راز جذب کردن دختر دلخواه؛ چجوری دختری رو عاشق خودمون بکنیم؟

آیا عاشق شده اید و نمی دانید که طرف مقابل به شما چه حسی دارد؟ می خواهید که دختر دلخواهتان را به سمت خود جذب کنید؟ ما ترفندهای روانشناسی جالبی برای جذب دختران به سمت مردان داریم. اما یادتان باشد که با دل کسی بازی نکنید. اگر قصدتان واقعاً به زندگی و ازدواج ختم می شود این مطلب را بخوانید.

راه جذب کردن دختر دلخواه، چحوری یه دختر رو عاشق خودمون کنیم؟

جذب کردن دختران

دنیای زنان و مردان با هم متفاوت است. درست است که مردان نیز با محبت و عاطفه نیازمندند اما این نیازمندی در زنان بسیار بیشتر موج می زند.

 • دنیا را از دریچه چشم آنان ببینید: منطق، احساس، هیجان و عشق در زنها بسیار متفاوت از مردان است. زنان نیز استدلال خود را دارند. یادتان باشد به جای سرکوب کردن احساساتشان به حرف هایش گوش فرا دهید حتی اگر سکوت کنید گوش دادن را فراموش نکنید. پس دنیا را از دریچه او ببینید.
 • اعتماد به نفس داشته باشید: اعتماد به نفس تنها نشانه ای است که 99% از زن ها متوجه ی آن می شوند و باعث می شود مردان بسیار جذاب تر به نظر برسند. اگر می خواهید دختری به شما جذب شود خود را با اعتماد به نفس کرده و آن را نشان دهید.
 • مراقبت سؤال کردن هایتان باشید: از پرسیدن سؤال هایی که پاسخ آنها به آری یا خیر ختم می شود جداً خودداری کنید. هنگام صحبت کردن سوالی بپرسید که طرف مقابل حداقل چند دقیقه ای مشغول جواب دادن به شما باشد. به طور مثال بپرسید: “راستی عزیزم این هفته چه کارهایی انجام دادی؟ دوست دارم بشنوم”.

راه جذب کردن دختر دلخواه، چحوری یه دختر رو عاشق خودمون کنیم؟

 • احترام به احساس و عشق درونیشان: هر چقدر شما به عشقی که زن نسبت به شما دارد ، اهمیت دهید و محترم بشمارید، به همان اندازه آن زن نیز خواسته های شما را بیشتر برآورده می سازد او شما را مرد جذاب می داند.
 • حمایتش کنید: زمانی می توانید حامی خوبی برای زنان هستید که موقعیت اجتماعی خوبی داشته باشید. یکی از مهمترین چیزهایی که باعث می شود زنان احساس امنیت کنند، بودن با مردی است که آینده اندیش است. دلیل آن این است که مرد آینده اندیش به احتمال زیاد روی موقعیت اجتماعی خود حساس و در تلاش برای رسیدن به آن است.
 • سنگ صبور و همدردش باشید: زنان با راه حل کوتاه و سرهم بندی موافق نیستند. در حل مشکلات ابتدا احساس همدری کنید بعد سراغ حل موضوع بروید. خیلی وقتها زن ها نیازی به شنیدن راه حل شما ندارند، آنها فقط نیاز به یک گوش شنوا دارند . پس زمانی که حرف می زنند و مشکل شان را مطرح می کنند ، فقط سراپا گوش باشید و اجازه بدهید ، حرف شان را تمام کنند.
 • از رابطه جنسی اش تعریف کنید: با گفتن این جمله، همسرتان احساس کند که یک فرشته است. شنیدن این جمله به همسر شما می فهماند که رابطه جنسی و زناشویی او به چشم شما بی عیب و نقص بوده و باعث می گردد که احساس نماید واقعا می داند که چگونه باید مرد خود را راضی نگاه دارد.
 • با احساس باشید: احساسی بودن برای مردان شاید بسیار کار سختی باشد. اما حقیقت آن است که زنان مردان با احساس و مهربان را دوست دارند. مردانی که زمان های رمانتیکی را برایشان رقم خواهند زد.
 • در او احساس صمیمیت و راحتی به وجود بیاورید: خشک نباشید. اجازه بدهید با شما راحت باشد. یکی از راه های جذب زنان این است که در مقابل آنها خشک و بی روح نباشید. زنان از مردانی که می خندانند خوششان می آید. اساساً زن بیش از مرد، نیاز به صمیمیت و توجه دارد، با او صمیمی شوید و احساس دوست داشتن خود را در گفته‌ها و رفتار به او نشان دهید. مثلاً با کلام زیبا او را صدا کنید.
 • سعی کنید درکشان کنید: زنان خیلی بیشتر از آنچه که فکرش را می کنید به درک از طرف مقابلشان نیازمندند. اگر همسر شما در مورد جابجایی خانه نگران است به جای دادن راه حل بگویید: ” می دانم نگرانی درکت می کنم ،اما راه حل آن پیش من است”. برخلاف مردها که همیشه به دنبال کوتاه‌کردن راه و حل کردن مشکلات هستند، زن‌ها دوست دارند در زمان دلتنگی در مورد مشکلات‌شان صحبت کنند و به جای حل کردنشان، احساس همدردی فرد مقابل‌شان را به دست بیاورند. برای جذب زنان باید شنونده خوبی باشید.
 • هرگز مقایسه اش نکنید: در حضور همسرتان از زنان دیگر چه به صورت تمجید، یا انتقاد و ایراد صحبت نکنید. این مسئله حساسیت آنها را برمی‌انگیزد.
 • حرفشان را قطع نکنید: وقتی در حال صحبت کردن است به حرف هایش گوش دهید اجازه بدهید تا حرفش را کامل بیان کند و وسط حرفش نپرید. این ها نشانه “جلتلمن بودن” شماست. جلتلمن بودن دروازه ورود به سمت جذب زنان است.
 • گذشته را انقدر مرور نکنید: سعی کنید صدماتی که در گذشته به شما وارد آمده را فراموش کنید و اگر تقصیر از جانب شما بوده تلاش کنید از آنها عذر خواهی کرده و طلب بخشش نمایید. اگر بخواهید همواره وقایع تلخ گذشته را در ذهن خود مرور کنید و سعی بر منطقی کردن آنها داشته باشید، مطمئن باشید که کار به جایی نخواهید برد.
 • برای آنان ارزش قائل شوید: زنان دوست دارند برای حرف زدنشان ارزش قائل باشید و زمانی که با شما صحبت می کنند، دست از تلفن همراه خود بردارید و به چشم هایشان نگاه کنید.

راه جذب کردن دختر دلخواه، چحوری یه دختر رو عاشق خودمون کنیم؟

 • خیلی محترمانه به او خیره شوید:  زمانی که دو جنس مخالف در هنگام صحبت کردن هستند 30 تا 60 درصد از راه چشم تماس برقرار می کنند. وقتی که شما مستقیم به چشمان دختر مورد علاقه تان نگاه می کنید به او می فهمانید که حواس شما روی وی متمرکز است و یک نوع آرامش خاطر به او خواهید داد. پس هنگامی که در حال گفت‌وگو با دختر مورد علاقه خودتان هستید، برای مدت طولانی تری به او خیره بمانید و تماس چشمی قوی با او برقرار کنید – تقریبا بیش از ۷۵% مدت مکالمه.
 • احترام یادتان نرود: اگر در یک جمعی هستید و خانمی وارد شد ، اگر جا نبود، جای خود را به او بدهید.
 • کاری نکنید که حسادت کنند: حسادت در بُن و ریشه زنان نهفته است. حسادت جزو جداناپذیر از عشق زنان می باشد. اگر احساس کنند که به فرد دیگری توجه می کنید و یا فردی غیر از او را نیز دوست دارید به شدت واکنش نشان خواهند داد. اگر به شما حسادت کرد بدانید که از سر علاقه و دوست داشتن است پس به حسادتش احترام بگذارید.
 • به او اطمینان خاطر بدهید: قوت قلبش باشید و به او اطمینان بدهید که دوستش دارید. گفتن جمله دوستت دارم را از وی دریغ نکنید. به او بگویید که کنارش هستید و تنهایش نخواهید گذاشت و البته که باید به حرفهایتان نیز عمل کنید و در حد حرف باقی نماند. به او بگویید که وقتی در کنارتان نیست احساس دلتنگی می کنید و جای خالیش به وضوح حس خواهد شد.
 • سعی کنید آرامش کنید: حرف مستقیم مال مردهاست اما زن‌ها همیشه دقیقا چیزی را می گویند که نمی‌خواهند. آنها حتی جملات آزار دهنده می گویند در انتظار محبت از شما هستند. خودشان واقعا نمی دانند چه می گویند!
 • بیشتر بشنوید و کمتر سخن بگویید: غالبا مردان به اشتباه برای این که مرد جذاب باشند بیشتر شلوغ می‌کنند و به خطا می‌روند. سکوت‌، یک تأثیر روانی بسیار قوی می‌گذارد. آنها که بیشتر صحبت می‌کنند و کمتر می‌شنوند از جذابیت خود می‌کاهند، حال آن که سکوت و گوش دادن بیشتر به واقع شما را عاقل‌تر و قابل اطمینان‌تر معرفی می‌کند و این زمینه‌ای مساعد برای صمیمیت بیشتر است‌. سکوتی سرشار از اعتماد به نفس سرچشمه صمیمیت است‌.
 • قاطع باشید: مردهایی که شخصیت قاطعی دارند و هدفها و ارزش‌های معینی دارند، بی‌استثنأ می‌توانند مرد جذابی باشند. زیرا شخصیت‌هایی جذاب و تأثیرگذارند که بسیار مصمم هستند و اعتماد به نفس دارند. به دنبال اهداف مشخصی بودن و به آنها رسیدن اعتماد به نفس زیادی به ارمغان می‌آورد و جذابیت از وجود چنین شخصی موج می‌زند.

 

همچنین بخوانید:

قانون جذب

اشتباهات رایج دختران در اولین قرار ملاقات

عشق یک طرفه

روش های جلب اعتماد دیگران

مطالب مشابه را ببینید!

نکات روانشناسی برای تفاهم در زندگی مشترک و درک متقابل همسر دلایل بی‌ تفاوتی همسر؛ شناسایی همسر بی تفاوت و روش های حل این مشکل بهبود روابط خانوادگی؛ عوامل موثر بر بهبود رابطه افراد خانواده و احترام به همدیگر اطلاعات درباره زوج درمانی؛ دلیل مراجعه به مشاوره زوج درمانی و اهداف آن زوج‌ درمانی چیست؟ کاربرد، اثربخشی آن و انواع تکنیک های زوج درمانی احترام به همسر؛ روش های محبت به همسر و نشانه های بی اعتنایی به او فراموش‌ کردن عشق یک‌ طرفه؛ 9 روش برای پذیرش این نوع عشق بی فرجام ویژگیهای افراد خوش قلب و مشخصه های رفتار افراد روحیه مثبت جملات تحریک کننده مردان؛ راه های موثر برای تحریک انگیزه و اشتیاق همسرتان تربیت جنسی کودک و نکات اصولی برای آموزش مسائل جنسی به کودکان