جملات انگیزشی جول اوستین روانشناس معروف در مورد موفقیت

جملات آموزنده و انگیزشی جول اوستین

در این مطلب مجموعه جملات انگیزشی از جول اوستین روانشناس معروف را در مورد موفقیت و تلاش آماده کرده ایم.

بیشتر مردم تو را همیشه آنگونه که بودی، می بینند، نه آنگونه که می خواهی باشی. اگر بتوانی آنطور که دوست داری زندگی کنی و نگران نظر دیگران نباشی، همیشه رو به جلو حرکت خواهی کرد.

***

شما قراره روزهای سختی رو پشت سر بگذارید – زندگی همینه.
اما من میگم، “هیچ چیز برای شما اتفاق نمی افته، به خاطر شما اتفاق می افته.”
در رویدادهای منفی نکات مثبت رو ببینید.

جملات انگیزشی جول اوستین روانشناس معروف در مورد موفقیت

اگر فردی هستی که می خواهد به هدفی برسد و کارها را متفاوت نسبت به دیگران انجام می دهد، اغلب مردم نمی توانند تو را بفهمند.

***

مردم چیزی را که بخواهند بشنوند، می شنوند و چیزی را که بخواهند ببینند، می بینند. پس رفتار آن ها را به خودت نگیر.

***

جملات انگیزشی جول اوستین روانشناس معروف در مورد موفقیت

انرژی ات را برای اینکه مردم را متقاعد کنی تا تو را درک کنند، هدر نده. زمان تو خیلی ارزشمندتر از آن است که بخواهی آن را صرف ثابت کردن خودت به دیگران بکنی.

***

جملات زیبای آموزنده و انگیزشی از جول اوستین

ما این توانایی را داریم که افراد بزرگ را ملاقات کنیم. با شرکت در کلاس ها، سمینارها، گذراندن دوره ها و… می توانیم با آن ها وقت مان را بگذرانیم. اما فقط وقتی این فرصت را از دست می دهیم که اطراف خود را با آدم هایی که به رشد و پیشرفت ما کمکی نمی کنند پر کنیم. ما میانگین ۵ نفری هستیم که بیشتر وقت خود را با آن ها می گذرانیم.

***

خداوند همیشه افراد درست را وارد زندگی تو می کند، اما تو باید اجازه دهی که افراد اشتباه از زندگی ات خارج شوند.

***

Jool 9 e1637754645216

روی کاری که دیگران انجام می دهند یا حرفی که دیگران در مورد تو می زنند هیچ کنترلی نداری، اما روی اینکه چه عکس العملی نسبت به کار یا حرف های آن ها نشان دهی، کنترل کامل داری. روی رفتار و ذهن خودت تمرکز کن تا همیشه در هر کجا و هر زمانی بتوانی آن را به طور کامل کنترل کنی.

***

هر روز صدها دلیل برای ناراحت شدن وجود دارد که باعث می شوند احساسات خوب خود را از دست بدهی. هر انسانی در زندگی اش این چیزها را تجربه می کند، اما مهم این است که نسبت به آن ها چطور واکنش نشان دهی.

***

جملات انگیزشی جول اوستین روانشناس معروف در مورد موفقیت

همه ما هر روز این فرصت را داریم که عصبانی شویم، استرس بگیریم یا دلخور شویم. اما اگر اجازه دهیم که آن ها در ذهن ما بمانند مثل این است که یک قدرت بیرونی تمام شادی ما را از بین ببرد. خبر خوب این است که شما می توانید اجازه دهید که چیزهای کوچک شما را ناراحت نکنند. کنترل ذهن خود را یاد بگیرید.

***

یک لحظه بنشین و به لحظه ای فکر کن که یک نفر در حال انگیزه دادن و تشویق کردن تو بود. به لحظه ای که یک نفر به تو کمک کرد تا مشکلات یا شرایطی که در آن قرار گرفته بودی را از زاویه ای دیگر ببینی و راه حلی برای آن پیدا کنی.

***

جملات انگیزشی جول اوستین روانشناس معروف در مورد موفقیت

متن های آموزنده از روانشناس معروف

انگیزه دادن و تشویق دیگران کاری است که هر کسی می تواند انجام دهد. همین الان ممکن است یک نفر به چیزی که تو می توانی به او بدهی، احتیاج داشته باشد.

***

شما هر چیزی که برای رسیدن به اهدافتان نیاز داشته باشید را دارید. فقط کافیست بخواهید.

***

جملات انگیزشی جول اوستین روانشناس معروف در مورد موفقیت

خداوند هیچوقت یک رؤیایی را در قلب تو نمی کارد مگر اینکه تمام چیزهایی که برای رسیدن به آن نیاز داری را در اختیارت بگذارد.

***

باید از خودمان بپرسیم: نگه داشتن کینه ها و تفکرات منفی چه نفعی برای ما دارد ؟ اگر می توانستم آن ها را از خودم بیرون بریزم، این کار را می کردم ؟ امروز روز ارزشمندی است، نباید با مرور خاطرات بد گذشته آن را خراب کرد.

***

جملات انگیزشی جول اوستین روانشناس معروف در مورد موفقیت

برای اینکه وارد سال جدید شوید نیاز است تا کینه ها و دلخوری هایی که در سال گذشته داشتید را همان جا رها کنید و سپس وارد سال جدید شوید.

***

جملات انگیزشی روانشناسی

سه چیزی که در شش ماه گذشته یاد گرفته ای، چه بوده است ؟ منظورم درس های زندگی است، چه شرایطی این درس ها را به تو یاد داده است ؟ هر اتفاقی که در زندگی تو می افتد، چه خوب و چه بد، می خواهد به تو چیزی یاد دهد. آیا تو به این درس ها و نشانه ها توجهی می کنی ؟ تجربه کن، یاد بگیر و رشد کن.

***

جملات انگیزشی جول اوستین روانشناس معروف در مورد موفقیت

وقتی اوضاع باب میل تان پیش نمی رود یا کسی در حق شما بدی کرد، اجازه ندهید باعث شود تا ادامه زندگی تان را با نا امیدی و ناراحتی بگذرانید. به زمانی که با خودتان در صلح بودید، برگردید.

***

جملات انگیزشی جول اوستین روانشناس معروف در مورد موفقیت

اول از همه خودت رو بشناس و خودت انتخاب کن. چارچوب ها و استانداردهایی را برای خودت مشخص کن و به مرور آن ها را ارتقا بده. صرفا به این دلیل که چیزی یا شخصی وارد زندگی ات شده است، مالک آن نیستی.

***

هر چیزی را که وارد زندگی ات می شود قبول نکن. تو به این دنیا آمده ای تا یک برنده باشی، آمده ای تا زندگی باشکوهی داشته باشی. تو آفریده شده ای تا یک قهرمان در زندگی ات باشی.

مطالب مشابه را ببینید!

متن انگیزشی | جملات انگیزشی | سخنان بزرگان در مورد موفقیت و تلاش متن انگلیسی موفقیت + جملات پر مفهوم در مورد هدف و موفقیت انگلیسی با ترجمه فارسی جملات انگیزشی موفقیت درسی + متن های مثبت انرژی دهنده برای درس خواندن متن موفقیت در زندگی (جملات انگیزه دهنده موفقیت برای کپشن و استوری) متن آرزوی موفقیت انگلیسی (جملات کوتاه آرزوی شادی و موفقیت با ترجمه) جملات انگیزشی موفقیت کاری و سخنان بزرگان درباره پیروزی در شغل و پیشرفت جملات انگیزشی موفقیت + متن هاب ناب و انگیزشی زیبا و کوتاه پیام تبریک موفقیت فرزند + جملات ویژه تبریک موفقیت فرزند در تحصیلات و مسابقه متن تبریک موفقیت شغلی به همسر + جملات زیبای احساسی برای پیشرفت در کار و شغل جمله انگیزشی | گزیده جمله کوتاه و بلند انگیزشی مثبتِ موفقیت و تلاش