مدل پابند زنانه و دخترانه بسیار شیک با مدل های متنوع

مدل پابند و راهنمای انتخاب آن

مدل پابند

مدل های پابند زنانه و دخترانه

مدل های جدید پابند زنانه و دخترانه را با شیک ترین زیورآلات در این قسمت روزانه گردآوری کرده ایم و امیدواریم مورد توجه شما قرار بگیرند.

تاریخچه پابند

پابندها به عصر برنز باز می گردند. این زیورآلات در زمان های قدیم، به دلایل خاصی استفاده می شدند. در دورانی که زنان مورد تبعیض جنسیتی قرار می گرفتند، زنگوله های پابندها به مردان هشدار می داد که زنان در حال نزدیک شدن به آن ها هستند.پابندها در جنوب شرق آسیا، دارای زنجیر هایی بودند که قدم های زنان را محدود می کردند. این زیورآلات، در مراسم ازدواج هند نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

مدل پابند

استفاده از پابندها در عصر جدید

پابندها در هند، عموما به همراه انگشتر پا مورد استفاده قرار می گیرند. زنان کشور های غربی، از پابند ها برای زیبایی استفاده می کنند.
می توانید از پابند های نقره ی استرلینگ برای مراسم رسمی و غیر رسمی استفاده کنید. این پابند ها می توانند به همراه لباس های کوکتل یا شورت های کوتاه استفاده شوند.در فصل تابستان می توانید از پابند های نقره به همراه صندل و لباس های آزاد که برای فصل های گرم مناسب هستند استفاده کنید. پابندها برای پیک نیک های بهاره و تابستانه مناسب هستند. اگر می خواهید از یک پابند برای هر دو فصل استفاده کنید، از طلا یا نقره ی استرلینگ که مناسب همه ی فصول است استفاده کنید.پابند های ظریف کوچک، برای قوزک های پای کوچک و ظریف مناسب هستند. اگر قوزک پای شما بزرگ است، از پابند های ضخیم تر استفاده کنید.می توانید از پابند ها به همراه انگشتر های پا استفاده کنید. این ترکیب به همراه پاهای برهنه، زیبایی زنانه ی شما را دو چندان می کند.

مدل پابند

ست کردن لباس و زیورآلات دیگر با پابند

پابند های شما باید قابل رویت باشند و در عین حال، خیلی توی چشم نزنند.می توانید از پابند کنفی به همراه شورت تنگ کوتاه و بلوز چهارخانه استفاده کنید. لباس های تابستانه ی نازک توری هم با پابند های زنجیر نقره ای نازک ست می شوند.هنگام استفاده از پابند، ناخن های پا را کوتاه و مرتب کرده و از مرطوب کننده های پا استفاده کنید.

مدل پابند

ست کردن پابند با زیورآلات و جواهرات دیگر

زیورآلات شما باید با پابند شما ست باشند. مثلا اگر از یک پابند ظریف نقره ای استفاده می کنید، نباید یک دستبند یا گردنبند ضمخت را به تن کنید. رنگ فلز ها را هم با هم ست کنید. مثلا یک پابند نقره ای باید با یک انگشتر پای نقره ای استفاده شود.

مدل پابند مدل پابند مدل پابند مدل پابند مدل پابند مدل پابند مدل پابند مدل پابند مدل پابند مدل پابند مدل پابند مدل پابند مدل پابند مدل پابند مدل پابند مدل پابند مدل پابند

این مطالب را هم ببینید