جملات و نقل قول های ناب نیمار جونیور فوتبالیست معروف

جملات و نقل و قول های زیبا از نیمار جونیور

زیباترین جملات و نقل و قول ها از فوتبالیست معروف برزیلی و باشگاه های اروپا نیمار جونیور را در این بخش روزانه ارائه کرده ایم.

نِیمار دا سیلوا سانتوس جونیور (به پرتغالی برزیل: Neymar da Silva Santos Júnior) (زادهٔ ۵ فوریهٔ ۱۹۹۲) که با نام نیمار جونیور یا به شکل ساده‌تر نِیمار شناخته می‌شود، بازیکن فوتبال اهل برزیل است که برای باشگاه پاری سن ژرمن و تیم ملی برزیل در پست مهاجم بازی می‌کند. درحال‌حاضر نیمار یکی از بهترین بازیکن‌های جهان محسوب می‌شود. نیمار با مهارت‌های دریبل‌زنی، تمام‌کنندگی، جای‌گیری و همچنین توانایی استفاده از هر دو پا در فوتبال به شهرت رسید.

من احساس می کنم مانند هر شهروند دیگر برزیلی، شادی زیادی در درون خود دارم. از خدا ممنونم که مسیری را که باید طی کنم به من نشان داد.

***

من فقط میخواهم هر روز بهتر از دیروز باشم و هر روز بهتر شوم. نه اینکه بهتر از فرد دیگری باشم.

***

همه چیز در زندگی من چه از نظر شخصی و شغلی، بسیار زود اتفاق افتاد. من همیشه یاد می گیرم؛ چرا که مجبورم.

***

چیزی که به آن فکر می کنم خوشبختی من، به همراه خانواده ام است. من می خواهم تا همه ما خوشحال باشیم.

***

جملات و نقل قول های ناب نیمار جونیور فوتبالیست معروف

خیلی ساده است. بهترین بازیکن جهان است و اگر شما کمی به او شانس دهید، او هر کاری که بخواهد انجام می دهد.

***

سخنان زیبای نیمار

من هرگز با پول تشویق نشدم. من بدون توجه به پول و بیش از هر چیز دیگری، به خوشحالی خانواده ام فکر می کنم.

***

بازی در کنار بهترین فرد جهان همیشه خوب است. در این شرایط، کار ها آسان می شود.

***

این لحظه که هم اکنون در آن زندگی می کنیم نیز خواهد گذشت. ما باید از همه چیزی که در اختیار داریم لذت ببریم.

***

کمی ناراحتم زیرا تیم عزیزم را ترک میکنم. من ۹ سال در سانتوس بازی کردم اما از اینکه با چالشی جدید روبرو میشوم و همینطور به خاطر تحقق یک رویا بسیار خوشحالم.

***

جملات و نقل قول های ناب نیمار جونیور فوتبالیست معروف

هدف ما همیشه پیروزی است. هر روز، در هر بازی و در هر مسابقه ای.

***

داشتن فرزند تجربه ای است که به فرد می آموزد چقدر در اولویت قرار دادن خوشحالی یک فرد دیگر اهمیت دارد. هر کاری که می کنید، حتی هرچه که هستید برای او نمونه است. در حقیقت، آن موجود کوچکی که به شما بسیار وابسته است باعث می شود که وابستگی فوق العاده ای به او داشته باشید.

***

من دوست دارم فوتبال خوبی را تماشا کنم بنابراین دوست دادم بازیکنان خوبی ببینم.

***

جملات زیبا از نیمار جونیور

من یک فرد کینه توز نیستم و هرگز نبوده ام. من همیشه می بخشم. تصمیم نهایی، از سوی من نیست بلکه از سوی خداست. خدا از کاری که انجام میدهد، آگاه است.

***

بسیار هیجان انگیز بود. توپ زدن در جام جهانی، احساسی است که همه چیز را از ذهن شما عبور می دهد.

***

پاهای من به عنوان یک بازیکن فوتبال، بسیار زیباست.

***

من چیز زیادی برای پوشیدن نداشتم و هر چیزی که در دسترس بود می پوشیدم. یکبار در یک فیلم، پسر کوچکی را دیدم که کفش های Jordan پوشیده بود و از آن زمان به بعد، دست یافتن به آن کفش ها تبدیل به رویای من شد.

***

من می خواهم در بهترین حالت ممکن به تیم ملی برزیل کمک کنم. این کمک می تواند با گل، پاس گل، یا حتی یک تکل بلند باشد.

***

کریستیانو رونالدو و مسی، ایده آل های من هستند. اگر بتوانم کمی از تکنیک های آن ها را بگیرم و آن ها را مال خود کنم، بسیار خوشحال خواهم شد.

***

جملات و نقل قول های ناب نیمار جونیور فوتبالیست معروف

من فکر میکنم که اینستاگرام مناسب من است. مردم می دانند که دوست دارم همیشه از آن استفاده کنم.

***

پدر من از زمانی که بچه بودم، پشتیبان من است. او مواظب همه چیز است؛ از وضعیت مالی من گرفته، تا وضعیت خانواده ام.

***

برخی از بازیکنان سعی می کنند تا از دیگران تقلید کنند، اما هنگام ضربه آزاد، هر کس روش خود را دارد. هر کس هنگام آماده شدن برای زدن توپ از تکنیک و روش خود استفاده می کند و من نیز تکنیک خودم را دارم. من سعی نمی کنم از کسی کپی برداری کنم.

***

جملات و نقل قول های ناب نیمار جونیور فوتبالیست معروف

سخنان آموزنده از نیمار

رازی که میخواهم به شما بگویم این است: به رویا ها و توانایی های بالقوه خود که می تواند از شما ستاره بسازد، ایمان داشته باشید. به جستجو ادامه دهید، ایمان داشته باشید و ایمان خود را از دست ندهید.

***

من همیشه بیشترین احترام را برای پدر و مادرم قائل بوده ام و به حرف آن ها گوش کرده ام. من همیشه سعی کرده ام از توصیه های والدینم پیروی کنم زیرا آن ها کسانی هستند که بهترین ها را برای من می خواهند.

***

بطور طبیعی، سپاسگزاری از کسانی که شایسته آن هستند انجام می شود.

مطالب مشابه را ببینید!

سخنان امام علی (ع) درباره زندگی؛ جملات ناب آموزنده مذهبی حضرت علی سخنان فلسفی بروس لی + متن و جملات بسیار زیبا و ناب از استاد رزمی Bruce Lee جملات زیبای صادق هدایت + متن و سخنان کوتاه از صادق هدایت با مضامین مختلف جملات زیبای از مارسل پروست؛ سخنان و متن های آموزنده نویسنده بزرگ فرانسوی جملات زیبای جان استوارت میل؛ سخنان قصار و آموزنده از فیلسوف بریتانیایی متن درباره سکوت مقابل ظالم؛ سخنان، جملات و اشعار درباره ظلم دیالوگ های ناب و ماندگار برای استوری اینستاگرام؛ سخنان سنگین فیلم ها و سریال ها نقل قول عاشقانه روز ولنتاین؛ سخنان بزرگان درباره عشق و دوست داشتن پند حکیمانه + سخنان ارزشمند و جملات قصار از بزرگان جهان جملاتی از بازیگران بزرگ تاریخ سینما؛ سخنان آموزنده بازیگران معروف زن و مرد