بیوگرافی سیامک انصاری؛ عکس های سیامک انصاری و عاشقانه های او و همسرش

سیامک انصاری بازیگر و کارگردان ایرانی می باشد که بیشترین فعالیت او در کارهای طنز می باشد.

بیوگرافی سیامک انصاری، عکس های سیامک انصاری و همسرش

بیوگرافی سیامک انصاری

سیامک انصاری بازیگر و کارگردان ایرانی متولد 1347/05/15 در تهران می باشد. آنچنان که خودش بیان کرده است اصالتاً تهرانی است. انصاری تحصیلاتش را در مقطع کارشناسی نمایش و تلویزیون از دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران اخذ نموده است.

بیوگرافی سیامک انصاری، عکس های سیامک انصاری و همسرش

زندگی خصوصی

سیامک انصاری پیش از آنکه سریال پاورچین را انجام دهد برادرش را تازه از دست داده بود و بسیار اندوهگین بود. قصد مهاجرت از ایران را داشت و کارهایش هم رو به اتمام بود که برود. اما جواد رضویان از او خواست که این کار را هم انجام دهد و با تمام دودلی که داشت کار پاورچین را نیز انجام داد و در ایران ماندگار شد.

سیامک انصاری اکنون شغل دومی به عنوان عتیقه فروشی دارد وی در این خصوص می گوید: پشتكار همسرم باعث شد يك گالري افتتاح كنيم و لوازم قديمي را جمع‌ آوری كرديم و براي فروش گذاشتيم.

 

شروع به فعالیت و شهرت

سیامک انصاری قبل از آنکه وارد دانشگاه بشود شروع به فعالیت در عرصه بازیگری نمود. انصاری در سال 74 با سریال “سفر به چزابه” به کارگردانی رسول ملاقلی پور وارد تلویزیون شد و پس از آن در سال 74 سریال “از خواستگاری تا ازدواج” به کارگردانی فرزاد اژدری ایفای نقش نمود. این سریال از شبکه 2 سیما روی آنتن می رفت.

سیامک انصاری در سال 76 با فیلم “کمکم کن” به کارگردانی رسول ملاقلی پور وارد سینما شد.

سیامک در سال 78 با سریال هتل بهتر دیده شد اما با اوج گرفتن حرفه اش در سریال پاورچین طی همکاری که با مهران مدیری داشت به محبوبیت قابل قبولی در میان مردم دست پیدا کرد.

بیوگرافی سیامک انصاری، عکس سیامک انصاری و مهران مدیری

همکاری با مهران مدیری

اولین آشنایی سیامک انصاری با مهران مدیری به سال 77 برمی گردد.

سیامک انصاری در سریال های موفقی به کارگردانی و همبازی شدن با مهران مدیری پرداخت این سریال ها عبارتند از: نقطه چین، پاورچین، جایزه بزرگ، شب های برره، باغ مظفر، مرد هزار چهره، مرد دو هزار چهره، در حاشیه، در حاشیه 2 و آخرین همکاری این دو برنامه دورهمی بوده است که مخاطبان زیادی را چذب خود کرده بود.

همچنین در فیلم سینمایی “ساعت 5 عصر” نیز به کارگردانی مهران مدیری در سال 95 حضور پیدا کرد.

بیوگرافی سیامک انصاری، عکس سیامک انصاری و مهران مدیری

علاوه بر اینها در مجموعه های نمایش خانگی همچون: قهوه تلخ، ویلای من، گنج مظفر، شوخی کردن و عطسه به کارگردانی مهران مدیری، با ایشان همکاری نموده است.

سیامک انصاری علت تداوم همکاری و دوستی اش با مهران مدیری تا به اکنون را مدیون احساس آرامش و لذتی می داند که با مهران در سر کار دارد.

بیوگرافی و عکس سیامک انصاری با همسرش

ازدواج و عاشقانه های او و همسرش

سیامک انصاری بازیگر و کارگردان 50 ساله ایرانی متأهل می باشد و در 42 سالگی با طناز هادیان ازدواج کرده است. وی تا به اکنون صاحب فرزندی نشده است. او و همسرش زندگی بسیار لذت بخش و عاشقانه ای را در کنار هم دارند.

ماجرای آشنایی و ازدواج او و همسرش طبق گفته های طناز هادیان از این قرار بود که: سیامک، دوست یکی از دوستان خانوادگی ما بود. ما چند بار همدیگر را دیده بودیم. من هم مثل سیامک هیچ برنامه‌ریزی برای ازدواج نداشتم. به نظر من ازدواج یک مقوله حسی است.

 

 

همچنین بخوانید:

بیوگرافی مهران مدیری

بیوگرافی جواد رضویان

بیوگرافی سروش صحت

بیوگرافی مهران عفوریان

این مطالب را هم ببینید