اطلاعاتی که درباره قرص ظرفشویی فینیش نمی دانید

اطلاعاتی که درباره قرص ظرفشویی فینیش نمی دانید

تفاوت انواع قرص های ظرفشویی فینیش در چیست؟

یکی از بهترین برندهای قرص ماشین ظرفشویی در بازار برند فینیش است. این قرص دارای انواع مختلفی است. مدل کوآنتوم، کوآنتوم مکس، کوآنتوم آلتیمیت و مدل کلاسیک از انواع قرص ظرفشویی فینیش به شمار می روند.

مدل کوآنتوم از قرص ماشین ظرفشویی فینیش ، علاوه بر داشتن قدرت بالای تمیزکنندگی، رسوبات داخل ماشین ظرفشویی را نیز تمیز کرده و از این طریق طول عمر ماشین ظرفشویی را افزایش می دهد. روکش پلاستیکی قرص فینیش کوآنتوم قابلیت حل شدن بالایی در آب داشته و نیازی به جداسازی ندارد.

مدل کوانتوم مکس از قرص ماشین ظرفشویی فینیش، قدرت پاک کنندگی بالاتری در مقایسه با مدل کوآنتوم دارد و از این طریق هرگونه چربی و لکه را از روی ظروف پاک کرده و حتی به درخشان کنندگی و جلادهندگی ظروف نیز می پردازد. مدل کوآنتوم مکس در ترکیبات خود نمک دارد و از این ترکیب به عنوان جلادهنده و مقابله با رسوب استفاده می کند.

مدل کوآنتوم آلتیمیت قرص ماشین ظرفشویی فینیش، از تمامی مدل ها قدرت پاک کنندگی و چربی زدایی بالاتری دارد. جهت جلا دهندگی و درخشندگی ظروف نیز با توجه به ترکیبات این قرص می توان از آن استفاده کرد. این قرص نیز نظیر سایر قرص های فینیش رسوبات داخل ماشین ظرفشویی را از بین برده و سبب افزایش طول عمر دستگاه می شود.

مدل کلاسیک از قرص ماشین ظرفشویی فینیش در مقایسه با سایر مدل ها قدرت پاک کنندگی و چربی زدایی کمتری داشته و برای شستشوی ظروفی که آلودگی کمتری دارند از مدل کلاسیک استفاده می شود.

قرص ماشین ظرفشویی اصل را از کجا بخریم؟

به منظور خرید قرص ماشین ظرفشویی فینیش اصل بهتر است از فروشگاه های اینترنتی که به فروش کالای مناطق آزاد تجاری می پردازند، اقدام شود. در صورتی که قرص ماشین ظرفشویی از مناطق آزاد تجاری یا از این فروشگاه های اینترنتی خریداری شود، احتمال تقلبی بودن کالا بسیار کم خواهد بود. قرص ماشین ظرفشویی فینیش اصل بسته بندی مناسب و با کیفیتی داشته و قرص های موجود در بسته بندی کاملاً سالم و غیر شکسته خواهند بود. یکی از نشانه های تقلبی بودن قرص ماشین ظرفشویی فینیش شکسته بودن آن و سفت بودن و غیر ژله ای بودن آن است. همچنین تاریخ انقضای قرص ظرفشویی نیز حائز اهمیت است. قرص ماشین ظرفشویی فینیش اصل ساخت کشورهای آلمان و ترکیه است.

قرص ظرفشویی فینیش خوبه یا فیری؟

قرص ماشین ظرفشویی فینیش و فیری هرکدام مزایا و معایب مربوط به خود را دارند. اگر از قرص ماشین ظرفشویی فینیش استفاده میکنید دیگر نیازی به استفاده از جلادهنده نخواهید داشت. پوسته پلاستیکی و ژله ای مانند این قرص ها در آب حل شده و نیازی به جدا کردن ندارند. البته به خاطی سختی آب در مناطق مختلف همواره به مقدار کمی نمک جهت شستشو نیاز است. قرص ماشین ظرفشویی فینیش قابلیت نصف شدن ندارد و برای شستشوی ظروف در حجم کم چندان مناسب نیست. قرص ماشین ظرفشویی فینیش در مقایسه با دیگر قرص های ماشین ظرفشویی نیز قیمت بالاتری دارد. قرص ماشین ظرفشویی فیری نیز برای از بین بردن لکه های چربی و آلودگی از روی ظروف مناسب است. قرص فیری نیز مدل های مختلفی دارد که برخی از مدل های قرص فیری قدرت پاک کنندگی بالاتر و برخی قدرت لکه بری کمتری دارند. قرص های فیری نیز قابلیت جلادهندگی  داشته و عملیات رسوب زدایی از ماشین ظرفشویی جهت بالا بردن طول عمر ماشین ظرفشویی را انجام می دهند. اما قرص ماشین ظرفشویی فینیش در مقایسه با فیری نمای درخشان تری به ظروف بخشیده و قدرت جلادهندگی بالاتری دارد. اغلب کارشناسان توصیه می کنند که از قرص ماشین ظرفشویی فینیش استفاده شود، زیرا قرص فیری دارای ترکیباتی است که به راحتی از روی ظروف پاک نمی شود و این ترکیبات شیمیایی به مرور برای افراد مشکل ایجاد خواهد کرد. همچنین قرص ماشین ظرفشویی فینیش وزن و حجم کمتری داشته و قدرت پاک کنندگی بالاتری در مقایسه با قرص فیری دارد. اغلب از قرص ماشین ظرفشویی فیری برای شستشوی ظروف در بازه های زمانی طولانی مدت در حدود دو ساعت استفاده می شود. در بازه های زمانی کوتاه تر قرص ماشین ظرفشویی فیری عملکرد پایین تری داشته و بوی تند قرص فیری همچنان از روی ظروف استشمام خواهد شد. از نظر فاکتور قیمتی قرص ماشین ظرفشویی فیری و فینیش قیمتی نزدیک به یکدیگر دارند.

مطالب مشابه را ببینید!

۹ علائم سکته قلبی قبل از وقوع که باید جدی بگیرید! 19 تا از بهترین دبیران فیزیک کنکور بهترین دبیران ریاضی کنکور بهترین دبیران شیمی کنکور مراحل راه اندازی قالیشویی هتل‌های قیمت مناسب پاریس بررسی کشورهای آمریکا و انگلستان از نظر هزینه تحصیل با موسسه اصطهباناتی هنوز پول ارسال میدی؟ بهترین کد تخفیف دیجی کالا برای ارسال رایگان تحلیل بهترین دبیران فیزیک کنکور ایران بهترین کرم روشن‌ کننده صورت خارجی تولید کدام برند است؟