انتخاب بهترین رنگ برای تاتو لب مناسب هر پوست

تاتو لب یکی از انواع روش های زیبایی نوین است که بسیاری از خانم ها از آن استفاده می کنند. با این روش دیگر نیازی به رژ لب زدن نیست و تمام دغدغه ها و نگرانی هایتان بابت محو شدن رنگ رژ در مهمانی ها و مراسم های مختلف از بین می رود. این تاتو چند ماهی مهمان پوست شماست و زیبایی را برایتان به ارمغان می آورد.

اما آیا با اصول انتخاب بهترین رنگ برای تاتو لب آشنایی دارید؟ می دانید چطور باید تست انتخاب رنگ تاتو را روی پوست خود انجام دهید؟ ما در ادامه شیوه انتخاب بهترین رنگ برای لب را به شما خواهیم گفت.

انتخاب بهترین رنگ برای تاتو لب مناسب هر پوست

اصول انتخاب بهترین رنگ برای تاتو لب

کسانی که قصد دریافت خدمات تاتو لب را از کلینیک های زیبایی دارند، در مرحله اول باید بهترین رنگ متناسب با پوست خود را بشناسند، چون در صورت انتخاب رنگ اشتباه باید چند ماهی آن را روی پوستشان تحمل کنند تا بالاخره اثر آن محو شود و به مرور از بین برود.

شما می توانید پرطرفدارترین رنگ رژ لب دخترانه و رژهای معمولی با رنگ های مختلف را روی پوستتان امتحان کنید تا بالاخره بهترین رنگ را برای خود بیابید و تاتویی جذاب انجام دهید.

در ادامه اصول و ترفندهایی را می آوریم که با توجه به آنها می توانید بهترین رنگ را برای تاتو لب انتخاب کنید و جذابیت بیشتری را به چهره تان هدیه دهید:

بهترین تاتو رژ لب برای پوست روشن

در صورتی که به دنبال طیف آرایشی ملایم هستید و دوست دارید رنگ لبتان کم حال باشد، پیشنهاد می کنیم که یک محصول چون تینت خریداری کنید، اگر قصد تاتو لب را با این طیف رنگی دارید ابتدا بررسی کنید که تینت لب چیست و بعد از تاتو چگونه خواهد بود؟ و در ادامه برای انجام آن به سراغ کلینیک های زیبایی حرفه ای بروید.

برای کسانی که پوست روشنی دارند، پیشنهاد می شود به سراغ گزینه هایی با کنتراست زیاد نروند؛ مثلا بورگوندی یا قهوه ای تناژ تیره ای برای پوستتان به وجود می آورند و جذابیتتان را از بین می برند.

انتخاب بهترین رنگ برای تاتو لب مناسب هر پوست

بهترین رنگ رژ برای تاتو پوست تیره

اگر پوست تیره ای دارید،خوشبختانه گزینه های انتخابی متعددی دارید. شما می توانید به سراغ سایه های مرجانی یا مدل هایی با تم نارنجی بروید که به چهره تان جان می بخشند. تنها خط قرمزها برای انتخاب شما، مدل هایی با تناژ سفید و گچی هستند که جذابیتتان را کمتر می کنند.

جذابترین تاتو رژ لب برای پوست سبزه

تناژ قهوه ای و بنفش خط قرمزهای افرادی با پوست سبزه هستند. این افراد بیشتر باید به سراغ مدل هایی بروند که تناژ گرم و طبیعی دارند؛ مثلا قرمز غروبی یا مرجانی تند جزء گزینه هایی به شمار می آیند که قطعاً شما را زیباتر می کنند.

بهترین رنگ تاتو لب برای پوست هایی با آندرتون زرد

کسانی که پوستی مابین سبزه و روشن دارند، می توانند به سراغ مدل های قرمز با پایه آبی بروند که از جذابیت فوق العاده ای برخوردارند. برنزه و تناژهای گوشتی نیز بهترین گزینه برای شما هستند.

انتخاب بهترین رنگ برای تاتو لب مناسب هر پوست

رنگ رژ لب هلویی برای پوست هایی با آندرتون صورتی

افرادی که تناژ پوستشان بین سبزه و روشن است و در دسته آندرتون صورتی قرار دارند، می توانند برای دریافت خدمات تاتو به سراغ تناژهای هلویی بروند. قرمز آجری یا قرمزهایی با پایه نارنجی نیز گزینه های جذابی برای این افراد هستند.

این افراد باید دور رنگ قرمزی که با پایه آبی است، به طور کامل خط بکشند، چون برایشان به هیچ عنوان گزینه مناسبی نیست.

بهترین تاتو رنگ رژ برای پوست آسیایی روشن

اگر پوست آسیایی روشن دارید و به دنبال بهترین رنگ برای تاتو لب می گردید، ما مدل های مرجانی را پیشنهاد می دهیم. زرشکی و قرمز خیلی جیغ نیز جزء گزینه های دیگری هستند که می توانید در لیست انتخابی تان قرار دهید.

انتخاب بهترین رنگ برای تاتو لب مناسب هر پوست

نکات مهم درباره تاتو لب و رنگ رژ آن

در ادامه نکته هایی درباره تاتو لب و رنگ آن می گوییم که باعث افزایش آگاهی تان درباره تاتو لب می شود:

انتظار دائمی بودن نداشته باشید

پیگمنتیشن هایی که آرایشگرها برای لب ها استفاده می کنند، کاملاً با جوهری که در روش های سنتی از آن استفاده می شد، متفاوت است؛ از این رو نباید انتظار داشته باشید که رنگ آنها به صورت دائمی بر روی لب هایتان باقی بماند.

اگر به سراغ رنگ های نزدیک به لبتان بروید، ماندگاری کمتری دارند؛ اما در صورت انتخاب مدل هایی که چندین درجه تیره تر از لب هایتان است بروید، ماندگاری آنها بالا می رود و حتی تا چند سال نیازی به ترمیم نخواهید داشت.

انتخاب بهترین رنگ برای تاتو لب مناسب هر پوست

تناژ پوست را از قلم نیندازید

تاتو به رنگ لب بستگی دارد، اما از طرفی تناژ پوستی نیز روی آن تاثیر می گذارد. مثلاً اگر پوستی تیره دارید و رنگی روشن را برای لب هایتان انتخاب کرده اید، با مشکلی به نام هایپرپیگمنتیشن رو به رو خواهید شد. با بروز این مشکل، رنگ لب ها نسبت به رنگ طبیعی شان تیره تر می شود.

رژ لب هم می توان استفاده کرد

برخی افراد فکر می کنند با استفاده از خدمات تاتو دیگر نباید رژلب استفاده کنند این اشتباه است. هر چند شما نباید در طول دوره نقاهت از این مواد آرایشی استفاده کنید، اما بعد از گذراندن این دوره امکان استفاده از آنها وجود خواهد داشت. در واقع تاتو فقط بیس زیبایی روی لب هایتان به وجود می آورد که جذابیت آنها را افزایش می دهد.

رنگ های معمولی تر انتخاب کنید

در دریافت خدمات تاتو به سراغ رنگ هایی بروید که بیشتر به پوستتان می آیند و معمولی تر هستند. مدل های جیغ و شاد خیلی زود دلتان را می زنند و بعد از مدت کوتاهی شاید از انتخابتان پشیمان شوید.

آزمون و خطا کنید

قبل از دریافت خدمات تاتو و انتخاب بهترین رنگ برای تاتو لب، همه رژ لب های خود را آماده کنید و با آنها آزمون و خطا انجام دهید. با کشیدن دائم رژ و سپس پاک کردن آن و استفاده از رژی دیگر، بهترین رنگ را پیدا خواهید کرد.

تکنیک داشتن لب هایی پر

آرایشگرها برای اینکه لب هایتان پرتر نشان داده شوند، در اطراف آنها سایه هایی به وجود می آورند. علاوه بر این با میکاپ 3 بعدی و استفاده از رنگ های روشن در قسمت میانه جذابیت لب ها را افزایش می دهند. البته به هیچ عنوان نباید فکر کنید که تاتو جایگزینی برای ژل است، چون این 2 کاملا با یکدیگر متفاوت هستند. در واقع تاتو لب را پرتر نشان می دهد، در صورتی که ژل حجم آن را افزایش می دهد.

انتخاب بهترین رنگ برای تاتو لب مناسب هر پوست

بهترین رنگ برای تاتو لب که جذابیتتان را افزایش می دهد

بهترین رنگ برای تاتو لب هماهنگی کاملی با تناژ پوستتان دارد. در انتخاب این رنگ به سراغ مدل هایی بروید که واقعاً آنها را دوست دارید و به چهره تان می نشینند؛ در غیر این صورت مدتی طولانی مجبور به تحملشان خواهید بود که قطعا این برایتان رضایت بخش نیست.

در انتخاب بهترین مدل پیشنهاد می کنیم که از آرایشگر و متخصصان کلینیک های زیبایی نیز کمک بگیرید. این افراد با توجه به علم و مهارتی که طی سالها به دست آورده اند، به خوبی بهترین رنگ را برایتان پیشنهاد خواهند کرد. بعد از مشاوره با این افراد، آگاهی بیشتری درباره تاتو لب دارید، از این رو امکان انتخاب بهترین رنگ ها را خواهید داشت.

در این مقاله تلاش شده بهترین روش انتخاب رنگ تاتو لب به شما معرفی شود، یکی از ساده ترین روش ها، تست رژهایی با رنگ های مختلف روی لبانتان است. یادآور می شویم در تمام مراحل انتخاب رنگ توجه به رنگ پوستتان را از یاد نبرید.

مطالب مشابه را ببینید!

راز داشتن ابروهای زیبا؛ از شستن صحیح تا استفاده از روغن و ماسک و جلوگیری از ریزش معرفی ادکلن های زنانه برای فصل بهار (لیست 16 عطر و ادکلن خوش رایحه) بهترین مارک لوازم آرایشی با کیفیت و ارزان (معرفی برندهای معروف) لیست لوازم آرایشی مهم و اساسی؛ پک کامل لوازم آرایشی چیست؟ مراقبت از موهای رنگ شده؛ نکات مهم و ضروری قبل و بعد از رنگ کردن مو لیست اصطلاحات کاشت ناخن به ترکی استانبولی با ترجمه فارسی! ساخت کانسیلر در خانه؛ انواع کانسیلر، کاربرد آن و نحوه استفاده روی پوست مدل های آرایش شب یلدا دخترانه با تم های رنگی و متد حرفه ای مدل آرایش چشم شب یلدا؛ 5 نکته که برای آرایش چشم ها باید بدانید آرایش و مدل لباس شب یلدا بچگانه دخترانه شیک با تم خاص