلند و کوتاه تبریک عید غدیر )

سلام بر غدیر

سلام بر غدیر، سلام بر سرنوشت رقم خورده تاریخ، سلام بر چشمه همیشه زلال، سلام بر مولا علی بن ابیطالب- علیه السلام- و چه بهتر است بگوییم: «سلام بر مولا امیرالمومنین- علیه السلام- » زیرا که لقب خاص اوست زیرا این لقب را خداوند تعالی به ایشان عطا فرمودند.
سلام بر غدیر
سلام بر مولا، سرور، صاحب اختیار، چرا که پیامبر فرمودند:«من کنت مولاه فهذا علی مولاه»
سلام بر چشمه همیشه زلال تاریخ، چشمه‌ای که از اشک زلال‌تر و از آیینه شفاف‌تر است.
غدیر ای سرچشمه پاکی، غدیر ای حقیقت انکار ناپذیر، ای حقیقت جاودانه تاریخ، ای صراط مستقیم، مگر نه این که غدیر چراغ همیشه روشن است و هیچ وقت به تاریکی نمی‌گراید؛ بس چرا بعضی‌ها در تاریکی و ضلالت ماندند و جایی را ندیدند؟
شاید که چشمانشان طاقت نور را نداشت و شاید که خود چشمانشان را بستند و نخواستند که ببینند که صد البته این گونه است.
مگر نه این که غدیر حقیقت جاودانه تاریخ است و حقیقتی انکار ناپذیر؟ پس چرا منکر شدند و جمع منکران و انکار کنندگان به وجود آمد؟
مگر نه این که غدیر پیمان است و بیعت. پیمان و بیعتی که سعادت انسان در آن بوده و هست و سعادت زندگی انسان‌ها در گرو آن بوده، پس چرا پیمان شکنان وجود داشته و دارند. 
غدیر ای پیمان نامه هنوز باز، ما هم می‌خواهیم با مولایمان عهد و پیمان ببندیم، ما هم می‌خواهیم بیعت کنیم ولی نمی‌خواهیم پیمان بشکنیم.
پس مولا ما را هم قبول کن ما را هم از زمره پیمان بستگان دار و از خدای تعالی به کرمت برای ما یاری جوی.و حال هرکس می‌خواهد عهد و پیمان ببندد به قلبش بنگرد و زیر لب زمزمه کند:
السلام علیک یا مولانا یا امیرالمومنین 
زهرا ابراهیمی (ثقفی)

مطلب مشابه: عکس پروفایل عید غدیر خم؛ متن و جملات تبریک عید غدیر خم، عکس نوشته پروفایل عید غدیر خم

ایام غدیر است

ایام؛ ایام غدیر است؛ و پیامبر به فرمان خدا بر سرِ چشمه غدیر ایستاده‌اند و نظاره می‌کنند امت را؛ تا یک پارچه شوند و گِرد هم آیند.و برایشان بگوید فرمان الهی را که ای مردم من صراط مستقیم‌ام که خداوند شما را به پیروی آن امر فرموده است، آن گاه پس از من علی و پس از او فرزندانم از نسل او.
 برایشان بگوید: خداوند به من امر کرده که از زبان‌های شما اقرار بگیرم و چنان که خبرتان دادم؛ نسل من از صلب علی است. و سپس فرمان دهد که: همگی یک پارچه بگویید؛ شنیدیم و اطاعت می‌کنیم و خرسندانه سر تسلیم فرود می‌آوریم. بر این عقیده زنده‌ایم و با آن می‌میریم و با آن محشور می‌شویم؛ تغییر نمی‌دهیم و تبدیل و انکار نمی‌کنیم؛ تردید به دل راه نمی‌دهیم و از این عقیده بر نمی‌گردیم و پیمان نمی‌شکنیم.
امّا؛ امّا چه تلخ است حقیقتی که واقع شد؛ پیمانی که شکست؛ عهدی که گسسته شد و حقّی که ادا نشد و منبری که گستاخانه غصب شد؛ قلمی که می‌بایست در دستان ِمردِ علم و فهم و کمال می‌بود؛ هم او که باب علم نبی بود هم او که اوّل کاتب و مفسّر و ماول قرآن بود؛ خودش و قرآنش هر دو متروک و مهجور ماندند.
چه زود این فرمایش هشدار دهنده رسول خدا به نمایش امّت درآمد و دسیسه‌بازان جاده‌پرستِ سیّاس همان سنت شکنان دغل باز ؛مجری آن گشتند، به خدایی که مرا مبعوث داشت قسم! امّت من همان راهی را که امت‌های گذشته پیمودند خواهند رفت.
اگر آنان وعده سی روزه موسی را به چهل روز تاب نیاوردند و گوساله پرست گشتند این امّت هنوز پیکر پیامبرشان بر خاک مانده به دور گوساله سامری جمع شدند. زود صراط مستقیم را گم کردند.
چه زود فراموش کردند ولایت ِ ولی اللهی امیرالمؤمنین را؛
چه زود اسدالله را تنها گذاشتند و گذشتند. سیف اللهی او را از یاد بردند؛ 
به گرد کعبه گشتند و فراموش کردند که حقیقت کعبه همان مولود کعبه است که اکنون؛ جای دیگر تنها و غریب مانده و در خلوت و سکوت و انزوای جهل امّت اسیر گشته. 
و امروز؛ فرزندش همان ادامه صراط مستقیم الهی- در غربت گناه و نافهمی ِهمان مردمِ عهد شکن، هم چون خورشید پس ابر؛ غایب از نظرها؛ در پس پرده غیبت است؛ پرده‌ای به ضخامت جهل و گناه؛ که امّت با رها کردن ریسمان الهی همان جهل الهی که به اعتصام به آن امر شده‌ایم؛ آن را تا روی قلب و روح و دیده‌های خود پایین افکنده‌اند.
بیایید بار دیگر یک پارچه و متحد و خرسندانه در کنارِ غدیری دیگر جمع شویم و در حضور پیامبر الهی به ندای «من کنت مولاه فهذا علی مولاه» پاسخ مثبت داده و لبیک بگوییم.
به ریسمان محکمش بیاویزم و تا اوج ملکوت خدا بالا برویم؛ و شیرینی طعم ولایت الهی او را بچشیم و در بهشت عدن خدا زندگی کنیم.
مریم ذنوبی

متن ادبی عید غدیر ( جملات و دلنوشته بلند و کوتاه تبریک عید غدیر )

به نام خالق بخشنده بخشایشگر

سلام بر غدیر. سلام بر صاحب غدیر سلام بر تو ای علی علیه السلام، ای تجلی‌گاه صفات الهی، ای شگفتی آفرینش!..
مولای من!….دست‌های مهربان و پر صلابت توست که آسمان را برپا داشته است. خلقت به حضور حجّت است که می‌گردد. زمین اگر ماندن را تاب آورده است، به امید آمدن فرزند خلف توست!..
غدیری که به یمن وجود مبارک تو جاری شد، هنوز و تا همیشه تاریخ، می‌جوشد و پیش می‌رود و به زلالیِ خود تاریکی همه فتنه‌ها و غفلت‌ها را از چهره امّت اسلامی می‌شوید. ولایت تو یا علی ریسمان نجات ماست. ما را دریاب که سینه‌مان از عشق تو لبریز است و خونمان به دوستی تو در رگ‌ها می‌چرخد،

یا علیه السلام!..غدیر، یک اتفاق ساده نیست؛ یک گزینش رحمانی است
غدیر، سفره‌ای است که برای تمامی گل‌ها پهن کرده‌اند.
غدیر، گلبانگ عاشقانه و جاودانه هستی است.
غدیر، یک کلمه نیست، یک برکه نیست؛ یک دریاست؛ رمزی است بین خدا و انسان. دریایی بی‌کرانه است؛ جاری بر جان‌های پاک و اندیشه‌های تابناک!..
غدیر، تجلی خواست خالق، روح آفرینش، برانگیزاننده ستایش و دست‌های بلندی است که انسان خاکی را به افلاک می‌کشاند.
عید سعید غدیر خم برتمامی شیعیان مبارک

مطلب مشابه: متن تبریک عید غدیر به سادات و سید + اشعار و متن های تبریک عید غدیر

تقدیم به مولای عشق

مسافران یک به یک، به میعادگاه عشق نزدیک می‌شوند، و آن گاه فرمانی از سوی قادر متعال نازل می‌گردد و پیامبر رحمت بر تمامی اهل زمین مژده می‌دهد: «الیَوم اَکمَلتُ لَکُم دینُکُم» و دستان مهربان پیامبر- صلی الله علیه و آله و سلم-، دستان با صلابت علی- علیه السلام- را بر فراز آسمان بلند می‌کند و نوری عظیم این کره خاکی را فرا می‌گیرد. مژده باد بر اهل زمین مژده باد بر اهل آسمان‌ها.
علی- علیه السلام- این یکه تاز مردانگی و عدالت، علی- علیه السلام- این مظهر شجاعت و صلابت بر تخت امیری مومنان خواهد نشست. او زمین را از عدل پر خواهد کرد و عشق الهی را در دل‌های مومنان جای خواهد داد.او بعد از پیامبر رحمت و رافت یگانه حاکم بزرگ بر قلب مسلمین خواهد بود. و پیامبر- صلی الله علیه و آله و سلم- این گونه فرمود:
هر کس من مولای او بوده ام علی مولای اوست
و این گونه بود که خاکیان با نور پیمان بستند و دستان خود را به سوی او بلند کردند. در روزی که خداوند آن را بزرگ داشته و ملایک در آسمان‌ها به جشن و سرور پرداختند، علی امام اول شیعیان، امیر مومنان ، جانشین پیامبر- صلی الله علیه و آله و سلم- شد، در سرزمینی که غدیر نام داشت.
و غدیر در روزی که بوسه بر قدم‌های پیامبر- صلی الله علیه و آله و سلم- و علی- علیه السلام- می‌زد، شاهد بزرگ ترین و عظیم ترین حادثه تاریخ بود، و این گونه بود که غدیر میعادگاه عشق نام گرفت وعلی- علیه السلام- به سوی مسلمین دست بیعت بلند کرد.

و اینک بعد از سالیان دراز و از فرسنگ‌ها فاصله هنوز هم نوایی می‌آید، خوب گوش دهید؛ هنوز هم می‌توان صدای شادی ملایک را شنید. هنوز هم می‌توان ندای جبرییل بر پیامبر رحمت، که در تمامی گستره آسمان‌ها بلند بود، را شنید. هنوز هم نوای مهرانگیز پیامبر- صلی الله علیه و آله و سلم-، که علی- علیه السلام- را جانشین خود معرفی می‌کرد، به گوش می‌رسد.
خوب بنگرید، چشم‌هایتان را باز کنید؛ هنوز هم می‌توان دستان مهربان علی- علیه السلام- را، که برای بیعت گرفتن به سوی ما بلند شده، ببینیم و لبخند مهربان او را، وقتی می‌خواهد ما را به سر منزل مقصود برساند. دست‌هایتان را بلند کنید تا رسیدن به نور چیزی باقی نمانده است. خوب بنگرید؛ او هنوز آن جاست، آن جا بر فراز نور ایستاده است و به ما می‌نگرد، و دستانش، هنوز برای بیعت بالاست.
او هنوز آن جا ایستاده، تنها و منتظر، بیایید به سویش رویم، نه به سویش پرواز کنیم. بیایید، ذره ناچیز وجودمان را در اقیانوس بی‌کرانه رحمتش غرق کنیم. بیایید بر دستان منتظرش بوسه زنیم و به او بگوییم که دیگر تنها نخواهد بود. بیایید با او پیمان ببندیم، پیمان عشق، ودل‌هایمان را به پیش گاه مقدسش هدیه کنیم.
خجسته باد بر شما این پیمان مقدس
الهام السادات کاظمی

مطلب مشابه: تبریک عید غدیر به دوستان صمیمی با متن و جملات رسمی و صمیمانه

متن ادبی عید غدیر ( جملات و دلنوشته بلند و کوتاه تبریک عید غدیر )

متن ادبی برای عید غدیر

 برخاست و رسالتش را تکمیل کرد؛ می‏‌دانست باغ فردا را چه گل‌‏هایی روشن می‏‌کند. غمگین علف‏‌های هرزه بود؛ و سرمست از عطر گل‏هایی که در راه بودند.
آهای، مردم! این، آخرین ودیعتی است که عشق بر شانه‏‌های خسته ولی صبور من گذاشته؛ مژده می‌‏دهم شما را به پیوند خدا و ملکوت با زمین، به پیوند بی‏‌وقفه نور و رنگین کمان، به بارانی که ریشه در خاک دارد و آسمان به شستن سر و روی خودش با آن، مباهات می‏‌کند.
خورشید نورش را از چشم‏‌های صبور این مرد می‏‌گیرد. ستاره‌‏ها تلالؤ آسمانی خنده‌‏های او هستند. هر چند این مرد غمگین کم می‏‌خندد؛ امّا باور کنید وقتی بخندد، دنیا را بهاری می‌‏کند!
بخند علی! تو می‌‏دانی تمام پیامبران قبل از منی! تو ادامه همه دلتنگی‌‏های من و حرا هستی! تو معنی دهنده تمام گریه‌‏های شبانه نوحی! تو هیبت موسا داری! تو نفس عیسا داری! تو از خون ابراهیمی، از تبار اسماعیل، از سلاله عشق، تو محمدی! تو من هستی و من توام؛ در آیینه وحدت ازلی!
بخند علی و دستی را که بالا می‏‌برم، ایستاده نگه دار! تا تاریخ زیر سایه آن بخندد، تا فردا از سر انگشت‌‏های تو اجازه ورود بگیرد، تا عشق حق داشته باشد از این همه باران بی‏‌وقفه‏‌ای که بر این دل‏‌های خسته باریدیم، بگوید! حالا رنگین کمان چشم‌‏های تو معنای همه باران‏‌هاست. حالا منم و دست‏‌های تو و تویی دست نیاز این خاکِ مشتاق!
آن سوتر از برکه، در صحرا غلغله برپاست. شاد باش گویان از راه می‏‌رسند؛ امّا کائنات به تهنیت مردی می‌‏آید که صبوری سال‏‌های سخت فردا از چشم‌‏هایش هویداست و به همه دشنه‏‌هایی که در راهند با لبخندی به وسعت این کویر می‌‏نگرد…
بگذار سکوت علی پایانی باشد بر همه زخم‌‏های تاریخ؛ امّا فریاد آسمان از همین دقایق جاری برمی‌‏خیزد. لبخند بزن علی! عید لبخند است، هر چند دلت اندوه کوه‏‌ها را بکشد… لبخند بزن مولا! لبخند بزن امام! لبخند…

تقدیم به پیشگاه حضرت امیرالمومنین علی (ع)

غدیر بهاری خجسته و لحظه ای شگفت انگیز و زیباست. سلام بر غدیر. سلام بر صاحب غدیر. سلام بر تو ای علی(ع)، ای تجلی‌گاه صفات الهی، ای شگفتی آفرینش. دست‌های مهربان و پر صلابت توست که آسمان را برپا داشته است. خلقت به حضور حجّت است که می‌گردد. زمین اگر ماندن را تاب آورده است، به امید آمدن فرزند خلف توست. غدیری که به یمن وجود تو جاری شد، هنوز و تا همیشه تاریخ، می‌جوشد و پیش می‌رود و به زلالیِ خود تاریکی همه فتنه‌ها و غفلت‌ها را از چهره امّت اسلامی می‌شوید. ولایت تو یا علی ریسمان نجات ماست. ما را دریاب که سینه‌مان از عشق تو لبریز است و خونمان به دوستی تو در رگ‌ها می‌چرخد، یا علی(ع).

گویا این شگفتی تنها در آسمان نیست؛ گویی سرتاسر کره زمین را هاله‌ای از انوار سبز الهی، احاطه کرده است! گویی تکامل واپسین زمین، در حال شکل‌گیری است! این تنها معجزه نوروز وحلول بهار نیست. این تنها شکوه آغازین سال نو نیست. این نور، برای آسمانیان، آشناتر از زمینیان است. امروز، روز تمام زیبایی‌هاست؛ روز تمام خوبی هاست ،روز تبلور عشق در تمام آینه‌هاست؛ روز زیبای «ولایت» است؛ روز تکامل مادی و معنوی آفرینش است. امروز، روز شکوفایی ولایت در قاموس خلقت وجهان هستی است؛ یک روز «توحیدی» زیبا که ترجمان «عدل» الهی در قامت «امامت» است؛ ترجمان صداقتِ «معاد» در بلاغتِ «نبوت»، نتیجه تلاش هزاران پیام‌آور الهی.

مطلب مشابه: پیامک عید غدیر خم؛ متن جدید، جملات، اس ام اس و عکس نوشته تبریک عید غدیر

متن تبریک عید غدیر کوتاه

عید بزرگ آفريننده و خلقت مبارک باد

جشن سرور احمد و امّت مبارک باد

آوای وحی و مژدۀ رحمت مبارک باد

صوت خوش منادی وحدت مبارک باد

روز زمامداری عترت مبارک باد

اکمال دین تمامی نعمت مبارک باد

این قول احمد اسـت چـه نیکو روایتی

یوم الغدیر افضل اعیاد امّتی

عید غدیر آمد چه بی نظیر آمد

بعد پیمبر مولایم علی امیر آمد

جهان چراغان شد بهار ایمان شد

پیش قدمهای حیدر شکوفه باران شد

عید سعید غدیر خم مبارک باد

غافل مشو از عید غدیر و برکات
امروز خدا گشوده است باب نجات

جبریل و ملائک همه با امر خدا
سر داده ز گل دسته ی هستی صلوات

عید سعید غدیر خم مبارک باد

خورشید محمد(ص)است و مهتاب علیست

در بحرِ وجود دُرّ نایاب علیست

فرمود نبی که بعدِ من ای مردم

صاحب سخنِ منبر و محراب علیست(ع)

عید سعید غدیر خم مبارک

ای خدای مرتضی ، گردی از گامهای فتوت مرتضی را بر سر جهانیان بپاش تا ریشه نامردی
در جهان بخشکد. عید غدیر خم ، عید ولایت و امامت مبارک…

مطلب مشابه: اشعار تبریک عید غدیر و شعر کوتاه و بلند ولایت امام علی (ع)

متن ادبی عید غدیر ( جملات و دلنوشته بلند و کوتاه تبریک عید غدیر )

متن کوتاه ادبی عید غدیر

( من کنت مولا فهذا علی مولا )

حلول عید ولایت و امامت را که به شکرانه ی تکمیل دین و تتمیم نعمت همگان

با عرشیان و فرشیان است ، محضر شما و همه ی شیعیان

تبریک و تهنیت عرض می نمایم

گرفت پرچم اسلام را على در دست
از این گزیده، زمین و زمان به خود بالید
به یمن فیض ولایت، شراب خمّ الست
به عشق آل على از غدیر خم جوشید . . .
عید غدیر خم مبارک باد

این عید سعید حیدر کرار است

شادی و شعف به عرش حق بسیار است

ذکر صلوات بر محمد امروز

خشنودی آل عترت و اطهار است

عید سعید غدیرخم مبارک باد

مطلب مشابه: پیامک تبریک عید غدیر و اس ام اس جدید تبریک این عید مذهبی به شیعیان

سهل كنيد سخت را خانه بريد بخت را عيد غدير مى رسد
ضرب زنيد طبل را پيشه كنيد عدل را عيد غدير مى رسد
باده دهيد جام را قند زنيد كوزه را عيد غدير مى رسد
آب دهيد تشنه را دور كنيد غصه را عيد غدير مى رسد

غدیر قدر بالیدن است به مسلمانیت

برای حفظ انسانیت و رشد وتعالی و جلوه حق شدن انسان‌ها

و این طلوع نمای دوری است از خورشید اما طلوع نزدیک است

و قطعا صبح نزدیک است

شیعه با عید غدیر است که معنا دارد

هرچه شادی تو در این عید کنی جا دارد

چشم دل باز کن وحج وداعی بنگر

مجمع خم غدیر است تماشا دارد

عید غدیر خم مبارک باد

غدیر، یک اتفاق ساده نیست؛ یک گزینش رحمانی است.
غدیر، یک کلمه نیست، یک برکه نیست؛ یک دریاست؛ رمزی است بین خدا و انسان.
غدیر، گل همیشه بهار زندگی است. دریایی بی‌کرانه است؛ جاری بر جان‌هـای پاک و اندیشه‌هـای تابناک.
غدیر، تجلی خواست خالق، روح آفرینش، برانگیزاننده ستایش و دست‌هـای بلندی است که انسان خاکی را بـه افلاک می‌کشاند

ای غدیر خم که هستی روز بیعت با امام
بر تو ای روز امامت از همه امت سلام
از تو محکم شد شریعت، وز تو نعمت شد تمام
ما به یاد آن مبارک روز و آن زیبا پیام

ساقیا ساقیا آمده عید امیر با شراب «الغدیر»

هست و بودم را بگیر

عیـد ذات کبریاست عیـد ختم الانبیاست

عیـد شـاه اولیـاست

یا علی حیدر مدد

مطلب مشابه: متن تبریک عید غدیر به عربی با ترجمه فارسی و عکس پروفایل عربی تبریک

مطالب مشابه را ببینید!

شعر و متن مصائب حضرت زینب (اشعار سوزناک درباره حضرت زینب در کربلا) شعر، متن و دلنوشته سوزناک شهادت حضرت رقیه؛ کودک خردسال امام حسین زیباترین متن ماه محرم برای پست اینستاگرام؛ دلنوشته درباره امام حسین (ع) جملات تبریک تولد فلسفی { 20 متن با معنی و سنگین تبریک تولد } متن نوحه زنجیر زنی (شعر مداحی امام حسین علیه السلام و واقعه عاشورا) متن نوحه سینه زنی (اشعار زیبا برای اجرای مراسم عزاداری) بهترین متن عاشقانه برای عشقم با کمیاب ترین و خاص ترین جملات برای شوهر و خانم جملات تکان دهنده انگیزشی هشت ریشتری (100 سخن ناب برای افزایش انگیزه) جملات روانشناسی درباره زندگی؛ 70 متن برای داشتن حس و حال خوب شب بخیر عاشقانه غمگین | 100 پیامک شب بخیر احساسی غم انگیز