مطالعه کنید و جایزه نقدی بگیرید

مطالعه کنید و جایزه نقدی بگیرید

کافه خوندنی، سایتی است که با عضو شدن در آن، می توانید متونی جذاب مطالعه کنید و با پاسخ به سوالات مطرح شده، در قرعه کشی ماهانه شرکت کنید.

Cafekhoondani.com

در سایت کافه خوندنی می توانید داستان (متن کامل یا بخشهایی از کتب معروف)، مطالبی درخصوص تاریخ، هنر، سلامت، مذهب، سبک زندگی، علم و گردشگری مطالعه نمایید و در قرعه کشی ماهانه شرکت نمایید.

برای شرکت در مسابقه ابتدا باید در سایت عضو شوید. هنگام عضویت مشخصات را به صورت صحیح و واقعی باید وارد نمائید چون مبلغ جایزه فقط به حسابی که به نام کاربر ثبت نامی سایت باشد واریز می شود.

با پاسخ به سوالاتی که در انتهای هر متن ارائه می شود، اعضا امتیاز جمع می کنند و در پایان هر هفته و ماه قرعه کشی انجام می شود و جوایز زیر ارائه می شود.

یک جایزه یک میلیون تومانی و 2 جایزه 500 هزار تومانی بین اعضای سایت که در سه ماه گذشته، هر ماه حداقل 100 امتیاز داشتند قرعه کشی می شود و هر 500 امتیاز کل فرد یک سهم در قرعه کشی دارد.

امتیازات کل، در قرعه کشی یک میلیونی و 500 هزار تومانی مورد استفاده قرار می گیرد، تنها یک شرط وجود دارد، فرد در 3 ماه گذشته حداقل هر ماه 100 امتیاز کسب کرده باشد.

5  جایزه 200 هزار تومان و 10 جایزه 100 هزار تومانی بین اعضای سایت که در هفته گذشته حداقل 25 امتیاز داشتند قرعه کشی می شود.

امتیازات هفته، در قرعه کشی 200 هزار و 100 هزار تومانی مورد استفاده قرار می گیرد، تنها یک شرط وجود دارد، فرد در هفته گذشته حداقل 25 امتیاز کسب کرده باشد. افرادی که یکبار برنده 200 هزار و 100 هزار تومان شده اند باز هم در قرعه کشی ها شرکت می کنند.

مطالب مشابه را ببینید!

فال ابجد امروز جمعه 31فروردین اسفند و محاسبه ابجد کبیر و صغیر (گرفتن فال) فال تاروت روزانه جمعه 31 فروردین اسفند (فال امروز، فردا و پیشگویی آینده) دیالوگ های ماندگار عاشقانه + عکس نوشته از دیالوگ های ماندگار احساسی و رمانتیک فیلم و سریال انشا در مورد تنهایی + 4 انشا زیبای ادبی کوتاه و بلند با موضوع تنهایی و دلتنگی عکس خنده دار استوری و پروفایل + جملات خنده دار با حال برای اینستاگرام و تلگرام جوک عید نوروز | جملات طنز در مورد عید | لطیفه خنده دار درباره روزهای تعطیل و میهمانی انشا درخت + 11 انشا زیبا با موضوع درخت و فوایدی که دارد برای کودک و نوجوان چیستان خنده دار بی نمک + سوالات چیستان بسیار بی مزه ولی با حال با پاسخ آن متن ضد دختر خنده دار + عکس نوشته و جملات با حال و جالب آنتی دختر اشعار طنز عبید زاکانی؛ مجموعه شعر خنده دار و بامزه این شاعر