چگونه بفهمیم مردی عاشق ماست؛ آیا آن پسر عاشق من شده است؟

دور از ذهن نیست که یک روز ببینید پسری به شما ابراز علاقه کند. این اتفاق یک امر طبیعی است که برای هر دختری اتفاق می افتد. اما دختر خانم هایی که باهوش باشند به این قضیه فکر می کنند که آیا آن پسر عاشقش شده است یا فقط از روی هوس ابراز علاقه کرده است؟ مخاطب ما هم دختر خانم های باهوش و هم دختر خانم هایی که فقط محبت برایشان مهم است می باشد. ترفندهایی وجود دارند که شما بفهمید آن پسر عاشق شما شده است یا خیر؟

چگونه بفهمیم پسری یا مردی عاشقمان شده است؟

چگونه بفهمیم پسری یا مردی عاشقمان شده است؟

اگر پسری به شما ابراز علاقه کرد و شما نیز به آن علاقمند شدید، هوشیار باشید که با ترفندهای جالبی می توانید بفهمید چقدر دوستتان دارد. فقط کافیست کمی زیرکی به خرج داده تا بتوانید ته دلش را بخوانید.

1- به شما زیاد توجه می کند:

پسری که به دختری علاقمند باشد زیاد به او توجه می کند و او را زیرنظر می گیرد. مخصوصاً وقتی در جمع یا مهمانی یا در گروه دوستان قرار بگیرید. اگر بیشتر از آنچه که باید در جمع به شما توجه می کند (بیشتر از توجهی که به اطرافیان دارد) نشانه خوبیست یعنی خیلی دوستتان دارد و برای شما ارزش و اهمیتی بالاتر از دیگران قائل است.

2- چشم ها دوست داشتن را پنهان نمی کنند:

همیشه چشم ها زبان بدن هستند. حتی اگر با زبان نتوانید احساساتتان را بیان کنید با چشم هایتان محال است که نتوانید. کنترل روی چشم ها کمتر از سایر اعضای بدن است. اگر مردی که به شما ابراز علاقه کرده یا حس می کنید که شاید عاشقتان شده باشد به شما نگاه کرد و مردمک چشمانش بزرگتر شد یعنی خیلی دوستتان دارد و برای شما در تب و تاب و هیجان است.

اگر ارتباط چشمی اش را با شما حفظ کرد پس می توانید احساس قلبی اش را متوجه شوید.

3- هویتش و جزئیات زندگیش را بیان می کند:

شروع یک رابطه و حتی یک زندگی مشترک با فردی که نمی دانید در اصل چه هویتی دارد اصلاً کار درستی نیست. ممکن است فردی در طی روز زمان زیادی را با شما چت کند یا صحبت کند اما واقعاً نمی دانید که هویت واقعی او چیست.

اگر مردی قلباً دختری را می خواهد، پس قطعا در مورد همه جزئیات زندگیش با او صحبت می کند. به او می گوید که چه به حرفها و کارهایی علاقمند است و چه کارهایی را دوست ندارد. احساساتش را به شما نشان می دهد و از ابراز احساسات ابای ندارد. معمولاً مردها زمانی که می خواهند در مورد مسائل درونی خودشان صحبت کنند بسیار سخت گیری می کنند و معمولاً درون خودشان می ریزند. اما وقتی به دختری علاقمند شده باشند آن مسائل را که پیش فرد دیگری بازگو نمی کنند پیش وی بازگو می کنند.

اگر مردی یا پسری با شما درد و دل کرد و از آرزوها و مشکلات زندگیش، حتی از امیدها و ناامیدی هایش صحبت کرد پس یعنی خیلی شما را قبول دارد و خاطرتان را خیلی می خواهد که همه چیز زندگیش را با شما در میان می گذارد.

اگر دیدید که مردی به حدی درونگراست که خود واقعی اش را نشانتان نمی دهد بهتر است که بیشتر احتیاط کنید و سعی کنید بهتر او را بشناسید.

چگونه بفهمیم پسری یا مردی عاشقمان شده است؟

4- شما را از حالش بی خبر نمی گذارد:

مگر ممکن است کسی را دوست داشت و چندین روز یا هفته از آن بی اطلاع بود و از حال خود نیز خبری به وی نداد؟ اگر مردی زنی را دوست داشته باشد در هر شرایطی که باشد حتماً از حال و اوضاع خود دختر مورد علاقه اش را باخبر می کند. فرقی نمی کند که چه در سفر باشد چه در شرایط کاری و بحرانی زندگی باشد.

اگر برای هر کاری که می خواهد انجام دهد چند روز ناپدید می شود و مشکوک به نظر می رسد و هیچ وقت شما را شریک تصمیماتش نمی کند بهتر است دلتان را خوش نکنید.

مطلب مشابه: نشانه عشق واقعی چیست؟ عشق واقعی چه ویژگی هایی دارد؟

5- در کنارتان احساس آرامش دارد:

وقتی که در کنار شما قرار می گیرد یا با شما روبرو می شود نمی تواند جلو لبخند و شادی اش را بگیرد. در کنار شما احساس آرامش و شادی و لذت دارد.

6- رابطه را جدی نمی گیرد:

از پسرهایی که اول کار می گویند که فقط شما را برای دوستی می خواهند و بس و آینده ای با هم ندارید دوری کنید. فکر نکنید که انقدر صداقت به خرج داده و آدم روراستی است. این صداقت به کنار اما واقع بین باشید آیا شما همچین رابطه ای را می خواهید؟

شاید تصورتان این باشد که بعدها این رابطه احتمال دارد که به سمت و سوی بهتری سوق پیدا کند اما مگر شما با احتمالات می خواهید فرصت های زندگیتان را از دست بدهید؟

بهتر است وقتی در رابطه با شما نمی خواهد متعهد باشد و به قولی می گوید فقط دوست معمولی باشیم او را به اجبار وارد رابطه نکنید.

7- مطابق میل شما رفتار می کند:

وقتی مردی، زنی را دوست داشته باشد تمام تلاشش بر این است که رفتارهایی را از خود نشان دهد که طرف مقابلش می پسندد. این افراد برای به دست آوردن دل دختر موردنظرشان دست به هر کاری می زنند.

مسئله مهم این است که او تمام این رفتارها، حتی رفتارهایی را که تمایلی به انجام آنها ندارد را به خاطر علاقه به شما انجام می دهد. پس قدرش را بدانید.

8- برایش مهم هستید و همیشه نگرانتان است:

وقتی پسری به دختری علاقمند باشد برایش مهم است که کی از منزل خارج می شود و آیا به مقصد موردنظر راحت رسیده است یا خیر؟ دوست دارند وقتی که مثلاً دختر مورد علاقه شان به خانه بر می گردد از رسیدنش اطلاع دهد تا نگرانی اش برطرف شود. این نشان از آن دارد که واقعاً شما را دوست دارد.

مثلاً اگر از شما می‌پرسد ناهارتان را خورده‌اید یا نه، برای اینکه سردتان نشود، کتش را روی دوشتان می‌اندازد، حتی اگر کمی حالتان بد باشد شما را پیش دکتر می‌برد، یعنی خیلی نگرانتان است.

بیشتر وقت‌ها این نگرانی‌ها مشکلی ایجاد نمی‌کند اما گاهی برای طرف‌مقابل خسته‌کننده می‌شود. واقعیت این است که این یکی از آن رفتارهایی است که مردها نمی‌توانند کنترلش کنند. این در خونشان است و فقط زمانی بروز می‌کند که کسی را واقعاً دوست داشته باشند.

چگونه بفهمیم پسری یا مردی عاشقمان شده است؟

9- شما را در شادی هایش شریک می کند:

اگر قرار ملاقات هایی که با شما دارد فقط صرف رفتن به سینما و یا این است که شما برایش آشپزی کنید پس این یعنی رابطه با شما برایش جدی نیست.

وقتی مردی برای آینده‌اش روی شما سرمایه‌گذاری می‌کند، برای تحت‌تاثیر قرار دادنتان هر کاری از دستش بربیاید انجام می‌دهد و به شما نشان خواهد داد که تا چه اندازه برایش اهمیت دارید.

وقتی مردی به دختری برای آینده خود فکر می کند، دوست دارد او را تا جایی که می‌تواند وارد دنیای خود کند. دوست دارد او را به چیزهایی که دوست دارد معرفی کند: فیلم‌ها، موسیقی، کتاب‌ها، سرگرمی‌ها. اینها چیزهایی نیست که نیاز به سرمایه‌گذاری مالی زیادی داشته باشد.

اگر این فقط شما هستید که سعی می‌کند رابطه‌تان را زنده نگه دارد و کارهای خاص انجام می‌دهد، نشانه این است که او نظر جدی‌ نسبت به شما ندارد.

10- وقت هایی را برای شما خالی می گذارد:

مشغله در زندگی ممکن است برای هر فردی وجود داشته باشد، اما وقتی مردی به شما علاقمند است، از کوچکترین فرصت هایش برای وقت گذراندن با شما استفاده می کند. مثلاً آخر هفته هایش را که وقت استراحتش می باشد را به شما اختصاص داده و با شما وقت می گذراند.

درواقع وقتی مردها به زنی علاقه دارند، دوست دارند همه وقت خود را کنار او بگذرانند. هیچوقت با خودش فکر نمی‌کند که اگر این کار را بکند، شما پیش خودتان خواهید گفت که گرفتارتان شده است. این کار را می‌کند چون همان کاری است که دوست دارد انجام دهد.

11- دوست دارد لمستان کند:

دوست دارد به هر بهانه ای شما را لمس کند. دستانتان را بگیرد. دست دور کمرتان بیاندازد. اگر همسرتان مدام بدنتان را لمس می‌کند، کاملاً مشخص است که واقعاً دوستتان دارد. دلیل این کارش این است که می‌خواهد مدام حستان کند. این برای آنها کاملاً طبیعی است و روشی است برای نشان دادن مردانگی‌شان. بنابراین اگر شما هم بعنوان یک زن همین حس را دارید، باید با لمس کردن همسرتان به آن پاسخ دهید.

12- شما را به خانواده اش معرفی می کند:

اگر پسری واقعاً شما را دوست داشته باشد، شما را به خانواده اش معرفی خواهد کرد. از اینکه دیگران بدانند که شما با هم در یک رابطه به سر می برید اصلاً ابایی ندارد و احساس خرسندی و افتخار می کند.

اما اگر می بینید که پسری سعی می کند که شما را از دیگران پنهان کرده و خیلی مواظب است که کسی از این رابطه بویی نبرد، پس راه به جایی با این شخص نخواهید برد.

13- اسم دوم برایتان انتخاب می کند:

اسم‌های مستعار یک روش غیرمستقیم برای مردان است که احساساتشان را به شما نشان دهند. با این کار آن اسم مستعار را با یک حس خوشایند مرتبط می‌کنند و هربار که آن اسم را بر زبان می‌آورند آن حس را احساس می‌کنند. هرچه شما را بیشتر با آن اسم صدا کنند یعنی دوست دارند آن حس را بیشتر تجربه کنند و این یعنی آن مرد شدیداً گرفتارتان شده است.

همچنین بخوانید:

قانون جذب

اشتباهات رایج دختران در اولین قرار ملاقات

راز جذب کردن دختر دلخواه

مطالب مشابه را ببینید!

نکات روانشناسی برای تفاهم در زندگی مشترک و درک متقابل همسر دلایل بی‌ تفاوتی همسر؛ شناسایی همسر بی تفاوت و روش های حل این مشکل بهبود روابط خانوادگی؛ عوامل موثر بر بهبود رابطه افراد خانواده و احترام به همدیگر اطلاعات درباره زوج درمانی؛ دلیل مراجعه به مشاوره زوج درمانی و اهداف آن زوج‌ درمانی چیست؟ کاربرد، اثربخشی آن و انواع تکنیک های زوج درمانی احترام به همسر؛ روش های محبت به همسر و نشانه های بی اعتنایی به او فراموش‌ کردن عشق یک‌ طرفه؛ 9 روش برای پذیرش این نوع عشق بی فرجام ویژگیهای افراد خوش قلب و مشخصه های رفتار افراد روحیه مثبت جملات تحریک کننده مردان؛ راه های موثر برای تحریک انگیزه و اشتیاق همسرتان تربیت جنسی کودک و نکات اصولی برای آموزش مسائل جنسی به کودکان