رنگ مو زیباتر است یا هایلایت مو؟

رنگ مو زیباتر است یا هایلایت مو؟

رنگ مو بهتر است یا هایلایت مو؟

اگر می خواهید چهره تان را دگرگون کنید و نمی دانید که رنگ مو بهتر است یا هایلایت بهتر است این مطلب را بخوانید تا بین رنگ مو و هایلایت مو یکی را انتخاب کنید.

این کافی نیست که از رنگ مویی خوش تان بیاید و تصمیم بگیرید آن را روی موهایتان امتحان کنید. بسیاری از رنگ های مو در کاتالوگ ها زیبا هستند اما این به معنای آن نیست که شما می توانید دقیقاً همان رنگ مو و همان قدر زیبایی را داشته باشید.
آیا شما هم خواهان گیسوانی شاداب هستید که با صورتتان تناسب داشته باشد، ولی نمی‎ دانید برای این کار چه کارهایی لازمست انجام دهید آیا دوست دارید متفاوت دیده شوید اگر این چنین می باشد، اینجا توصیه هایی برای شما وجود دارد.

رنگ مو زیباتر است یا هایلایت مو؟

رنگ مو یا هایلات کدام بهتر است؟

دو تا از معروف ترین خدمات رنگ در سالن ها، رنگ به صورت کلی و هایلایت ها هستند. هر دو انتخاب‎ های مناسبی برای سرزنده کردن و شادابی موهای شما و اضافه کردن زیبایی به مدل موی شما می باشند. اما چگونه باید تصمیم بگیرید که کدامیک را انتخاب کنید؟ شما حتی شاید بخواهید هر دو را انتخاب کنید. بنابراین، شما از کجا باید بدانید که کدامیک برای مو و مدل مویتان مناسب تر است؟ در اینجا چند توصیۀ مفید وجود دارد:

رنگ موی کلی را انتخاب کنید، اگر:
موهای شما بسیار کوتاه است.
اگر شما بیش از 30% موی سفید دارید.
شما با رنگ های گرم و پرطراوت مانند قرمز، بهتر به نظر می رسید.
کوتاهی موی شما به اندازۀ کافی مرسوم و مُد روز می باشد و شما نمی خواهید که بیشتر از این، آن را کوتاه کنید.

همچنین بخوانید : جدیدترین مدل های رنگ مو

هایلایت ها را انتخاب کنید، اگر:
شما دوست دارید که به موهای ساده و یکدست خود، بعد بدهید.
اگر شما موهایی با رنگ بلوند تیره یا قهوه ای روشن دارید.
اگر شما کمی موی سفید دارید که می خواهید با این ترکیب آن ها را پنهان کنید.
اگر شما نمی توانید اطمینان داشته باشید که به ریشه موهایتان دست نمی دهید.
اگر شما با رنگ های سرد مانند آبی ها، بنفش ها و سبزها، بهتر به نظر می رسید.
اگر استایل شما نیاز به کمی تغییر در اطراف صورتتان دارد، که چند تا های لایت ضخیم و دلپذیر فوت و فن انجام این کار می باشد.
اگر شما از یک تغییر بزرگ می ترسید.

هر دو را انجام دهید، اگر:
شما موهای سفید بسیاری دارید، اما هنوز دوست دارید تا تأثیر های لایت ها را به دست آورده و ببینید.
شما می خواهید تا قرمزی و گرمی را اضافه کرده و هنوز هم چند تکه از رنگ های روشنتر را در اطراف جلوی موهایتان دارید.
شما می خواهید تا رنگی را که قبل از های لایت مورد استفاده قرار داده اید، تغییر داده و اصلاح کنید.
اگر موهای شما بر اثر صدمه دیدن در آفتاب، یا در طول فرآیند رنگ کردن قبلی، خیلی روشن شده است.

دلایل دیگری وجود دارد که چرا افراد از خدمات رنگ مو که به کار می برند، استفاده می کنند و آن دلایل می تواند از فردی به فرد دیگر، متفاوت باشد. بنابراین، اگر شما ایده ای برای رنگ کردن موهایتان دارید، از اینکه با آرایشگر خود دربارۀ آن صحبت کنید، نترسید. همچنین، اگر چیزی می خواهید، ولی واقعاً نمی دانید که چه چیزی می خواهید، برای مشورت کردن در مورد آن، مردد و بی میل نباشید. با کار کردن باهم، شما و آرایشگرتان ترکیب مناسب را برای اینکه بهترین به نظر برسید، پیدا کنید.
از موهایتان لذت ببرید

مطالب مشابه را ببینید!

لیست لوازم آرایشی مهم و اساسی؛ پک کامل لوازم آرایشی چیست؟ مراقبت از موهای رنگ شده؛ نکات مهم و ضروری قبل و بعد از رنگ کردن مو ساخت کانسیلر در خانه؛ انواع کانسیلر، کاربرد آن و نحوه استفاده روی پوست انتخاب بهترین رنگ برای تاتو لب مناسب هر پوست مدل های آرایش شب یلدا دخترانه با تم های رنگی و متد حرفه ای مدل آرایش چشم شب یلدا؛ 5 نکته که برای آرایش چشم ها باید بدانید آرایش و مدل لباس شب یلدا بچگانه دخترانه شیک با تم خاص راهنمای انتخاب کرم پودر برای پوست های مختلف؛ انواع کرم پودر برای پوست صورت آموزش آرایش صورت در روز بارانی و ترفندهایی برای ماندگاری میکاپ کدوم رنگ رژ لب بهم میاد؟ راهنمای انتخاب رژ لب مناسب رنگ پوست