متن تشکر از معلم کلاس اول [ 40 جمله قدردانی از زحمات معلم ]

در این بخش مجموعه جملات تقدر از معلم (قدردانی از زحمات) و متن تشکر از معلم کلاس اول از سوی دانش آموزان و والدین را گردآوری کرده ایم که در مناسبت های خاص مانند روز معلم و یا در پایان سال تحصیلی می توانید برای او ارسال نمایید..

جملات و متن تشکر از معلم کلاس اول

متن تشکر از معلم کلاس اول [ 40 جمله قدردانی از زحمات معلم ]

سلام و عرض سپاس و تشکر بر تو ای گوهر گرانقدر و ای دُر گرانبهای قله های ایثار و استقامت ، تو با نسیم علم و دانشت طراوت خاصی به این بدن های خواب و نا آگاه ما بخشیدی ، تو باعث شدی تا ما از تاریکی و ذلت جهل بسوی روشنایی و سربلندی علم و از غبار کده بی معرفتی و نا آگاهی بسوی دهکده علم معرفت راه یابیم. تشکر از تو معلم عزیز و دوست داشتنی و روز معلم بر شما معلم کلاس اول دبستان مبارک باد.

تشکر از معلم همزبان و مهربان …نه به نژادپرستی ….هستند

کسانی که به دور از نژاد برای انسانیت خدمت میکنند.

تقدیم به معلم کلاس اول دبستان خانم …!

خانم … معلم کلاس اول دبستان مدرسه …

با سلامی گرم و آرزوی توفیق الهی ‌نمی‌دانم با چه زبانی از زحمات بی دریغ و تلاش‌های شبانه‌روزی شما عزیزان برای فرزندان و دانش آموزان کلاس اول دبستان، تشکر و قدردانی کنم.
فقط می‌توانم شما را دعا کنم و از خداوند متعال طلب سلامتی و شادابی و طول عمر با عزت و عظمت برای شما و خانواده محترمتان داشته باشم و برای آن‌هایی که
از دنیا رفته اند طلب رحمت و مغفرت نمایم.

از طرف والدین …

سرکار خانم …… معلم کلاس اول پایه دبستان:

از شما تشکر می کنم که خورشید نگاهت گرمابخش وجود فرزندان ما و حرارت کلبه ی سرد یأس و ناامیدی و ارمغان شور و شعف است . غنچه تبسمی که از گلستان لبهایتان می روید، طراوت لحظه های ابهام و زیبایی بخش خانه وجود ماست.

تقدیم برای عرض تشکر از زحمات روز معلم!

مطلب مشابه: متن تشکر از معلم ابتدایی در پایان سال و جملات قدردانی ویژه از آموزگار

متن تشکر از معلم کلاس اول [ 40 جمله قدردانی از زحمات معلم ]

متن تشکر از معلم کلاس اول از طرف والدین

می‌گویند اگر می‌خواهی به کسی لطف کنی به او ماهی نده، ماهیگیری را به او بیاموز و من قدردان و سپاسگزار معلم کلاس اول دبستان فرزندم، سرکار خانم …… هستم که اندیشیدن را به دختر / پسر من آموختید نه اندیشه‌ها را و روزتان مبارک.
از طرف والدین …… جان!

معلمی شغل نیست بلکه عشق است.
روز معلم بر شما سخت کوشان و مدرسان کلاس اول مبارک باد.

معلم عزیزم، از مامانم ک میپرسم، میگه معلمی شغل انبیاست. خیلی خوشحالم که شما شغل اماما و پیامبرای ما رو دارین. آخه شما انسان خیلی مهربون و خوبی هستید و خیلی خوبه که شغل به این خوبی خوبی دارید.

ای معلم پایه اول ابتدایی، درود برتو‌!
به راستی اگر تو نبودی چه کسی دستگیر فرزندان‌مان در این طوفان سهمگین زندگانی می‌شد و آنان را به سوی کشتی پر بار علم و معرفت راهنمایی می‌کرد.
روزتان مبارک!

از بس اومدم مدرسه خسته شدم. خدایا کی میخواد این مدرسه تموم بشه؟! اگه شما معلم من نبودید، شاید این سئوالای منم بود. اما الان دیگه این سئوالا رو ندارم چون معلم خوبی مثل شما دارم. مدرسه اومدن تا وقتی که معلمی مثل شما داشته باشم، واسم کار قشنگیه. مرسی از اینکه معلم من شدید.

مطلب مشابه: متن تشکر از معلم با جملات و متن متفاوت قدردانی و سپاسگزاری از معلم و استاد

متن تشکر از معلم کلاس اول [ 40 جمله قدردانی از زحمات معلم ]

جملات تقدیر از خانم معلم کلاس اول

الان کلاس اولم و شما معلم من هستید. مطمئنم صد سال دیگه هم که بشه و من دیگه مدرسه نیام، باز هم شما رو تو یادمه. شما اینقدر خوبید که نمیتونم به هیچ وجه فراموشتون کنم یا خوبی هاتون رو از یاد ببرم. مرسی از اینکه با من و در کنار من هستید.

معلم مثل بابا و مامان میمونه و باید همیشه احترامش حفظ بشه. من خیلی میخوام بهتون احترام بذارم اما آخه هنوز کوچولوم ام و نمیدونم این کار رو چطور انجام بدم. مامانم بهم میگه وقتی به حرف معلمت گوش کنی، اونو خوشحال میکنی. منم میخوام به حرفتون کلی گوش بدم! چون فکر میکنم اینجوری بهتون کلی احترام گذاشتم. ازتون ممنونم که معلم ما شدین.

حتی وقتی هم که اعصابتون خورد بود، یه طوری رفتار میکردید که انگار خیلی شادین. میخواستن شاد بودنو به من یاد بدید. الان که دارم میرم کلاس دوم، دوست دارم دوباره یه معلم خیلی عالی مثل شما داشته باشم. معلمی که لبخند زدن رو بلد باشه و درسا رو خیلی خوب به بچه ها یاد بده.

خدا رو شکر میکنم که معلم خوبی مثل شما رو به من داد. میگن خدا بچه ها رو خیلی دوست داره و من اینو از معلم خوبی که به من داده میتونم متوجه بشم. اون بهترین معلم دنیا رو به من داده تا این معلم نحوه خوب زندگی کردن رو بهم یاد بده. معلم جونم ازتون کلی متشکرم.

مطلب مشابه: تشکر از معلم زن و مرد از سوی اولیا (پدر و مادر دانش آموزان)

فکر میکنم خدا منو خیلی دوست داشته که تو همون کلاس اول، معلمی رو به من داده که مانند نداره. بدون شک شما یکی از بهترین معلم هایی هستید که یک دانش آموز میتونه داشته باشه. خدا رو شکر میکنم که من جزو دانش آموزای شما بودم.

معلم جانم، وقتی که شما سر کلاسید، من اصلا فکر نمیکنم که اومدم مدرسه. من فکر میکنم اومدم پیش بهترین دوستم و اون قراره به من کلی چیزای خوب یاد بده! چیزایی که آینده سازن و قراره آینده من رو زیبا کنن. ازتون ممنونم که برام مثل یک دوست بودید و هر چی که لازم بود رو به من و بچه های دیگه یاد دادید.

چگونه سپاس گویم مهربانی و لطف تو معلم کلاس اول را که سرشار از عشق و یقین است. چگونه تشکر کنم تأثیر علم آموزی تو را که چراغ روشن هدایت را بر کلبه ی محقر وجودم فروزان ساخته است. آری در مقابل این همه عظمت و شکوه تو مرا نه توان سپاس است و نه کلام وصف ای معلم کلاس اولی ها.

معلم مهربونم، من شما رو مثل یه فرشته میدونم. فرشته ای که اومد به زندگی من تا به من زندگی درست رو یاد بده. درسته که یه ساله فقط میام مدرسه ولی تو این یه سال خیلی چیزا ازتون یاد گرفتم. ازتون متشکرم.

معلم جانم، شما واسه من حکم پدری/مادری دارید و اینقدر به من خوبی کردید که نمیتونم خوبی های شما رو فراموش کنم. امیدوارم موقع ای که بزرگ شدم، شما رو پیدا کنم و تمام خوبی هایی که در حقم کردید رو براتون جبران کنم. به امید اون روز.

مطلب مشابه: متن تشکر از خانم معلم (جملات سپاسگذاری از معلم برای دانش آموزان)

متن تشکر از معلم کلاس اول [ 40 جمله قدردانی از زحمات معلم ]

کپشن و استوری تقدیر از معلم کلاس اول

اینقدر دوستون دارم که اصلا دلم نمیخواد به سال دیگه فکر کنم. چون سال دیگه قراره که معلم دیگه ای داشته باشم و شما نیستید. شما اینقدر با من مهربون بودید که میخوام تمومم مدرسه ام، شما معلمم باشید. خیلی ممنونم که اینقدر واسم زحمت میکشید.

هر چی چیز خوب تو دنیا هست رو من برای شما میخوام. معلم عزیزم، شما لیاقت تمام چیزای خوب دنیا رو دارید آخه خودتون نهایت خوبی هستید. این قدر به من و همکلاسیام خوبی کردید، که بعضی وقتا ما که بچه هستیم رومون نمیشد شیطنت کنیم تا شما اذیت بشید. بابت همه چی ازتون ممنونم.

آدم اگه بخواد یه کاری رو خوب انجام بده، باید از همون اولِ اولش خوب پیش بره. منم میخوام درسامو خوب بخونم و برای همین از ابتداش که الان باشه باید خوب شروع کنم. خدا رو شکر میکنم که شما رو به من داد تا با کمک شما بتونم به خوبی درس هام رو پیش ببرم. شما معلم خیلی خوبی برای من هستید. ممنونم ازتون.

از اینکه سال اول تحصیلی با من بودید و من رو در درس هام راهنمایی کردید کلی ازتون متشکرم. با شما بودن واسم خیلی خوب بود چون باعث شد که کلی چیز یاد بگیرم که باعث میشن توی این دنیا بهتر زندگی کنم. هنوز به من درس هم یاد دادین که با اونا بتونم یه آدم مفید برای جامعه باشم. بازم کلی تشکر.

معلم عزیزم، من قراره کلاس اول رو با شما بگذرونم. از همین ابتدای سال دارم حس میکنم که سال خیلی خوبی قراره داشته باشم. چون شما معلم منید و با شما بودن قراره بهم خیلی خوش بگذره. ممنون از اینکه منو تو این سال همراهی میکنید.

مطلب مشابه: دلنوشته‌ های زیبا درباره معلم؛ جملات و متن در وصف معلم برای تشکر از او

همیشه آرزو داشتم یه معلم داشته باشم. وقتی که بچه های دیگه رو میدیدم که به مدرسه میرن، بهشون حسودیم میشد چون معلمشون قرار بود کلی چیزای خوب بهشون یاد بده. اما از وقتی که شما معلم من شدید، دیگه حسودی رو کنار گذاشتم چون من خودم بهترین معلم دنیا رو داشتم. بهترین معلم دنیا، ازتون ممنونم که درس هامون خیلی خوب و قشنگ به من یاد دادید.

میخوام ازتون واسه زحمتایی که واسه ما میکشید تشکر کنم. من تمام تلاشم رو میکنم تا با درس خوندنم، جواب تمام خوبی های شما رو بدم. میدونم که توقعی جز درس خوندن از من ندارین اما خواستم اینجوری ازتون تشکر کنم و ازتون بخوام که همیشه معلمی رو ادامه بدید تا بچه های بیشتری بتونن به خاطر شما عاشق درس خوندن بشن. ازتون ممنونم.

مامانم بهم گفت که احترام معلمت رو نگه داری و به حرفش گوش بدی. به خاطر همین منم از همون اول سعی داشتم که این کار رو بکنم. امیدوارم که براتون دانش آموز خوبی بوده باشم و به حرفاتون خوب گوش کرده باشم. به خاطر همه زحمتایی که واسم میکشید ازتون ممنونم.

بین این همه کلاس، کلاس ما رو انتخاب کردید و این نشون میده که از همون اول مهر ما به دلتون افتاده. میخوام بگم که مهر شما هم الان کلی تو دل ما افتاده و ما کلی شما رو دوستون داریم و بهتون احترام میذاریم. ازتون کلی ممنونیم که معلم ما شدین و به ما درس یاد میدین.

چقدر خوب میشد اگه شما برای همیشه با من میموندین. کاش فقط واسه یه سال نبود. من اولین معلم خودم رو بیشتر از همه ی معلم های دیگه زندگیم میخوام دوست داشته باشم. آخه اون معلم شمایین و شما مثل بابا و مامانم میمونین و خیلی غصه من رو میخورید. ازتون کلی متشکرم.

معلم خوبم، توی این دنیا، هر چی خوبی هست جلوی شما کم میاره چون شما بهترین هستید. اینقدر به من خوبی کردید که نمیدونم به خاطر کدومشون ازتون تشکر کنم.

معلم عزیزم، شما با صبر و حوصله، هر چی که منِ کلاس اولی باید میدونستم رو بهم یاد دادید. شما اینقدر خوب بودید که من فکر میکنم به اندازه ی بچه های کلاس دومی و سومی چیزی یاد گرفتم. ازتون ممنونم که اینقدر معلومات خوب و مفید بهم یاد دادید.

مطلب مشابه: متن تقدیر نامه روز معلم / چند متن بلند رسمی برای لوح تقدیر معلم

معلم جونم، من نه تنها الفبای فارسی بلکه الفبای زندگی رو هم از شما یاد گرفتم. شما به من یاد دادید که زندگی خوب چه زندگی ای هست و به من کمک کردید تا یک زندگی خوب برای خودم بسازم. از همین الان که اول راهم میخوام به تموم نصیحت های شما گوش کنم و تبدیل به یک آدم خوب بشم. ازتون کلی ممنونم.

کلی دلیل دارم که به خاطرشون ازتون ممنون باشم! اما مهمترین دلیلی که میخوام به خاطرش ازتون کلی تشکر کنم، اینه که چیزای جدیدی بهم یاد دادید. من چیزایی که نمیدونستم رو از شما یاد گرفتم. فکر میکنم شما همه چیز تو این دنیا رو میدونید. کلی ازتون متشکرم.

داشتن معلم خوب باعث میشه ک خوب هم درسامونو بخونیم و از درس خوندن فرار نکنیم. الان من عاشق درس هام هستم و وقتی که خوب بهش دقت میکنم، میبینم معلمم باعث شده که من اینجوری عاشق درسام بشم. خدا رو شکر که همچین معلمی بهم داد. معلم جونم، کلی ازت ممنونم.

معلم عزیزم، یه تشکر به اندازه ی کلی دنیا به شما مدیونم. آخه شما واسه من معلمی کردید و معلمی شغل خیلی خوب و بزرگیه. اینقدر بزرگ که نمیشه با هیچ چیز ارزشمندی مقایسه اش کرد. شما شغل به این خوبی دارید و واسه همین بهتون تبریک میگم و ازتون تشکر میکنم.

معلم عزیزم، هر چقدر در حقتون خوبی کنم، باز هم نمیتونم ذره ای از خوبی های شما رو جبران کنم. شما خیلی به من خوبی کردید. اونقدر که اگه در ازاش خدا تموم بهشت رو هم بهتون بده بازم کمه. ایشالله روزی برسه که من بتونم اونو واستون جبران کنم.

معلم جونم، از خدا برات هزاران سال عمر میخوام که توش کلی شاد باشی و کلی بخندی. اونقدر بخندی که تموم غم های دنیا یادت بره و یادت بره که اصلا غمی هم وجود داشته. شما دل منو که کلاس اولم کلی شاد کردی و باعث شدی به درس کلی امیدوارم بشم، امیدوارم که خدا هم دل شما رو کلی شاد کنه.

مرسی از معلم عزیزم که هیچوقت منو تنها نمیذاره و هر مشکلی که دارم رو باهاش در میون میذارم و اونم فوری حلش میکنه. راستش من معلمم رو خیلی دوست دارم چون قبل از اینکه معلمم باشه، دوست من هست؛ یه دوست واقعی. معلم خوبم، خیلی ازت ممنونم که مثل یک دوست کنارم هستی و تنهام نمیذاری.

معلم خوبم، شما آدم خیلی بزرگی هستید. همینکه اینقدر صبر و حوصله دارید که جواب سوالهای مختلف ما رو میدید، خوبی زیادی شما رو نشون میده. فقط امیدوارم که جواب این خوبی هاتون رو بی نتیجه نذارم و بتونم تا جایی که میتونم تلاش کنم تا به هدفی که شما دارید برسم. میدونم که هدف شما اینه که من یه آدم موفق بشم تا به پیشرفت کشور کمک کنه.

معلم فداکارم، شما برای من فداکاری های زیادی کردید. چه روزهای زیادی بود که حوصله نداشتید اما به زور هم که شده لبخند میزدید تا ما درسا رو خوب یاد بگیریم و از شما کلی انرژی بگیریم. به خاطر این فداکاری هاتون ازتون ممنونم.

توپ تاپ

مطالب مشابه را ببینید!

متن درباره رابطه و عاشقی (40 جمله کوتاه احساسی رابطه عاشقانه) متن خفن در مورد مادر با جملات قشنگ؛ 50 جمله سنگین برای مادر عزیز شعر نو عاشقانه + متن و اشعار احساسی و رمانتیک برای مخاطب خاص متن خاص شاخ دخترونه؛ جملات شاخ سنگین و مفهومی دخترانه شعر احساسی + زیباترین اشعار عاشقانه ❤️ از شاعران معاصر ایران متن عاشقانه انگلیسی + عکس پروفایل عاشقانه انگلیسی رمانتیک و احساسی جملات تلخ جدایی غم انگیز { 70 کپشن، استوری و متن درباره غم جدا شدن } متن ادبی درباره شب { جملات زیبای احساسی در مورد شب } شعر و متن درباره رنگ سفید (جملات و عکس نوشته در مورد رنگ سفید زیبا) تبریک روز مو فرفری (جملات، شعر و عکس نوشته برای موفرفری ها)