بیوگرافی رامتین خداپناهی؛ عکس ها و ماجرای ازدواج تا طلاق رامتین خداپناهی

رامتین خداپناهی از بازیگران کارکشته تلویزیون و سینمای ایران است که کارهای بسیاری از وی دیده شده است و هم اکنون در سریال “بانوی عمارت” حضور پیدا کرده است تا بار دیگر هنر و استعدادش را به نمایش بگذارد.

بیوگرافی و عکس های رامتین خداپناهی

بیوگرافی رامتین خداپناهی

رامتین خداپناهی بازیگر تئاتر، تلویزیون و سینمای ایران متولد 1350 در گرگان می باشد. وی تحصیلاتش را تا مقطع کارشناسی رشته نمایش گرایش بازیگری از دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک و همنچنین مقطع کارشناسی ارشد در رشته نمایش کارگردانی به اتمام رسانده است. رامتین خداپناهی به عنوان مدرس و عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسامی واحد اراک نیز می باشد.

رامتین علاوه بر بازیگری در حوزه کارگردانی نیز فعالیت هایی نموده است و به عنوان مدرس تلویزیون و سینمای ایران فعال است.

بیوگرافی و عکس های رامتین خداپناهی

شروع به فعالیت و شهرت

رامتین خدا پناهی در سال 78 بعد از اخذ مدرک کارشناسی خود به صورت حرفه ای پا به عرصه بازیگری نهاد. او بازیگری را با تئاتر شروع نمود و اولین تجربه اش در تئاتر با نمایش نامه “کشتی نوح” بود. پس از اتمام این نمایش بیکار نماند و فوراً در فیلم “ارتفاع پست” به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا به فعالیت پرداخت.

رامتین اولین تجربه مقابل دوربینش را در سال 77 با سریال تلویزیونی “برگردین گنج اینجاست” به دست آورد این سریال از شبکه 1 سیما روی آنتن می رفت.

در سال 82 با فیلم سینمایی “مزرعه پدری” وارد سینما شد و تجربه ای دیگر را رقم زد.

در سال 82 در سریال ماه رمضان “فقط به خاطر تو” به کارگردانی اکبر منصور فلاح حضور پیدا کرد و باعث به شهرت رسیدنش شد. این سریال از شبکه سه سیما روی آنتن می رفت.

بیوگرافی و عکس های رامتین خداپناهی

موارد بیشتر: خلاصه سریال بانوی عمارت ـ خلاصه سریال بی قرار

بیوگرافی و عکس های رامتین خداپناهی

ازدواج

رامتین خدا پناهی یک ازدواج ناموفق با یک خانم بازیگر به نام مرضیه طهماسبی داشته است که حاصل این ازدواج یک دختری به نام پاییز بوده که در اسفندماه سال 91 متولد شد. اما این ازدواج سرانجام نگرفت و در نتیجه رامتین خداپناهی و همسرش از هم جدا شدند.

 

 

همچنین بخوانید: بیوگرافی غزل شاکری ـ بیوگرافی اندیشه فولادوند

مطالب مشابه را ببینید!

نگاهی بر زندگی ایرج میرزا شاعر ؛ از تولد تا ازدواج، خودکشی فرزند و مرگ او نگاهی بر زندگی عارف قزوینی شاعر نامی ایران؛ از تولد تا انزوا و مرگ نگاهی بر زندگی صادق هدایت؛ زندگینامه او از تولد تا معروف ترین آثار و خودکشی بیوگرافی احمد شاملو شاعر بزرگ؛ درباره زندگی شخصی، آثار هنری و ازدواج با عشقش بیوگرافی همایون شجریان خواننده محبوب؛ از شروع فعالیت تا شهرت و ازدواج بیوگرافی جیسو خواننده و بازیگر جذاب کره‌ای؛ درباره زندگی شخصی و کار های هنری نگاهی بر زندگی سورنا، یکی از نوابغ نظامی تاریخ از تولد تا مرگ نگاهی بر زندگی حسن صباح خداونگار الموت و بنیان گذار فرقه مرموز حشاشین بیوگرافی کریستین استوارت؛ از زندگی شخصی و خیانت تا بهترین فیلم های او بیوگرافی کیم کارداشیان مدل پرحاشیه؛ درباره زندگی شخصی و لو رفتن فیلم و عمل زیبایی