جملات انگیزشی و تاکیدی مثبت برای ترک اعتیاد + متن امید دهنده برای فرد معتاد

جملات و متن انگیزشی مثبت برای ترک اعتیاد

گزیده جملات انگیزشی و تاکیدی مثبت و متن های با انرژی برای ترک اعتیاد و ویژه جملات امید دهنده به فرد معتاد را در این مطلب روزانه گردآوری کرده ایم.

با ترک اعتیاد می توان به چشمان منتظر به راه عزیزانتان را که در این مدت همچون شمعی به پای شما سوخته و قطره قطره آب شده اند، امیدی دوباره بخشید. شاد باشند که از این پس، باز هم می توانند در کنار شما طعم شیرین زندگی را بچشند.

***

ترک اعتیاد فرصتی است که به همه معتادان داده می شود. اما آن چه مهم است این است که بتوانید از این فرصت طلایی به درستی و در جهت بخشیدن دوباره زندگی به خود استفاده کنید.

***

اعتیاد مسیر بی بازگشتی است که پایان آن مرگ خواهد بود. اما با ترک اعتیاد می توان راهی دیگر را به سوی ادامه ی زندگی هموار کرد.

***

جملات انگیزشی و تاکیدی مثبت برای ترک اعتیاد

ترک اعتیاد می تواند فرد را از نابودی حتمی نجات داده و به زندگی دوباره بازگرداند.

***

جملات مثبت انگیزشی برای فرد معتاد

ترک اعتیاد می تواند شروعی دوباره و سرآغازی دیگر برای همان زندگی باشد که تا چندی پیش در سراشیبی مرگ و نابودی قرار گرفته بود.

***

جملات انگیزشی و تاکیدی مثبت برای ترک اعتیاد

ترک اعتیاد سلامی دوباره به زندگی است. پس با کنار گذاشتن این معضل سلامی دوباره به زندگی دهید.

***

اعتیاد تنها راهی است که از ابتدا پایان آن معلوم است و آن چیزی جز مرگ نیست…

***

جملات انگیزشی و تاکیدی مثبت برای ترک اعتیاد

متن امید دهنده برای ترک اعتیاد (شیشه، تریاک، گل، ماری جوانا، حشیش، هروئین و …)

اعتیاد همان آغازی است که پایان ندارد و اگر هم روزی پایان آن فرا برسد، چیزی جز مرگ و تباهی زندگی نخواهد بود.

***

جملات انگیزشی و تاکیدی مثبت برای ترک اعتیاد

هر لحظه از زندگی که با اعتیاد نابود می شود جای هزاران هزار افسوس را دارد. نابودی زندگی با اعتیاد باختن آن به پای پوچ ترین هایی است که در مقابل آن باید بهای گزافی را پرداخت کرد.

***

شمع زندگی با ورود اعتیاد به آن قطره قطره آب خواهد شد و درست زمانی متوجه آن می شوید که دیگر خیلی است و چیزی از زندگی برایتان باقی نمانده. پس همین حالا نجات بخش زندگی خود باشید. فردا دیر است…

***

ترک اعتیاد ترک بدبختی ها است. ترک زندگی با ذلت و پوچی و سلامی دوباره به زندگی با عزت و افتخار.

***

جملات انگیزشی و تاکیدی مثبت برای ترک اعتیاد

تفاوت می توانم و نمی توانم تنها یک حرف است. ن…. می توانم. کافی است این ن اضافه کنار بگذاری و به خود بگویی که می توانی. می توانی اعتیاد را کنار گذاشته و تولدی دوباره به خود هدیه کنی.

***

امروز پذیرفتم هیچ راهی جز تغییر کامل طرز تفکر قبلی خود را ندارم . خدایا از خودت طلب یاری دارم ما درحال انجام سخت ترین کاردنیا هستیم ، بازسازی یک انسان.

***

جملات انگیزشی و تاکیدی مثبت برای ترک اعتیاد

عکس نوشته انگیزشی ترک اعتیاد

اعتیاد آتشی است که وقتی به دامن زندگی بیفتد تر و خشک آن را با هم میسوزاند. رحم ندارد و فقط به آتش کشیدن و مرگ میداند چیست. حیف نیست که با دستان خود این آتش را بر زندگیمان بیندازیم؟

***

خطر احتمال اعتیاد در افرادی که دوست معتاد دارند چندین برابر سایرین است

***

جملات انگیزشی و تاکیدی مثبت برای ترک اعتیاد

به خاطر بسپاریم : مصرف نکردن مواد بسیار بسیار آسانتر از ترک آن است

مطالب مشابه را ببینید!

جملات انگیزشی عاطفی و احساسی (جملات روحیه بخش عشق) جملات انگیزشی روانشناسی عمیق { 60 متن انگیزه دهنده روانشناسی خاص } جملات انگیزشی کوتاه برای موفقیت با معروف ترین متن ها جملات انگیزشی امید + متن های پر انرژی امیدوار کننده کوتاه از بزرگان جملات انگیزشی فوق العاده تاثیرگذار (متن های موثر بر روحیه و اراده) جملات انگیزشی انرژی بخش + 50 متن و عکس نوشته های زیبای برای موفقیت جملات انگیزشی شاد | متن های انرژی مثبت ویژه | سخنان امید دهنده زندگی جملات انگیزشی روزانه (70 متن کوتاه انگیزشی مثبت اندیشی زندگی) جملات انگیزشی کوتاه انگلیسی {سخنان قوی انگیزه بخش با ترجمه} جملات انگیزشی اعتماد به نفس ( 50 متن کوتاه پر انرژی برای بالا بردن انگیزه )