همه چیز درباره کلاس خصوصی آیلتس

در قدم اول باید بدانید که کلاس‌های خصوصی زبان انگلیسی مخصوص افرادی است که زمان زیاد ندارند. بدین معنا که این افراد به علت مشغله کاری و یا تحصیلی امکان شرکت در کلاس‌های گروهی را به علت زمان‌بندی تقریباً ثابت این دوره‌ها ندارند. همچنین به دلایل متعدد باید در زمان سریع‌تری دوره آموزشی خود را به پایان برسانند و در یک آزمون زبان انگلیسی مانند آیلتس شرکت کنند.

ازاین‌جهت، چنانچه شما نیز امکان شرکت در کلاس‌های گروهی یادگیری زبان انگلیسی را ندارید؛ به شماکلاس خصوصی آیلتس مؤسسه تخصصی زبان کوییک را پیشنهاد می‌کنیم. این کلاس به شکلی طراحی شده است که شما را برای گرفتن مدرک آیلتس آماده می‌کند. همچنین شما می‌توانید در این کلاس به‌صورت آنلاین و نیز حضوری حاضر شوید. در نهایت این که زمان برگزاری این جلسات به انتخاب شماست، در نتیجه با دیگر فعالیت‌های شما تداخل پیدا نمی‌کند.

کلاس خصوصی آیلتس به چه منظوری برگزار می‌شود؟

کلاس خصوصی آیلتس به جهت آمادگی بیشتر و بهتر افراد برای آزمون آیلتس برگزار می‌شود. ازآنجایی‌که تقاضا و تمایل افراد در سال‌های اخیر به مهاجرت کاری و نیز مهاجرت تحصیلی افزایش داشته است، افراد بیشتری به دنبال شرکت در دوره‌های آمادگی آیلتس به‌ویژه دوره‌های خصوصی هستند. قابل‌ذکر است که آزمون آیلتس شناخته‌شده‌ترین آزمون زبان انگلیسی در سراسر دنیا است. به‌طوری‌که سالانه بیش از 3 میلیون نفر در این آزمون شرکت می‌کنند. بسیاری از دانشگاه‌ها، کالج‌ها، سازمان‌های حرفه‌ای و نیز نهادهای مهاجرتی به نتایج این آزمون استناد می‌کنند تا مطمئن شوند که شما توانایی استفاده از زبان انگلیسی را برای حضور در محیط‌های آکادمیک و نیز محیط‌های کاری را دارید.

cd486bd9 1908 43e3 8979 a7d43a0409f4

فراموش نکنید که امکان ردشدن در آزمون آیلتس وجود ندارد؛ بلکه امتیاز شما کم و یا زیاد (عددی بین 0 تا 9) می‌شود. در نتیجه هر چه امتیاز شما بهتر و بیشتر باشد امکان پذیرش شما نیز توسط موسسات افزایش میابد. آمادگی برای آزمون آیلتس را جدی بگیرید. با وجود اینکه شرکت در دوره و یا کلاس زبان انگلیسی برای شرکت در آیلتس الزامی نیست، اما اگر به آموزش توسط اساتید با تجریه نیاز دارید، کلاس‌های خصوصی آیلتس می‌توانند راهگشا باشد.

کلاس‌های خصوصی آیلتس مخصوص چه افرادی است؟

 • بعضی از افراد به دلایل شخصی تمایلی به همراهی و یادگیری در کنار سایر افراد را ندارند، در نتیجه کلاس‌های خصوصی آیلتس برایشان مناسب‌تر است.
 • در دوره‌های خصوصی زبان انگلیسی تمام توجه استاد به یک نفر معطوف می‌شود در نتیجه زبان‌آموزانی که تمایل بیشتری به پرسش‌وپاسخ و نیز برخورد بیشتر با استاد را دارند، به دنبال شرکت در این دوره‌ها هستند.
 • همچنین با داشتن فقط یک زبان‌آموز در کلاس، استاد برنامه آموزشی را متناسب با نیازهای آموزشی زبان‌آموز خود طراحی می‌کند. افرادی که می‌خواهند بیشتر بر نقاط ضعف آن‌ها تمرکز شود به شرکت در کلاس‌های خصوصی علاقه بیشتری نشان می‌دهند.
 • همان‌طور که پیش‌ازاین گفتیم مهم‌ترین دلیل افراد برای شرکت در دوره‌های خصوصی آیلتس، زمان محدود است. افرادی که می‌خواهند در کمترین زمان ممکن مدرک آیلتس را به سازمان مربوطه ارائه دهند تمایل به شرکت در کلاس‌های کوتاه‌مدت را دارند.
 • برخی از افراد نیز درگذشته زبان انگلیسی را مطالعه کرده‌اند و به دنبال یادآوری مجدد هستند، این دسته از افراد نیازی به شرکت در دوره‌های طولانی‌مدت و گروهی را ندارند، زیرا با زمانی کم در کلاس‌های خصوصی می‌توانند اطلاعات خود را بازیابی کنند.
 • در زندگی پرهرج‌ومرج امروز، بسیاری از افراد زمان کافی و نیز توانایی کافی برای شرکت در دوره‌های گروهی را ندارند. کلاس گروهی زبان انگلیسی معمولاً در زمان‌های مشخصی از روز برگزار می‌شود که با بسیاری از دیگر فعالیت‌های افراد تداخل دارد. این دسته از افراد نیز می‌خواهند در دوره‌هایی که زمان‌بندی منعطف‌تری دارند، شرکت کنند.

مزایای شرکت در کلاس خصوصی آیلتس

مؤسسه تخصصی زبان کوییک با سال‌ها تجربه دوره‌های خصوصی آیلتس را برگزار می‌کند. در ادامه فهرستی از مزایای شرکت در این دوره‌ها را تهیه کرده‌ایم:

 • تمام زمان و انرژی استاد در کلاس درس صرف توجه به نیازهای آموزشی یک نفر می‌شود.
 • برنامه آموزشی کلاس خصوصی آیلتس به‌گونه‌ای است که به تقویت هر چهار مهارت ریدینگ (Reading)، رایتینگ (Writing)، لیسنینگ (Listening) و اسپیکینگ (Speaking)موردنیاز و در سطح آیلتس است، می‌پردازد.
 • زمان و روز برگزاری هر جلسه از کلاس با هماهنگی زبان‌آموز صورت می‌گیرد.
 • آموزش زبان انگلیسی به‌صورت کاملاً مکالمه محور است.
 • بهره‌مندی از جدیدترین مطالب آموزشی مطابق با آخرین تغییرات آزمون آیلتس
 • نظارت و سنجش میزان پیشرفت دانش‌آموز در کلاس خصوصی آیلتس بسیار بیشتر و دقیق‌تر است.
 • امکان آموزش آنلاین در کلاس‌های خصوصی آیلتس وجود دارد.
 • یک مزیت بسیار مهم کلاس خصوصی سرعت بسیار بالای این کلاس در آموزش است.
 • برگزاری آزمون‌های آزمایشی آیلتس (MOCK) به‌صورت رایگان: یکی از مزایای دوره‌های خصوصی آیلتس سنجش مداوم و ارزیابی بیشتر دانش‌آموز است. این کار از طریق برگزاری آزمون‌های تمرینی که کاملاً مشابه آزمون آیلتس است صورت می‌گیرد. این کار باعث آشنایی بیشتر زبان‌آموزان با محیط و ساختار آزمون می‌شود. همچنین نقاط قوت و ضعف زبان‌آموزان مشخص می‌شود.

معایب کلاس خصوصی آیلتس

البته که کلاس خصوصی زبان انگلیسی نیز معایبی دارد. هزینه این کلاس ها به نسبت کلاس گروهی کمی بیشتر است و اینکه نداشتن هم‌کلاسی نیز می‌تواند از معایب دیگر این دوره‌ها باشد. اما با درنظرگرفتن زمان کوتاه این دوره‌ها و بازده بیشتر این کلاس ها، می‌توان از این معایب چشم‌پوشی کرد.

c1bf6ab5 b1b7 4e7c 8297 9ab58e231836

آموزش تضمینی آیلتس

مؤسسه تخصصی زبان کوییک، دوره‌های آیلتس به‌صورت تضمینی نیز برگزار می‌کند. درصورتی‌که زبان‌آموز مؤسسه کوییک پس از کامل‌کردن برنامه آموزشی خود در آزمون آیلتس (جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره آزمون آیلتس اینجا کلیک کنید) شرکت کند و نتواند حداقل امتیاز 6.5 را کسب کند. موسسه کوییک با برگزاری دوره ی خصوصی آموزش او را تکمیل می‌کند تا بتواند امتیاز دلخواه را کسب کند.

ثبت‌نام کلاس خصوصی آیلتس مؤسسه تخصصی زبان کوییک

مؤسسه تخصصی زبان کوییک اقدام به برگزاری دوره‌های آموزش تضمینی آیلتس و تدریس خصوصی آیلتس می‌نماید و با بهره‌گیری از اساتید مجرب خود زبان‌آموزان را در کمترین مدت‌زمان به هدف خود می‌رسانند. کارنامه‌های درخشان زبان‌آموزان مؤسسه کوییک گواهی بر این مدعاست. برای اطلاعات بیشتر از دوره‌ها می‌توانید با مؤسسه تماس بگیرید و یا برگه مشاوره را در وبگاه این مؤسسه پر نمایید.

مطالب مشابه را ببینید!

بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی در منزل (15 راهکار یادگیری زبان در خانه) تولید محتوا در اینستاگرام؛ از اصول مهم ایده پردازی و ایجاد محتوای مفید در اروپا به چه زبانی صحبت کنیم؟ زبان رایج در شهرهای معروف اروپا دورکاری و افزایش درآمد؛ روش های مختلف کسب درآمد در منزل به صورت دورکار زندگی در فرانسه چگونه است؟ مزایا+معایب عادات روزانه مفید برای زندگی بهتر؛ 7 کار موثر برای داشتن زندگی خوب افزایش انگیزه شغلی؛ 17 روش برای بالا بردن انگیزه برای کار کردن موسسه مهاجرتی چیست؟ نکاتی در مورد وظایف و مسئولیت های موسسات مهاجرتی متن نامه گواهی اشتغال به کار به فارسی و انگلیسی + 5 نمونه فارسی و انگلیسی نامه نکات کلیدی در بهبود مهارت مکالمه زبان انگلیسی