متن تبریک اولین ولنتاین؛ جملات عاشقانه اولین روز عشق در کنار هم بودن

چنانچه اولین بار است که در روز ولنتاین در کنار عشق هستید می توانید برای تبریک این روز ویژه (روز ولنتاین و روز عشق) به دوست خود از متن تبریک اولین روز ولنتاینمون مبارک استفاده کنید و از این جملات زیبا که در ادامه آمده است استفاده کنید.

جملات تبریک اولین ولنتاینمون

بودن در کنار شما، امسال را برای من خاص کرده است. ممنون که وارد زندگی من شدید و آن را زیبا کردید. ارسال آرزوهای گرم در اولین روز ولنتاین ما. دوستت دارم!

اول همیشه خاص است… شما اولین عشق زندگی من هستید و ما اولین روز ولنتاین خود را جشن می گیریم که آن را به مورد انتظارترین روز برای من تبدیل می کند … امیدواریم که عشق ما تبدیل به یک رابطه قوی تر برای زندگی شود …. روز ولنتاین را به شما تبریک می گویم عشق من.

من خیلی خوشحالم که امروز رابطه مان را جشن می گیرم! ولنتاین به بهترین کسی که می شناسم مبارک!

هیچ چیز زیباتر و هیجان انگیزتر از عاشق شدن تو نبوده است. دوستت دارم که وارد زندگی من شدی و به من احساس مهم بودن دادی. اولین روز ولنتاین مبارک.

همسرم خوش آمدی به زندگیم

بهار عمرم شدی

و من درحضورت هر روز سبزتر از روز قبلم

چشمانم خاک قدمهایت

مطلب مشابه: عکس نوشته تبریک روز ولنتاین + متن و جملات زیبای تبریک روز عشق و عشاق

متن تبریک اولین ولنتاین؛ جملات عاشقانه اولین روز عشق در کنار هم بودن

روز ولنتاین به عشق من مبارک. هیچ چیز دیگری در این زندگی نمی‌خواهم، زیرا خاص‌ترین فرد را با خود دارم تا این زندگی را برای من عالی کند.

کمی بــر‌ایم

عشق دم کن

عطر عـاشـقانه اش

با من

قند بوسه هایش

با تو …

روز ولنتاین مبارک عزیزم

مطلب مشابه: تبریک روز ولنتاین رسمی؛ جملات تبریک روز عشق به خانواده و عزیزان

متن تبریک اولین ولنتاین

هر روز با تو یک روز خاص است. اولین ولنتاین با هم بودن را به شیرین ترین من تبریک می گویم.

تو به زندگی من آمدی و شادی، دیوانگی و سرزندگی را به همراه آوردی. می خواهم تو را محکم در آغوشم بغل کنم و اولین روز ولنتاین را به ویژه ترین شکل جشن بگیریم.

امروز یک روز ویژه برای هر دوی ماست چرا که ما به عنوان عاشق این روز را جشن خواهیم گرفت… خدا را شکر می کنم که تو را به زندگی من فرستاد، که باعث شد عاشقت شوم، به ما کمک کردی به خوبی با هم ارتباط برقرار کنیم… با عشق فراوان… و بوسه، روز ولنتاین را به شما تبریک می گویم.

متن تبریک اولین ولنتاین؛ جملات عاشقانه اولین روز عشق در کنار هم بودن

کنار تو

هر لحظه گویم به خویش

که خوشبختی بی‌ کران با من است

ولنتاین مبارک

تو کسی هستی که دوست داشتن را به من آموختی و دلیل تمام لبخندهای من هستی. با عشق فراوان، روز ولنتاین را به شما تبریک می گویم.

من خوش شانس ترین فرد دنیا هستم فقط به این دلیل که تو را دوست دارم. اولین ولنتاین با هم بودن مبارک عشقم

مطلب مشابه: تبریک ولنتاین به شوهرم؛ رمانتیک ترین جملات روز عشق برای همسرم

بگذار اولین روز ولنتاین پیوند عشقمان را به ویژه ترین روز زندگیمان تبدیل کنیم… آرزو دارم این روز را با تو جلوی چشمانم بگذرانم، دستانم را بگیرم، از برنامه های بی پایانت با من صحبت کنی و فقط به عمیق نگاه کنم. چشمان من…. ولنتاین بر تو مبارک عزیزم.

محض اطلاعت می‌ بوسمت

که خدایی نکرده یادت نرود

این دل به بهانه‌ وجود نازنین توست

که در سینه‌ ام می‌ کوبد

اولین ولنتاینمون مبارک

جملات عاشقانه اولین سالگرد عشق

تو همانی هستی که آرزوش را داشتم. نه بیشتر و نه کمتر. ولنتاین مبارک

متن تبریک اولین ولنتاین؛ جملات عاشقانه اولین روز عشق در کنار هم بودن

در سرم نیست

بجز حال و هوای تو و عشق

شادم از اینکه

همه حال و هوایم تو شدی

اولین ولنتاینمون مبارک

اولین نگاه، اولین قرار، اولین اعتراف، اولین روز ولنتاین…. همه چیز برای اولین بار اتفاق می افتد…. بگذارید این روز عشق را برایمان خاص ترین روز بسازیم…. روز ولنتاین 2024 را برای شما تبریک می گویم…. قول میدم روزی عالی برایت بسازم عشقم !

مطلب مشابه: تبریک ولنتاین به خواهر؛ متن و جملات احساسی تبریک روز عشق به خواهر و خواهرزاده

یافتن عشق خود هرگز آسان نیست و هنگامی که آن را پیدا کردید، خوش شانس ترین احساس می کنید. با تو احساس خوشبختی میکنم با تو احساس دوست داشتن و محافظت می کنم. بهترین آرزوها برای عشقم . روز ولنتاین مبارک.

روز ولنتاین به کسی که من را بیشتر از همه در این دنیا دوست دارد مبارک. این جادوی عشق توست که باعث می‌شود همیشه عاشق خودم شوم.

اینها چیزهای مورد علاقه من در مورد شما هستند: مهربانی شما، هوش شما و حس شوخ طبعی شما. ولنتاین مبارک

نمی گم دوستت دارم، نمی گم عاشقتم، می گم دیوونتم که اگه یه روز ناراحتت کردم بگی بیخیال دیوونست . . .

ولنتاینت مبارک عزیزم

وقتی برای اولین بار شما را دیدم، احساس کردم یک ارتباط قوی وجود دارد. وقتی عاشقت شدم، احساس کردم دنیا برایم تغییر کرده است. اولین ولنتاین با هم بودن مبارک عشق من، ولنتاین های بیشتری در راه است.

تو دلیلی هستی که من لبخند می زنم و دلیلی هستی که من هر روز احساس خوشبختی می کنم. با عشق فراوان، روز ولنتاین را به شما تبریک می گویم.

دوست داشتن تو

نه عادته، نه دست خودمه

دوست داشتن تو

مثل نفس کشیدن واسه زنده موندنه

مطلب مشابه: تبریک ولنتاین به رفیق؛ جملات تبریک روز عشق به دوستان

مطالب مشابه را ببینید!

متن عاشقانه روز عشق و عشاق + جملات و عکس نوشته های روز عشق تبریک روز ولنتاین رسمی؛ جملات تبریک روز عشق به خانواده و عزیزان تبریک ولنتاین به شوهرم؛ رمانتیک ترین جملات روز عشق برای همسرم تبریک ولنتاین به خواهر؛ متن و جملات احساسی تبریک روز عشق به خواهر و خواهرزاده تبریک ولنتاین به رفیق؛ جملات تبریک روز عشق به دوستان متن تبریک روز سپندارمذگان + جملات عاشقانه و زیبای تبریک روز عشق ایرانی به همسر و دوست جملات عاشقانه سالگرد آشنایی و دوست شدن + متن های زیبای سالروز عشق تبریک روز ولنتاین تنهایی و غمگین (جملات غم انگیز روز عشق دختر و پسر تنها) متن تبریک ولنتاین به عشق فوت شده؛ غمگین ترین جملات تبریک روز عشق شعر عاشقانه ولنتاین + اشعار زیبای رمانتیک و احساسی روز عشق یا ولنتاین