مینی اسکارف چیست؟ (انواع مدل، جنس و قیمت این نوع روسری)

برای بسیاری از افراد ممکن است این موضوع سوال باشد که مینی اسکارف چیست ؟ به عنوان یک تعریف ساده مینی اکسارف را می توان یک نوع قواره کوچک از روسری های موجود در بازار دانست. جذابیت این روسری به گونه ای می باشد که علاوه بر خود چهره فرد را هم جذاب می کند. علت این امر تنوع بالای طرح ها و نیز جنس های این روسری می باشد. به طوری که هر فردی با هر چهره ای می تواند این روسری را برای خود تهیه کرده و به کمک آن جذابیت خود و پوشش خود را افزایش دهد.

مینی اسکارف

مینی اسکارف چیست ؟ مینی اسکارف به عنوان یک روسری دارای قواره کوچکی می باشد که حتی از روسری های معمولی نیز کوچک تر است. شاید در نگاه اول بین مینی اسکارف و دستمال سر نیز شباهت کشف کنید. البته از نظر قواره باید این روسری را دارای قواره بیشتری نسبت به دستمال سر بدانیم. فرض کنید دستمال سر دارای ابعاد 50 * 50 سانتی متر باشد. در مقابل مینی اسکارف ابعاد 70 * 70 را داراست.

در مواقعی این روسری به عنوان بیبی اسکارف نیز شناخته می شود. شاید برای شما تعجب آور باشد که بدانید بسیاری از افراد این روسری را به عنوان روسری دهه شصتی می شناسند. علت این امر استفاده زیاد خانم ها از این روسری در دهه شصت می باشد. اما در حالی که چهار دهه از آن زمان گذشته است بار دیگر این روسری ها پراستفاده شده اند. در ادامه برای شما طرح های مختلف مینی اسکارف را شرح خواهیم داد.

طرح های مختلف مینی اسکارف

مینی اسکارف به عنوان یک پوشش محبوب میان خانم ها و دخترخانم ها دارای تنوع بالایی از طرح های می باشد. اینکه کدام طرح بهتر است به سلیقه افراد ربط دارد. عده ای ممکن است مینی اسکارف با طرح شاد را ترجیح دهند. اما درمقابل ساده بودن مینی اسکارف برای عده ای از خانم ها پسندیده تر باشد. در ادامه برای شما طرح های مختلفی از مینی اسکارف را شرح خواهیم داد.

مینی اسکارف

طرح گوچی

این طرح در اصل به تصویر کشنده برند گوچی می باشد. یکی از پرطرفدارترین طرح های مینی اسکارف همین گوچی می باشد. به گونه ای که این طرح توانسته است خود را در دل خانم ها حسابی جا کند.

مینی اسکارف

طرح رنگین کمانی

طرح رنگین کمانی یکی از طرح های شاد و جالب توجهی است که مینی اسکارف های مختلف می توانند داشته باشند. اگر قصد پوشیدن مینی اسکارف را در فصول گرم دارید بدانید که طرح رنگین کمانی بسیار برای این امر مناسب است. البته نباید از یک نکته مهم هم چشم پوشی کرد و آن جنس مینی اسکارف می باشد. برای نمونه اگر می خواهید مینی اسکارف را در تابستان به سر کنید باید به سراغ نمونه های نخی بروید.

مینی اسکارف

طرح راه راه

این طرح هم یک طرح شیک می باشد و میان خانم هایی که از مینی اسکارف استفاده می کنند محبوب می باشد. شاید استفاده از این مدل از انواع مینی اسکارف سبب ایجاد استایل زیباتری برای خانم ها شود. به علاوه اینکه روی چهره هم تاثیر بسیاری خوبی خواهد داشت.

مینی اسکارف

طرح توپی توپی 

طرح های توپی توپی هم دارای انواع مختلفی می باشند. بعضی از این طرح ها دارای توپ های ریز هستند و عده ای دیگر توپ درشت دارند. نوع توپی توپی از انواع طرح های مینی اسکارف هم دارای محبوبیت خاص خود نزد خانم ها می باشد. به طوری که انتخاب های زیادی را دست پیدا کرده است.

مینی اسکارف

طرح میکس

در برخی از مدل های مینی اسکارف احتمالا خواهید دید که طرح های مختلف با هم ترکیب شده اند. برای نمونه طرح های هنری و نیز فانتزی و هندسی را می توان اشاره کرد. طوری که وقتی به این مینی اسکارف نگاه می کنید احتمالا خواهید فهمید که دارای طرح شلوغی می باشد. این مینی اسکارف به دلیل تنوع طرح با لباس های مختلف راحت تر ست می شود. به طوری که با هر لباسی که مینی اسکارف را ست کنید خواهید دید که استایل بسیار زیبایی را صاحب خواهید شد.

تنوع مینی اسکارف از نظر جنس

شاید به عنوان پاسخی دیگر به سوال مینی اسکارف چیست ؟ بتوان گفت که مینی اسکارف در اصل نوع محبوبی از انواع روسری های کوچک می باشد که دارای تنوع جنس هم می باشد. به بیان بهتر مانند دیگر روسری هایی که خانم ها به سر می کنند مینی اسکارف هم دارای تنوع قابل توجهی از نظر جنس می باشد. در ادامه برای شما انواعی از مینی اسکارف را از نظر جنس خدمت شما معرفی می کنیم.

جنس نخی

به عنوان اولین جنس مینی اسکارف که قصد شرح آن را داریم باید بگوییم که دارای نازکی و سبکی خاصی می باشد. به طوری که هنگامی که از آن استفاده می کنید احساس سنگینی روی سر به شما دست نخواهد داد. به علاوه اینکه قابلیت عبور دادن هوا را به خوبی دارد که سب می شود در فصل گرما تعریق بیش از حد را تجربه نکنید.

جنس ساتن

یکی از بهترنی روسری های کوچک یا همان مینی اسکارف که دارای جذابیت فراوانی می باشد جنس ساتن آن می باشد. این روسری و پوشیدن آن سبب ایجاد تغییرات بسیار زیبا در چهره شما می شود. ساتن از جمله متریالی است که خاصیت براق بودن دارد. بنابراین هنگامی که این روسری را به سر کنید خواهید دید که براقی خاصی در این روسری موج می زند.

مدل گیپور و یا توری

اگر قصد شرکت در مجالس مختلف را دارید مدل توری مینی اسکارف از بهترین گزینه ها می باشد. جذابیت این مینی اسکارف هنگامی که رنگ های مختلفی به خود می گیرد چند برابر می شود. به طوری که اگر می خواهید با ظاهری رسمی در مجالس مهمانی رسمی حاضر شوید بهترین گزینه برای پوشاندن سر همین مینی اسکارف توری می باشد.

جنس ابریشمی

مینی اسکارف ابریشمی دارای مزایای بسیاری می باشد. اولین مزیت این روسری را می توان زیبایی خیره کننده آن دانست. به طوری که ظاهری بسیار جذاب به شما خواهد بخشید. از طرف دیگر این روسری ضد حساسیت می باشد. به همین دلیل افرادی که دارای پوست و موی حساسی می باشند می توانند از این روسری استفاده کنند.

مینی اسکارف با دیگر مدل های روسری چه تفاوت هایی دارد؟

قرار است در این بخش هم رای سوال مینی اسکارف چیست ؟ دیگر پاسخ خود را ارائه کنیم. خدمت شما در این باره باید عرض کنیم که مینی اسکارف به عنوان یک نوع متفاوت از انواع روسری ها دارای تفاوت هایی با دیگر روسری ها می باشد. تفاوت هایی که درست در همین بخش قصد شرح آن ها را داریم. اولین تفاوت که اتقاقا کمی قبل تر هم به آن اشاره کردیم ابعاد مینی اسکارف می باشد.

این روسری دارای ابعاد 70 * 70 می باشد. البته در مواقعی مدل هایی از این روسری را هم می توان یافت که دارای ابعاد 75 * 75 می باشند. اما روسری از نظر ابعاد دارای سایز بزرگتری می باشد. ابعاد روسری معمولا 90 در 90 و یا 120 در 120 و یا 140 در 140 می باشد.

قیمت مینی اسکارف

شاید سوال مینی اسکارف چیست ؟ تنها سوال شما درباره این روسری ها نباشد. بلکه درباره قیمت این روسری ها هم بسیاری از افراد سوال دارند. همانطور که کمی بالاتر گفتیم مینی اسکارف دارای جنس های مختلفی می باشد. به علاوه اینکه مینی اسکارف همراه با برند های مختلفی به بازار راه یافته است. حتما می دانید که همین موارد به خوبی تعیین می کنند که قیمت مینی اسکارف چقدر است؟ پس به عنوان یک نتیجه گیری تا اینجا متوجه شدید که مینی اسکارف قیمتش وابسته به کیفیت و نیز برندش تعیین می شود. اگر از ما یک بازه قیمت برای مینی اسکارف بخواهید ما قیمت این محصول را معمولا بین 60 تا 150 هزار تومان تخمین می زنیم.

کدام مینی اسکارف با کدام استایل؟

قطعا یکی از اجزای بسیار مهم استایل شما را می توان روسری شما دانست. اما همین روسری دارای انواع مختلفی می باشد. برای نمونه مینی اسکارف یکی از همین انواع بود. خواهید دید که مینی اسکارف با اکثر لباس ها به شما ظاهری جذاب می دهد. به علاوه اینکه بد نیست درباره این نکته هم صحبت کنیم که مینی اسکارف دارای مدل های سه گوش و نیز چهار گوش موجود است.

اما استایل فانتزی را می توان یکی از بهترین استایل ها برای روسری کوچک به شمار آورد. به طوری که به کمک استایل فانتزی می توانید با دیگران متفاوت باشید. به علاوه اینکه ست کردن مینی اسکارف با کت و شلوار هم ایده بسیار جالبی می باشد. البته نباید از استایل کلاسیک نیز در این باره غافل شد. به طوری که برای داشتن این استایل می توانید مینی اسکارف را به همراه یک پیراهن به تن کنید.

درصورتی که می خواهید پیراهن راه راه یا چهارخانه به تن کنید رنگ خنثی گزینه مناسبی برای مینی اسکارف به نظر می رسد. زیباتر اینکه از یک کیف دستی هم کنار این استایل استفاده کنید. خواهید دید که استایل شما بسیار جذاب خواهد شد. استایل نوستالژیک هم دیگر استایل زیبا به کمک مینی اسکارف می باشد. یک کت بلند را برای این استایل می توانید مورد استفاده قرار دهید. در این مقاله ما سعی کردیم به بحث اینکه مینی اسکارف چیست بپردازیم.

مطالب مشابه را ببینید!

راهنمای خرید کاپشن؛ نکات مهم انتخاب کاپشن و شناخت مدل های مختلف آن مدل های مختلف کاپشن؛ انتخاب کاپشن گرم با توجه به جنس و ساختار رنگساژ مو؛ نحوه ساخت با مواد طبیعی، مدت زمان گذاشتن روی مو و رنگساژ کردن انواع مو مدل لباس دخترانه شب یلدا + 40 مدل لباس بچه گانه با تم شب یلدا اصطلاحات دنیای عطر و ادکلن که برای خرید این محصول باید بدانید نکات خرید کیف زنانه؛ اصول مهم انتخاب کیف شیک قوانین مهم و ناگفته انتخاب اکسسوری؛ نحوه انتخاب انواع اکسسوری شیک نکات لباس پوشیدن خانم های قد کوتاه؛ توصیه های خاص لباس پوشیدن تعاریف و اصطلاحات جالب دنیای مد و استایل که باید بدانید لیست وسایل ضروری سیسمونی نوزاد؛ تمام وسایل مورد نیاز برای نوزاد