تابلو چلنیوم؛ بهترین، خاص ترین و جدیدترین تابلو مغازه!!

امروزه رقابت میان کسب و کارها و مغازه داران یکی از موارد انکار ناپذیر است و باید به این موضوع ایمان داشت که موفقیت در کسب و کار و شغل ها یکی از چالش های صاحبان و مدیران کسب و کارها بشمار می رود؛ لذا جهت موفقیت و درآمد زایی بیشتر در بازار رقابت می بایست راهکارهای متفاوتی را دنبال کرد که یکی از مهمترین آنها تبلیغات است.
روش های تبلیغاتی در دنیای تکنولوژی و مدرن امروزی به شکل های مختلفی برای مغازه ها انجام می گیرد که از قدمت دارترین آنها که همه روزه هم در حال توسعه می باشد تابلوهای تبلیغاتی هستند که در میان این تابلوها یکی از پرکاربرد ترین و محبوب ترین ها تابلو چلنیوم نام دارد.

تابلو چلنیوم چیست و چرا پرطرفدار است؟

تابلو چلنیوم؛ بهترین، خاص ترین و جدیدترین تابلو مغازه!!


تابلو چلنیوم یک تابلو تبلیغاتنی حروف برجسته قابل نورپردازی است که لبه آن یا همان برجستگی آن از جنس یک نوع آلومینیوم به نام چنلیوم است و روی آن هم از جنس یک نوع پلاستیک به نام پلکسی گلاس می باشد و کاربرد آن برای تبلیغات مغازه، ارگان های خصوصی، دولتی و مراکز تجاری می باشد.
ساخت تابلو چلنیوم نیازمند تخصص و مهارت لازم می باشد که انجام مراحل آن توسط شرکت ها و کارگاه های تابلو سازی انجام می شود.
این روزها تابلو چلنیوم از طرفداران و خریداران بسیار زیادی برخوردار است به طوریکه بدون اغراق می توان امتیاز تابلو چلنیوم در تابلو سازی را به عنوان یک تابلو پرفروش، شماره 1 عنوان کرد.
در ادامه همراه ما باشید تا با ویژگیهای فوق العاده این تابلو تبلیغاتی آشنا شوید.

نمای فوق العاده 

اولین ویژگی تابلو چلنیوم را باید نمای برجسته آن نام برد؛ همانطور که گفتیم تابلو چلنیوم با استفاده از آلومینیومی به نام چنلیوم ساخته می شود و در واقع برجستگی آن را چنلیوم تشکیل می دهد.
اما این آلومینیوم به شکل ساده نیست و طی فرآیندهایی خاص در کارخانه های تولید کننده به شکل براق و آینه ای تبدیل می شود.
آینه ای بودن لبه تابلو چلنیوم یک دید متفاوت از تابلو تبلیغاتی برای بینندگان به جا می گذارد و تاثیر بالایی در جذب مشتریان به برند کسب و کارها و مغازه ها خواهد داشت.

تغییر رنگ در ثانیه

تابلو چلنیوم یک ویژگی منحصر به فرد دارد که آن هم تغییر رنگ در کسری از زمان می باشد.
با استفاده از لامپ های اس ام دی تمام رنگ، یک عدد درایور و یک ریموت کنترل می توان اقدام به تغییر رنگ تابلو چلنیوم به طور دلخواه نمود؛ در واقع می توان در هر لحظه یک رنگ در تابلو را به نمایش درآورد و یا گذینه ای را با استفاده از ریموت کنترل انتخاب نمود که رنگ ها به طور اتوماتیک تغییر کند.
نکته ای هم که باید در تغییر رنگ تابلو چلنیوم عنوان کرد این است که پلکسی گلاس مورد استفاده در این مدل از تابلو چلنیوم باید سفید رنگ باشد تا بتوان شاهد تغییر رنگ در تابلو بود.

تنوع ساخت بالا

کارگاه های تابلو سازی تابلو چلنیوم را در انواع متفاوتی تولید می کنند که این موضوع از مزیت ها و ویژگی های مهم تابلو چلنیوم است و در واقع این تابلو تبلیغاتی را با دیگر تابلوها متمایز می کند.
ساخت انواع تابلو چلنیوم می تواند به اصناف و کسب و کارها این اطمینان را بدهد که همیشه یک وجه متمایز با همکاران خود را دارند.
به عنوان مثال می توان روی تابلو چلنیوم، دانه های کریستال با رنگ های متفاوت قرار داد که این ایده می تواند متفاوت بودن تابلو چلنیوم را قوت ببخشد؛ و یا می توان تصاویر و رنگ های مختلفی را روی حروف چلنیوم چاپ کرد و هزاران ایده و خلاقیت در ساخت تابلو چلنیوم که در جذب مشتری تاثیرگذار می باشند.

ساخت لوگو با استفاده از چلنیوم

اگر می خواهید علاوه بر معرفی کسب و کار خود به مشتریان با استفاده از حروف چلنیوم، با ساخت لوگو و نشان تجاری خود نیز تبلیغات کنید، تابلو چلنیوم می تواند یک گذینه بسیار عالی در این راستا باشد.
ساخت لوگو چلنیوم به شکل یک باکس نورانی همراه با تنوع رنگ بدون محدودیت، مشتریان زیادی را درگیر کسب و کارها می کند و حس کنجکاوی در آنها را بر می انگیزد؛ لذا می توان با سفارش لوگو چلنیوم به تابلو سازی ها در کسب درآمد به موفقیت رسید.

دید عالی در روز و شب

یکی از مهمترین ویژگیهای یک تابلو سردر مغازه این است که دید شب و روز خوبی داشته باشد که تابلو چلنیوم دارای این مزیت می باشد.
همانطور که گفتیم تابلو چلنیوم قابلیت نورپردازی را دارد که این مورد از مزیت های این تابلو و انتخاب آن برای تبلیغات در شب بشمار می رود.
اما نکته جالب تر این است که تابلو چلنیوم علاوه بر قدرت نمایشی که در تاریکی هوا دارد، دید و نمای بسیار مناسبی در روز و روشنایی هوا نیز خواهد داشت.
مسلما استفاده از لبه چنلیوم آینه ای و پلکسی گلاس های رنگی می تواند نگاه مشتریان را به تابلو چلنیوم مغازه و دیگر مکان های تجاری جذب کرد و در نهایت منجر شناخته شدن کسب و کار فوق و خرید مشتریان شود.

قیمت مناسب ودوام بالا

در آخر هم باید به موضوع قیمت تابلو چلنیوم اشاره داشته کرد و گفت که قیمت تابلو چلنیوم با توجه به کیفیت فوق العاده آن بسیار مناسب است که می توانیم برای استعلام قیمت این تابلو زیبا و کاربردی با شرکت های تابلو سازی مشاوره نماییم.

مطالب مشابه را ببینید!

کفش چرم طبی ولی شیک را از کجا بخریم؟ سه کتاب پرطرفدار در زمینه روانشناسی موفقیت بهترین اسپیکر سقفی موجود در بازار برترین روش های سرمایه گذاری در آلمان با موسسه مهاجرتی اصطهباناتی چطوری به ایران گل بفرستیم؟ هتل‌های پاریس نزدیک مرکز شهر فولاد st52 از کجا بخریم؟ برای خرید بیمه خودرو کدام بدهی‌ها باید تسویه شوند؟ کامل‌ترین بررسی برند سیکو + معرفی کالکشن چند کالکشن محبوب کاپ قاعدگی چیست ؟