متن برای افراد زندگی خراب کن و جملات سنگین برای فامیل با ذات خراب!

در این قسمت برای افراد زندگی خراب کن و مجموعه جملات سنگین برای فامیل با ذات خراب (فامیل خوب و دلسوز هم داریم البته!) را ارائه کرده ایم.

متن برای افراد زندگی خراب کن و جملات سنگین برای فامیل با ذات خراب!

جملات سنگین برای ذات خراب فامیل

کاش آدما یاد بگیرن که
بی‌خیال تصمیم گرفتن و حرف زدن
واسه زندگی بقیه بشن،
چه از سر دوست داشتن باشه و چه از سر فضولی

چارلی چاپلین یک جمله زیبا دارد که می‌گوید که زندگی می‌تواند زیبا باشد، اگر دیگران ما را به حال خودمان بگذارند. اکثر اشتباهاتی که افراد در زندگی با آن روبرو می‌شوند یا اتفاقات ناخوشایندی که در زندگی آنها را تجربه می‌کنند، به این خاطر است که دیگران به جای آنها تصمیم گرفته‌اند. در واقع در این بین آنها خود هم مقصر هستند! چرا که به دیگران اجازه دخالت کردن در زندگیشان را داده‌اند. دخالت نکردن در زندگی دیگران را بیاموزیم تا زندگی بهتری داشته باشم!

هیچ وقت به این فکر نکن که اگر تو به زندگی دیگران کاری نداشته باشی، آن‌ها هم به زندگی‌ات کاری نخواهند داشت. بعضی‌ها انگار وظیفه‌شان است که در امور و زندگی دیگران دخالت کنند و اظهار نظر نمایند. اگر یک بار به صورت جدی جلوی آنها نایستی، آن‌ها به خود اجازه خواهند داد که حتی در شخصی‌ترین مسائل تو خود را دخیل کنند و نظرهایی بدهند که ممکن است حتی مسیر زندگی تو را تغییر دهد.

مطلب مشابه: جملات نیش دار برای فامیل بد و دوست ناجور با عکس نوشته کنایه ای

اجازه بدیم گاهی بعضی چیزا رو ازمون مخفی کنن
وقتی فضولی می‌کنیم
اول از همه آرامش خودمون به هم میخوره..!

یاد بگیریم تا زمانی که دیگران از ما کمک نخواسته‌اند، در زندگیشان دخالت نکنیم یا به نوعی دخالت کردن در زندگی دیگران را کنار بگذاریم. همینکه گاهی اوقات در زمان غم و ناراحتیشان به آنها دلداری بدهیم کافیست. نیازی نیست که به آنها راه حلی بدهیم و آنها را در تنگنا قرار دهیم. یادمان باشد تا زمانی که به رویمان نیاورده‌اند، خودمان از دخالت در زندگی دیگران دست بکشیم.

متن برای افراد زندگی خراب کن و جملات سنگین برای فامیل با ذات خراب!

دخالت نکردن در زندگی دیگران،
کمترین چیزی که برای ما به بار می‌آورد
یک زندگی آرامش بخش و بهتر است
ما زمانی که در زندگی دیگران دخالت می‌کنیم
فرصت این را از خود می‌گیریم که زندگیمان را
به بهترین شکل مدیریت کنیم و آن را سازماندهی نماییم.

هر گاه ….
بر ستیغ کوه عشق ….
لاشخورهایی دیدی …..
که مرگ احساس تو را به انتظار نشسته‌اند …
تعجب مکن ….
زیرا که هر جا عشقی متولد شد …..
لاشخورهای حسادت ….
کینه ….
فضولی ….
بر سر آن آواز مرگ سر داده‌اند! ….
به کوری چشم این کرکس‌ها ….
تو عاشق باش…

مطلب مشابه: جملات کنایه ای با معنی سنگین و متن های تیکه انداختن خفن

جملات سنگین برای فامیل با ذات خراب!

اگر یک زندگی بدون دغدغه و سرشار از آرامش می‌خواهید، پس دخالت کردن در زندگی دیگران را برای خود ممنوع کنید. باور کنید که همانطور که خدا به شما قدرت تصمیم گیری و انتخاب داده است، به طرف مقابلتان هم داده و او شاید به سبک و شیوه‌ی خودش می‌خواهد که زندگی کند. پس حریم شخصی‌ها را فراموش نکنیم و سعی کنیم که از گلیمی که داریم، پا را فراتر نگذاریم! چرا که نهایتاً این مسئله موجب بی احترامی به خودمان خواهد شد! آنجا که صبر طرف مقابل را لبریز کنیم و آزادی او را بگیریم، دیگر هیچ چیز برایش اهمیت نخواهد داشت و سعی خواهد کرد که هر طور که شده شما را از زندگی خود بیرون کند.

همین که سرم به زندگی خودم گرمه
همین که هر کی هر چی میگه
با احترام ردش می‌کنم
ولی به روی خودم نمیارم
همین‌ها دلیل آرامش و قشنگیه زندگیمه

متن برای افراد زندگی خراب کن و جملات سنگین برای فامیل با ذات خراب!

دخالت کردن در زندگی دیگران یا همان فضولی کردن قسمتی از زندگی برخی افراد است. انگار آنها زاده شده‌اند تا در امور دیگران دخالت کنند و در چیزهایی که به آنها ربطی ندارد، اظهار نظر نمایند. سعی کنیم این افراد را جدی نگیریم و به راحتی از کنارشان عبور کنیم. این اشخاص گاهی متوجه بی اعتنایی‌ای که ما با انجام آن قصد داریم پای آنها را از زندگیمان قطع کنیم هم نمی‌شوند که در این صورت باید به صورت مستقیم عذر آنها را بخواهیمد و دیگر با آنها وارد رابطه نشویم.

اینایی که تو شروع صحبتاشون میگن فضولی نباشه ها …
اینا آدمای ترسناکین
چون به کمتر از شماره شناسنامه مامان باباتون راضی نمیشن!

مطلب مشابه: متن طعنه دار و جملات کنایه دار + عکس نوشته های سنگین و تیکه دار برای پروفایل

خداوند سر را آفرید تا روی گردنتان باشد! خدا سر را خلق نکرد تا در زندگی دیگران باشد. این را اگر باور کنیم و بپذیریم که هر چیزی به ما ربطی ندارد، می‌توانیم زندگی زیباتری برای خود خلق کنیم. این کار تنها بازخوردش در زندگی خود ما نخواهد بود و باعث می‌شویم که دیگران هم در زندگیشان احساس آزادی بیشتری داشته باشند. دخالت کردن در زندگی دیگران تنها منجر به بی ارزش شدن خود ما می‌شود.

هیچ وقت خودت را عروسک خیمه شب بازی دیگران نکن
باور کن که دیگران برای یک سردرد کوچک خود
بیشتر اهمیت قائل‌اند تا مسائل بزرگ زندگی تو
پس هر مسئولیتی که در زندگی داری، آن را بر عهده بگیر
و به مردمی که تنها برای منفعت خود برای تو تصمیم گیری می‌کنند
بها نده و تا می‌توانی از آنها دور شو که آنها کاری جز دخالت ندارند.

گاهی اوقات با خودم می گویم که دیگر از دخالت کردن در زندگی خودم هم دست بکشم! چرا که افرادی هستند که این زحمت را برایم خواهند کشید.

صدای ترکیدن آدمای حسود
و فضولی که منتظرن شکست آدم رو ببینن
یکی از بهترین صداهایی که آدم میتونه بشنوه

متن برای افراد زندگی خراب کن و جملات سنگین برای فامیل با ذات خراب!

فضولی کردن کار انسان‌های بیکار است. هر زمان که فکر کردید که هدفی ندارید و رؤیایی ندارید که به دنبال آن بروید، به دخالت کردن در زندگی دیگران بپردازید. افرادی که رؤیایی در سر دارند و اهدافی را در ذهن می‌پرورانند، دیگر وقت کافی نخواهند داشت که بخواهند در زندگی دیگران هم دخالت کنند. ما فقط یک بار زندگی می‌کنیم و یک بار فرصت تجربه کردن را داریم! پس چرا این دخالت‌ها را کنار نگذاریم و به فکر بهتر کردن زندگی خود نباشیم؟ باور کنید که هیچ چیزی بهتر از این نیست که ما برای زندگی خود (و نه دیگران) تصمیم بگیریم.

متن برای افراد زندگی خراب کن

برای زندگی خود قانون‌های مشخصی وضع کنیم. دیگر به کسی اجازه ندهیم که در زندگیمان دخالت کند و سعی کنیم که صد در صد مسئولیت زندگیمان را بر عهده بگیریم. به این شکل دیگران متوجه این موضوع می‌شوند که اجازه ندارند که بیش از حد مشخصی در تصمیم گیری های ما دخیل شوند.

مطلب مشابه: متن با هر کی مثل خودش و جملات سنگین با هر کی مثل خودش رفتار کن

دخالت کردن در زندگی دیگران به هیچ وجه کار درستی نیست. اینکه بخواهید به جای دیگران تصمیم بگیرید، یعنی اینکه او را از مدیریت زندگی خودش منع کرده‌اید. شما مسئول زندگی هیچ کسی غیر از خود نیستید و هر کسی که تصمیم دارد در زندگی کسی دخالت کند، کافیست یک بار این مسئله را در ذهن خود مرور کند. هر زمان که خواستیم چنین کاری بکنیم، اگر فقط یک بار آن را در ذهن بیاوریم، از خیلی از اشتباهاتمان جلوگیری خواهیم کرد.

زندگی انسان‌ها آنقدر مسائل و چالش‌های مختلفی دارد که اگر بخواهند به آنها بپردازند، دیگر فرصت فضولی کردن و دخالت کردن در زندگی دیگران را نخواهند داشت. افرادی که در زندگی دیگران دخالت می‌کنند، در واقع از زندگی خود بریده‌اند و چون چاره‌ای نمی‌توانند برای زندگی خویش بیندیشند، سعی می‌کنند که زندگی دیگران را مدیریت کنند.

لاک پشت‌ها بخاطر سبک زندگی خاصی که دارند
نزدیک به ۱۵۰ سال عمر می‌کنند
سبک زندگیشون اینکه
سرشون تو لاک خودشونه نه زندگی دیگران

لحظه‌ای را بیندیشید که در زندگی خود فقط نقش یک مترسک را بازی می‌کنید و دیگران حتی اجازه کوچکترین کاری را هم به شما نمی‌دهند. به آن لحظه بیندیشید که به خاطر دیگران از فرصت‌های مهم زندگیتان دست کشیده‌اید. دخالت کردن در زندگی دیگران می‌تواند برای افراد همین حس‌ها را بیافریند. هیچکس دوست ندارد آزادی‌اش از او گرفته شود! چرا که او هم می‌تواند تصمیم بگیرد و زندگی‌اش را خودش بسازد. زمانی که ما انسان‌ها متوجه این موضوع بشویم که زندگی خودمان را تصحیح کنیم و زندگی دیگران را به عهده خودشان بگذاریم، آن لحظه دنیا به بهشتی بی بدیل تبدیل خواهد شد.

مطلب مشابه: متن اعتماد نکردن به انسان ها با جملات بی اعتمادی و بی اطمینانی

اگر تلاشمان این باشد که تمام مسئولیت‌های زندگیمان را بر عهده بگیریم و به کسی نیازمند نباشیم، دیگران به خودشان اجازه نخواهند داد که در زندگی ما دخالت کنند. آرامش انسان در جایی از بین می‌رود که احساس خواهد کرد که آزادی ندارد و آزادی‌اش در گرو تصمیمات دیگران است. دخالت کردن در زندگی دیگران برای آنها این حس را به وجود خواهد آورد که آزادی‌شان را از دست داده‌اند.

اگر دوست دارید که در زندگیتان دخالت نکنند، پس دخالت کردن در زندگی دیگران را کنار بگذارید. هیچ کس دوست ندارد تحت تسلط کسی باشد و هیچ کس دوست ندارد حریم شخصی‌اش زیر سؤال نرود. انسان ذاتاً آزادی خواه است و آزادی را دوست دارد و اگر کسی به اشتباه بخواهد این آزادی را از شخصی بگیرد، باید منتظر پیامدهای خیلی بدی از طرف او باشد.

جملات سنگین برای فضول

ما انسان‌ها ارزش و احترام خودمان را خودمان حفظ می‌کنیم. یادمان باشد اگر در زندگی دیگران دخالت کنیم، ارزش خود را کم خواهیم کرد؛ اگر در زندگی دیگران فضولی کنیم، حرمت خود را زیر پا خواهیم گذاشت؛ اگر از دخالت کردن در زندگی دیگران دست نکشیم، به بدترین شکل با ما برخورد خواهد شد. حرمت نفس انسان اگر خدشه دار شود، مدت زیادی طول می‌کشد تا دوباره به همان حالت اولیه‌اش باز گردد. پس سعی کنیم برای حرمت نفس و عزت نفس خود ارزش قائل شویم و با دخالت کردن در زندگی دیگران به آن آسیبی وارد کنیم.

دخالت کردن در زندگی دیگران ثمره‌ای جز تباهی زندگی خودتان ندارد. زمانی که سعی می‌کنید در زندگی دیگران دخالت کنید، در واقع تمام تمرکز خود را روی زندگی آنها خواهید گذاشت. انسان همزمان نمی‌تواند به دو چیز خاص توجه کند و زمانی که شما تمرکز خود را روی زندگی دیگران بگذارید، تمرکزتان را از زندگی خودتان از دست خواهید داد که این بدترین اتفاق ممکن است.

مطلب مشابه: متن ضربه خوردن و جملات آسیب روحی دیدن از عشق و اطرافیان

متن برای افراد زندگی خراب کن و جملات سنگین برای فامیل با ذات خراب!

هیچ وقت خودت را عروسک خیمه شب بازی دیگران نکن. باور کن که دیگران برای یک سردرد کوچک خود بیشتر اهمیت قائل‌اند تا مسائل بزرگ زندگی تو. پس هر مسئولیتی که در زندگی داری، آن را بر عهده بگیر و به مردمی که تنها برای منفعت خود برای تو تصمیم گیری می‌کنند، بها نده و تا می‌توانی از آنها دور شو که آنها کاری جز دخالت ندارند.

دخالت نکردن در زندگی دیگران، کمترین چیزی که برای ما به بار می‌آورد، یک زندگی آرامش بخش و بهتر است. ما زمانی که در زندگی دیگران دخالت می‌کنیم، فرصت این را از خود می‌گیریم که زندگیمان را به بهترین شکل مدیریت کنیم و آن را سازماندهی نماییم.

اینکه از دخالت کردن در زندگی دیگران دست بکشید و نخواهید در زندگی آنها دخیل شوید، تنها یک تصمیم نیست بلکه یک سبک زندگی است. اگر انسانها بخواهند که این سبک زندگی را برای خودشان به وجود آورند، میزان ناراحتی‌ها خیلی کمتر خواهد شد و دیگر کسی از کس دیگر دلخور نخواهد بود. بسیاری از مشکلاتی که بین افراد به وجود می‌آید به این خاطر است که آنها در زندگی یکدیگر بدون اجازه دخالت می‌کنند که همین کارهای اشتباه نهایتاً منجر به این خواهد شد که افراد از یکدیگر ناراحت شوند.

ما انسان‌ها گاهی بدترین آزارها را به هم نوع خود می‌رسانیم. شاید طرف مقابل ما از دخالت کردن در زندگی‌اش ناراحت شود؛ اما نخواهد بخاطر احترامی که برای ما قائل است آن را مستقیماً به ما بگوید. باید عدم دخالت کردن در زندگی دیگران را یاد بگیریم و تا آنجا که می‌توانیم از این کار دست بکشیم تا هم احتراممان حفظ شود و هم دیگران را در تنگنا قرار ندهیم.

اگر می‌خواهی به دیگران اجازه دخالت در زندگی‌ات را بدهی، به کسی این اجازه را بده که شخص موفقی است. افرادی که شکست خورده هستند و در زندگی خود به موفقیتی نرسیده‌اند، باور کن که برای تو هم نمی‌توانند به خوبی تصمیم بگیرند. تجربه آنها فقط شکست بوده و ناکامی و اگر بخواهی به آنها اجازه چنین کاری را بدهی، باید سند از بین رفتن نظم زندگی‌ات را امضا کنی.

خدایا از اطرافیان فضولم بکاه!
و به آرامشم بیفزای.

دخالت کردن در زندگی دیگران ثمره‌ای جز تباهی زندگی خودتان ندارد. زمانی که سعی می‌کنید در زندگی دیگران دخالت کنید، در واقع تمام تمرکز خود را روی زندگی آنها خواهید گذاشت. انسان همزمان نمی‌تواند به دو چیز خاص توجه کند و زمانی که شما تمرکز خود را روی زندگی دیگران بگذارید، تمرکزتان را از زندگی خودتان از دست خواهید داد که این بدترین اتفاق ممکن است.

آزاردهنده‌ترین افراد روی زمین چه کسانی هستند؟ کاملاً مشخص است! افرادی جزو آزاردهنده‌ترین‌ها قرار می‌گیرند که به خود اجازه دخالت در زندگی دیگران را بدهند. اگر در زندگی افراد دخالت نکنیم و آنها را به حال خود بگذاریم، بهتر است. به هر حال ما جای آنها نیستیم و نمی‌دانیم که چه در سر می‌پرورانند. بهتر این است که این وظیفه را به عهده خودشان بگذاریم.

مطلب مشابه: متن چشم نظر و جملات سنگین درباره چشم زخم اطرافیان

یک جمله است که در خیلی از مواقع اگر به خودمان بگوییم، می‌توانیم جلوی خیلی از دلخوری‌ها را بگیریم و کمتر کاری کنیم که دیگران از ما ناراحت شوند. این جمله این است که یادت باشد که به تو ربطی ندارد. در هر موضوعی قبل از اظهار نظر اگر با خود بسنجیم که این موضوع چقدر به ما ارتباط دارد، بهتر می‌توانیم تصمیم بگیریم که آیا باید اظهار نظر کنیم یا خیر. تا زمانی که دیگران از ما نخواسته‌اند، بهتر است که سکوت کنیم. چیزی نگفتن بهتر از این است که سخنی به زبان آورید که ارزش و حرمتتان را از بین ببرد.

دخالت کردن در زندگی دیگران به هیچ وجه کار درست و پسندیده‌ای نیست. اگر از دخالت کردن در زندگی افراد دیگر پرهیز کنیم، خودمان آرام تر خواهیم بود. چرا که با این کار دیگر دغدغه‌ی اضافه‌ای برای خود به وجود نخواهیم آورد و به همین جهت خواهیم توانست که زندگی خود را بهتر و زیباتر کنیم.

ما جای دیگران نیستیم که بدانیم چه برایشان بهتر و چه برایشان بدتر است. یاد بگیریم که زندگی دیگران را قضاوت نکنیم و در زندگی آنها هم دخالت نکنیم. دخالت نکردن در زندگی دیگران خود یک نوع هنر است که اگر آن را بیاموزیم، می‌توانیم ارزش خودمان را نزد بقیه بیشتر کنیم و کاری کنیم که آنها به ما بیشتر احترام بگذارند.

منبع توپ توپ

مطالب مشابه را ببینید!

متن سنگین و باکلاس { 50 متن شیک، خاص و زیبای سنگین } متن خفن در مورد رفیق (60 جمله لوتی برای رفیق صمیمی و دوستان) تبریک تولد دختر خرداد ماهی؛ جملات و عکس نوشته تولدت مبارک دختر متولد خرداد تبریک تولد پسر خردادماهی (جملات و متن تولدت مبارک باشه پسر خردادی) متن دلم گرفته ای خدا { 40 متن غم انگیز درد دل با خدا } متن زیبا برای مقدمه (جملات شروع سخنرانی و مقدمه زیبا) تبریک تولد به پدر و مادر خردادی (جملات خاص برای پدر و مادر متولد خرداد) متن برای عشق خرداد ماهی و جملات سنگین خرداد ماهی یعنی … شعر خرداد ماهی با متن و اشعار تبریک تولد متولدین خرداد ماه متن در مورد ماه خرداد + جملات کوتاه و دلنشین درباره ماه خرداد