تفاوت اصلی آرایشگاه زنانه با مردانه

سالن های زیبایی مربوط به خانم ها و آقایان تفاوت های اصلی و فرعی فراوانی دارند. از جمله مهمترین و اصلی ترین تفاوت آرایشگاه زنانه با مردانه، ابعاد سالن و همچنین خدمات ارائه شده در مرکز زیبایی می باشد.

در اغلب آرایشگاه های مردانه به غیر از کوتاهی و رنگ کردن مو، اصلاح ریش و سبیل و برخی مراقبت های پوستی خدمات دیگری ارائه نمی گردد.

اما لیست خدمات پوستی و زیبایی مرتبط با خانم ها بلند بالا بوده در نتیجه سالن زیبایی بانوان به فضا و محیط بزرگتر و دلبازتری نیازمند است.

تفاوت اصلی آرایشگاه زنانه با مردانه

فضای آرایشگاه زنانه

فضای آرایشگاه زنانه:

البته بسیاری از آرایشگاه های بانوان دارای فضای کوچکی می باشند و همیشه مشتریان و حتی سالن کاران از این بابت ناراضی هستند. در این نوع آرایشگاه، که معمولا به عنوان آرایشگاه محله شناخته می شود، تنها کوتاهی، رنگ کردن مو، اصلاح صورت و گاها اپیلاسیون انجام می گیرد.

این نوع سالن ها معمولا نیروهای کارآموز و تازه کار را جذب می کنند تا هزینه کمتری بابت کارکنان پرداخت کنند. طبیعی است که خدمتی که یک کارآموز ارائه خواهد داد با یک آرایشگر با سابقه برابر نخواهد بود.

اکثر بانوان در مراسمات عروسی به سالن زیبایی مراجعه می کنند و دوست دارند مانند نگین در جمع بدرخشند. این خانم ها تصورات ذهنی خود را از آرایش پوست و مو به آرایشگر توضیح می دهند. اما از آنجایی که آرایشگر مهارت لازم را در به اجرا درآوردن خواسته های مشتری ندارد، آموخته های قبلی و قدیمی خود را اجرا می کند و نتیجه ای جز ناراحتی و نارضایتی در چهره مشتری دیده نخواهد شد.

به همین دلیل هیچگاه آرایش پوست و موی خود را به افراد ناوارد و کم تجربه نسپارید که نتیجه ای جز هدر دادن وقت و هزینه نخواهد داشت.

 

 

آرایشگاه زنانه مدرن:

خوشبختانه امروزه بیش از پیش به طراحی دکوراسیون و ابعاد سالن های زیبایی بانوان اهمیت داده می شود و مراکز وسیع و پیشرفته ای برای ارائه خدمات زیبایی و بهداشتی افتتاح می شود.

در سالن های زیبایی چند منظوره لاین های زیبایی، پوستی و ناخن و … وجود دارد. در نتیجه مراجعه کننده با ورود به یکی از این مراکز زیبایی، تمام امور مربوط به پوست، مو، آرایش و ناخن را می تواند انجام دهد.

بنابراین در کمترین زمان، بیشترین و بهترین نتیجه را خواهید دید.

معرفی بروزترین آرایشگاه زنانه:

سالن زیبایی خانه عروس یکی از بهترین سالن های آرایشی و زیبایی در سطح شهر تهران می باشد که تمام خدمات مورد نیاز را دارا می باشد.

شما می توانید با مراجعه به شبکه اجتماعی سالن از نمونه کارهای آرایشگاه دیدن نمایید.

در کنار ارائه بهترین خدمات آرایشی با مواد آرایشی درجه 1 و اصل، این سالن قیمت های خود را افزایش نداده و با حداقل قیمت مشغول ارائه خدمت می باشند.

برای آشنایی با قیمت ها می توانید به سایت سالن خانه عروس به آدرس https://bhbsalon.com مراجعه کنید.

سالن خانه عروس از محیط دنج و بزرگی برخوردار می باشد. با توجه به همه گیری کرونا و جلوگیری از تجمع افراد، می توان گفت بهترین و امن ترین انتخاب برای امور آرایشی، خانه عروس می باشد.

این سالن از با تجربه ترین و کاربلدترین نیروها برخوردار می باشد. کارکنان مشغول در این آرایشگاه نه تنها در حیطه کاری خود تبحر کافی و لازم را دارند، بلکه با خوشرویی با مراجعه کننده ارتباط برقرار می کنند که همین امر سبب احساس راحتی بیشتری در مشتری می شود.

مطالب مشابه را ببینید!

راهنمای انتخاب کرم پودر برای پوست های مختلف؛ انواع کرم پودر برای پوست صورت آموزش آرایش صورت در روز بارانی و ترفندهایی برای ماندگاری میکاپ کدوم رنگ رژ لب بهم میاد؟ راهنمای انتخاب رژ لب مناسب رنگ پوست اطلاعات درباره پرایمر، کارکرد و انواع آن با نکات مهم آرایشی راهنمای آرایش صورت ویژه سال جدید و نکات موثر در زیبایی نحوه آرایش در سرما و نکات خاصی برای ماندگاری و زیبایی آرایش نکات مهم آرایش لب، کشیدن خط لب و رژ لب برای زیبایی بیشتر لب ها نحوه آرایش در گرما و نکات خاص برای ماندگاری و زیبایی آرایش صورت نکات مهم درباره اسپری برنزه کننده پوست و استفاده از آن روش هایی برای دوام بیشتر آرایش صورت و ماندگاری آن