فال درخت طبق تاریخ تولد (طالع بینی روزانه درخت)

فال درخت و طالع بینی شما

فال درخت یکی از فال های جالب است که می تواند اطلاعاتی جالب در مورد طالع و شخصیت شما را بیان کند. فال گرفتن به معنی پیشگویی آینده یک فرد است که از راه های نهان و فرا طبیعی به آن می رسند. این کار با توجه به انتخاب فرد به دست می آید و برخلاف طالع بینی که برخلاف میل و اختیار فرد است، به تاریخ و نام مادر ربطی ندارد. فال گرفتن برای بسیاری از افراد از اهمیت بالایی برخوردار است و علت آن هم اطلاع از یکسری اتفاقات جزئی می باشد که در مدت کوتاهی قرار است رخ بدهند. انواع فال وجود دارد که به طریق آنها می توان به کائنات وصل شد و از این اسرار شگفت انگیز اطلاع پیدا کرد. فال قهوه، چای، کف بینی، ورق، تاروت، درخت و… از جمله فال هایی هستند که این روزها طرفداران خاص خودشان را دارند. ما در این مقاله سعی کردیم تا با شما در رابطه فال درخت صحبت کنیم.

 

Fale Derakht 2 e1661675153262

 

در ابتدا با توجه به روز تولد خود از این جدول، درخت ماه تولد خود را پیدا کنید و سپس در پایین جدول مربوط به درخت خود را مشاهده کنید.

درخت بلوط

۱ فروردین

درخت فندق

۲ فروردین الی ۱۱ فروردین

درخت سماق کوهی

۱۲ فروردین الی ۲۱ فروردین

درخت افرا

۲۲ فروردین الی ۳۱ فروردین

درخت گردو

۱ اردیبهشت الی ۱۰ اردیبهشت

درخت سپیدار

۱۱ اردیبهشت الی ۲۴ اردیبهشت

درخت شاه بلوط

۲۵ اردیبهشت الی ۳ خرداد

درخت زبان گنجشک

۴ خرداد الی ۱۳ خرداد

درخت آلش

۱۴ خرداد الی ۲۳ خرداد

درخت انجیر

۲۴ خرداد الی ۲ تیر

درخت توس

۳ تیر

درخت سیب

۴ تیر الی ۱۳ تیر

درخت صنوبر

۱۴ تیر الی ۲۳ تیر

درخت نارون

۲۴ تیر الی ۳ مرداد

درخت سرو

۴ مرداد الی ۱۳مرداد

درخت سپیدار

۱۴ مرداد الی ۲۲ مرداد

درخت سدر

۲۳ مرداد الی ۱ شهریور

درخت کاج

۲ شهریور الی ۱۱ شهریور

درخت بید مجنون

۱۲ شهریور الی ۲۱ شهریور

درخت لیمو ترش

۲۲ شهریور الی ۳۱ شهریور

درخت زیتون

۱ مهر

درخت فندق

۲ مهر الی ۱۱ مهر

درخت سماق کوهی

۱۲ مهر الی ۲۱ مهر

درخت افرا

۲۲ مهر الی ۱ آبان

درخت گردو

۲ آبان الی ۲۰ آبان

درخت شاه بلوط

۲۱ آبان الی ۳۰ آبان

درخت زبان گنجشک

۱ آذر الی ۱۰ آذر

درخت آلش

۱۱ آذر الی ۲۰ آذر

درخت انجیر

۲۱ آذر الی ۳۰ آذر

درخت راش

۱ دی

درخت سیب

۲ دی الی ۱۰ دی

درخت صنوبر

۱۱دی الی ۲۱ دی

درخت نارون

۲۲ دی الی ۴ بهمن

درخت سرو

۵ بهمن الی ۱۴ بهمن

درخت سپیدار

۱۵ بهمن الی ۱۹ بهمن

درخت سدر

۲۰ بهمن الی ۲۹ بهمن

درخت کاج

۳۰ بهمن الی ۹ اسفند

درخت بید مجنون

۱۰ اسفند الی ۱۹ اسفند

درخت لیمو ترش

۲۰ اسفند الی ۲۰ اسفند

 

فال درخت

درخت توس ( الهام پذیر)

خوش پوش و با نشاط بودن و در عین حال متظاهر که این افراد افراط در هیچ کاری را دوست ندارند. از ابتذال متنفر هستند و زندگی در آرامش و طبیعت را دوست می دارند. این دسته از افراد خیلی احساساتی نیستند و کمی بلند پرواز و پر از قوه تخیل هستند. آنها از وجودی راضی کننده و آرام سود می برند.

درخت راش (خلاق)

دارای سلیقه فوق العاده و قدرت سازماندهی بسیار بالایی در شغل و زندگی خود می باشند. همیشه نگران وضعیت ظاهرشان هستند و رهبران خوبی می توانند باشند که غالباً ریسک های غیرضروری انجام نمی دهند. این گروه به تناسب اندام خود از طریق رژیم، ورزش و غیره خیلی علاقه مند هستند.

درخت زبان گنجشک (بلند پرواز)

این افراد پرنشاط و سرزنده و به حد زیادی جذاب می باشند. این گروه از روی انگیزه آنی و بدون فکر قبلی عمل می نمایند و پافشاری در هر کاری از خصوصیات بارز آن ها است. از انتظار واهمه ای نداشته و جاه طلب و باهوش و پراستعداد و علاقه مند به بازی با سرنوشت هستند. آنها اصولاً دارای تمایلات خود خواهانه و در عین حال خیلی قابل اعتماد و درستکار هستند. آنها مانند عاشقان محتاط اند که بعضی اوقات مغز بر قلبشان حکم رانی می کند.

درخت سیب (عاشق)

این افراد جذاب، فریبنده و سراسر پر از انرژی مثبت هستند. اهل خوش و بش، حادثه جو، حساس و همیشه عاشق می باشند. دوست دارند عاشق بشوند و معشوقشان همیشه عاشقشان باشد. با وفا، زوجی پر محبت، بسیار بخشنده و پر استعداد و اصولاً برای امروز زندگی می کنند. آن ها فیلسوفانی هستند با فکر آزاد که دارای قوه تخیل بسیار بالا می باشند.

درخت نارون(شریف)

دارای سرشتی مثبت هستند و با سلیقه لباس می پوشند؛ علاقه ای به بخشیدن خطاهای دیگران نداشته و همواره بشاش هستند. علاقه ای به رهبری کردن دارند و دوست ندارند همیشه از کسی اطاعت کنند. شریکی صادق و مهربان اند که دوست دارند برای دیگران تصمیم گیری کنند. نجیب زاده و دست و دل باز هستند و طبع خوبی برای شوخی دارند.

درخت شاه بلوط (صادق)

این گروه از افراد سیاستمدارانی مادرزاد هستند که دارای توان بالا در قضاوت بوده و علاقمند به تاثیرگذاری بر روی دیگران هستند. اغلب تصور می کنند که دیگران آن ها را درک نکرده و فقط یک بار عاشق می شوند. آنها همیشه برای پیدا کردن پارتنر خود دچار مشکلات زیادی می شوند.

درخت سرو (با وفا)

قوی، عضلانی، سازگار و به آن چه که زندگی به آن ها می دهد، قانع هستند. خوش بین و خوشنود هستند و بسیار به پول علاقه دارند. دارای دانش می باشند و از تنهایی متنفر می باشند. عاشقانی احساساتی هستند که هرگز نمی توانند راضی شوند. بسیار مهربان، سرکش و بی دقت هستند و سریع خشمگین می شوند.

درخت سدر (صمیمی)

زیبایی نادری دارند و می دانند چگونه با محیط سازگار بشوند. علاقه به تجملات دارند و از سلامتی خوبی برخوردار هستند. آنها خجالتی نمی باشند و غالباً دیگران را کمتر از خود می بینند و اعتماد به نفس بسیار بالایی دارند. مصمم و علاقمند به تیم افرادی زبردست و دارای خوش بینی سالم هستند. همیشه منتظر یک عشق واقعی می باشند و قادر به گرفتن تصمیم های سریع هستند.

درخت فندق (غیرعادی)

دلربا، جذاب بی صبر و خیلی فهیم هستند. مبارزی فعال برای جنبش های اجتماعی می باشند؛ محبوب و از عاشقانی دم دمی مزاج به حساب می آیند. این گروه از افراد شریکی بردبار و در قضاوت بسیار دقیق و حساس می باشند.

درخت گردو (پر شور)

سختگیر، عجیب و پراز تضاد هستند و همیشه خودخواه می باشند. پرخاش جو و دارای عکس العمل های غیر منتظره هستند.  این گروه از افراد نجیب و دارای افقی گسترده می باشند که فی البداهه کاری را انجام می دهند. بلند پروازی آنها نامحدود است و هرگز انعطاف پذیر نیستند. آنان شریکی دشوار و غیرمنتظره بوده که اغلب آدم ها دوستشان ندارند؛ با این حال همواره مورد تحسین قرار می گیرند. بسیار احساساتی و حسود بوده و هرگز اهل مصالحه نمی باشند.

درخت سماق کوهی(احساساتی)

پر از خوشحالی و انرژی مثبت و دارای موهبت خودخواه نبودن می باشند. از جنب و جوش، نا آرامی و پیچیدگی ها دوری می کنند. هم وابسته و هم مستقل هستند. سلیقه خوبی دارند و هنرمندان احساساتی می باشند. آن ها می توانند شریک خوبی برای همسرشان باشند که متاسفانه قدرت بخشش آنها خیلی خیلی اندک است.

درخت انجیر (حساس)

خیلی قوی و مستقل هستند و به تناقضات و حرف های نا مربوط میدان نمی دهند. زندگی را دوست دارند و همینطور خانواده، بچه ها و حیواناتشان. شوخ طبع هستند و علاقه ای به تنبلی و بطالت ندارند. این گروه دارای استعداد و هوش بالفطره اند.

درخت زیتون(خردمند)

عاشق گرما و خورشید هستند. آنها افرادی معقول و متعادل هستند که خودشان را از پرخاش و خشونت دوری می دهند. بردبار هستند و بشاش و در صحنه های زندگی بسیار خونسرد رفتار می کنند. این گروه بسیار حساس می باشند و فارغ از حسادت هستند. عاشق کتاب خواندن و شرکت کردن در جمع مردم خبره نیز می باشند.

درخت بلوط (شجاع)

طبعی قوی دارند؛ دلیر و نیرومند هستند و در کارها بسیار مستقل و سختگیر عمل می نمایند. حساس هستند و به تغییر علاقه ای نشان نمی دهند. همیشه مرغشان یک پا دارد و اهل عمل می باشند.

درخت آلش (خوش سلیقه)

این افراد دارای زیبایی آرامش بخش بوده و همواره نگران وضع ظاهر خود هستند. خوش سلیقه هستند و تا جایی که امکان دارد به خودشان سخت نمی گیرند. همواره یک زندگی منظم و معقول را هدایت می نمایند. این گروه به ندرت با احساسات خودشان خوشحال می شوند و همیشه به دنبال مهربانی و آگاهی در یک شریک احساساتی هستند. اغلب به مردم بد گمان بوده و هیچ زمان به تصمیمات خودشان اعتماد ندارند. افراد این دسته بسیار با وجدان هستند.

 

فال درخت

 

درخت صنوبر (مرموز)

دارای سلیقه ای غیرعادی و خوب هستند و تا حدی دارای گرایشات خودخواهانه می باشند. این افراد با نزدیکان خودشان مدارا می کنند و تا اندازه ای فروتن هستند. این افراد خلاق، کله شق بوده و دارای دوستان زیادیند و بلند پروازی آن ها بسیار زیاد می باشد. این دسته از مردم خیلی قابل اعتماد می باشند.

درخت افرا (مستقل)

آنها افرادی معمولی نیستند. پر از تخیل و ابتکار هستند؛ اما در عین حال خجالتی و محتاط و کم حرف می باشند. این گروه، مغرور و دارای اعتماد به نفس بالایی هستند. آنها تشنه تجربیات جدید بوده که در بعضی اوقات عصبی هم می شوند. افراد این دسته دارای پیچیدگی های فراوانی هستند و از حافظه خوبی برخوردار می باشند. آن ها به راحتی یاد می گیرند که زندگی و عشق پیچیدگی دارند ولی می خواهند همواره در همه جا تاثیر گذار باشند.

درخت بید مجنون ( مالیخولیا و رویایی)

زیبا و پر از مالیخولیا هستند. جذاب هستند و بسیار به خودشان تلقین می کنند. از هرچیز زیبا و پر از سلیقه خوششان می آید و عاشق سفر می باشند. می توانند به سادگی تحت تاثیر قرار بگیرند. آنها دم دمی مزاج، صادق، خیال باف و بی قرار هستند ولی در عین حال پرتوقع و دارای بصیرتی بالا می باشند. همواره رنج می کشند اما اغلب شریکی محکم برای زندگی خود پیدا می کنند.

درخت لیمو ترش (دودل)

او آنچه را زندگی برایش مقرر ساخته با خونسردی قبول می کند. از جنگیدن، استرس و رنج کشیدن بیزار می باشد و با تنبلی و بطالت کنار نمی آید. این گروه اغلب ملایم و دل رحم هستند و برای دوستان خود بسیار وفادار می باشند. با استعداد هستند؛ ولی از پشتکار کمی برخوردار می باشند و برای همین کمتر استعداد خود را شکوفا می کنند. اغلب در حال شکایت کردن هستند و درجه حسادت بالایی دارند.

درخت سپیدار (بلاتکلیف)

بسیار اهل تجمل و تجمل گرایی به نظر می رسند. خیلی از اعتماد به نفس برخوردار نیستند؛ ولی وقتی لازم باشد از خود جرات نشان می دهند. آنها طالب محیطی گرم هستند. در انتخاب خود بسیار وسواس به خرج می دهند و اغلب تنها هستند. این گروه دارای طبعی هنرمندانه می باشند و کمی گرایش به سمت فلسفه دارند. دارای سازماندهی خوبی هستند و در هر موقعیتی قابل اعتماد هستند و روابط را بسیار جدی می گیرد.

درخت کاج (منحصر به فرد)

آنها به شراکت های موافق عشق می ورزند. این افراد می دانند که زندگی را چطور راحت بگیرند. بسیار فعال و طبیعت گرا هستند. این دسته از افراد قابل اعتماد و اهل عمل می باشند و به سادگی عاشق می شوند.

مطالب مشابه را ببینید!

فال ابجد امروز چهارشنبه 8 آذر و محاسبه ابجد کبیر و صغیر (گرفتن فال) فال تاروت روزانه چهارشنبه 8 آذر آبان (فال امروز، فردا و پیشگویی آینده) معنی ساعت جفت + لیست کامل از اعداد ساعت جفت و فال جفت شدن ساعات فال هفته Pmc ❤️ فال صوتی از شنبه 4 تا 10 آذر جمعه + اتفاقات شگفت انگیز هفته فال هفتگی عشق ❤️ 4 آذر شنبه تا 10 آذر ماه جمعه و طالع بینی رخدادهای این هفته طالع بینی ازدواج – فال ازدواج من چگونه است؟ فال ماهانه خرداد ۱۴۰۲❤️ ، طالع بینی اتفاقات این ماه فال روزانه عشق و احساس (تشخیص عشق با طالع بینی و فال) فال چای امروز + انواع نشانه ها و معنای آنها در فال چای فال هفتگی میلادی از دوشنبه 2 ژانویه تا یکشنبه 8 ژانویه و طالع بینی اتفاقات جالب این هفته