انواع مدل لباس زیر زنانه | راهنمای خرید و نگهداری لباس زیر

مدل لباس زیر زنانه

در این بخش نگاهی می اندازیم به جدیدترین مدل لباس های زیر زنانه که ترند سال هستند. همچنین نکاتی در مورد انتخاب لباس زیر زنانه، راهنمای ست کردن، روش نگهداری لباس زیر و نحوه استفاده از لباس زیر زنانه را می خوانیم.

 

شستشو و نگهداری لباس زیر زنانه

با توجه بـه این کـه لباس زیر بسیار حساس اسـت، بهتر اسـت کـه آن رابا دست بشویید و یا درصورت استفاده از اتومبیل لباسشویی باید برنامه اتومبیل لباس شویی را بر روی لباس‌هاي حساس تنظیم کنید چرا کـه دمای بالا یا دور تند اتومبیل لباسشویی باعث می شود کـه بافت لباس آسیب ببیند و عمر آن کوتاه شود.

مدل لباس زیر زنانه 

نکات خرید و بهداشت لباس زیر زنانه

مدل لباس زیر زنانه 

لباس زیر زنانه رنگ قرمز

مدل لباس زیر زنانه 

با توجه بـه این کـه لباس زیر در تماس مستقیم با پوست بدن اسـت در سلامت و بهداشت فردی شـما بسیار موثر اسـت ودر صورتی کـه از لباس زیر پاک و تمیز استفاده نکنید دچار عفونت و مشکل خواهید شد. بهمین منظور نیز در کشور هـای پیشرفته برای تولید لباس زیر باید استاندارهای خاصی رعایت شود؛ از جمله جنس الیاف، مواد بهداشتی و استاندارد بکار رفته در تولید آن.

مدل لباس زیر زنانه 

ست لباس تحریک کننده زنانه بسیار شیک

مدل لباس زیر زنانه 

لباس زیر بدلیل این کـه در دسترس دید نیست نباید مورد بی توجهی قرار بگیرد. بد نیست کـه هر چند وقت یک بار لباس زیر خودرا بجوشانید تا کاملا ضد عفونی شود و آلودگی‌هاي آن از بین برود. اتو کردن پس از شستشو نیز دراین امر بسیار موثر خواهد بود. یکی از اشتباهات رایج مـا این اسـت کـه پس از شستن لباس زیر آنرا زیر لباس‌هاي دیگر پهن می کنیم تا پنهان باشد.

مدل لباس زیر زنانه 

شورت لامبادا زنانه

مدل لباس زیر زنانه 

اما بهتر اسـت لباس زیر مستقیما در دسترس هوا باشد تا خشک شود و ذرات معلقی کـه جذب خود کرده اسـت در اثر هوا از بین بروند. برای خشک کردن لباس زیر بهتر اسـت کـه در جای تمیز و ترجیحا بـه صورت آویزان پهن شوند. اگر بتوانید هرروز لباس زیرتان را بشوئید بـه سلامت شـما کمک بزرگی خواهد شد.

 

بهترین جنس لباس زیر

جنس دانتل یا اجناسی کـه دارای انعطاف پذیری خوبی هستند، بهترین جنس و بافت مناسب برای لباس زیر محسوب می شوند. لباس زیرهای نخی نیز بسیار مناسب اسـت و اگر پوست شـما بـه عده اي از بافت‌ها حساسیت نشان میدهد، لباس زیر نخی حساسیت پوستی کمتری را ایجاد میکند.

مدل لباس زیر زنانه 

شورت تحریک کننده زنانه

مدل لباس زیر زنانه 

لباس زیر جذاب زنانه تحریک کننده

مدل لباس زیر زنانه 

برای استفاده بلند مدت از یک لباس زیر توصیه می شود کـه از جنس‌هاي طبیعی استفاده کنید. لباس زیرهایی کـه از الیاف و مواد غیر طبیعی مانند پلاستیک تولید شده‌اند باعث اذیت شدن پوست شـما میشوند. پس برای سوتین‌هایي کـه در طول روز استفاده میکنید بهتر اسـت بـه سراغ مدل‌هایي بروید کـه ساده و آسان هستند و پوشیدن انها در طول روز شـما را اذیت نکند.

مدل لباس زیر زنانه 

ست لباس زیر زنانه

مدل لباس زیر زنانه 

مدل لباس زیر توری زنانه

مدل لباس زیر زنانه 

لباس زیر نایلونی تعریق را بیشتر می کند ودر نتیجه امکان ابتلا بـه قارچ پوستی را افزایش می دهد. درصورت ابتلا بـه قارچ پوستی کـه بـه شکل دایره‌هاي قرمز ایجاد و باعث خارش، حساسیت و تورم میشود، باید از پمادهای موضعی ضد قارچ ودر موارد شدیدتر از داروهای خوراکی استفاده کنید.

 

خرید لباس زیر مناسب

لباس زیر تاثیر مهمی در ظاهر شـما خواهد داشت و اگر سوتین مناسبی را انتخاب نکنید باعث می شود کـه لباس رویی شـما هم چندان خوب دیده نشود و بد جلوه کند. خرید لباس زیر در سایز و اندازه مناسب و نحوه نگه‌داری لباس زیر زنانه تاثیر بالایی در طول عمر و کارکرد آن دارد.

مدل لباس زیر زنانه 

شورت و سوتین زنانه مجلسی

مدل لباس زیر زنانه 

اگر لباس زیر خصوصا سوتین مناسبی را انتخاب نکنید علاوه بر این کـه هزینه‌اي را برای خرید آن صرف کرده اید، می تواند باعث درد و اذيت پوست شـما و هم چنین ایجاد فشار روی قفسه سینه و مشکلات تنفسی بشود. لباس زیر تنگ عروق پوست را تحت فشار قرار داده و مانع از گردش خون مناسب در آن نواحی می شود بـه خصوص اگر تنگی لباس در ناحیه لگن و سینه باشد.

مدل لباس زیر زنانه 

لباس زیر تحریک کننده زنانه

مدل لباس زیر زنانه 

در نتیجه پس از پوشیدن چنین لباس زیرهایی ممکن اسـت احساس کوفتگی کرده و روی پوستتان قرمزی ایجاد شود. پس سعی کنید این موارد را در هنگام خرید لباس زیر زنانه اعم از شورت، سوتین و زیر پوش درنظر داشته باشید.

 

لباس زیر زنانه مناسب برای مجالس

سوتین مناسب برای لباس‌هاي یقه باز یا دکلته بهتر اسـت از جنس دانتل باشند. این جنس از سوتین بهتر روی بدن می نشیند و سبب می شود کـه سینه‌هاي شـما خوش فرم‌تر و زیباتر بنظر بیاید. در صورتی کـه میخواهید سینه‌هاي شـما بزرگ‌تر بنظر بیاید میتوانید از سوتین‌هاي ابری و جک دار استفاده کنید کـه این خواسته شـما را تامین میکنند.

مدل لباس زیر زنانه 

لباس زیر زنانه خارجی

مدل لباس زیر زنانه 

برای عوض کردن لباس زیر، فاصله حمام بـه حمام خیلی دیر اسـت.مجله مد پارس ناز اگر می خواهید کـه دچار قارچ و عفونت پوستی و سایر حساسیت‌ها نشوید توصیه مـا این اسـت کـه حتماً بـه صورت روزانه لباس زیرتان را تعویض کنید. علاوه بر این برای پیش گیری از ابتلا بـه قارچ پوستی از محلول‌هاي ضدعفونی کننده ویژه بانوان و آقایان استفاده کنید.

مدل لباس زیر زنانه 

انوع لباس زیر زنانه + راهنمای کامل خرید

مدل لباس زیر زنانه 

پس از استفاده از محلول هاي ضد عفونی و یا پس از هر نوبت رفتن بـه سرویس بهداشتی با دستمال کاغذی خودرا خشک کنید زیرا محیط‌هاي گرم و مرطوب برای رشد قارچ‌ها ایده آل اسـت. اگر لباس زیر خودرا جدا از سایر لباس‌ ها بشوئید بـه بهداشت خود کمک بزرگی کرده اید و خشک کردن آن زیر نور مستقیم آفتاب نیز باعث میشود کـه بطور طبیعی ضد عفونی شود.

مطالب مشابه را ببینید!

لباس های ضروری کمد خانم ها (از تیشرت ساده تا شلوار جین و لباس های زیر) بهترین شومیزهای تابستانی برای ست کردن با دامن بهترین شومیزها برای ست کردن با دامن در تابستان آموزش بافت کلاه زنانه؛ ابزار لازم، الگو و نمونه هایی از کلاه های بافتنی مدل نیم بوت پاشنه دار + 30 مدل شیک نیم بوت پاشنه دار دخترانه و زنانه نکات انتخاب لباس خواب و راهنمای خرید بهترین مدل برای خواب راحت نکاتی که برای خرید شلوار بارداری باید بدانید ست لباس زن و شوهر جذاب + 40 مدل از لباس های ست زن و مرد شیک و زیبا مدل مانتو چهارخونه؛ مانتوی زیبای چهارخانه ویژه تمام فصول با طرح های متنوع انواع مدل شلوار چرم زنانه شیک مناسب استایل خانم های شیک پوش