سریال در میان خاکستر؛ خلاصه داستان و عکس بازیگران و زمان پخش سریال در میان خاکستر

سریال “در میان خاکستر” یکی از سریال هایی است که زمان جنگ ایران و عراق را به تصویر می کشد. تصویربرداری این سریال کاملاً در سکوت خبری در سال 1395 آغاز شد و در دی ماه همان سال نیز به اتمام رسیده است.

خلاصه داستان و عکس های بازیگران سریال در میان خاکستر

خلاصه داستان سریال در میان خاکستر

سریال “در میان خاکستر” وقایعی را که در سال های 1357 تا 1359 در خرمشهر اتفاق افتاده به تصویر می کشد. همچنین به زندگی مبارزانی که در مقاومت ۳۴ روزه خرمشهر در برابر متجاوزان بعثی ایستادگی کردند می پردازد.

خلاصه داستان و عکس های بازیگران سریال در میان خاکستر

فیلمنامه سریال در میان خاکستر براساس واقعیت است که البته بعد از مصاحبه و تحقیقی که با مبارزان خرمشهری تهیه شد این فیلمنامه تهیه شد. داستان این سریال، بیانگر مقاومت مظلومانه جوانان گمنام خرمشهری می باشد که در برابر ارتش تا دندان مسلح بعثی ایستادند و معادلات صدام و همپیمانان غربی اش را به هم ریختند و با نثار خون خود به الگوی مقاومت و ایثار تبدیل شدند.

خلاصه داستان و عکس های بازیگران سریال در میان خاکستر

بازیگران اصلی سریال در میان خاکستر

ارسطو خوش رزم، حمیدرضا محمدی، سوده ازغندی، ژاله کاظمی، ایمان سلگی، مرتضی حسنلو، فاطمه عریضی، مسعود کشاورز،  مسعود رحیم پور، امیرعلی مجلسی،  منصور نواصری، محمدامیر زارع، بدرالسادات برنجانی، مرتضی موفق، سپیده علی محمدی، حسین پوریده، رامین قربانی، مجتبی کاتوزیان، مجتبی فلاحی

خلاصه داستان و عکس های بازیگران سریال در میان خاکستر

خلاصه داستان و عکس های بازیگران سریال در میان خاکستر خلاصه داستان و عکس های بازیگران سریال در میان خاکستر

خلاصه داستان و عکس های بازیگران سریال در میان خاکستر

عوامل پشت صحنه

  • نویسنده و کارگردان: سجاد امیریزدانی
  • تهیه کننده: مهدی همایونفر
  • مدیر تصویربرداری: حمیدرضا رحیم زاده
  • طراح گریم: علی خورشید
  • طراح صحنه و لباس: حمید شهیری
  • مدیرتولید: مجید معدنی
  • صدابردار: روح الله جعفربیگلو
  • مدیر برنامه ریزی: سامرند معروفی
  • مدیر تدارکات: سید مقصود میرهاشمی

همچنین بخوانید:

خلاصه داستان سریال دلدادگان

خلاصه داستان سریال پدر

خلاصه داستان سریال نزدیکی های بهشت

مطالب مشابه را ببینید!

بهترین فیلم های 2023 و لیست 30 فیلم پرفروش و محبوب در این سال معرفی فیلم‌های عاشقانه ولنتاین؛ لیست 22 فیلم رمانتیک عاشقانه برای روز عشق دیالوگ های ماندگار سریال پیکی بلایندرز؛ جملات سنگین و با معنی این سریال فیلم‌هایی با موضوع مادر؛ 10 فیلم مادر تماشایی که باید ببینید ژانرهای سینما و توضیحات در مورد موضوعات فیلم و معرفی نمونه های موفق فیلم بهترین فیلم های کریسمس؛ 20 فیلم بی نظیر برای تعطیلات سال نو میلادی ایران در فیلم های هالیوودی؛ لیست فیلم های هالیوودی مرتبط با کشور ایران بهترین فیلم های ترکی؛ معرفی 20 فیلم معروف ترکیه با داستان و تصاویر بهترین فیلم های پلیسی؛ لیست 20 فیلم جذاب و هیجانی پلیسی بهترین سریال های عربی؛ 15 سریال عربی معروف با امتیاز بالا