خلاصه داستان سریال گاندو؛ بازیگران سریال گاندو

سریال “گاندو” یکی از سریال های در حال آماده سازی براری پخش می باشد که هنوز فلیمبرداری آن به پایان نرسیده است. کارگردانی این سریال به عهده جواد افشار می باشد.

خلاصه داستان سریال گاندو؛ عکس بازیگران

سریال گاندو

جواد افشار کارگردان سریال آنام، که یکی از سریال های موفق بوده است، حال فیلمبرداری سریال گاندو را در سعادت آباد تهران کلید زد.

طی مصاحبه ای که با جواد افشار شد در خصوص سریال گاندو گفت که این سریال محتوایی پلیسی و معمایی دارد. نگارش فیلمنامه این سریال به پایا نرسیده و نویسندگی آن به عهده آرش قادری بوده است.

وی افزود: زمان پخش این سریال و این که از کدام شبکه قرار است پخش شود هنوز مشخص نشده است.

جواد افشار در توضیحات تکمیلی این سریال افزود: سریال گاندو از 30 قسمت تشکیل شده است که برای انتخاب بازیگران خارجی این سریال در حال مذاکره می باشد.

قطعا سریال گاندو همچون آنام داستان پر فراز و نشیبی خواهد داشت.  بازیگران این سریال بزودی معرفیی خواهند شد.

وی درباره موضوع این سریال تلویزیونی اظهار کرد: این سریال با موضوع پلیسی و معمایی است. نگارش فیلمنامه این سریال به پایان رسیده و نویسندگی کار بر عهده آرش قادری بود. هنوز شبکه و زمان پخش سریال مشخص نیست. همچنین بیان کرد: مراحل پایانی پیش تولید سریال تلویزیونی «گاندو» را سپری می‌کنیم که طی ده روز آینده کلید می‌خورد. تهیه‌کنندگی این مجموعه بر عهده مجتبی امینی است.

 

خلاصه داستان سریال گاندو؛ عکس بازیگران

بازیگران سریال گاندو

بازیگران این سریال هنوز معرفی نشده اند زیرا در حال مذاکره برای انتخاب بازیگران خارجی این سریال هستند. اما به زودی بازیگران این سریال معرفی خواهند شد.

 

همچنین بخوانید:

خلاصه داستان خونه یکی

این مطالب را هم ببینید