بیوگرافی شهاب حسینی؛ عکس های شهاب حسینی و همسرش

شهاب حسینی یکی از بازیگران و سوپراستارهای بسیار باتبحر و با استعداد ایرانی است که نام و آوازه اش به دلیل هنرنمایی های فوق العاده بی نظیرش سر و صدای زیادی کرده است. وی بارها و بارها جایزه بهترین بازیگر مرد را از آن خود نموده است.

بیوگرافی و عکس های شهاب حسینی و همسر و فرزندانش

بیوگرافی شهاب حسینی

شهاب حسینی با نام کامل سید شهاب الدین حسینی تنکابنی، بازیگر تئاتر، تلویزیون، سینما، کارگردان و مجری ایرانی متولد 1352/11/14 در تهران می باشد. وی یکی از بازیگران مرد بسیار موفق تلویزیون و سینمای کشورمان است.

 

شروع به فعالیت و شهرت

حسینی نخست در سال 74 با تئاتر “بر کرانه باد” به کارگردانی مینا ابراهیم زاده توانست پا به عرصه دنیای بازیگری بگذارد. نقش آفرینی خوب او در این تئاتر باعث شد که خانم مینات ابراهیم زاده در سال 75 برای تئاتر “افسانه” نیز از او بهره ببرد.

شهاب حسینی در سال 79 با سریال پربیننده “پس از باران” به کارگردانی سعید سلطانی برای نخستین بار در قاب تلویزیون قرار گرفت. پس از آن در همان سال در سریال “همسفر” به کارگردانی قاسم جعفری حضور پیدا کرد. دو کار متوالی در یک سال و هر دو از شبکه سه سیما روی آنتن می رفتند. شهاب حسینی شروع خوبی برای بازیگری داشت.

حسینی در سال 80 با فیلم “رخساره” به کارگردانی امیر قویدل، در نقش ماهان پا به عرصه سینما نهاد. این شروعی محکم برای پیش رفتن به پیروزی بود. او سالهای متوالی پشت سر در سینما و تلویزیون حضور داشت و سالی نبود که او را در سریال یا فیلم سینمایی نبینیم.

انصافاً شهاب حسینی یکی از برترین بازیگران مرد ایران است که بخاطر نقش آفرینی های بینظیرش بارها جایزه سیمرغ بلورین را از آن خود نموده است. شاید به جرأت بتوان گفت که بیش از 45 بار توانسته جایزه در جشنواره های مختلف دریافت کند.

یکی از بازیهای بسیار جذاب و دیدنی شهاب حسینی در فیلم سینمایی “جدایی نادر از سیمین” رقم خورده است. او در این فیلم بسیار عالی توانست نقش یک مرد و شوهر تعصبی و عصبی را بازی کند. وی برای بازی در این فیلم برنده جایزه خرس نقره ای بهترین بازیگر مرد از جشنواره فیلم برلین شد.

وی در سال 94 با حضور در سریال “شهرزاد” در نقش قباد به کارگردانی حسن فتحی توانست بازی بسیار حرفه ای از خود ارائه دهد که شاهد حضورش در فصل دوم سریال نیز بوده ایم.

بیوگرافی و عکس های شهاب حسینی و همسر و فرزندانش

شغل دوم

شهاب حسینی به همراه همسرش یک کافه در لواسان دارد و مدیریت آن را همسرش به عهده دارد. به قول همسر شهاب حسینی که می گوید: شهاب اهل کافه نیست و هیچ وقت کافه دار نبوده است.

بیوگرافی و عکس های شهاب حسینی و همسر و فرزندانش

ازدواج

شهاب حسینی با عشق ازدواج کرد. همسرش پریچهر قنبری می باشد. او نقاش خوبی است و مدتی گریم درس می داد. حاصل ازدواج این دو، 2 پسر به نام های محمد امین و امیرعلی می باشد.

شهاب حسینی عاشق همسر و فرزندانش است و حتی همسرش می گوید علاقه شهاب به فرزندانش بسیار عجیب است و حتی گاهی حس می کنم که از من بیشتر دوستشان دارد.

 

عکس های شهاب حسینی و همسرش

بیوگرافی و عکس های شهاب حسینی و همسر و فرزندانش

بیوگرافی و عکس های شهاب حسینی و همسر و فرزندانش

بیوگرافی و عکس های شهاب حسینی و همسر و فرزندانش

بیوگرافی و عکس های شهاب حسینی و همسر و فرزندانش

بیوگرافی و عکس های شهاب حسینی و همسر و فرزندانش

 

 

 

همچنین بخوانید:

بیوگرافی شاهرخ استخری

بیوگرافی حسین مهری

بیوگرافی پانته آ بهرام

بیوگرافی سوگل خلیق

مطالب مشابه را ببینید!

بیوگرافی نیما شعبان نژاد از شروع بازیگری تا زندگی خصوص و ازدواج او نگاهی بر زندگی صائب تبریزی شاعر معروف (بیوگرافی از تولد تا درگذشت و اشعار او) بیوگرافی نازنین بیاتی؛ ار شروع بازیگری تا صداپیشگی و فیلم ها و سریال های او بیوگرافی هوتن شکیبا؛ از شروع بازیگر تا صداپیشگی و ازدواج و 5 فیلم برتر او بیوگرافی پژمان جمشیدی بازیگر و فوتبالیست (از زندگی شخصی و فوتبالی تا بازیگر شدن) بیوگرافی سروش صحت؛ خالق برنامه کتاب باز، نویسنده، کارگردان و بازیگر مشهور ایرانی نگاهی بر زندگی فریدون مشیری از تولد تا درگذشت این شاعر و گزیده اشعار وی نگاهی بر زندگی قیصر امین پور شاعر (از تولد تا شاعری و درگذشت و گزیده اشعار او) بیوگرافی لیلا حاتمی بازیگر؛ از شروع بازیگری در کودکی تا جوایز مختلف و ازدواج نگاهی بر زندگی خسرو شکیبایی بازیگر (شروع فعالیت هنری، معروفیت و درگذشت)