بیوگرافی الچین سانگو و همسرش + عکس های زیبا و در مورد زندگی شخصی و هنری

بیوگرافی الچین سانگو

در این قسمت روزانه بیوگرافی الچین سانگو بازیگر زیبا و معروف ترک را قرار داده ایم. او یکی از خوشگل ترین زنان ترکیه است. او با بازی در سریال عشق اجاره ای بسیار معروف شد و نخستین بار در ایران در سریال روزی روزگاری در نقش ژاله ایفای نقش کرد. در ادامه این مطلب بیوگرافی و عکس های این بازیگر را مشاهده می کنید.

بیوگرافی الچین سانگو

الچین سانگو Elçin Sangu بازیگر ترک متولد 3 آگوست سال 1985 در ازمیر ترکیه است. ازمیر سومین شهر بزرگ ترکیه است و اکنون هم در استانبول زندگی می کند.

او در حرفه مدلینگ هم فعالیت دارد و جزو یکی از زیباترین زنان دنیا در لیست جهانی BWC است. این بازیگر با موهای قرمز، به دلیل رنگ موهای زیبایی که دارد سوژه می شود، مثلا در یکی از سکان های فیلم، بازیگر به او شیطان مو قرمز می گوید. او به دلیل داشتن موهای قرمز و چشم های زیبایی که دارد بسیار جذاب است.

بیوگرافی الچین سانگو

استعدادهای الچین سانگو

او در مورد استعدادها و هنرهایی که دارد می گوید:

دربعضی چیزها تکه تکه استعداد دارم، مثلا نقاشی کشیدن و رقصیدن که البته به عنوان یک فرهنگ تورکی هستند، جدای از آنها گاهی اوقات آواز می خوانم اما ترانه سرایی نمی کنم. و البته من نوشتن را هم خیلی دوست دارم و دلم می خواهد نت پیانو بنویسم، هنوز نمی دانم در این زمینه استعدادی دارم یا نه.

بیوگرافی الچین سانگو

شروع شهرت

او در ابتدا در تبلیغات تلویزیونی حضور پیدا کرد و به آرامی دیده شد و مردم به تبلیغاتی که او در آن حضور داشت علاقه پیدا کردند و همین شروع شهرت او بود. پس از پخش شدن تبلیغات، نام او بسیار در گوگل جستجو می شد و این نشان دهنده  محبوبیت فراوان او نزد مردم ترکیه بود. در حال حاضر او یکی از معروف ترین بازیگران کشور ترکیه است.

الچین سانگو با بازی در تبلیغات تلویزیونی آشنای مردم ترکیه شد، درست همانند هدی زین العابدین خودمان که با حضور در تبلیغات های تلویزیون شهرت خود را شروع کرد.

بیوگرافی الچین سانگو

تحصیلات 

الچین در رشته اپرا در دانشگاه مرسین تحصیل کرده است، ولی سرنوشت باعث شد او وارد مسیری دیگر شود و پس از حضور موفق در تبلیغات در سریال های تلویزیونی ایفای نقش کند و تبدیل به یک سوپراستار شود.

الچین سانگو در همین زمان تحصیلات خود در رشته بازیگری را آغاز کرد. او جوایز زیادی در زمینه بازیگری دریافت کرده که از جمله آنها می توانیم: سه جایزه پروانه طلایی را نام ببریم، خانم سانگو 20 نامزدی دیگر را هم در کارنامه افتخارات خود دارد.

بیوگرافی الچین سانگو

اوقات فراغت

او به مسافرت و گردش بسیار علاقه دارد زیرا زندگی او آنچنان اجتماعی نیست. در زمان حال اجتماعی بودن برای من مثل انجام یک کار هست! باید این کار رو انجام بدهم و البته دلم برای کتاب خوندن و پیانو زدن هم تنگ شده.

الچین سانگو و هنرهایی که دارد

او می گوید در هر هنری مقداری استعداد دارم، مصلا نقاشی می کشم و می رقصم و در عرصه موسیقی به جز خواندن آواز، گاهی ترانه سرایی هم می کنم. نوشتن را بسیار دوست دارم و گاهی نت پیانو هم می بنویسم.

بیوگرافی الچین سانگو

مدلینگ

همانطور که در بالا هم اشاره کردیم، او به صورت حرفه ای فعالیت مدلینگ را دنبال می کند و برای برندهای شناخته شده و معروف فعالیت می کند.

بیوگرافی الچین سانگو

رازهای آرایشی و جذابیت الچین سانگو

او بسیار به زیبایی و سلامت خود اهمیت می دهد.

در این مورد می گوید:

یک دکتر دارم که همیشه مراقبت های پوستی من را انجام می دهد، اگر پوست من دچار مشکل شد خودشان محصولات مراقبتی و بازسازی پوست را برای من تجویز می کنند.

من بخاطر اینکه مجبورم همیشه آرایش داشته باشم خودم پوست صورتم را تمیز می کنم. ما همیشه در کوچه ها و هوای سرد و گرم فیلم برداری داریم و قطعا پوست خانم ها آسیب هایی می بینند، به این خاطر هم سعی می کنم تا کمتر آرایش خودم را پاک کنم.

بیوگرافی الچین سانگو

ازدواج و همسر 

الچین سانگو هنوز به صورت رسمی ازدواج نکرده است ولی با یونس اوزدیکن وارد رابطه عاشقانه شده است. او عکس های خودش و این آقا را در صفحه اینستاگرام منتشر می کند و در کپشن ها از ایمجوی های عاشقانه استفاده می کند.

البته شایعاتی مبتنی بر رابطه او با باریش اردوچ بازیگر سوئیسی-ترکیه ای وجود دارد، اما حقیقت این است که، آنها فقط در یک فیلم عاشقانه هم بازی هم بودند.

بیوگرافی الچین سانگو

حواشی این بازیگر

الچین و یونس حواشی زیاد و قابل توجهی ندارند، اما از بزرگترین آنها می توانیم این مورد را مرور کنیم: یونس اوزدیکن دوست پسر الچین سانگو نخواست صحنه های بوسیدن او را ببیند! در فیلم سینمایی”mutluluk zamani” که نقش های اصلی آن را الچین سانگو و باریش اردوچ ایفا می کنند، یک اتفاق جالب رخ داد.

طبق سناریوی نویسنده، از همان ابتدا و قبل شروع شدن صحنه های رمانتیک بوسه و لحظات عاشقانه؛ دوست پسر الچین سانگو؛ یونس اوزدیکن بدون هیچ سروصدایی از سالن خارج شد و بعد از تمام شدن آن صحنه های عاشقانه برگشت و سر جایش نشست. همچنین او در طول شب به جای اینکه در کنارالچین باشد ترجیح داد پشت او بنشیند.

ظاهرا یونس اوزدیکن تمایلی به دیدن این صحنه ها ندارد، اما وقتی پای سینمای غربی و بدون سانسور به میان می آید باید این صحنه ها را پذیرفت.به گزارش پارس ناز زنان و مردانی که در سینمای غربی فعالیت دارند حتی در برخی صحنه ها هم آغوش می شوند، روابط عاطفی و ازدواج این بازیگران عمدتا قراردادی است، پس شرایط ایجاب می کند که افراد یا وارد رابطه با بازیگران و مدل ها نشوند و یا اگر در رابطه ای هستند آن با همین قضایا قبول کنند.

بیوگرافی الچین سانگو

صفحه اینستاگرام الچین سانگو

آدرس صفحه اینستاگرام این خانم elcinsangu@ می باشد و در این پیج بیش از 6 میلیون دنبال کننده دارد که این نشان دهنده محبوبیت این خانم بازیگر بازیگر ترک می باشد.

مطالب مشابه را ببینید!

بیوگرافی عرفان طهماسبی خواننده با استعداد (درباره زندگی شخصی و هنری او) نگاهی بر زندگی بابک خرمدین؛ زندگینامه سردار ایرانی از تولد تا نبردها و دستگیری تا مرگ نگاهی بر زندگی فروغ فرخزاد؛ بیوگرافی از اوایل زندگی تا ازدواج، آثار و درگذشت او نگاهی بر زندگی کافکا اسطوره ادبیات؛ بیوگرافی از تولد تا روابط عاشقانه، آثار و مرگ او نگاهی بر زندگی مهدی اخوان ثالث؛ از اوایل زندگی، ازدواج، آغاز شعر گفتن، زندانی شدن و درگذشت نگاهی بر زندگی سیمین دانشور نویسنده و شاعر از تولد تا ازدواج، آثار ادبی و درگذشت او نگاهی بر زندگی نظامی گنجوی؛ بیوگرافی از تولد تا آثار معروف او و درگذشت بیوگرافی آرنولد شوارتزنگر اسطوره بدنسازی؛ از مهاجرت تا موفقیت های ورزشی و سینمایی او نگاهی بر زندگی نیما یوشیج؛ از تولد این شاعر تا عاشقی، زندگی در روستا و اشعار نیمایی نگاهی بر زندگی خواجه نصیر الدین طوسی؛ از تولد تا مرگ و معروف ترین آثار او