بیوگرافی سینم کوبال؛ عکس های سینم کوبال و همسرش

سینم کوبال هنرپیشه زن معروف ترکیه ای می باشد که در سریال فریحا در کنار لیلا هازل کایا به ایفای نقش پرداخته است.

بیوگرافی و عکس های سینم کوبال و همسرش کنان ایمیرزالی اوغلو

بیوگرافی سینم کوبال

سینم کوبال بازیگر زن ترکیه ای متولد 14 اوت سال 1987 در استانبول ترکیه می باشد. وی اصالتاً اهل ترکیه است. دیپلم دبیرستان او از رویال آکادمی می باشد. سینم یک برادر به نام کِرِم دارد و پدرش مهندس عمران و مادرش خانه دار است.

بیوگرافی و عکس های سینم کوبال و همسرش کنان ایمیرزالی اوغلو

زندگی خصوصی

سینم کوبال کودکی خوبی داشته و یکی از شاگردان زرنگ و موفق بوده است. از کودکی به رقص علاقمند بود و زمانی که 4 ساله بود رقص باله را در مدرسه باله آموخت و تا 12 سالگی به رقص باله پرداخت.

سینم از همان دوران کودکی بسیار به ورزش علاقمند بوده و در تیم والیبال به عنوان بازیکن حضور داشته تا آنجا که توانسته در یک رقابت جایزه نفره دوم را از آن خود کند.

در ورزش ایروبیک نیز سینم توانست جایزه نفر اول را کسب کند.

همچنین سینم در بسیاری از تبلیغات تلویزیونی در ترکیه، از جمله تورکسل و بینگو حضور پیدا کرده است.

شروع به فعالیت و شهرت

سینم کوبال بازیگری را در سال 2001 با سریال تلویزیونی “رری” آغاز نمود. او در این سریال نقش دیلارا گیریتلی را ایفا می کند. پس از آن در سال 2003 در سریال “خرم سلطان” نقش عایشه را بازی می کند و در این فیلم به خوبی دیده می شود.

سینم کوبال همچنین در سریال های تلویزیونی همچون: دفتر دبیرستان، پشت خیابان ها، بلای خواهر شوهر، سلنا، رازهای کوچک، عشق بازی، مادران و مادرها و چهره به چهره حضور داشته است.

سینم در فیلم های: مدرسه، پسر انسان که جهان را نجات داد، مقاومت کن، رمانتیک کمدی، مرا سوزاندی و … ایفای نقش کرده است.

بیوگرافی و عکس های سینم کوبال و همسرش کنان ایمیرزالی اوغلو

ازدواج

سینم کوبال بازیگر 31 ساله ترکیه ای متأهل بوده و با کنان ایمیرزالی اوغلو ازدواج کرده است.

 

 

همچنین بخوانید:

بیوگرافی کنان ایمیرزالی اوغلو

بیوگرافی هازل کایا

بیوگرافی برن سات

مطالب مشابه را ببینید!

نگاهی بر زندگی کریم خان زند (از فتح اصفهان تا مبارزه با خان قاجار و انگلیسی ها تا مرگ) بیوگرافی کیت بلانشت؛ زندگی شخصی هنری او از ورود به دنیای هنر تا فیلم های معروف او نگاهی بر زندگی زال پهلون ایرانی و پدر رستم دستان از شخصیت های شاهنامه بیوگرافی علیرضا قربانی خواننده سبک سنتی (کارنامه هنری و زندگینامه شخصی او) بیوگرافی تام هنکس بازیگر پر افتخار هالیوودی؛ کارنامه هنری و زندگینامه شخصی بیوگرافی عرفان طهماسبی خواننده با استعداد (درباره زندگی شخصی و هنری او) نگاهی بر زندگی بابک خرمدین؛ زندگینامه سردار ایرانی از تولد تا نبردها و دستگیری تا مرگ نگاهی بر زندگی فروغ فرخزاد؛ بیوگرافی از اوایل زندگی تا ازدواج، آثار و درگذشت او نگاهی بر زندگی کافکا اسطوره ادبیات؛ بیوگرافی از تولد تا روابط عاشقانه، آثار و مرگ او نگاهی بر زندگی مهدی اخوان ثالث؛ از اوایل زندگی، ازدواج، آغاز شعر گفتن، زندانی شدن و درگذشت