فرمول رنگ مو قهوه ای شکلاتی؛ انواع رنگ مو شکلاتی

رنگ موی شکلاتی یکی از رنگ هایی است که شما می توانید در هر فصل از سال از آن برای موهایتان استفاده کنید و تقریباً به هر چهره ای با رنگ پوست متفاوت می آید. نیاز نیست حتماً از مد سال پیروی کنید. شاید رنگ مویی که در سال مُد شده باشد با چهره و رنگ پوستتان همخوانی نداشته باشد.

در این قسمت چندین ترکیب رنگ مو شکلاتی را برایتان فراهم آورده ایم.

فرمول انواع رنگ مو شکلاتی

فرمول رنگ های مختلف شکلاتی

رنگ موی شکلاتی

رنگ موی شکلاتی به تنهایی یکی از انواع رنگ موهای طبیعی به شمار می رود. اگر تمایل دارید رنگ موهایتان به طبیعی بزند باید از ترکیب رنگ های: (رنگ موی دودی 6، 60 میل ـ رنگ موی دودی 7، 20 میل ـ رنگ موی شکلاتی متوسط، 10 میل ـ رنگ موی طبیعی 6، 30 میل ـ واریاسیون نقره ای، 15 سانت و اکسیدان 2، 150 میل) استفاده کنید. سپس برای رنگ کردن ابتدا ساقه های موی خود را رنگ بزنید سپس بعد از 20 دقیقه ریشه های مو را رنگ بزنید. تایم مکث رنگ در این رنگ مو 35 دقیقه است.

فرمول انواع رنگ مو شکلاتی

 

رنگ موی قهوه ای شکلاتی

رنگ موهای  W6  و  C6 و 1/3 و 7/31 را با اکسیان شماره 1 و واریاسیون نقراه ای 10 میل به خوبی ترکیب کنید سپس ترکیب این رنگ مو ها را بر روی موها با پایه 8  بزنید و بعد 25 تا 30 دقیقه مکث موهای خود را بشویید. مقدار رنگ در این رنگ موی 2 برابر اکسیدان است .

فرمول انواع رنگ مو شکلاتی

رنگ موی شکلاتی مسی

رنگ مو های 1/4 رنگ W4 و رنگ نارنجی + رنگ K8 با اکسیدان 6 درصد ترکیب کنید و به موهایتان بزنید اجازه دهید که موهایتان به پایه 7 یا 8  برسد و بعد از 45 دقیقه مو های خود را با نرم کننده بشویید. اگر شما تمایل دارید که این رنگ مو به شکلاتی بیشتر نزدیک باشد نسبت شکلاتی با مسی را کمی تغییر دهید.

 

فرمول انواع رنگ مو شکلاتی

رنگ مو شکلاتی گرم با هایلایت کاراملی سرد

برای این رنگ مو ابتدا همه موهای خود را با رنگ قهوه ای شکلاتی متوسط تیره کنید سپس موهای خود را به فرم سوزنی از کلاه در بیاورید و بر روی تارهای مو که از کلاه در آمده مش سوزنی 10 درصد و رنگ مو کاراملی را بزنید.
برای  رنگ موی کاراملی سرد از ترکیب رنگ مو های C10 , N10 و G10 استفاده کنید و واریاسیون مورد استفاده در این ترکیب رنگ مو واریاسیون نقره ای است توجه داشته باشید که اندازه تمام شماره های رنگ مو باهم برابر است.

فرمول انواع رنگ مو شکلاتی

شکلاتی شاه بلوطی

ابتدا موهایتان را به پایه 5 برسانید سپس از ترکیب رنگ های (بلوند قرمز تیره، 30 میل ـ قهوه ای شکلاتی روشن، 70 میل ـ واریاسیون نقره ای، 10 سانت و اکسیدان 9 درصد، به اندازه رنگ مو) روی موهایتان بزنید و اجازه دهید 40 دقیقه بماند.

فرمول انواع رنگ مو شکلاتی

رنگ موی شکلاتی روشن

ابتدا رنگ موهایتان را به پایه 8 برسانید. سپس از ترکیب رنگ مو های (دودی 8، 30 میل ـ بژ روشن، 30 میل ـ رنگ موی طبیعی 8، 20 میل ـ شکلاتی متوسط، 20 میل ـ واریاسیون نقره ای، 1 درصد و اکسیدان 1 درصد) بر روی مو های خود بزنید.

فرمول انواع رنگ مو شکلاتی

 

رنگ مو شکلاتی عسلی

برای زدن رنگ موی شکلاتی عسلی بر روی موهایتان ابتدا مو های خود را با رنگ شماره 000 به پایه 6 برسانید سپس ترکیب رنگ مو های (رنگ موی عسلی 7، 70 میل ـ شکلاتی روشن، 20 میل ـ دودی 7، 30 میل ـ واریاسیون نقره ای، 10 سانت ـ واریاسیون طلایی، 5 ساعت و اکسیدا 2، 130 میل) را بر روی مو های خود بزنید. مدت زمان مکث این رنگ 35 دقیقه است.

حال اگر می خواهید از هایلات سوزنی بر روی موهایتان استفاده کنید باید رنگ موی دودی 7، 40 میل و واریاسیون نقره ای، 2 سانت را با هم ترکیب کرده و موهایتان را به شکل سوزنی ریز از کلاه سوزنی درآورده و روی موهای پایه 8 بزنید.

 

فرمول انواع رنگ مو شکلاتی

رنگ موی شکلاتی فندقی

برای رنگ موی شکلاتی فندقی باید از ترکیب رنگ های: (قندوقی، 5 میل ـ شکلاتی متوسط، 40 میل ـ دودی 6، 50 میل ـ واریاسیون نقره ای، 10 سایت و اکسیدان 1 درصد، به مقدار کافی) استفاده کنید. ابتدا باید پایه موهایتان 8 باشد بعد این ترکیب رنگ مو را استفاده کنید.

 

فرمول انواع رنگ مو شکلاتی

رنگ شکلاتی دودی

برای رنگ شکلاتی دودی از ترکیب رنگ موهای (رنگ شماره 6 طبیعی ـ دودی شماره 7 ـ شکلاتی متوسط ـ واریاسیون نقره ای و اکسیدان 2  درصد) استفاده کنید. برای این رنگ مو ابتدا ساقه مو ها را رنگ بزنید و بعد از چند دقیقه مکث ریشه مو ها خود را رنگ بزنید.

 

عکس رنگ موی شکلاتی

فرمول انواع رنگ مو شکلاتی فرمول انواع رنگ مو شکلاتی فرمول انواع رنگ مو شکلاتی فرمول انواع رنگ مو شکلاتی  فرمول انواع رنگ مو شکلاتی فرمول انواع رنگ مو شکلاتی

فرمول انواع رنگ مو شکلاتی

همچنین بخوانید:

فرمول رنگ موی زیتونی

رنگ مو تابستانی جذاب

رنگ موی فانتزی جدید

مدل مو دم اسبی

مدل شینیون نامزدی

مدل مو کوتاه دخترانه

مدل مو مردانه 2018

مطالب مشابه را ببینید!

راز داشتن ابروهای زیبا؛ از شستن صحیح تا استفاده از روغن و ماسک و جلوگیری از ریزش معرفی ادکلن های زنانه برای فصل بهار (لیست 16 عطر و ادکلن خوش رایحه) بهترین مارک لوازم آرایشی با کیفیت و ارزان (معرفی برندهای معروف) لیست لوازم آرایشی مهم و اساسی؛ پک کامل لوازم آرایشی چیست؟ مراقبت از موهای رنگ شده؛ نکات مهم و ضروری قبل و بعد از رنگ کردن مو لیست اصطلاحات کاشت ناخن به ترکی استانبولی با ترجمه فارسی! ساخت کانسیلر در خانه؛ انواع کانسیلر، کاربرد آن و نحوه استفاده روی پوست انتخاب بهترین رنگ برای تاتو لب مناسب هر پوست مدل های آرایش شب یلدا دخترانه با تم های رنگی و متد حرفه ای مدل آرایش چشم شب یلدا؛ 5 نکته که برای آرایش چشم ها باید بدانید