انتشارات الگو در بانک کتاب آنلاین بیستک

آشنایی بیشتر با انتشارات الگو

انتشارات الگو در بانک کتاب آنلاین بیستک

امروزه نیازهای بازار آموزشی بسیار فراتر و گسترده‌تر و متنوع‌تر از قبل شده است و این امر باعث شده تا متولیان نشر و همچنین دلسوزان متولی در امر آموزش و پرورش در صدد تکمیل نیازهای آموزشی و کمک درسی دانش آموزان برای یادگیری هرچه بهتر و ماناتر آنان برآیند. پس در این راستا انتشاراتی همانند انتشارات الگو به کمک جمعی از اعضای هیأت علمی مدارس نمونه و برتر ایران، جهت رفع نیازهای دانش آموزان در عرصه امتحان و کنکور و المپیاد، به تولید محتوای گسترده‌ای در زمینه کتاب‌های کمک آموزشی و کنکوری اقدام نمود. انتشارات الگو را می‌توان به دلیل فراگیر بودن محصولات آموزشی آن از مقاطع ابتدایی تا متوسطه‌ی دوم و کنکور، از ناشران برجسته‌ی کمک‌آموزشی در ایران دانست. در این راستا در جهت انتخاب بهتر و آسانتر برای خرید کتاب کمک درسی و کنکور انتشارات الگو، بانک کتابی همچون بانک کتاب آنلاین بیستک قصد دارد با معرفی انواع محصولات آن و همچنین معرفی خدمات خود، شرایط دسترسی آسان به این محصولات را برای شما مخاطبین عزیز فراهم نماید. پس پیشنهاد می‌شود تا در ادامه‌ی مطالب با ما همراه باشید.

آقای محمدحسین متولی مدیریت محترم «‌نشر الگو‌» کار خود را در این انتشارات از سال ۱۳۸۴ آغاز نمود و در این راه تلاش او و همراهان وی با انگیزه‌ی رفع نیاز بازار آموزشی برای دسترسی به محتوای مناسب، توانسته نشر الگو را به جایگاهی شایسته میان ناشران آموزشی برساند و امروزه این گروه آموزشی با اهدافی گسترده‌تر از جمله برقراری «‌عدالت آموزشی‌» کار خود را به شکل بهینه دنبال می‌کند. در این راستا کوشیده‌ است نیاز دانش‌آموزان را با نشر کتاب‌هایی در کم‌ترین حجم ممکن اما با بهینه‌ترین مطالب رفع نماید.

به همین جهت انتشارات الگو با انتشار کتاب‌هایی در ۳ گروه اصلی” کتاب‌های «‌سه‌بعدی»، کتاب‌های «‌تست» و کتاب‌های «موج آزمون»” سعی در رسیدن به اهداف خود نموده است. این انتشارات در ادامه با ارزیابی کتاب‌ها پیش از انتشار و ویرایش مستمر آن‌ها  به کمک ارتباط با دبیران، دانش‌آموزان و مشاوران و با حضور در نمایشگاه‌های کتاب در سراسر کشور و جمع‌آوری نظرات مراجعه کنندگان و انتقال نظرات اصلاحی به مؤلفان، به  تغییر مستمر کتاب‌های خود می‌پردازد و این امر را رمز ماندگاری و رسیدن به عدالت آموزشی می‌داند.

در ادامه توضیحات بیشتری در مورد محصولات انتشارات الگو در اختیار عزیزان شما قرار می‌گیرد.

آشنایی با انواع کتاب‌های انتشارات الگو:

کتاب‌های سه بعدی

تدوین این کتاب‌های سه بعدی بیشتر بر مبنای آموزش صورت گرفته است به طوری که بدون داشتن دبیر مربوطه می‌توان به اهداف آموزشی کتاب درسی به کمک درس‌نامه‌های آن نائل آمد؛ زیرا این کتاب‌ها برای درک عمیق مطالب تالیف شده‌اند. از این رو می‌توان به کامل و مفصل بودن درس‌نامه‌ها با وجود مطالب، نکات، تست‌های مختلف و مسایل متنوع آن پی برد. همچنین تعداد مناسبی تمرین تشریحی و تستی با پاسخ کاملا تشریحی برای تمرین و مرور مطالب در این کتاب‌ها ارائۀ شده است. سطح این کتاب از متوسط شروع و گاه به سطحی بالاتر از کنکور هم پیش می‌رود. لازم به ذکر است که اکثر مولفان این کتاب‌ها را دبیران با سابقه و برتر مدارس برتر کشور تشکیل می‌دهند.

انتشارات الگو در بانک کتاب آنلاین بیستک

کتاب‌های جامع و تست انتشارات الگو

تمرکز بیشتر در این کتاب‌ها، روی گنجاندن تست‌های بسیار متنوع و مناسب همراه با خلاقیت‌های قابل توجهی در طبقه بندی سوالات می باشد. این کتاب‌ها شامل خلاصه درس و تست با پاسخ کاملا تشریحی و در برخی کتاب‌ها دارای آزمون هستند که در جهت افزایش تسلط بر مطالب و مهارت تست زدن توسط نشرالگو به چاپ رسیده است. این کتاب‌ها با ارائۀ تست‌های متنوع و مفهومی دانش آموزان را بیش از پیش در جهت پاسخگویی به سوالات کنکور سراسری و آزمون‌های آزمایشی آماده می‌کند.

کتاب‌های موج آزمون

این کتاب‌ها با کیفیت بسیار بالا برای جمع‌بندی و مرور نهایی مطالب تألیف شده‌اند و از ویژگی‌های آن‌ها می‌توان به تعداد زیاد آزمون از تمامی مباحث درس و طبقه بندی‌ متفاوت فصل به فصل و طبقه بندی‌های موضوعی آن‌ها اشاره نمود. انتشارات الگو به کمک این کتاب‌ها و با آزمون‌های مبحثی و جامع مشابه کنکور، فضای کنکور را برای دانش‌آموز تداعی می‌نماید و در دروس خاصی، بازار کتاب‌های جمع‌بندی را کاملا به خود اختصاص داده و در همین راستا به فروش بسیار بالایی دست یافته است. ویژگی این کتاب‌ها به گونه‌ای است که بجز مواقع جمع بندی، می‌توان از آن‌ها به عنوان مکملی برای کتاب‌های آموزش و تست از شروع سال تحصیلی پایۀ دوازدهم تا یک روز مانده به کنکور سراسری، استفاده نمود.

بخش‌های گوناگون این کتاب‌ها شامل موارد زیر می باشد:

  • خلاصه درس که برای مرور مطالب و نکات مهم در نظر گرفته شده است.
  • آزمون‌های مبحثی که مطالب کتاب را فصل به فصل در قالب آزمون پوشش می‌دهند.
  • آزمون‌های جامع مشابه کنکور که از کل کتاب‌های مربوط به آن درس نوشته شده است.
  • پاسخ‌های تشریحی برای همۀ آزمون‌ها که همراه با ارائۀ نکات مهم دروس می باشد.

کتاب‌های موضوعی انتشارات الگو

مناسب برای تمامی دانش آموزان در تمامی سطح‌های درسی. از مشهور‌ترین آن‌ها، کتاب‌های موضوعی ادبیات با مباحث مختلف ادبیات از جمله آرایه ادبی، زبان فارسی، لغت و املا، قرابت معنایی و تاریخ ادبیات را می‌توان نام برد که تقریبا اکثر بازار کتاب‌های ادبیات کنکور را به خود اختصاص داده‌اند.

کتاب‌های مدرسه غول‌ها

ویژه‌ی مقاطع ابتدایی با هدف آموزش مباحث و دروس

کتاب‌های کرک و دیل انتشارات الگو

ویژه مقاطع ابتدایی و مقاطع متوسطه اول جهت آمادگی دانش آموزان برای امتحانات تیزهوشان تالیف و چاپ شده است.

در ادامه باید گفت که محصولات انتشارات الگو بهترین راه برای پاسخگویی به نیاز محتوای آموزشی دانش آموزان است که با بخش‌های گوناگون کتاب‌های خود این نیازها را مرتفع می‌سازد.

انتشارات الگو در بانک کتاب آنلاین بیستک

مزایا و فواید خرید کتاب‌های کمک درسی انتشارات الگو از بانک کتاب آنلاین بیستک

امروزه بیشترین زمان زندگی انسان‌ها درعبور و مرور در سطح شهرها صرف می‌شود و این امر باعث می‌شود که با توجه به  ترافیک خیابان‌ها، افراد از مراجعه به بازار صرف نظر کنند؛ اما فروشگاه‌های اینترنتی در این بین نقش به سزایی برای اشخاص جهت صرفه‌جویی هر چه بیشتر در وقت و زمان ایفا می‌کنند. در این بین، بانک کتاب آنلاین بیستک، یک ناجی تمام عیار برای خرید کتاب به ویژه کتاب‌های کمک درسی دانش آموزان است. این موضوع کمک شایانی به کنکوری‌های عزیز جهت پس انداز زمان و بستری مناسب برای دسترسی آسان به جدیدترین تالیفات انتشارات مختلف با توجه به تنوع محصولات می‌نماید.

بانک کتاب بیستک درکنار ارائه تخفیفات چشمگیر خود وظیفه پشتیبانی از خرید مشتریان خود را نیز بر خود واجب دانسته و با خدمات و دسته‌بندی‌های مختلف در سایت خود همانند خدمات معرفی پرفروش‌ترین‌ها، معرفی پربازدیدها، دسته بندی کالا و آموزش خرید سعی نموده، راحتی و آسودگی خاطر مشتریان خود را در هنگام حضور دراین بانک کتاب فراهم نماید.

با توجه به مزایای ذکر شده برای خرید از بانک کتاب بیستک به همه دانش آموزان و پشت کنکوری‌های عزیز و سایر اهل مطالعه پیشنهاد می‌‌شود، تا از این فروشگاه کتاب اینترنتی بازدید به عمل آورید تا به سادگی هر چه تمام‌تر کتاب‌های مورد نظر خودتان را تهیه کنید و از مطالعه آن لذت ببرید. هدف ما در این بانک کتاب ایجاد سهولت بیشتر برای تهیه کتاب  توسط کتاب‌خوانان و به ویژه تهیه کتاب‌های کمک درسی و کنکور توسط دانش آموزان از انتشارات مختلف می‌باشد. در این راستا با ایجاد امکان ارسال رایگان کتاب و تخفیفات ویژه سعی نمودیم به هدف خود نزدیک شویم.

حتی اگر یک بار خرید کتاب کمک درسی از بانک کتاب را تجربه کنید، این روش خرید یک عادت همیشگی برای شما خواهد شد. عادتی که می توانید به یاری آن یک سبد کتاب را با یک کلیک ساده، در هر کجای ایران جلوی در خانه خود تحویل بگیرید. بانک کتاب بیستک یک فروشگاه اینترنتی کتاب و همراهی مطمئن برای دانش آموزان، دانشجویان و افراد اهل مطالعه است.

همکاران ما بعد از دریافت سفارش کتاب از شما مشتریان عزیز با در نظرگرفتن  زمان ارسال و تهیه کتاب‌های مورد نظرتان حتی از نوع کمیاب تمام سعی خود را می‌کنند که در کمترین مدت، سفارشات شما را به درب منزل آورده و تحویل دهند.

ارسال  به تمام نقاط کشور:

ساعت ارسال تهران  همه روزه از ساعت 16 الی  22

ارسال شهرستان با پست سفارشی 72 ساعته

به دانش آموزانی که برای خرید کتاب کمک درسی به سایت بیستک کتاب مراجعه می کنند 20 درصد تخفیف داده می شود.
همراه با ارسال رایگان
بانک کتاب
02166410000
مدیریت: اصغر محلاتی
www.bistakketab.ir

رپورتاژ آگهی /

این مطالب را هم ببینید