فال نوستراداموس و پیشگویی های درست و دقیق

همه چیز در مورد فال نوستراداموس

در سرتاسر جهان از غرب گرفته تا شرق مردم به فال گرفتن مشتاقانه علاقه نشان می‌ دهند و علاقه مردم باعث شده است که فال های بسیار زيادی در جهان به وجود آمده باشد که بدون شک نام برخی از آنها را هرگز نشنیده ‌ایم اما برخی از فال ‌ها شهرتی جهانی دارند و حتما اسم آنها به گوش همگان رسیده است. نمونه ‌ای از این فال‌ های جهانی فال نوستراداموس است که از محبوبیت بسیار بالایی در جهان برخوردار است. طی این مقاله قصد داریم تا به طور کامل به فال نوستراداموس و جزئیات آن بپردازیم، با ما همراه باشید.

برای دیدن فال خود کلیک کنید:

🔥 فال روزانه

👳‍♂️ فال حافظ امروز

☀ فال تاروت روزانه

⭐ فال ابجد روزانه 

فال نوستراداموس چیست؟

فال نوستراداموس احتمالا بر اساس کتابی  نوشته شده است که درسال ۱۵۵۵ توسط نوستراداموس به چاپ رسیده و این کتاب بعد از مرگ نوستراداموس به شهرتی جهانی رسید و در حال حاظر نسخه ای از کتاب پیشگویی‌ های نوستراداموس در کتابخانه مرکز علوم درمانی دانشگاه تگزاس در سن آنتونیو نگهداری می ‌شود.

فال نوستراداموس بدون شک از مشهورترین و محبوب ‌ترین فال های جهان است که خاستگاه آن به اروپا بر می ‌گردد. برخی اعتقاد دارند با وجود اینکه نوستراداموس یک ستاره شناس و پیشگو بوده ولی خیلی از پیشگویی که در کتابش آورده به وی تعلق ندارد بلکه از دیگر پیشگوها و کتاب مقدس می ‌باشند.

فال نوستراداموس و پیشگویی های درست و دقیق

شبیه ترین و متفاوت ترین فال‌ها به فال نوستراداموس

که قدرت ما برای پیش بینی آینده بسیار بیشتر از طالع ‌بین‌ ها و فالگیرها  هست زیرا اگر هدف و برنامه ‌ای برای آینده داشته باشیم و به دنبال رسیدن  به چیزهایی باشیم که دوست داریم پس بدون شک در آینده بدست خواهیم آورد. فقط باید شک و تردید را کنار بگذاریم و همواره تلاش و علم خود را بیشتر کنیم. به صورت اجمالی برخی از فال‌ هایی که به فال نوستراداموس شباهت دارند یا متفاوت هستند را ذکر خواهیم کرد:

فال هایی که به فال نوستراداموس شبیه هستند:

  • فال پاسور: فال پاسور یا ورق شامل۵۴ عدد هست که پیشینه‌ ای این فال به مصر باستان برمی‌گردد. وجه اشتراک آن با فال نوستراداموس استفاده کردن از کارت در فال است.
  • فال تاروت: این فال به تاروت کبیر(۵۶عدد) و تاروت صغیر(۲۲عدد) تقسیم می ‌شود. فال تاروت علاوه بر کارتی بودن از نظر آینده‌ نگری و شهرت به فال نوستراداموس شباهت دارد.

فال‌ هایی که شباهتی به فال نوستراداموس ندارند:

  • کف بینی: براساس خطوطی که در کف دست افراد هست آینده و گذشته آنها را پیش ‌بینی می ‌کنند مثلا با کف دست چپ ما را از آینده مطلع می‌ کنند و با نگاه کردن به کف دست چپ به ما می‌گویند در گذشته چه حوادثی برایمان اتفاق افتاده است.
  • فال شمع: برای گرفتن فال شمع به یک ظرف آب و شمع نیاز داریم و قبل از گرفتن فال باید در یک محیط آرام و به دور از آلودگی صوتی قرار بگیریم، سپس شمع را روشن می ‌کنیم و آن را بالای ظرف آب قرار می ‌دهیم و در حالی که پارافین شمع، ذوب می‌شود و روی آب می ‌ریزد، شروع به تصور کردن خواسته‌ هایمان می‌ کنیم تا براساس اشکالی که بر روی آب نقش می ‌بندد، نتیجه فال خود را تفسیر کنیم.
  • فال قهوه: از دیگر فال های متفاوت با فال نوستراداموس فال قهوه می باشد. برای گرفتن فال قهوه ابتدا قهوه غلیظ را سرمی‌کشیم  و پس از آن مقداری قهوه را ته فنجان باقی‌ می‌گذاریم و در مرحله آخر نعلبکی را روی فنجان گذاشته و فنجان را برعکس می ‌کنیم تا با سرازیر شدن قهوه نقوشی در فنجان به وجود بیاید و فال را تعبیر و تفسیر کنیم.
  • سایر فال‌های متفاوت به فال نوستراداموس:فال حافظ، فال چوب، فال نخود و…..نیز با فال نوستراداموس متفاوت هستند.

مطالب مشابه را ببینید!

فال حافظ امروز جمعه 21 اردیبهشت با تفسیر { پیشگویی دقیق } چجوری فال حافظ و فال روزانه بگیرم که جوابش درست باشه؟ فال سال 1402 و طالع بینی اتفاقات و حوادث متولدین ماه های مختلف فال نیمه ماه عاشقانه و طالع بینی اتفاقات دو هفته آینده فال ارمنی و طالع بینی اتفاقات و وقایع روزهای آینده با این فال جالب و فال قهوه ارمنی طالع بینی یونانی با استفاده از حروف و اعداد (آموزش نحوه گرفتن این فال) فال طالع بینی چینی در مورد روابط و سرنوشت شما فال نخود حرفه ای و قدیمی (نحوه انجام و مراحل گرفتن فال) فال لنورماند عشق، ازدواج و احساس طرف مقابل و تفسیر کارت ها فال شیخ بهایی و نحوه گرفتن این فال و معانی آن