آموزش برنده شدن در پابجی موبایل

برنده شدن در بازی پابجی موبایل نیازمند توانایی‌ها، استراتژی‌ها و تکنیک‌های خاصی است که هر بازیکن باید به خوبی بشناسد و به کار بگیرد. بازی پابجی موبایل یکی از محبوب‌ترین بازی‌های آنلاین در دنیاست و هر روزه هزاران بازیکن از سراسر جهان در آن مشغول به مبارزه و رقابت هستند. در این مقاله، درباره آموزش برنده شدن در پابجی موبایل صحبت می‌کنیم و به بیان برخی از نکات و ترفندهایی که به شما کمک خواهند کرد تا بیشترین توانمندی را در این بازی بروز دهید و به عنوان یک برنده از میدان مبارزه خارج شوید، خواهیم پرداخت.

آموزش برنده شدن در پابجی موبایل

بهترین فرود را داشته باشید

ترفند اول بازی پابجی موبایل، نحوه فرود آمدن است. در این بخش از بازی، ثانیه‌های اولیه بسیار مهم هستند و می‌توانند سرنوشت شما در بازی را مشخص کنند. برای مبتدیان، توصیه می‌شود که در مکان‌های شلوغ فرود نیایند و به جای آن به یک مکان کمی دورتر بروند. زیرا در این جا شانس به دست آوردن UC Satın Al بیشتر است. به عنوان مثال، مکان‌هایی مانند گاتکا و میلا برای شروع بازی مناسب هستند.

پس از فرود آمدن به دنبال لوت کردن باشید

در PUBG Mobile، دوری از نبرد بسیار مهم است. بعد از ورود به جزیره، شروع یک درگیری اشتباه است. اگر به تازگی وارد بازی شده‌اید و صدایی را می‌شنوید، سعی کنید جهت خود را تغییر داده و از آنجا فرار کنید تا بهترین اسلحه‌ها را برای خود پیدا کنید.

حواستان به درب‌های ساختمان‌ها باشد

ترفند سوم در آموزش برنده شدن در پابجی موبایل ، مربوط به دقت و توجه به بازیکنان دیگر است. در هنگام ورود به یک فضای جدید، باید به دقت محیط را بررسی کنید تا هیچ اتفاق ناگواری برای شما نیفتاده باشد. در صورتی که وارد یک ساختمان شدید و درها باز بود و مهماتی در داخل آن قرار داشت، احتمالا یک بازیکن دیگر نیز در آنجا حضور دارد. در این صورت، شما می‌توانید با سرعت عمل خود، آن را به قتل برسانید. برای این کار، باید در هنگام مخفی شدن در ساختمان یا بعد از برداشتن مهمات، درها را ببندید. این ترفند به شما کمک می‌کند تا قتل‌های غافلگیر کننده را با سهولت انجام دهید و برای شما یک برتری محسوب می‌شود.

شاتگان‌ها اسلحه‌های خوبی هستند

در چهارمین روش از آموزش برنده شدن در پابجی موبایل ، دانستن این نکته مهم است که باید شاتگان خود را نگه دارید و آن را دور نیاندازید. این روش ممکن است در نگاه اول برای شما عجیب به نظر برسد، اما این سلاح برای نبردهای از فاصله نزدیک بسیار مناسب است. در ابتدای بازی، شما به مناطقی حمله کرده و بازیکنان دیگری را تعقیب می‌کنید. در اینجا، شاتگان خود را به کار می‌برید و به خوبی از آن استفاده می‌کنید. به یاد داشته باشید که همیشه باید بهترین Midasbuy را برای پیروزی در بازی پابجی انتخاب کنید.

جلیقه خود را مدام به روز کنید

در هنگام شرکت در نبرد، خاصیت زره‌های شما کاهش می‌یابد، بنابراین بهتر است آن را عوض کنید. حتی اگر زره سطح بالای آسیب دیده را با یک زره سطح پایین سالم عوض کنید، ارزش دارد، زیرا زره جدید محافظت بیشتری از شما خواهد کرد.

با فکر بازی کنید

یکی دیگر از ترفندهای مهم در آموزش برنده شدن در پابجی موبایل ، استفاده از ترفندهای هوشمندانه است. برای پیروزی در نبرد، به هیچ عنوان نباید با عجله بازی کنید. در ابتدا، باید به دقت تمام اطلاعات را مورد بررسی قرار دهید و سپس با استفاده از استراتژی مناسب، به نبرد بروید. در نهایت، سلاح مناسب را انتخاب کنید و با هوشمندی و تعقل، به پیروزی دست یابید.

در برابر حملات زیگ زاگی حرکت کنید

هنگامی که دشمنان با تیراندازی شما را هدف قرار داده‌اند، بهتر است به صورت مستقیم فرار نکنید؛ زیرا این روش ممکن است شما را به مرگ بکشاند. به جای آن، با الگوی حرکتی زیگ زاگ، به سمت پناهگاه حرکت کنید. این روش ممکن است زمان بیشتری را برای رسیدن به پناهگاه در بر داشته باشد، اما احتمال مرگ شما در آن کمتر خواهد بود.

با تک تیرتان سینه خیز راه بروید

در بازی پابجی موبایل، به هیچ وجه نباید از مطلع شدن با تک تیر انداز، سینه خیز کنید. بسیاری از بازیکنان در این شرایط به دلیل ترس و نگرانی از این که در معرض خطر قرار دارند، فوراً سینه خیز می‌کنند. اما این رفتار اشتباه بوده و ممکن است باعث شکست شما در بازی شود. زمانی که تیر رس یک تک تیر انداز را دریافت کردید، بهتر است که سینه خیز نکنید و به جای آن، سعی کنید به سمت پشت بروید یا به سمت چپ یا راست حرکت کنید تا از شلیک دشمن جلوگیری کنید. با این روش، شما می‌توانید به راحتی از تیر انداز فرار کنید و در بازی پابجی موبایل موفق شوید.

حالت استلف را امتحان کنید

در PUBG Mobile، برای تجربه حالت stealth، بازی را بدون استفاده از باتها انجام دهید. استفاده از بات‌ها می‌تواند نویزهای زیادی ایجاد کند. بنابراین، اگر در آخر بازی هستید و قصد دارید آن را با دقت انجام دهید، بهتر است بدون استفاده از بات‌ها بازی کنید.

صبر و حوصله داشته باشید

نکته کاربردی دیگر در آموزش برنده شدن در پابجی موبایل این است که باید حوصله داشته باشید تا زمان درستی را برای انجام کارتان انتخاب کنید. هیچ گاه نباید به صورت پیوسته شلیک کنید، زیرا این کار به دشمن اجازه می‌دهد که وقتی مشغول هستید به شما حمله کند. به جای اینکه این کار را بکنید، بهتر است یک شلیک عالی و به موقع انجام دهید. برخی افراد از شاتگان استفاده می‌کنند و برخی ترجیح می‌دهند از تک تیرانداز استفاده کنند، اما در هر دو حالت، تمرکز لازم است.

بدون تفنگ سریعتر حرکت کنید

یک روش کارآمد برای افزایش سرعت دویدن در بازی پابجی موبایل، رهایی از سلاح‌ها است. وقتی که قصد دارید به سمت Orelon امن حرکت کنید یا از محل نبرد خارج شوید، بهتر است تمام سلاح‌هایتان را دور بیندازید. این کار سرعت دویدن شما را به شدت افزایش خواهد داد. این ترفند به سادگی اجرا می‌شود و تأثیر زیادی روی عملکرد شما در بازی دارد؛ بنابراین آن را همیشه به خاطر داشته باشید.

از وسایل نقلیه استفاده کنید

وقتی بازی را شروع می‌کنید، استفاده از ماشین بسیار مفید است. این یک راه سریع برای رفتن به مناطق امن و فرار از دشمنان است. اما وقتی به قسمت‌های داخلی‌تر نزدیک می‌شوید، استفاده از ماشین برای شما خطرناک خواهد شد و دشمنان ممکن است به راحتی شما را شکار کنند.

سخن پایانی

در این مقاله درباره آموزش برنده شدن در پابجی موبایل صحبت کردیم. با استفاده از این ترفندها می‌توانید احتمال به وجود آمدن خطا را در بازی کاهش داده و به عنوان آخرین فرد زنده، برنده این بازی پرهیجان شوید. همچنین، برای بهبود عملکرد خود در بازی پابجی موبایل، تمرینات متعددی از جمله گروهی بازی کردن و شرکت در تمرینات روزانه انجام دهید. توانمندی در بازی پابجی موبایل قطعاً نیازمند انضباط، تمرکز و حوصله است.

مطالب مشابه را ببینید!

قصه شیرین کودکانه + مجموعه 10 داستان در مورد دوستی و دیگر موضوعات چیستان های سخت و جذاب (73 چیستان کوتاه پیچده و ساده جالب) جوک خنده دار 1403 + اس ام اس های خنده دار و عکس های بامزه و جالب مدل کیک روز دختر + تصاویر از مدل های شیک کیک تولد روز دختر با ایده های جدید انشا شغل آینده + 6 انشای زیبا با موضوع شغل و کار آینده انشا در مورد زندگی + 6 انشا در مورد اهداف زندگی و موفقیت در زندگی فال ابجد امروز جمعه 21 اردیبهشت و محاسبه ابجد کبیر و صغیر (گرفتن فال) دیالوگ های ماندگار عاشقانه + عکس نوشته از دیالوگ های ماندگار احساسی و رمانتیک فیلم و سریال انشا در مورد تنهایی + 4 انشا زیبای ادبی کوتاه و بلند با موضوع تنهایی و دلتنگی عکس خنده دار استوری و پروفایل + جملات خنده دار با حال برای اینستاگرام و تلگرام