تخفیفات ویژه و جوایز 15 میلیارد ریالی افق کوروش در جشنواره ” ماه مبارک”

1 e1618642185655

به مناسبت آغاز ماه رمضان، شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش  با برگزاری جشنواره “ماه مبارک” علاوه بر تخفیف های همیشگی خود، تخقیف ها و جوایز ویژه ای را برای مشتریان در نظر گرفته است.

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش به نقل از معاونت بازاریابی این شرکت، این تخفیفات و جوایز که در قالب جشنواره “ماه مبارک”، همزمان با آغاز نخستین روز از ماه رمضان، ماه مهمانی خداوند ارائه می شود فروش ویژه مواد اولیه غذایی، ارائه تخفیف های ویژه علاوه بر تخفیف های همیشگی  و اهداء هر شب یک جایزه 50 میلیون تومانی ( جمعا 30 جایزه 50 میلیون تومانی) را شامل می شود.

در طرح فروش ویژه اقلام غذایی، علاوه بر تخفیفات همیشگی، هر هفته مواد اولیه یکی از غذای‌های منتخب با تخفیفات ویژه معرفی و در فروشگاه‌ها به فروش می‌رسند. همزمان و در برنامه آموزش آشپزی که در اینستاگرام افق کوروش در دسترس همگان قرار دارد هر روز دو پیشنهاد غذا برای افطار و سحری به همراه ویدئو آموزشی نحوه تهیه آنها منتشر خواهد شد.

مهم ترین بخش جشنواره ” ماه مبارک” شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش ، اهداء 15 میلیارد ریال جایزه به مشتریان است که در طی آن  هر شب یک جایزه 50 میلیون تومانی به یک نفر از مشتریان اهداء می شود. در این بخش از جشنواره بزرگ “ماه مبارک” افق کوروش ، 30 جایزه 50 میلیون تومانی در نظر گرفته شده است که همانند گذشته به ازای حداقل 100 هزار تومان خرید یک کد قرعه‌کشی به مشتری اختصاص داده  شده و در پایین  فاکتور مشتری درج می شود. مشتریان برای ثبت این کد و شرکت در قرعه‌کشی باید پس از ورود به پورتال my.okcs.com ابتدا شماره موبایل خود را جهت اعتبار سنجی وارد کرده و پس از تایید کد قرعه‌کشی را ثبت نمایند.

گفتنی است مراسم قرعه کشی جشنواره ” ماه مبارک” شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش برای انتخاب برندگان جایزه 50 میلیون تومانی هر شب قبل از خبر ساعت 19:00 از شبکه یک سیما پخش می شود. رپورتاژ آگهی /

مطالب مشابه را ببینید!

تولید محتوا در اینستاگرام؛ از اصول مهم ایده پردازی و ایجاد محتوای مفید در اروپا به چه زبانی صحبت کنیم؟ زبان رایج در شهرهای معروف اروپا دورکاری و افزایش درآمد؛ روش های مختلف کسب درآمد در منزل به صورت دورکار زندگی در فرانسه چگونه است؟ مزایا+معایب عادات روزانه مفید برای زندگی بهتر؛ 7 کار موثر برای داشتن زندگی خوب افزایش انگیزه شغلی؛ 17 روش برای بالا بردن انگیزه برای کار کردن موسسه مهاجرتی چیست؟ نکاتی در مورد وظایف و مسئولیت های موسسات مهاجرتی متن نامه گواهی اشتغال به کار به فارسی و انگلیسی + 5 نمونه فارسی و انگلیسی نامه نکات کلیدی در بهبود مهارت مکالمه زبان انگلیسی راهنمای انتخاب بهترین گل برای هدیه به آقایان در مناسبت‌ها