مدل مو گوجه ای + آموزش مدل موی گوجه ای با 30 ایده زیبا و خوشگل

در این بخش نمونه های مدل موی گوجه ای را مشاهده می کنید. مدل موی گوجه ای بسیار زیبا است و به راحتی برای هر استایل اسپرت و مجلسی کاربرد دارد و قابل اجرا است. در ادامه مطلب آموزش بستن مدل موی گوجه ای را می خوانید.

مدل مو گوجه ای

تصاویر مدل موی گوجه ای زیبا و خوشگل

آرایش مو برای خانم ها بسیار مهم است و برای ارتقای استایل خود باید به آن توجه کنید. یکی از مدل موهای بسیار محبوب برای خانم ها که امروزه ترند شده است، مدل موی گوجه ای دخترانه است.

این مدل مو فقط نیاز به یک کش ساده دارد و می تواند شینیون موی زیبایی را خودتان درست کنید و اگر مقداری خلاقیت داشته باشید می توانید مدل های متفرقه آن مانند مدل موی گوجه ای خرگوشی یا گوجه ای همراه با بافت اجرا کنید و بیشتر از قبل در مهمانی های بدرخشید.

در ادامه این مطلب سایت روزانه 2 آموزش مرحله به مرحله و کاربردی برای بستن موی گوجه ای را برای شما آماده کرده ایم و 30 مدل خلاقانه و جدید از مدل موی گوجه ای دخترانه را مشاهده می کنید.

آموزش مدل موی گوجه ای دخترانه زیبا

 

۱. مدل موی گوجه ای دخترانه همراه با بافت

برای بستن مو به روش مدل موی گوجه ای با بافت در ابتدا موهایتان را خوب شانه کنید تا صاف و مرتب شود و سپس آنها را مدل دم اسبی بالای سرتان با یک کش ساده و ترجیحا همرنگ با موها ببندید.

رشته موهای خود را دو دسته کنید و یکی از آنها را به صورت دایره وار دور کش مو بچیپانید و سپس سر موها را با سنجاق سر، محکم درون کش فرو نمایید طوری که سر موها زیر کش محکم شود و موهایتان به صورت مدل موی گوجه ای بایستد.

دسته دیگر موهایتان را بافت ساده کنید و نوک موهایتان را با یک کش ظریف و همرنگ با موهایتان ببندید تا بافت آن باز نشود.

موهای بافته شده را دور موهایتان که به مدل گوجه ای بسته بودید بپیچید و انتهای آن را شبیه به مرحله 2 به کمک سنجاق سر داخل موهایتان پنهان کنید.

مدل مو گوجه ای

۲. مدل موی گوجه ای دخترانه ساده

موها را مانند مدل دم اسبی تا جایی که ممکن است بالای سر دسته کنید و سپس به کمک یک کش باریک و محکم و همرنگ موهایتان آن را ببندید. باید توجه کنید که بر خلاف مدل موی اسبی، کل دسته مو نباید از کش رد شود و قسمتی از بالای مو کمی تا می شود؛ شبیه به شکل سوم از سمت چپ.

قسمت تا خورده مو که بالای کش است را با دست مقداری مرتب کنید تا زیباتر بایستد.

آخر موهایتان که از کش رد کرده اید را دور کش و قسمت تا خورده موهایتان بپیچید و سپس به کمک یک سنجاق سر و یا کلیپس کوچک درون موهایتان محکم کنید تا باز نشود.

اگر می خواهید مدل گوجه ای شلخته داشته باشید با دستتان موهایتان را به صورت رشته نازک از زیر کش بیرون بیاورید تا حالت شلوغ و به اصطلاح شلخته نشان داده بشود.

مدل مو گوجه ای

 انواع مدل‌های موی گوجه‌ای دخترانه زیبا و خوشگل

 

مدل موی دخترانه دوتایی همراه با بافت

مدل مو گوجه ای


مدل موی گوجه ای شلوغ

مدل مو گوجه ای

مدل موی گوجه ای ساده و مخصوص مهمانی

مدل مو گوجه ای


مدل موی گوجه ای دخترانه در قسمت پایین سر

مدل مو گوجه ای


مدل موی گوجه ای ساده وشیک

مدل مو گوجه ای


مدل موی گوجه ای دخترانه

مدل مو گوجه ای


آرایش مدل موی گوجه ای با سنگ‌ تزیینی

مدل مو گوجه ای


مدل موی گوجه ای دخترانه با موی باز

مدل مو گوجه ای


مدل موی گوجه ای در بالای سر

مدل مو گوجه ای


مدل موی گوجه ای با چتری

مدل مو گوجه ای


مدل موی گوجه ای دوتایی

مدل مو گوجه ای


چتری مناسب مهمانی‌ها

مدل مو گوجه ای

مدل موی گوجه ای زنانه با کش

مدل مو گوجه ای

 آرایش مدل موی گوجه ای زنانه با تاج تزیینی

مدل مو گوجه ای


مدل موی  شلخته با بافت ساده

مدل مو گوجه ای


مدل موی گوجه ای زنانه برای مهمانی

مدل مو گوجه ای


تزیین مدل موی گوجه ای

مدل مو گوجه ای

مدل موی گوجه ای خرگوشی دخترانه

مدل مو گوجه ای


مدل شیک و جذاب

مدل مو گوجه ای


مدل موی گوجه ای شلخته

مدل مو گوجه ای


مدل موی گوجه ای دوتایی

مدل مو گوجه ای


مدل موی گوجه ای همراه با بافت دوتایی

مدل مو گوجه ای


مدل موی گوجه ای با گیپور

مدل مو گوجه ای


مدل موی گوجه ای دخترانه شلخته با بافت دور

مدل مو گوجه ای

مدل موی گوجه ای خرگوشی مناسب مو‌های کوتاه

مدل مو گوجه ای

امیدواریم این مدل موهای گوجه ای زیبا و خوشگل دخترانه مورد توجه شما قرار گرفته باشد. با خواندن آموزش بالا می توانید موهای خود را به بهترین شکل درآورید و در مهمانی ها بدرخشید.

مطالب مشابه را ببینید!

مدل موی کوتاه؛ موی کوتاه دخترانه امروزی جذاب و مدرن مدل موی باز صاف زیبا + 30 مدل شکیل و زیبای زنانه و دخترانه موی صاف مدل مو مصری؛ مدل مو چتری کوتاه و زیبا برای موهای لخت و صاف مدل موی جذاب برای موهای فر و وز زنانه + 30 مدل موی فر زیبا مدل موی نوزاد دختر و پسر| مدل موی نوزاد و کودک خردسال پسر و دختر مدل مو دخترانه برای مجالس؛ شیک ترین مدل موهای دخترانه و زنانه مدل مو دم اسبی؛ انواع مدل مو دم اسبی جدید و مناسب مجالس مدل مو مردانه؛ جدیدترین مدل مو مردانه 2020 شیک ترین مدل موهای مردانه سال 99 مدل آرایش خلیجی + 25 مدل زیبای آرایش خیلی صورت به همراه آموزش