بیوگرافی بوراک اوزچیویت؛ عکس های اختصاصی بوراک اوزچیویت و همسرش

بوراک اوزچیویت یا بهتر است بگوییم بالی خان سریال حریم سلطان یکی از بازیگران مرد موفق ترکیه می باشد. بوراک تا به حال در سریال هایی که بازی کرده است به خوبی دیده شده است.

بیوگرافی و عکس های بوراک اوزچیویت و همنسرش

بیوگرافی بوراک اوزچیویت

بوراک اوزچیویت بازیگر معروف ترکیه ای متولد 24 دسامبر 1984 در شهر استانبول ترکیه می باشد. بوراک یکی از بازیگران قد بلند و خوش استایل ترکیه ای است که طرفداران زیادی دارد. وی فارغ التحصیل رشته عکاسی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه مارمارا می باشد. همچنین تسلط کامل به زبان انگلیسی دارد و در کنار تمام اینها این روزها به کار کارگردانی و تهیه کنندگی نیز مشغول شده است.

علایق شخصی

خواهرهایشپ را بسیار دوست دارد و رابطه ای بسیار صمیمانه و عاطفی با آنها دارد به گونه ای که خواهرهایش را بهترین خواهرهای دنیا معرفی می کند.

به مادرش بسیار علاقمند است و می گوید مادرم سعی می کند که مرا از حاشیه ها دور نگه دارد و با آنکه از خانواده دورم اما هیچ وقت ارتباط عاطفی اش با من کمرنگ نشده است.

رانندگی را بسیار دوست دارد.

از میان عطرها، عطرهای تلخ، دینامیک و قدرتمند را بسیار می پسندد.

در اوقات فراغتش ورزش می کند و از میان ورزش ها بسیار به فوتبال علاقمند است.

خیلی علاقمند است که در رستوران غذا بخورد آن هم همبرگر، و الان معتقد است که بهترین همبرگر دنیا را رستوران خودش دارد.

بیوگرافی و عکس های بوراک اوزچیویت و همنسرش

مدلینگ معروف

بوراک پیش از بازیگری کار مدلینگ نیز انجام می داده است و در سال 2003 در یک مسابقه مدل، به عنوان بهترین مدل مرد ترکیه منتخب شد. بوراک اوزچیویت پس از اینکه در این مسابقه انتخاب شد در آژانس مدلینگ Ugurkan Ajans به عنوان مدل مشغول به فعالیت شد.

سال 2005 برای دومین بار در مسابقه مدل مردان باز هم به عنوان بهترین مدل مرد سال ترکیه شناخته شد.

بوراک در مسابقه بهترین مدل مرد جهان نیز شرکت نمود و توانست مقام دوم را کسب کند. آن زمان بوراک 21 سال سن داشت و مدلی مطرح و شناخته شده برای همه بود.

اما وی هم اکنون این کار را رها کرد و به بازیگری روی آورده است.

البته جدا از کار مدلینگ و بازیگری در تبلیغات هم دستی داشته است و 2 سال تبلیغات پپسی را عهده دار بود.

غیر از تبلیغات پپسی، تبلیغات شامپوی کلیر نیز که شامپویی معروف است را به عهده گرفت.

شروع به فعالیت و شهرت

بوراک اوزچیویت بازیگری را با سریال “منفی 18” آغاز نمود. او در این سریال نقش مراد را بازی می کرد. مراد یک مأمور متعهد اداره پلیس بود.

در سال 2007 در فیلمی به نام “مسلط” ایفای نقش نمود.

از مهمترین سریال های بوراک سریال “حریم سلطان” در سال 2005 بود بوراک در این سریال نقش بالی خان را بازی می کرد. بالی خان امین و مورد اعتماد سلطان بود. او در این فیلم شهرت زیادی را بدست آورد و نه تنها در ترکیه بلکه در ایران نیز طرفداران خودش را پیدا کرد.

بوراک در سریال “رازهای کوچک” مدل سبیل خاصی داشت که بعد از این فیلم این مدل سبیل بین جوانان ترکیه مُد شده بود. بوراک نیز رستورانی را در ترکیه به راه انداخت که لوگوی آن را طرح سبیلش قرار داد.
بوراک را نیز در سریال هایی مانند اکیا در نقش کمال و چکاوک دیده ایم که این سریال ها نیز پرمخاطب بوده و بوراک را به خوبی دیده می شود.
بیوگرافی و عکس های بوراک اوزچیویت و همنسرش

ازدواج

بوراک اوزچیت بازیگر 34 ساله ترکیه ای متأهل بوده و با فاهریه اوجان بازیگر زن ترکیه ای در سال 2014 ازدواج کرده است. آنها پس از ازدوجشان نیز در فیلم سینمایی “عشق شبیه توست” با همدیگر همبازی شدند. بوراک نیز در این فیلم بخشی از سرمایه اش را به عنوان تهیه کننده برای این فیلم تقبل نمود. بازی این دو زوج روبروی هم باعث شد که این فیلم با فروش بسیار بالایی روبرو شود.

مطالب مشابه را ببینید!

نگاهی بر زندگی بابک خرمدین؛ زندگینامه سردار ایرانی از تولد تا نبردها و دستگیری تا مرگ نگاهی بر زندگی فروغ فرخزاد؛ بیوگرافی از اوایل زندگی تا ازدواج، آثار و درگذشت او نگاهی بر زندگی کافکا اسطوره ادبیات؛ بیوگرافی از تولد تا روابط عاشقانه، آثار و مرگ او نگاهی بر زندگی مهدی اخوان ثالث؛ از اوایل زندگی، ازدواج، آغاز شعر گفتن، زندانی شدن و درگذشت نگاهی بر زندگی سیمین دانشور نویسنده و شاعر از تولد تا ازدواج، آثار ادبی و درگذشت او نگاهی بر زندگی نظامی گنجوی؛ بیوگرافی از تولد تا آثار معروف او و درگذشت بیوگرافی آرنولد شوارتزنگر اسطوره بدنسازی؛ از مهاجرت تا موفقیت های ورزشی و سینمایی او نگاهی بر زندگی نیما یوشیج؛ از تولد این شاعر تا عاشقی، زندگی در روستا و اشعار نیمایی نگاهی بر زندگی خواجه نصیر الدین طوسی؛ از تولد تا مرگ و معروف ترین آثار او نگاهی بر زندگی سهراب سپهری؛ زندگینامه این شاعر از تولد تا شهرت و مرگ او