متن در مورد تیم فوتبال استقلال + جملات و دلنوشته های استقلالی با شعار

در این مطلب متن و جملات بسیار زیبا در مورد تیم استقلال را برای تبریک برنده شدن این تیم در بازی های مختلف و مقابل پرسپولیس را قرار داده ایم. این بخش شامل جملات، متن و دلنوشته های زیبا با شعار های خاص برای تیم فوتبال استقلال است.

متن و جملات در مورد تیم استقلال

میدونی چرا استقلال رنگ لباسش رو آبی انتخاب کرده؟ اگه نمیدونی خب من بهت میگم. چون اونا که همیشه میبرن، خب همین برنده بودنشون هم بهشون حکم میکنه که به بقیه بفهمونن که پیروزیشون جاودانه هست و هیچ وقت این پیروزی از بین نمیره. برای همین هم لباسی با رنگ آبی رو انتخاب کردن. آخه رنگ آبی مفهومی از جاودانگی رو میرسونه.

***

وقتی که بازیکن های استقلال با لباس آبی رنگشون وارد زمین میشن، همیشه طرفدارها توقع یک کار جدید و یک برد متفاوت رو از اونها دارن. رنگ لباس استقلالی ها این حس رو به مخاطب القا میکنه. رنگ آبی توی ذهن مخاطب جوری تداعی میکنه که اون همیشه منتظر یک کار جدید باشه.

***

رنگ آبی پیام آور صلحه. وقتی که تیم استقلال وارد میدون میشه و بازیش رو با حریف خودش آغاز میکنه، در واقع با صلح هست که وارد میشه. در صورتی که خیلی از حریف های اون ممکنه که با هدف دیگه ای وارد زمین بشن و حتی به بازیکن های استقلال هم آسیب برسونن تا خودشون برنده بشن. اینه فرق استقلال.

***

میدونستی چرا وقتی که داری بازی های استقلال رو تماشا میکنی، اصلا یک آرامش خاص میگیری؟ جدای از کیفیت بازیشون، این رنگ لباسشونه که بهت آرامش میده. آخه رنگ آبی پیام آور صلحه و آرامش رو در بر داره.

***

برای استقلالی شدن نیاز داری به یک مهارت که اسمش هم مهارت برنده شدن هست. یک استقلالی، بردن مثل خون تو رگ هاش جریان داره. اگه اینجوری هستی تبدیل به یک استقلالی شو؛ وگرنه چیزی که زیاده تیم! برو جزو همون تیم ها شو.

***

تیم استقلال که برنده میشه و در این هم شکی نیست. اما دلم به حال اون هوادار تیم مقابل میسوزه که اینقدر با شوق حتی پا میشه میره ورزشگاه که بازی رو از نزدیک ببینه. خب میری چی رو ببینی؟ اینکه تیمت میبازه؟ اینجوری که بیشتر ناراحت میشی. اصلا بزار به هوادارهای همه ی تیم ها بگم که اگه فلان روزی تیمتون با استقلال بازی داشت، اصلا نه برید ورزشگاه و نه حتی بازی رو ببینید؛ چون اینجوری ناراحت میشین؛ ناراحتی هم داره که باخت تیمت رو به بدترین شکل با چشم ببینی.

***

ابی تر از دریا ها هم لهجه ی بارونم / رنگ زمین نمیشناسم از جنس اسمونم

ابی رو خواب میبینم ابی رو فک می کنم / با واژه های ابی از زندگی میخونم

با ادمای ابی دنیا قشنگ تر میشه / رنگای دیگه پیشش کم رنگ میشن همیشه.

متن در مورد تیم فوتبال استقلال

جملات برای استقلالی متعصب

یک استقلالی، با غیرتی که داره، باعث برنده شدن تیمش میشه. استقلالیا نیاز به استراتژی خاصی ندارن، اونا نیاز به برنامه خاصی ندارن، اونا حتی نیاز به بازیکن های خیلی حرفه ای ندارن. اونا غیرت دارن و همین غیرتشون باعث میشه که همیشه توی زمین بهترین عملکرد رو از خودشون نشون بدن و این یعنی برنده شدن.

***

تو فرهنگ استقلالی ها برنده شدن توی تعداد گل نیست، توی راضی نگه داشتن هوادارهاست. هوادار که راضی باشه، انگار تیم استقلال برنده هست. بزرگترین برد برای بازیکن های تیم استقلال این هست که لبخند رضایت هوادارهاشون رو ببینن.

***

خیلی برام جای تعجبه که چرا بعضی از تیم ها از بردشون توی زمین اینقدر خوشحال میشن. خب عزیز من برنده شدن که فقط توی تعداد گل نیست. برنده شدن توی کیفیت بازیه که کاری کنی که طرفدارهات و حتی یک بیننده ساده که بازی رو میبینه، از بازی لذت ببره. مثلا به استقلال توجه کن! اون حتی اگه بخواد ببازه هم کیفیت بازیش رو حفظ میکنه که طرفدارش از بازی اون لذت ببره.

***

در تعجبم که چرا تیم های دیگه وقتی که برنده یک بازی میشن اینقدر خوشحال میکنن. گویا که براشون این برنده شدن ها خیلی جدیده. اما به استقلال توجه کردی؟ استقلال حتی وقتی هم که برنده میشه، خیلی ریلکسه. آخه برای این تیم، برنده شدن دیگه تبدیل به یک چیز بدیهی شده. آدم برای چیزهای بدیهی که زیاد خوشحال نمیکنه دیگه!

***

برد تیم استقلال، طرفدارهاشه. طرفدارهایی که حتی اگه ببازه و حتی اگه نتیجه رو به حریف واگذار کنه، باز هم مرد و مردونه به پای تیمشون می ایستند و هرگز از اون دست نمیکشن. برد واقعی یک تیم اینه؛ نه اینکه حالا چند تا گل بزنه و برنده یک بازی ساده بشه.

***

متن در مورد تیم فوتبال استقلال

تیم استقلال همیشه برنده هست؛ حتی زمانی هم که نتیجه رو به حریف واگذار میکنه، اون برنده میدونه. چون برای استقلال تعداد گل ها مهم نیست، برای استقلال این مهمه که توی هر بازی چقدر تونسته مهارت کسب کنه و چقدر بازیکنانش تونستن پیشرفت کنن. حالا شما هی بگو استقلال باخت؛ عزیز من استقلال همیشه برنده هست! چون تو همون زمانی که تیم شما گل بیشتری زد، تیم ما تجربه بیشتری کسب کرد.

***

استقلالی بودن یعنی وارد یک دنیا از هیجان و لذت شدن. کسی که استقلالی میشه، همه ی این هیجان ها رو تجربه میکنه. در تعجبم که چرا بعضیا طرفدار تیم های خسته کننده هستن. تیم استقلال با بازی های حرفه ای که میکنه اون هیجان رو به طرفدارهاش هدیه میده و با برنده شدن هاش هم یک لذت خاص رو به طرفدارهاش میبخشه. حالا تیم های حریف همیشه بازی های خسته کننده دارن و همیشه هم میبازن؛ اما نمیدونم که چرا طرفدارهاشون نمیخوان که از اون ها دل بکندن.

***

تو خورشیدی ولی غروب نداری / اهای فرهاد مجیدی

تو دریایی ولی ساحل نداری / اهای فرهاد مجیدی

تو تک ستاره ی فوتبال اسیایی / اهای فرهاد مجیدی

تو بهترین شماره ی 7 اسیایی / اهای فرهاد مجیدی

امسال با گلهای تو قهرمانم / اهای فرهاد مجیدی

تو هم گل میزنی هم گل میسازی / اهای فرهاد مجیدی.

 

متن در مورد تیم فوتبال استقلال

عکس نوشته برای تیم استقلال

در اینکه تیم استقلال همیشه میبره و پیروز میدون میشه که شکی نیست. اما من نمیدونم که طرفدارهای تیم های حریف چطور تیم برنده رو رها میکنن و میرن سراغ تیم بازنده. حالا درسته که اون تیما هم دل دارن؛ اما تا وقتی که تیمی مثل استقلال وجود داره، اونا باید برنده شدن رو توی خوابشون ببینن. فقط من در تعجبم که چرا طرفدارهای اونا نمیخوان که استقلالی بشن و همینجوری طرفدار اون تیما موندن.

***

استقلالی بودن یک مهارته. هر کی که استقلالی بخواد بشه، باید این مهارت رو به دست بیاره. اما ممکنه بپرسی که این مهارت حالا چی میخواد باشه؟! این مهارت برنده شدن هست. استقلال یعنی برنده، یعنی پیروز. اگه میخوای استقلالی بشی باید بتونی همیشه برنده باشی! مثل تیم استقلال که همیشه برنده هست.

***

اگه از زندگیت خسته شدی و اگه امیدی به زندگیت نداری، پس استقلالی شو. شعار نمیدم و حرف الکی هم نمیزنم. استقلالی که بشی، تازه میفهمی که زندگی یعنی چیه. اینکه هر روز منتظر برد تیمت باشی و تیمت هم این برد رو به تو هدیه بده، میشه زیباترین اتفاقی که تا حالا تجربش کردی و همین بردها باعث افزایش انگیزه تو میشه. دیدی حرفم شعار نبود؟ 🙂

***

آیا میخوای خوشبختی کامل رو احساس کنی؟ آیا میخوای که با تمام وجود قدرت رو احساس کنی؟ آیا دوست داری بدون اینکه حتی کار خاصی هم بکنی تبدیل به یک انسان موفق بشی؟ خب عزیز من کاری نداره که؛ یک استقلالی بشو. همینکه اسم تیم استقلال روی تو باشه، یعنی تو تمام اینها رو به دست میاری.

***

استقلالی که باشی میفهمی معنی ستاره دار بودن یعنی چی؛ استقلالی که باشی میفهمی معنی برد یعنی چی؛ استقلالی که باشی تازه میفهمی که چرا باید حریفت ازت بترسه. استقلالی که نباشی نمیگم اینا برات مهم نیست اما در اولویت هم نیستن. برای یک استقلالی تموم این ها در اولویته.

***

فکر کردی استقلالی بودن راحته؟ نه عزیز من راحت نیست. اینکه همیشه بهترین تیم باشی، اینکه همیشه صدر جدول باشی و اینکه همیشه کاری کنی که تیم های حریف ازت بترسن، خیلی سخته. به خاطر همینه که خیلی ها نمیتونن استقلالی باشن و خیلی زود از اون تیم خارج میشن. چون این تیم فقط جای بهترین هاست و افراد معمولی در اون جایی ندارن.

***

مواد لازم برای استقلالی شدن عبارت هستند از شجاعت، مهارت، قدرت، غیرت، شهامت و عرضه. اگه حتی یکی از این ها رو هم نداری، به فکر استقلالی شدن نباش. چون یک استقلالی پکیج کاملی از تموم اون چیزایی که گفتم هست.

***

ابی یعنی شور یعنی زندگی / ابی یعنی مردی و مردانگی

ابی یعنی تا ابد عاشق بمان / ابی یعنی عشق یعنی اسمان

ابی یعنی بهترین تیم جهان / ابی یعنی موج دریای جنوب

یعنی بهترین زیباترین رنگ غروب.

متن در مورد تیم فوتبال استقلال

یک استقلالی حتی اگه دنیاش رو هم بگیرن، نمیزاره که تیمشو ازش بگیرن. اون چنان غیرتی روی این تیم داره که به هیچ وجه راضی نیست از اون دست بکشه و راضی نیست که اون رو ترک کنه. پس به یک استقلالی پیشنهاد پول و … ندید که اونو از استقلال جدا کنید. چون استقلال به جون اون وصله.

***

استقلالی بودن غیرت میخواد! اگه نمیتونی غیرت داشتی باشی روی تیمت، همین الان از استقلالی بودنت دست بکش و برو و طرفدار تیم های دیگه باش.

***

تیم حریف هرچقدر هم که بزرگ باشه مهم نیست، مهم غیرته تیم استقلاله که در اون موج میزنه. همین غیرت میشه بلای جون حریف و نمیزاره که آب خوش از گلوی اون پایین بره.

***

استقلالی ها همشون با غیرتن. حتی همون ضعیف هاشونم غیرت خاصی دارن و همین غیرت باعث میشه که همون ضعیفا هم قدرتشون چند برابر بیشتر از با مهارت ترین بازیکن تیم حریف بشه.

***

باغیرت بودن باعث میشه که نزاری تیمت ببازه، نزاری که هوادارهات ناراحت بشن و نزاری که حریف از بردن تو خوشحال بشه. با غیرت بودن یعنی اینکه هرچی در توان داری خرج کنی تا بتونی حریفت رو شکست بدی! اون زمان حتی اگه باختی، حداقل میدونی که این برد حریف باعث خسته شدن اون شده و تو تمام سعیت رو کردی. چرا اصلا بخوام غیرت رو تعریف کنم وقتی که نمونه ی بارز اون هست؟! تو وقتی که به تیم استقلال نگاه کنی، میتونی معنای کامل غیرت رو درک کنی.

***

متن در مورد تیم فوتبال استقلال

جملات و متن های مخصوص تیم استقلال

اینکه استقلال میبره دلیل داره. این فقط به خاطر مهارت زیادشون نیست که؛ این فقط به خاطر شجاعتشون نیست که؛ این فقط به خاطر قوی بودنشون نیست که! این به خاطر غیرتشون هم هست. بازیکنای استقلال حتی اگه مهارتی نداشته باشن، حتی اگه احساس ترس کنن و حتی اگه قوی هم نباشن بازم با قدرت به مصاف حریف میرن. چون اونا یک چیزی دارن به اسم غیرت که تمام چیزهایی که گفتم زیر مجموعه ی غیرت میشه.

***

تیم استقلال فقط یک تیم نیست یک مجموعه از عشق، قدرت و غیرته. مجموعه ای که هیچوقت حاضر نمیشه ناراحتی هواداراشو ببینه. یازده تا بازیکنی که این مجموعه رو تشکیل میدن، جزو باغیرت ترین آدمای روی زمینن.

***

با غیرت بودن یکی از ویژگی های بارز هر انسانی باید باشه. اما توی دنیای الان این ویژگی توی آدما خیلی کم پیدا میشه. ولی من یک جا رو میشناسم که یازده تان آدم با غیرت دور هم جمع شدن. اونجا جایی نیست جز تیم استقلال که یازده بازیکن باغیرت تلاش میکنن که تیمشون ببره و باعث خوشحالی هوادارهاشون بشن.

***

تیم استقلال شجاعت داره، شهامت داره و در یک کلام غیرت داره. غیرتی که برای استقلالی بودن نیازه، یک مقدار حجمش زیاده! شاید به خاطر همینه که بعضیا استقلالی نشدن. البته نکه باقی تیم ها بی غیرت باشن ها، ولی استقلال یه چیز دیگست.

***

یک استقلالی غیرت داره؛ اون برای تیمش جونش رو هم میده! این فقط یک حرف نیست، کافیه که زمانش برسه تا این رو به چشم ببینی که چطور یک استقلالی واسه ی تیمش چیزی که گفتم رو به مرحله عمل میرسونه. همینه که الان استقلال از باقی تیم ها سرتره.

***

این روزها همه پرسپولیس رو گل باران میکنند ! شما چطور !!؟

***

متن در مورد تیم فوتبال استقلال

جملات برای پیروزی تیم استقلال مقابل پرسپولیس

این اس اس منه / دوسش دارم خیلی زیاد

قهرمانی بهش میاد/ دوسش دارم خیلی زیاد !

***

این مایه سرور و خوشبختیست که فلک از رنگ قرمز خالیست

تلاءلو آسمان را می بینی؟ گویند که خدا هم استقلالیست!

***

یه پرسپولیسی میره پیش یه پیشگو میگه تیم ما کی قهرمان می شه؟

پیشگو یه کم به دستش و گوی جادوییش نگاه می کنه، می گه والا من بیشتر از

صد سال نمی تونم پیشگویی کنم !!!

***

دربی منتظر مـــاست بیــا تــا برویـــم / اشک لنگی به راست بیا تا برویم

جمعه روز آبی هاست بیا تا برویم / تیم حمید جوون سوراخه بیا تا برویم !

***

متن در مورد تیم فوتبال استقلال

می خوام دنیا نباشه / اگه اس اس نباشه

می خوام فوتبال نباشه /  اگه اس اس نباشه

می خوام این لیگ نباشه / اگه اس اس نباشه

نباشه هر کی می خواد / تیم اس اس نباشه

***

قسم به هر چی مرده / پرسپولیسی نامرده

قسم به هر چی تیمه / پرسپولیسی یتیمه

قسم به هر چی عشقه / تیم ابی با عشقه

***

عشقت کرده توو جون من ریشه / تو قهرمان منی همیشه

بذار بگن هرچی که دوست دارن / تیمی استقلال من نمیشه

***

استقلاله قهرمانه  / تیمی که حریف نداره

شب تاره لنگ پاره /  تیمی که چاره نداره !

***

آدما ۲ دسته اند:

یا تو زندگیشون واسه خودشون کسی میشن

یا طرفدار پرسپولیس میشن !

***

آبی تر از آنیم که زنگار پذیریم

نانخور نشدیم بزور که ادبار بگیریم

تاجیم چو الماس که بر اوج نشینیم

چون لنگ نه آیم که جای شلوار بگیریم !

***

هواداران به پا خیزید از امروز /  حمایت ها کنید از تیم پیروز

طرفداران آبی کوه وارند / همیشه رنگ دریا دوست دارند

طرفداران قرمز در زوال اند / که میدانی زقومی بیخیال اند

طرفداران قرمز یک حسودند / نمیدانی مگر بی کاره بودند

بیا ما هم به قرمز ها بخندیم / و در ها را به رویشان ببندیم !

***

به نظر شما نتیجه بازی استقلال و پرسپولیس چگونه است؟

۱٫گزینه ۲

۲٫ گزینه ۳

۳٫گزینه ۴

۴ برد استقلال !

***

در آستانه ببازی استقلال و پرسپولیس قیمت ایزی لایف به شدت گران شد.

کارشناسان دلیل این افزایش قیمت را

تقاضای زیاد پرسپولیسی ها برای روز  دربی میدانند !

***

شنیدم دارن یه قانون جدید میذارن که فوتبال از ثانیه هشت شروع بشه

آبروی تیم های زود گل خور نره !

***

غم قفس به کنار

آنچه عقاب را میمیراند ، شاخ بازی تیم های انتهای جدول است !

***

الا فرهاد غزال تیز پایم / مکن سوراخ لنگ با وفایم

منم شیث رضایی پرسپولیسی/ نما رحمی بحال ناله هایم

ته جدول نشسته مات و زارم / ازین ماتی بگو کی در می آیم

تو گفتی آی بدو بسکه دویدم / شکسته ساق های هر دو پایم !

مطالب مشابه را ببینید!

متن موفقیت در زندگی (جملات انگیزه دهنده موفقیت برای کپشن و استوری) متن شاد باش و زندگی کن (40 جملات، شعر و عکس نوشته شادی) جملات فلسفی تامل برانگیز و عمیق { 50 جمله کوتاه فلسفی زندگی } جملات انرژی مثبت خداوند [ متن انرژی بخش درباره پروردگار جهانیان ] صبح بخیر عربی با ترجمه فارسی؛ 40 متن صباح الخیر یا صبحت بخیر عربی متن آموزنده خاص (جملات ویژه آموزنده زیبا از بزرگان) متن آرزوی موفقیت انگلیسی (جملات کوتاه آرزوی شادی و موفقیت با ترجمه) متن صدای باران؛ جملات دلنشین بارش باران و شعر در مورد باران متن درباره رابطه و عاشقی (40 جمله کوتاه احساسی رابطه عاشقانه) متن خفن در مورد مادر با جملات قشنگ؛ 50 جمله سنگین برای مادر عزیز